صفحه 33 از 1970 نخست ... 233031323334353643831335331033 ... آخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو جدید سلدا آواتار ها
    تشکر شده 59 بار در 17 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آريامنش نمایش پست ها
    ما نفهمیدیم این بورس نیوزه یا کدال نیوز؟!!!!!
    آخه چرا صدرا از طریق بورس اطلاع رسانی نمیکنه؟!!!
    بيلميرم

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سلدا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال حامد24 آواتار ها
    تشکر شده 9,893 بار در 2,391 ارسال
    از آنجایی هیچ تحلیلی نمیتواند روند معاملاتی صدرا را معین کند وبه زبان ساده تر صدرا تحلیل بردار نیست(فقط اخبار وحواشی پیرامون سهم)
    بنظر میرسد با اخبار وحواشی نسبتا مثبتی که (جرقه ی اولیه ان امروز زده شد)
    روندکلی معاملاتی صدرا تا مجمع سالیانه؛ روندی روبرشد باشد
    ضمن اینکه معمولا در این موقع از سال از صدرا حمایت میشود واخبار مثبتی از سهم منتشر میشود
    یل یاتار ، طوفان یاتار
    یاتماز آذربـــــــایجـــــــان بایراقی .

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد24 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مراليخ نمایش پست ها
    كاتسو (مسلم) عزيز
    من كاري به اينكه ميشه يا نميشه تو نرم افزار ندارم
    ممكنه بفرماييد اصلآ چرا 500 ؟! چرا 502 نه ! چرا 289 نه ؟! ميشه
    تنكس
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    راشین جان
    اجازه بدید اول تبریک بگم به دوستان صدرایی
    ببینید من کلا فقط با دو تا اندیکاتور کار میکنم آراس ای و مکدی
    آر اس ای هم در سه دوره بررسی میکنم 15 روزه - 45 روزه (یا 30 یا 60) و 500 روزه (یا 100 یا 1000 ) و این که نشون بده یا خط راست نشون بده و اینا بستگی به تعداد کندل نمودار شما داره (چارت من 1000هم نشون میده)
    در مورد کاربردش همون کاربردی داره که 15 شما داره یعنی حمایت ها و مقاومت ها رو نشون میده حالا هر چی بازش بالاتر باشه نوسانات کمتری نشون میده وبلند مدت تره و بلند مدت یعنی یک دید کلی تر به شما میده و در دید کلیش شاید همینطور اگه پیش بره خط آبی رو رد کنه
    مرالیخ خان 502 با 500 فرقی نداره! من بازه های مختلفو چک میکنم هر کدوم که بهتر توش میشه نقاشی کشید همونو انتخاب میکنم اون چارتی هم که تالار بورس قرار دادید خیلی زیبا بود!
    درود بر آذريهاي عزيزم (من فارسم)
    آذربايجان اوياخدي ... اينگيلابه داياخدي ...
    و اما بعد ...
    كاتسو (مسلم) عزيزم
    منظور من چرايي و منطق بكارگيري اون اعداد بود نه عددش در هر هر هر هر هر حال اوكي

بابك عزيز از اونجهت كه مداركش موجوده خوبه و به نظر يه معامله سر اخبار قبلي مبني بر سقوط آزاد بود كه دهن بورس نيوز رو بستن برا آلارم خريد واقعآ كه ... ولي از اونجهت كه هنوز تاثير و ساز و كارش معلوم نبود شايد منطقي باشه حالا كه به بورس ندادنش ، بورس هم برا استعلام ميبست پس بيتره كه ببينيم چي ميشه
    تنكس
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    مرالیخ جان
    چون تو چارتهای مختلف با این اعداد نتیجه های جالب گرفتم ازشون استفاده میکنم
    اصلا شما به من بگو فلسفه 14 چیه که شما استفاده میکنی؟!
    خب معلومه چون بقيه هم تو چارتهای مختلف با این 14 نتیجه های جالب گرفتن و ازشون استفاده میکنم
    درود بر دوستان عزیز و محترمم جناب مسلم و مرالیخ عزیز

