صفحه 811 از 1968 نخست ... 31171176180180880981081181281381482186191113111811 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,101 به 8,110 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال naruto آواتار ها
    تشکر شده 9,823 بار در 1,868 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    دلیل این سکوت اینه که همه معتدل شدن !!!! مشی اعتدالی در پیش گرفتن !!!! به قول بعضی از دوستان هم اینایی که از وضعیت بورس انتقاد میکنن و دولت روحانی رو مقصر میدونن یه عده کم سوادن !!! که از جای خاص تغذیه میشن !!!
    شایدم جزو همون خسو خاشاکن!!! که از طرف استکبار جهانی و صهیونیزم بین المللی تغذیه میشن!!!
    حسابی داری از آب گل آلود ماهی میگیریا !!!

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

همه مون خوب میدونیم ادر این داغونی بازار کمترین نقشو دولت روحانی داشته،پس به قول دوستمون از آب گل آلود ماهی نگیرید
    اولا که دولت برای بار چندم مخالفتش با نرخی بالای 10 سنت بیان کرد(بار آخر هم آقای نوبخت گفتند با این نرخ مخالفن)
    بعدشم،همیشه حربه برای حمایت از حقوقی بوده،نه بطور مستقیم دولت،اینکه حقوقی( که بر همه واضح هنوز دست نشانده های دولت قبلا) وضع به ایننجا کشوندن....
    حرف آقای روحانی رو هم تحریف نکنید،ایشون فرمودن از اساتید و با تجربه ها میخام که بیان و نقد کنند بررسی کنند،با سکوتشون اجازه ندن که بیسوادا نظر بدن...
    وقتی آقای مثل رسایی میاد اون حرفا رو تو مجلس میزنه،جز این هم نباید جوابش داد.
    وقتی حضرت آیت الله.... (همون که باند اصلی برنج و شکر این کشور)بعد از سابقه درخشانش در مسائل سیاسی (حمایت هایی همچون رویای صادقه برای رای آوردن آقای احمدی نژاد از سمت ایشون به جامعه ساده ما القا شد)میاد میگه برای ما گرونی اهمیت نداره،بلکه ارزش ها مهمه...
    پس حرف حقیقتی زد آقای روحانی...
    خواهشا بحث سیاسی به این تاپیک نکشید،چون هم جواب میتونیم بدیم،هم دوست نداریم دعوای بزرگان،باعث کدورت بین ماها بشه.
    خواهش میکنم در این مورد صحبتی نشه....
    ویرایش توسط creator_65 : 2014/02/12 در ساعت 23:55

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دوستان امروز با یکی از اعضای هئیت مدیره سپانیر صحبت میکردم... خبرهای خیلی خوبی شنیدم...
    تک تک جملات که بیان میکردن، فهمیدم چرا آقا حمید اصرار دارند این مدت سکوت کنیم،حرفی نزنیم....فهمیدم چرا حرفای ما میتونه خصوصی سازی دچار مشکل کنه.
    تنها نگرانی من،رفتن سهم به بازار توافقی،امیدوارم این اتفاق نیفته(که این میتونی خودش پتانسیلی برای رشد هرچه بهتره سهم باشه)اما تنها راه نجات شفاف سازی و گزارشات شفاف صدراس
    نمیدونم مدیریت جدید چقدر به این موضوع واقفند،چون در غیر اینصورت، هر چقدر هم اعتراض کنیم، سهم به بازار توافقی خواهد رفت...

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط creator_65 نمایش پست ها
    همه مون خوب میدونیم ادر این داغونی بازار کمترین نقشو دولت روحانی داشته،پس به قول دوستمون از آب گل آلود ماهی نگیرید
    اولا که دولت برای بار چندم مخالفتش با نرخی بالای 10 سنت بیان کرد(بار آخر هم آقای نوبخت گفتند با این نرخ مخالفن)
    بعدشم،همیشه حربه برای حمایت از حقوقی بوده،نه بطور مستقیم دولت،اینکه حقوقی( که بر همه واضح هنوز دست نشانده های دولت قبلا) وضع به ایننجا کشوندن....
    حرف آقای روحانی رو هم تحریف نکنید،ایشون فرمودن از اساتید و با تجربه ها میخام که بیان و نقد کنند بررسی کنند،با سکوتشون اجازه ندن که بیسوادا نظر بدن...
    وقتی آقای مثل رسایی میاد اون حرفا رو تو مجلس میزنه،جز این هم نباید جوابش داد.
    وقتی حضرت آیت الله.... (همون که باند اصلی برنج و شکر این کشور)بعد از سابقه درخشانش در مسائل سیاسی (حمایت هایی همچون رویای صادقه برای رای آوردن آقای احمدی نژاد از سمت ایشون به جامعه ساده ما القا شد)میاد میگه برای ما گرونی اهمیت نداره،بلکه ارزش ها مهمه...
    پس حرف حقیقتی زد آقای روحانی...
    خواهشا بحث سیاسی به این تاپیک نکشید،چون هم جواب میتونیم بدیم،هم دوست نداریم دعوای بزرگان،باعث کدورت بین ماها بشه.
    خواهش میکنم در این مورد صحبتی نشه....
    من متاسفم که برخی از دوستان نمی خوان واقعیت رو قبول کنن !!! تو این 2-3 ماهی که هی شاخص بالا می رفت و قیمت سهام شرکتهای خودرویی و بانکی به خاطر وعده های دولت روحانی بالا می رفت ! همین دوستان می گفتن که رشد بازار به خاطر دولت روحانی و سیاستهای اونه !!! حالا که منفی شد و داره سقوط میکنه میگن کمترین نقش رو دولت روحانی داره !!!! حالا کی داره سیاسی نگاه میکنه؟؟ کی واقعیت رو فراموش کرده و تحت هر شرایطی میگه هر چیز خوبی اتفاق افتاد به خاطر روی کار اومدن روحانی هست اما هر مشکلی پیش بیاد به خاطر دولت قبله !!!!

