صفحه 967 از 1968 نخست ... 4678679179579649659669679689699709771017106714671967 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,661 به 9,670 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 6,780 بار در 680 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عرض ادب
    این کامنت را هم بذارم که صبح که بلند شدید ، بخوانید :

من قبلاً عرض کرده بودم که موج ۳ بزرگ شروع شده و از ۵۲۰ تا ۱۰۲۸ موج یک از سه بزرگ یا یک از یک از سه بزرگ است .
    اما وقتی قیمت حمایت ۵۲۰ را شکست ، معلوم شد موج یک از سه بزرگ سرابی بیش نبوده .
    من رفتم دوباره نشستم و خیلی با موج از ۵۲۰ تا ۱۰۲۸ که ظاهرش یک پنج موجی است کلنجار رفتم .
    بزور خودم را راضی کردم که تحت یک شرایط خاصی این یک سه موجی اصلاحی بوده اما سه موجی وحشتناکی که عقل جن هم بهش نمی‌رسد از آب درآمد که البته مخالف تاکید صریح الیوت در آسان گرفتن شمارش هم هست .

بعد بیشتر که دقت کردم ببینم این سقوط تلخ از کجا در پاچه ی ما رفت که من که روی ۱۰۰۰ می‌گفتم ۷۵۰ و همه ناراحت میشدند،اخرش کارمان به ۴۸۰ کشید .
    بعد دیدم که یک نوسان را به مثابه کدوی آن کنیز بزرگوار ندیده بودم و پاره شد آنچه که پاره شد .

بنابراین با شکسته شدن حمایت ۵۲۰ الان هنوز در اصلاحات پیچ در پیچ بعد از مجمع هستیم و نمی شود حکم به شروع موج سه داد اما خوبی این اصلاح اینست که نوسانش خیلی بزرگ است و صدتا موج جنبشی ممکن است اینقدر سود داخلش نخوابیده باشد که البته نصیب خریداران اخیر زیر ۵۰۰ است اما برای ما سینه چاکان صدرا درزگیری چاک و تمیزکاری گندکاری و جبران خسارت است ا ن شاء الله. اینهم نتیجه سهامداری و اعتماد به برادر مرزونی !

با این اوصاف صدرامثل گذشته کماکان کند و فرسایشی رفتار خواهد کرد .

حالا اگر ممکن است یک بزرگواری بفرمایند که این قضیه اصلاحیه افشاء چقدر است و سود کاغذی (و زیان در عمل بدلیل بی مدیریتی و هزینه های بالای صدرا) هرسهم چقدر میشود .

ارادت
    ویرایش توسط technicaler : 2020/11/30 در ساعت 03:02

عضو فعال

عرض ادب

اونجا که شبانه روزی بود ، ما وضعمون اون بود .
    حالا اینجا که سر شب تعطیل است و خلوت ،وای به حالمان .
    من موندم دکتر پورنیکدست چطور بیدار نیست ؟
    اگر این مدت خبری شده یا برنامه عوض شده به ماهم بگید .

به نظرم برای امشب بسه !
    موتور این سایت کشش نداره یهو میسوزه دوباره همدیگه رو گم میکنیم.
    ارادت

3. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

عرض ادب

آدم نصفه شب تنهایی برای دل خودش و چهارتا ایموجی واستیکر بنویسه هم یک حال عجیبی دارد که امشب تجربه کردم .
    من از کامنت اول احتمال میدادم که اینجا کسی پای روضه گریه نکنه .

اما الان میبینم اصلا کسی نیست که گریه کنه .
    انقدر آش شوره که دکتر هم خوابیده .
    منم برم دنبال یک لیوان شیری چیزی جور کنم بخورم تا فردا ببینیم تکلیف چیه .
    ارادت

5. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 157 بار در 17 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط technicaler نمایش پست ها
    عرض ادب

آدم نصفه شب تنهایی برای دل خودش و چهارتا ایموجی واستیکر بنویسه هم یک حال عجیبی دارد که امشب تجربه کردم .
    من از کامنت اول احتمال میدادم که اینجا کسی پای روضه گریه نکنه .

