صفحه 314 از 1968 نخست ... 2142643043113123133143153163173243644148141314 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,131 به 3,140 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    دوست عزیز از شما خواهش میکنم اجازه بدین همه دوستان نظرشون رو عنوان کنند
    هر تحلیلی ارزشمنده
    حالا چه تکنیکال باشه،چه بنیادی
    دوست عزیز کسی در مورد تکنیکال ایراد نمی گیره علم تکنیکال بسیار وسیع است ولی وقتی در این سهم جواب نمیده دلیلی نداره اصرار بر اشتباه خود داشته باشیم ودیگران را متضرر کنیم

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز از مطلبی که فرمودید بسیار ناراحت شدم مگر انسان خانه خود را برای سرمایه گذاری در بورس می فروشد ویا اینکه ماشین خود را در هرصورت کار بیسیار نسنجیده ای کرده اید !جناب وحید خان هم چنین اشتباهی کرده است و حالا بجای 1.2 میلیارد تومان 3.5 میلیون تومان داری ولی ایشان سرمایه های دیگری هم دارند . ولی در مورد صدرا بله بنده 98% اطمینان دارم روزهای خوش را مجددا خواهد دید ولی مگر می شود احتمالهای جانبی را در نظر نگرفت مثل انداختن سنگی در چاه توسط یک دیوانه .البته خود بنده تک سهم صدرا هستم ولی هنوز تمام سرمایه خویش را روی این سهم یا حتی در بورس وارد نکرده ام چون مگر انسان تمام تخم مرغهای خود را در یک سبد می گذارد .مگر آنکه فرد ریسک پذیری باشد که در آن صورت خود کرده را تدبیری نیست .لطفا شما اول به فکر نجات زن و فرزند خویش باشید و سپس سرمایه گذاری . پول به چه کار می آید در حالی که انسان عزیز ترین کسان خود را رنجانده باشد .در آخر اگر قصد شما این است که فقط اطلاعاتی از صدرا بدست آورید و با طرح این موضوع از صحت صحبت بنده با خبر شوید باید بگویم بله صدرا خبر بسیار دارد ولی صبر زیاد نیز می خواهد .در حالی که انشاالله رشد آن با قدری آرامش امنیتی کشور آغاز خواهد شد البته بنده به برداشته شدن تحریمها فکر نمی کنم ولی لازم است قدری این اوضاع سر و سامانی بگیرد و دشمنان از فشاری که اخیرا به آن افزوده اند قدری کاسته شود .و من الله توفیق .

باسلام:
    دوستان عزیز بنده به یکی از دوستان پاسخ بالا را دادم و از گفتن نامش معذور هستم ولی گفتم که خوبست این مطلب را شما هم بخوانید .ولی ذکر یک نکته ضروری است چگونه همانند جناب behnam به خود اجازه می دهید که با سهام خود چنین برخوردی را نمایید و در حالی که هیچ کس حتی بنده که بعنوان گزیده سهامداران به صدرا برای بازدید رفته ام کوچکترین درز اطلاعاتی نداده اند . و تنها از شرکت بازدید بعمل آورده ایم .ولی یک نکته را که به آن اعتقاد پیدا کرده ام اینست که صدرا زیان اعلام نخواهد کرد و گزارش 91 هم در دست تهیه است و انشاالله چشم انداز خوبی دارد .و من الله توفیق .
    ....شما جزو افرادی بودید که برای بازدید از صدرا رفتید...؟؟؟...

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط مارال صفا نمایش پست ها
    طیب جان امیدوارم درست باشه البته امید من بیشتر به شکلگیری واگرایی مثبت در روند هست این مهمه پتانسیل مناسبی را برای رشد مهیا خواهد کرد
    دوستی در وبلاگم نوشته بود در زبان انتقاد صدرا تا بخواهید تکنیکالی ها را ضابع میکند اما برای هر برگشت و روند ان تکنیکی ها بالاخره ماست مالی میکنند
    من بیشتر در صدرا میخوام ساختار موجشماری سهم را بررسی کنم بدون شناخت ساختار نمیشه هیچ سهمی را درست تحلیل کرد
    نمونه اش حفاری شمال که من 1 ماهه به این نتیجه رسیدم تازه شاید سهم ساختار زیک زاک فلت داره و در موج سی هست خلاصه اینکه در تکنیکال خیلی عقب هستم
    باسلام وعرض ادب

درآينده اي نزديك تكنيكالست ها مجبورند تعديل رو لحاظ فرمايند

يعني باتعديل وارده تحليل 200به بالارو مد نظر قراربدن

واين بدين معني است كه تعديل موجي وارد شدن به روند صعودي رو به

ارمغان خواهد آورد و شناخت از ساختار بيشتر خواهد شد.