جناب مسلم عزیز ،استنباط من اینه که چون پریود 500در rsi یه مقدار بالا هست برای دوستان
    ابتدا پرسش پیش اومده بود که شاید اشتباهی در این مورد باشه ،البته بعد از روشنگری جنابعالی که
    شما این پریود رو بقول معروف شگرد داری ،به اعتقاد من موضوع منتفی هست و موضوعیتی برای بحث نمیمونه .....
    یه جای دیگه هم من دیدم دوستی تاکید روی تایم خاصی از یه اندیکاتور دیگه داشت ،
    یکی از بزرگان تکنیکال در کتابش میگفت استفاده از یک اندیکاتور با یک تایم خاص در تمام نمودارها مثل اینه که شما بخوای تو فرمول یک و آف رد با یک ماشین رانندگی کنی......
    بنابراین کار جنابعالی در ارتباط با تغییر پریود و بهینه سازی اندیکاتور پسندیدست و درراستای این قضیست که نمیخوای تو جاده خاکی و اتوبان با یک نوع ماشین رانندگی کنی منتها خوب در کنارش تایم یه مقدار بالا بنظر میرسه که باعث میشه یه مقدار از قابلیتهای اندیکاتور رو از ما بگیره که فکر میکنم منظور مرالیخ عزیز این بود.(البته این رو هم اضافه کنم که مرالیخ عزیز هم تا اونجا که من خبردارم اصرار برتایم خاصی نداره)
    اما این هم هست که امکان داره جنابعالی در کنار از دست دادن این امکانات امکانات جدید و بهتری بدست اورده باشی که خوب این هم خوب و مفیده,و در هرصورت نظر شما کاملا محترمه.
    بر شما مسلم عزیز و شما مرالیخ عزیز درود میفرستم ،بنده نمودارها و تحلیلهای هردو عزیز رو دیدم و بازهم خواهم دید و همونطور که تا امروز لذت بردم در آینده هم لذت خواهم برد ،

برای هر دو عزیز احترام ویژه قائلم و آرزوی سلامت و موفقیت در تمام امور زندگی دارم.
    ارادتمند holy
    ویرایش توسط HOLY : 2011/03/16 در ساعت 13:53

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    باسلام
    دريافت پيش پرداخت وشريك فاراك درپل ملي خليج فارس وپيشرفت فيزيكي قابل توجه وخريد70%تجهيزات؟!
    بااين خبرا تكنيكال چيه؟!

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال
    به نظرمن اينامنتظرخروج مهدمهدو دارودسته اش بودند
    مهدمهدباشيطنت هايش وگذاشتن عکسهاي رکيک درسايت ضربه بدي به سهم ميزدومرتب نوسانش روميگرفت
    وخبرفوري اینکه:وبلاگ مهدمهدوآشيل هم حذف شده است
    حتی شایعه شده با شکایت مدیرعامل صدرااینان توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر شده وروانه زندان شده اند

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Zambrotta از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال farhad.fathi آواتار ها
    تشکر شده 1,318 بار در 249 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط zambrotta نمایش پست ها
    به نظرمن اينامنتظرخروج مهدمهدو دارودسته اش بودند
    مهدمهدباشيطنت هايش وگذاشتن عکسهاي رکيک درسايت ضربه بدي به سهم ميزدومرتب نوسانش روميگرفت
    وخبرفوري اینکه:وبلاگ مهدمهدوآشيل هم حذف شده است
    حتی شایعه شده با شکایت مدیرعامل صدرااینان توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر شده وروانه زندان شده اند

اقا من نبودم
    من از اول از اقا اعتصام جون دفاع کردم
    yahoo messenger: farhad.farhad1360 تبادل اطلاعات

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad.fathi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Lme آواتار ها
    تشکر شده 46 بار در 22 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام
    دريافت پيش پرداخت وشريك فاراك درپل ملي خليج فارس وپيشرفت فيزيكي قابل توجه وخريد70%تجهيزات؟!
    بااين خبرا تكنيكال چيه؟!
    سلام طیب جان
    یادته دقیقا 89/11/20 که این بورس نیوز بیچاره به نقل از مدیران صدرا نوشت که صدرا برنده پل خلیج فارس شده سهم رفت تا 3150 بعد از اتمام بازار همون روز عمو اعتصام تکذیب کرد؟
    بعدش بورس نیوز جوابیه زد که آقا به خدا خودشون گفتن.حسابشون با خدا و از این حرفها.
    گذشت زمان همه چی رو داره روشن میکنه.حالا صدرا بخش دریایی رو گرفته و فاراک بخش خشکی رو.
    حالا هی تکنیکالی ها درباره صدرا چارت بزنن .بابا این سهم اصلا این چیزا سرش نمیشه باید حسی خریدش

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Lme از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال
    وضعیت تکنیکی و چشم انداز صدرا

بررسی نمودار هفتگی : صدرا در امواج اصلاحی که از420شروع شده در حرکت است این روند اصلاحی بصورت3موجیa,b,cاز420شروع شد وتا195امتداد یافت

این 3موج اصلاحی را موجWدر نظر میگیریم

از195شاهد روند صعودی بودیم که با5زیر موج بطرف317امتداد خط روند نزولی حرکت کرد این5موج را موجAمینامیم

با برگشت از317با شکست کانال صعودی کوتاه مدت در265سیگنال ریزش صادر شد وسهم اندازه پهنای کانال یعنی تا215ریزش کرد در این سطح با میانگین متحرکTEMA200مواجه شد این موج3موجی بوده و آنرا موجBمینامیم