اما الان میبینم اصلا کسی نیست که گریه کنه .
    انقدر آش شوره که دکتر هم خوابیده .
    منم برم دنبال یک لیوان شیری چیزی جور کنم بخورم تا فردا ببینیم تکلیف چیه .
    ارادت
    شما این رو هم در نظر بگیر که تعداد زیادی از دوستان احتمالا هنوز از وجود این سایت و تاپیک با خبر نشده اند.

الباقی هم، با این وضعی که صدرا سرمون آورد فکر می کنم همه متوجه شدیم که موج 3 قشنگه به عمر ما قد نمی ده و اگر خدا بخواد به حول قوه الهی نوه و نتیجه هامون از این صبر ایوبی ما به پای صدرا استفاده ای بکنند. برای همین هم فکر می کنم اکثرا شب خیلی زود می خوابن که فردا برن سر کار بلکم بتونن 1 لقمه نونی برای خودشون و خونواده اشون جور کنند.

دکتر پورنیکدست که تو سایت قبلی و خیلی زودتر از ماها به این نتیجه رسیده بود و به جای یک روز در میون، هر روز بیمار ویزیت می کرد.

7. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید ya_hoo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Arian02 آواتار ها
    تشکر شده 7,204 بار در 1,237 ارسال

سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز با احساس ، بامرام و فراموش نشدنی صفحه استثنایی خصدرا در تالار بورس

حقیقاتا احساس میکردم یک قبیله یا طایفه از آشنایان خودم را گم کرده ام .

عزیزانی که بجز عکس پر هیبت و نه چندان لطیف دکتر پورنیکدست دوستداشتنی با آن قلب مهربان و آرین و asus و حاج فاتح شاهرودی بقیه را اصلا ندیده بودم .

حدود 10 روزی می شد که با این سایت برای ثبت نام دست و پنجه نرم میکردم تا اینکه بالاخره گویا یک پدر آمرزیده ای مشکلات را به مدیران این انجمن اطلاع داد و مشکل ارسال کد تایید حل شد .

برای با شما بودن در خلال صف فروش سنگین صدرا لحظه شماری میکردم .گاهی از دلتنگی عکس نوشته ی Hadiam روی برف بالای قله ،که یک tecnichaler نوشته و زیرش والعاقبته للمتقین است را که روی دسکتاپ save کرده بودم نگاه میکردم و حسرت روزهای خوش گذشته را میخوردم .فحش‌ها ،انکارها ،هارت و پورت ها ،منم منم ها ،دعواها ،آشتی ها ،بحثهای سیاسی و فرهنگی....
    آخ....
    فیزیک کوانتوم
    انفجار آبی گازی
    اسلاوانکا دراکولیچ
    برست لی تفسک
    حاج محسن وقتشه .
    تا پایان دی تکلیفی تا پایان سال قانونی .....

آخ آخ آخ آخ ....

از کلیه دوستانی که در نبود اینجانب ذکری از حقیر سراپا تقصیر کردند مخصوصا دکتر عزیزم پورنیکدست ، بیکرانه ، دودو ، سرکار خانم بلفی ، آرین عزیز ، ali454 ، پایش سهام ، سهامدار خرد ، حاج سید موشه هاراتونیان یهودی اصل اورشلیم لولوی بازار و دوستان گرامی دیگری که در خاطرم نیست صمیمانه تشکر و قدردانی میکنم .(اسامی چند صفحه آخر که تونستم بخوانم )

وقتی دکتر پورنیکدست با آن هیبت اما کلام استغاثه وار فرمود : تکنیکالر بیا دیگه ....
    میخواستم مانیتور را خرد کنم و هر طور شده در خدمتگزاری حاضر بشوم که البته تا این لحظه به تعویق افتاد .