تا دیروز همین افراد مدعی بودن که در بدنه اجرایی کشور کسی با احمدی نژاد نیست !!! ومدعی بودن حتی در بازار اکثرا با احمدی نژاد مخالفن !!! خوب حالا چرا یه شبه همه حقوقی ها شدن آدم احمدی نژاد و طرفدار دولت قبل !!!؟؟؟؟ دوستان این حرفها و اینجور استدلال کردنها پذیرفته نیست ! خودتون هم بهتر از همه میدونید که بازار و همه ارکانش و حقوقی ها کاملا هماهنگ با دولت هستن ! آیا بازارگردانهای بانکهای خصوصی با دولت قبل هستن؟ مجید قاسمی بانک پاسارگاد که هم حزبی آقای روحانی هست با دولت قبله؟ یا صبا تامین که همه هیات مدیره و مدیرعاملش و کارگزاریش عوض شدن عامل دولت قبل هستن؟؟؟

در ضمن دوست عزیز اون باند برنج و شکر که گفتید همه میدونن که افراد مکارم هستن که حسابی طرفدار آقای روحانی و مخالف احمدی نژاد هست نه مصباح !!! سلطان شکر از بستگان داماد همون آقاست نه مصباح !!!!

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

من قول دادم بحث سیاسی نکنم.فقط این حرفایی که گفتید من قبلا در هیچ جایی نزدم(اینکه رشد شاخص دست کی بوده و نیست)
    خیلی دوست داشتم جواب بدم،اما.....
    انشا.. سر فرصت در محیطی به جز این تاپیک....

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال yesman آواتار ها
    تشکر شده 4,143 بار در 529 ارسال

با سلام
    من امروز در افتتاحیه نمایشگاه ای کام (e-com) مازندران با یکی از پرسنل صدرا صحبت کوچیکی کردم. این خانم به بنده گفتند که واگذاری به چوبدار انجام شده ولی شایعه واگذاری به شخص دیگری هم مطرحه (البته شایعه)
    شاد باشید و آن را با دیگران قسمت کنید.

http://forums.boursy.com/showthread....733#post555733

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید yesman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فک میکنم در حد یه شایعه باشه دوست عزیز و یا حتی یک شیطنت،من که به گوشم چیزی نرسیده و اولین باره اینجا دارم چنین حرفی میشنوم....
    باز آقا حمید بهتر میدونه....
    فقط صحبت از شخص خصوصی دیگری شد بینتون؟؟؟صحبت دیگه ای نشد؟حتی در مورد زمین صدرا تو نکا؟؟
    ویرایش توسط creator_65 : 2014/02/14 در ساعت 00:22

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال yesman آواتار ها
    تشکر شده 4,143 بار در 529 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط creator_65 نمایش پست ها
    فک میکنم در حد یه شایعه باشه دوست عزیز و یا حتی یک شیطنت،من که به گوشم چیزی نرسیده و اولین باره اینجا دارم چنین حرفی میشنوم....
    باز آقا حمید بهتر میدونه....
    فقط صحبت از شخص خصوصی دیگری شد بینتون؟؟؟صحبت دیگه ای نشد؟حتی در مورد زمین صدرا تو نکا؟؟
    دوست عزیز انقدر موضوع صدرا پیچیده شده که ادم به هیچ کس و هیچ چیزش نمی تونه اعتماد کنه. خود این بنده خدا هم که ما چند دقیقه با هم صحبت داشتیم می گفت که از شرایط شرکت خود مدیران هم اطلاعات درستی ندارند چه برسه به باقی افراد.
    ولی موردی که گفتم رو از مواردی که شنیده بود نقل کرده بودند.
    شاد باشید و آن را با دیگران قسمت کنید.

http://forums.boursy.com/showthread....733#post555733

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید yesman از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

ممنون،راست میگید،خیلی پیچیده.
    برا همینم من حرفایی که اینجا میزنم،یا با چشم دیدم یا با گوش خودم شنیدم.
    شکرخدا آخرین شنیدم هم خیلی خوب و امیدوار کننده بود:-)

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

تنها دل خوشیمونم امروز همرنگ جماعت شد....
    بازار بورس،بیشتر شبیه بازی شده،با کلی قواعد و قوانین دستوری...
    نه تحلیل جواب میده،نه پیش بینی،نه اطلاعات....
    هر روز هم محدودیت هاش بیشتر میکنن!!!این عادت ایرانی هاس،پاک کردن صورت مساله،به جای حلش....

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)