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز ببخشید با توجه به تسلط جناب ایرتان به علم تکنیکال می خواستم از جناب ایرتان خواهش کنم که در این تالار فعالیت نمایند .ضمنا بنده مطمئن هستم ایشان در اینجا مورد استقبال خوبی قرار خواهد گرفت . البته همه می دانند که علم تکنیکال برای معاملات لازم است ولی کافی نیست . و من الله توفیق .

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    بله دوست عزیز همینطور است . و من الله توفیق

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....شما جزو افرادی بودید که برای بازدید از صدرا رفتید...؟؟؟...

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ...البته که من الله توفیق...
    ....÷س قاعدتا شما باید سهام بیشتری نسبت به ما داشته باشید....البته اگر جسارت نباشه....تو بازدیدی که از شرکت داشتید...صرفنظر از اجبار همه ما به ماندن در کنار سهم....و البته در مورد شما با توجه به تعداد سهام تقریبا حتمی....از وضعیت شرکت چه برداشتی داشتید....

باسلام:
    دوست عزیز اگر پاسخ کامل نیست بفرمایید توضیح بیشتری خدمتتان عرض کنم .البته اون چهار ماه حالا دیگه شده سه ماه و نیم . و من الله توفیق .

با سلام:
    دوستان عزیز چند خبر قبلی را برای شما تکرار می کنم .
    1- اولين خبر خوش را که نوشتم در مورد تجديد ارزيابي آذراب به ميزان چهار صد درصد فقط از تجديد ارزيابي زمين ها و باقي اموال بعدا .البته با وجود مالکيت 30 درصدي صدرا و تفاهم جهت تعليق دعاوي فيمابين جهت بهره بردن طرفين .
    2- دريافت 140 ميليون يورو تجهيزات منجمله شش يا هشت جرثقيل 600 تني و مقاديري تجهيزات و مواد لازم کشتي سازي از آلمان اونم به دليل طلب سال 83 .
    3- مطلب مورد بحث زمين جزيره به مقدار 150 هکتار که بخش عظيمي از آن در دست صدراست و مابقي آن نيز قابل استفاده هيچ گروهي نمي تواند باشد به دلايل فراوان و تازه کل مبلغ مورد اختلاف به 3 ميليار تومان نمي رسد و مديران زحمتکش صدرا به جهت کمک به سهامداران سعي در گرفتن کمک از دولت براي عدم پرداخت آن مي باشند چون مي بايستي به جيب دولت واريز شود .
    4- زمين 3000 متري در بهترين نقطه بوشهر .که قرار است تبديل به يک هتل عالي شود .
    5- زمين مورد دعوا با ورثه که در حال پيگيري است که آنهم با حدود يک ميليارد تومان حل مي شود .انشاالله .
    6- کمپ خليج فارس که توضيح آن زياد است...............................
    7- از سکو سازي هاي پروزهاي مختلف .............................
    8- ساخت کشتي افراماکس در مراحل عالي است و تا چهار ماه ديگر انشاالله : که چشمهاي دشمن در حد سگي که ساعتها به جوش کاري نگاه کرده از حدقه در خواهد آمد .
    9- ساخت کشتي لوله گذار در مرحله عالي ...................
    10- بازم هست ولي بعدا .و من الله توفيق .
    ...البته که من الله توفیق...
    ....÷س قاعدتا شما باید سهام بیشتری نسبت به ما داشته باشید....البته اگر جسارت نباشه....تو بازدیدی که از شرکت داشتید...صرفنظر از اجبار همه ما به ماندن در کنار سهم....و البته در مورد شما با توجه به تعداد سهام تقریبا حتمی....از وضعیت شرکت چه برداشتی داشتید....

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    باسلام:
    دوست عزیز اگر پاسخ کامل نیست بفرمایید توضیح بیشتری خدمتتان عرض کنم .البته اون چهار ماه حالا دیگه شده سه ماه و نیم . و من الله توفیق .
    ....البته در مورد چشمهای سگ دشمن با شما موافقم...ولی قانع نشدم....شاید شما توجیه شده باشید... ولی بنده خیر...مساله اینجاست که این ÷یشرفتها بنظر نمیاد قرار باشه نمودی در صورتهای مالی و وضعیت سود اوری شرکت داشته باشه....بنظر من داره حساب سازی میشه....و این پیشرفتها به دلایل زیادی از چشم بقیه مخفی نگه داشت همیشه...و سهم در وضعیت انفعالی...
    ....با حرکت اعتراضی موافق هستید....؟؟؟...کمی شرکتو تحت فشار قرار بدیم....