ولی حالا خودمونیم ، قبلا چند بار عرض کرده بودم که ما که باهم جرو بحث و گاهی جنگ و دعوا و فحش و فضیحت میکنیم ، اگر مدتی دور بیافتیم دلمان برای هم تنگ می شود و الحق که شد .

یک سلام و احترام ویژه ی خاص هم خدمت یگانه سمبل پایداری و استقامت در روزهای سخت ، بنیانگذار تحلیل سهام به روش فیزیک کوانتوم ، عارف کامل ، سالک واصل ،سردار رشید صدرا حاج شیخ طیب اولوالعزم ادام الله سیگناله والذین هم محسنون و حداقل دو ادمین باوفایش هم اون جوانتره و هم اون عصبانیه عرض کنم که ما حقیقتا از نعمت وجود پر برکت ایشان محروم بودیم که ما عرفناک حق معرفتک .

در پایان برای آماده شدن مجلس ، خودم و شما را به رعایت تقوای الهی توصیه میکنم که از کامنت بعدی بروم سر اصل مطلب ...

رفتم بالای منبر جدید ،دیگه هرگلی زدید به سر خودتون زدید !

آخیییییییییششششش !
    راحت شدم

ارادت
    بابک رنگارنگ .
    صفای قدمت استاد
    آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ...
    اومدی اینجا رنگ رو گرفت
    خیلی مخلصیم

9. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید Arian02 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 883 بار در 199 ارسال

سلام به همه دوستان تالاری عزیز
    دوباره همدیگه را پیدا کردیم
    منم دیروز عضو شدم

11. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید بورسفام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 883 بار در 199 ارسال

در فضای اینترنت این چند وقت خیلی دنبال جمع دوستان می گشتم اما ردی پیدا نمی کردم. بعضی از دوستان در سهامیاب بودند اما سهامیاب جای تالار را نمی گیره. تا اینکه با راهنمایی یکی از دوستان در سهامیاب اینجا را پیدا کردم
    هنوز خیلی از دوستان از وجود اینجا بی خبرند یا نمیتونند عضو بشن مثل بنده که چند روزی درگیر عضویت و مشکل ارسال بودم

به هر حال خیلی خوشحالم که دوباره کم کم جمع دوستان را میبینم

13. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید بورسفام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سهامدار خرد آواتار ها
    تشکر شده 5,969 بار در 1,935 ارسال

سلام وعرض ارادت
    از اینکه جمع دوستان جمع شد خوشحالم و هنوز یه چندتاییشون کم ناراحت
    اما ازاینکه تقریبا همگی از زمان جمع شدن صف فروش اینجارا پیدا کردند و تایید صلاحیت شدند جای بسی تعجب داره
    شیطونها داشتند میپاییدند که کی ته دره میرسیم که شیرجه بزنن توش که انصافا خوب فهمیدن

15. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار خرد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 850 بار در 151 ارسال

سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز با احساس ، بامرام و فراموش نشدنی صفحه استثنایی خصدرا در تالار بورس

حقیقاتا احساس میکردم یک قبیله یا طایفه از آشنایان خودم را گم کرده ام .

عزیزانی که بجز عکس پر هیبت و نه چندان لطیف دکتر پورنیکدست دوستداشتنی با آن قلب مهربان و آرین و asus و حاج فاتح شاهرودی بقیه را اصلا ندیده بودم .

حدود 10 روزی می شد که با این سایت برای ثبت نام دست و پنجه نرم میکردم تا اینکه بالاخره گویا یک پدر آمرزیده ای مشکلات را به مدیران این انجمن اطلاع داد و مشکل ارسال کد تایید حل شد .