حال موج کنونی را موج بزرگXپیشبینی کنیم و اکنون در شروع موجCهستیم که بصورت5موجی باید باشد

برای پیدا کردن موجCازچنگال اندروز روی موجهایA,Bاستفاده کردیم
    موجXمیتواند تا385-390صعود کند که ابتدا باید خط روند نزولی (سبز رنگ)میان مدت را بشکند که انتظار میرود حوالی294با این مقاومت مهم درگیر شود

اندیکاتور RSIهفتی نیز برای صعود دو مقاومت قدر پیشروی خود خواهد داشت ابتدا محدوده285الی294 که باشکست اون بطرف385-390خواهد رفت و آنجا دوباره با خط روند نزولی اصلی درگیر خواهد شد که این میتواند پایان موج برگشتیXباشد

الگوی هارمونیکBATیا خفاش: در مطالب بالا با استفاده از تئوری الیوت صعود بطرف385را تفسیر نمودیم اکنون با استفاده از الگوی هارمونیک اصلاح موجBبرابر0.886درصد بوده که با سناریوی صعود بطرف380دقیقا الگوی هارمونیک بت(خفاش)شکل میگیرد که این صعود حداکثر تا0.886درصد موج A خواهد بود که ان هم هدف380نشان میدهد

در نمودار ماهانه زیر استوکاستیک ماهانه را مشاهده کنید همراه نمودار قیمت در7ماه قبل در400-420تومان شاهد ایجاد واگرایی منفی بین نمودار قیمت و استوکاستیک ماهانه بودیم که همین ریزش سهم را رقم زد وباعث ریزش تا195شد اما اکنون بین نمودار قیمت واستوکاستیک ماهانه شاهد شکلگیری واگرایی مخفی مثبتی هستیم که میتواند سبب برگشت قدرتمند سهم شود
    توضیح اینکه:واگرایی منفی درسقف رخ میدهد وعلامت ریزش است اگر درنمودار ماهانه رخ دهد علامت ریزش سنگین میباشد که در400-420رخ داد وسبب ریزش شد و واگرایی مخفی مثبت بین کفها در اواسط روند رخ میدهد که علامت صعود است و اگر در نمودار ماهانه همچین واگرایی رخ دهد میتواند سبب صعود قدرتمندی شودکه اکنون در حال شکل گرفتن است

کوتاه مدت نیز درگیری مختصر حوالی سطح235روز شنبه خواهد داشت وانتظار میرود بعد نوسان کوتاهی از آن عبور کند و درگام بعدی به سطح254برسد

مقاومتهای سهم235-254-ومحدوده285-294برای بازه1.5ماهه

سطوح حمایت مهم215-220تومان

جمیع جهات روند صعودی را محتملتر از نزول میبیند و در روند صعودی تارگت سهم حوالی380نهایت390خواهد بود

نویسنده:کاظم نادرعلی

لینک : http://faraboursian.com/cn/popup.php...atId/15/id/904

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Zambrotta از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rhhk610 نمایش پست ها
    بابک جان یورولمیاسان.....ایستمین کور اولسون....سیزین آدیزی گورنده بابک قالاسی و بابکیمیز یادیما دوشور و..... گوزلریم دولور....نه لر اولوبدی بیزلره واما بابک شما هم صدرایی هستی؟ ما که از دستش بیچاره شدیم...عزیز یولداش اهدافتان(قیمت) را هم در صورت امکان بیان فرمایید
    دمه دمه ماللالار بیزیم هرشیمیزیم آلیپلار دین آدینا هرشی الی ییللر ...!!!

آره دوست عزیزم صدرائی هستم....بزرگترین اشتباهمو تو صدرا کردم اونم فقط مقصر خودمم.تو 270 صدرا گرفتم 306 به لحاز تکنیکال خارج شدم که پائینتر بخرم...با پول فرو صدرام رپارس تو 740 خریدم با هدف 1000 تومن که مطمئن بودم میرسه تو تالار تبریزم به خیلیا گفتم...فرداش ساعت 11.30 خبر بورس نیوزو خوندم...رپارسو 715 فروختم و صدرای 314! تومنی گرفتم...اشتباه از خودم بود...مشکلی نیست تو بقیه سهما تلافیش کردم ولی بعد اون چند تا سهم بازار اومد و برای اینکه خودمو تنبیه کنم اونارو نخریدم که سودی نکنم و ادب بشم تا دیگه بر خلاف قوانین خودم معامله ای نکنم...الانم به صدرا شدید اعتقاد دارم و نگهش میدارم

البته از 290 تومن گذاشته بودم فروش که نرفت!
    ویرایش توسط بابک پناهی : 2011/03/18 در ساعت 12:43

18. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    بزرگترین اشتباه در تحیل الیوت اینه که در روند نزولی با اطمینان الگوی موجی آینده را پیشبینی کنی!

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)