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    خدمت دو ست عزیزم باید بگم بنده بر این باور هستم که کلا سهامداران هنوز هیچ گزینه مسالمت آمیزی را برای بدست آوردن اخبار صدرا طی که نکرده اند که هیچ بلکه کمترین زحمتی بخود نداده اند که خبری بگیرند . حالا عده ای می خواهند با سیاه نمایی به کشور لطمه بزنند و این کار را کلا در بازار بورس دارند پی گیری می کنند وصد البته در بازار طلا و ارز نیز این کار را کرده اند . اگر شما هر قدر اطلاعات از صدرا بخواهید به راحتی در دسترس است بنده که کمترین شما دوستان عزیز هستم براحتی پاسخ هر سوالی را می یابم و این تنها قدری زحمت در پی دارد و در آخر خدمت شما عرض کنم صدرا به روزهای خوش نزدیک است .یک نکته مهم هم اینکه مهندس اعتصام از ناراحتی سهامداران ناراحت شده است وقرار است برنامه ای جهت یک مصاحبه ایجاد شود . ضمنا گزارش نه ماهه خوب است و پیش بینی 91 هم قرار است همراه آن باشد . ارزیابی هم در حال انجام است که البته زمان بر است. همچنین بنده صدرا را شرکتی می دانم که هرگز حساب سازی نکرده است و تمامی گزارشات آن بر اساس واقعیت است ولی دوستان فقط به نکته سود هر سهم توجه دارن ولاغیر .و من الله توفیق .

....البته در مورد چشمهای سگ دشمن با شما موافقم...ولی قانع نشدم....شاید شما توجیه شده باشید... ولی بنده خیر...مساله اینجاست که این ÷یشرفتها بنظر نمیاد قرار باشه نمودی در صورتهای مالی و وضعیت سود اوری شرکت داشته باشه....بنظر من داره حساب سازی میشه....و این پیشرفتها به دلایل زیادی از چشم بقیه مخفی نگه داشت همیشه...و سهم در وضعیت انفعالی...
    ....با حرکت اعتراضی موافق هستید....؟؟؟...کمی شرکتو تحت فشار قرار بدیم....

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    باسلام:
    خدمت دو ست عزیزم باید بگم بنده بر این باور هستم که کلا سهامداران هنوز هیچ گزینه مسالمت آمیزی را برای بدست آوردن اخبار صدرا طی که نکرده اند که هیچ بلکه کمترین زحمتی بخود نداده اند که خبری بگیرند . حالا عده ای می خواهند با سیاه نمایی به کشور لطمه بزنند و این کار را کلا در بازار بورس دارند پی گیری می کنند وصد البته در بازار طلا و ارز نیز این کار را کرده اند . اگر شما هر قدر اطلاعات از صدرا بخواهید به راحتی در دسترس است بنده که کمترین شما دوستان عزیز هستم براحتی پاسخ هر سوالی را می یابم و این تنها قدری زحمت در پی دارد و در آخر خدمت شما عرض کنم صدرا به روزهای خوش نزدیک است .یک نکته مهم هم اینکه مهندس اعتصام از ناراحتی سهامداران ناراحت شده است وقرار است برنامه ای جهت یک مصاحبه ایجاد شود . ضمنا گزارش نه ماهه خوب است و پیش بینی 91 هم قرار است همراه آن باشد . ارزیابی هم در حال انجام است که البته زمان بر است. همچنین بنده صدرا را شرکتی می دانم که هرگز حساب سازی نکرده است و تمامی گزارشات آن بر اساس واقعیت است ولی دوستان فقط به نکته سود هر سهم توجه دارن ولاغیر .و من الله توفیق .
    خب دوست من شما كه اينقد به اطلاعات اين شركت واقفيد به ما بگيد در گزارش 9 ماهه چقد اي پي اس ميخان اعلام كنن....اون موقع مطمئنم همه به صحت حرفاي شما اطمينان پيدا ميكنن
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

19. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 43 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 42 مهمان ها)

1. علیرضا۱۲۳