برای با شما بودن در خلال صف فروش سنگین صدرا لحظه شماری میکردم .گاهی از دلتنگی عکس نوشته ی Hadiam روی برف بالای قله ،که یک tecnichaler نوشته و زیرش والعاقبته للمتقین است را که روی دسکتاپ save کرده بودم نگاه میکردم و حسرت روزهای خوش گذشته را میخوردم .فحش‌ها ،انکارها ،هارت و پورت ها ،منم منم ها ،دعواها ،آشتی ها ،بحثهای سیاسی و فرهنگی....
    آخ....
    فیزیک کوانتوم
    انفجار آبی گازی
    اسلاوانکا دراکولیچ
    برست لی تفسک
    حاج محسن وقتشه .
    تا پایان دی تکلیفی تا پایان سال قانونی .....

آخ آخ آخ آخ ....

از کلیه دوستانی که در نبود اینجانب ذکری از حقیر سراپا تقصیر کردند مخصوصا دکتر عزیزم پورنیکدست ، بیکرانه ، دودو ، سرکار خانم بلفی ، آرین عزیز ، ali454 ، پایش سهام ، سهامدار خرد ، حاج سید موشه هاراتونیان یهودی اصل اورشلیم لولوی بازار و دوستان گرامی دیگری که در خاطرم نیست صمیمانه تشکر و قدردانی میکنم .(اسامی چند صفحه آخر که تونستم بخوانم )

وقتی دکتر پورنیکدست با آن هیبت اما کلام استغاثه وار فرمود : تکنیکالر بیا دیگه ....
    میخواستم مانیتور را خرد کنم و هر طور شده در خدمتگزاری حاضر بشوم که البته تا این لحظه به تعویق افتاد .

ولی حالا خودمونیم ، قبلا چند بار عرض کرده بودم که ما که باهم جرو بحث و گاهی جنگ و دعوا و فحش و فضیحت میکنیم ، اگر مدتی دور بیافتیم دلمان برای هم تنگ می شود و الحق که شد .

یک سلام و احترام ویژه ی خاص هم خدمت یگانه سمبل پایداری و استقامت در روزهای سخت ، بنیانگذار تحلیل سهام به روش فیزیک کوانتوم ، عارف کامل ، سالک واصل ،سردار رشید صدرا حاج شیخ طیب اولوالعزم ادام الله سیگناله والذین هم محسنون و حداقل دو ادمین باوفایش هم اون جوانتره و هم اون عصبانیه عرض کنم که ما حقیقتا از نعمت وجود پر برکت ایشان محروم بودیم که ما عرفناک حق معرفتک .

در پایان برای آماده شدن مجلس ، خودم و شما را به رعایت تقوای الهی توصیه میکنم که از کامنت بعدی بروم سر اصل مطلب ...

رفتم بالای منبر جدید ،دیگه هرگلی زدید به سر خودتون زدید !

آخیییییییییششششش !
    راحت شدم

ارادت
    بابک رنگارنگ .

باسلام
    بابک جان زیباترین پستی که از اول تالار بورس تا الان ازشما دیدم همین پسته
    (البته همه پست های شما زیباست) به خاطر اینکه نشون میداد دلتون واقعا برای بچه ها تنگ شده بود وهمچنین دل ما برای شما و جناب طیب بزگوار ودکتر پورنیکدست عزیز وآرین عزیز و خانم بلفی عزیز وسایر دوستان محترم ....بسیار خوشحالیم که دوباره جمعمان جمع میشود ...

17. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید ali1230 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 140 بار در 32 ارسال

سلام خدمت دوستان صذزایی و بخصوص تکنیکالر عزیز و دوست داشتنی.... تکنیکالر عزیز من فکر میکنم ه همان اندازه که در شمارش قبلی دچار اشتباه شدی میتوان حتی بیشتر در این مقطع هم اشتباه داشته باشید....نظر شما برای من محترم و تا حدودی تاثیر گذار است ... اما دو پهلو و مبهم است ... شاید برای همین کاربران نام زیبایی بر شما نهادند.... اما غرض از این صحبت ها برای این بود که یگویم تغییرات بزرگ در تحلیل ها نشان شک در روند وارزش وبنیاد سهم است که این خود بزرگترین اسیب در معامله است

19. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید aveen از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)