صفحه 379 از 1970 نخست ... 2793293693763773783793803813823894294798791379 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,781 به 3,790 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    آقا من بگم ......................فقط واسه جناب ساده ساده دوست بزرگوارم

یه نوشابه نه ها فقط دوغ میخام

فدات شم

طيب
    طيب هم اکنون آنلاين است
    کاربر هزاره

تاريخ عضويت
    خر 1389
    تشکرها: 23,053 بار در 2,506 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط majidmarmo0oz مشاهده گفتگو
    و جالبه حتي زحمت يه معذرت خواهي خشك و خالي هم به خودشون نميدن
    يجوري اون موقه حرف ميزدن و بد و بيرا ميگفتن كه انگار تمام بدبختي هاي صدرا رو با حرفاي طيب دچارش شدن.در حاليكه اون بنده خدا هيچ وقت چيز غير واقعي نگفت و مثل خيلي هاي ديگه سراب نشون نداد
    طيب جان اينجا خيلي از بچه ها منتظرت هستن
    لطفا بازم توجهت رو به اين تاپيك برگردون و با صحبت هات به ما دلگرمي بده
    پيروز باشيد

باسلام وعرض ادب وباتشکر از شما خوبان

بنده چندین بار عرض کرده ام که این موارد برام تازگی نداره وهمیشه بوده وخواهد بود

چون همیشه بنفع سهام داران حقیقی نوشته ام وخواهم نوشت

پس در نتیجه نماینده های حقوقی ها در سایت ها و بعضی از حقیقی هائیکه مسائل سیاسی را به مدیران شرکت ها ارتباط میدهند و

بعلت تضاد عقیدتی در جهت مخاصمه گام برمیدارند وحقوقی هم از جو منفی بطور کامل استفاده میکنه

و بعضی از حقیقی ها که از روند ایستایی و فرسایشی خسته میشوند ود رنتیجه تخلیه احساسات فرا میرسد و دنبال کسی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میگردند

تا تخلیه شوند؟! البته متاسفانه در این تایپک دوستان قدیمی بیشتر مقصر هستند چون جو تایپک را بیشتر بسمت منفی کشوندند وهر چی گفته شد

که 3ماه منفی نوشتید بس نیست ؟!!!!!!!!!!آیا این شرکت نکات مثبت نداره؟!!!!!!!!!!!!!!! حیف

خب دوستان و سرورانم امر فرمودند بر حسب وظیفه و اجابت اوامرشان مینویسم هر چند که تصمیم گرفته بودم در این تایپک ننویسم بگذریم

1-از نظر بنده در گزارش 9ماهه تعدیل منفی نخواهد بود و پوشش فقط کم خواهد بود

2- احتمالا اعلام سود با تعدیل 300٪ خواهد بود.

3- حق کلیم در آخر سال و اوایل سال بعد پرداخت میشه در نتیجه میتونه در گزارشات 3ماهه 91بازهم تعدیل داشته باشه

4- روند تجدید ارزیابی دارایی ها خوب پیش میره و یه جزیره صدرای دیگری در راهه

5-مشکل تامین تجهیزات برای ساخت جرثقیل 1000تنی برطرف شده و در حال ساخت

6- کشتی ها افراماکس و پروژهoff shoreدرحال انجام است وخیلی خوب تسریع داشته اند

انشاء الله دوستان بسود خوبی برسن و خوشحال باشند که این آرزوی قلبی بنده است

ساده جان اگه اگه و ووووووووووووووووووووووواگ ه 200ریال اعلام شد دوغ بنده یادت نره

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 68 بار در 11 ارسال
    البته من به اندازه شماها تو تاپيك صدرا به قول جناب ساده حق آبو گل ندارم و از اين بحث دوستانه و محترمانه اي كه شد واقعا لذت بردم.....اما شايد دوستان منظور اصلي جناب ساده از اين بحث رو متوجه نشدن....موضوع سود صدرا نيست ....موضوع زدن پستهاي حق به جانب هست كه جناب ساده بيشتر به اين ايراد داشتن.....بحث جالبي بود و واقعا لذت بردم و تو اين بحث بيشتر با جناب ساده موافق بودم....البته نظر شخصي خودم هست

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مهدي عمادي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    حالا بزرگواران ، به نظرتان من سهامدار كه بيش از يك سال واندي گرفتاري در اين سهم كذايي به اميد قراردادهاي نان وآبدار ومحاسبه پرداخت سود حداقل از امسال ،گرفتار شده ام، فرضا اگر 20 تومان سود اعلام كند كه امكان پخش هم حتما ندارد بايد چه كنم
    فكر مي كنيد وقتي اين همه سهم با سود سازي وروند سود سازي قابل اطمينان كه قابليت پخش دارد در بازار وجود دارد آيا كسي حاضر است معادل سود بانكي اين مدت سهامداري من را بگذارد روي سرمايه اوليه من و به من پرداخت كند (البته با توجه به روند مديريت هاي موجود در سهم)
    اگر كسي جرات دارد زمان و قيمت سهم بدهد براساس خارج شدن از ضرر حتي خريداران بالاي 400 تومان البته به شرطي كه خريداران جديد هم به سودي واقعي برسند
    ضمنا ديدم بزرگواري صحبت از وقت نشناختن در خريد سهم كرد بايد دو نكته را گفت
    نكته اول :اصل تغييرات سهم در سال 89 پايه خورد كه قراردادهاي بسيار خوبي با صدرا بسته شد و بعد به ترتيب رييس هيات مديره اين شركت وزير شد ،رهبر حمايت از جهاد اقتصادي در پارس جنوبي كرد و....پس خريد در آن زمان بي موقع نبود ولي متاسفانه بعضي از افراد در شركت كه مارمولك هستند تصميم گرفتند سهامدار جز را دور بزنند به همين راحتي وگرنه از نظر تئوري بدون دخالت مارمولك ها الان نه قيمت صدرا اين بود ونه دعوا بر سود دروغي 20 تومان( بلكه 25 تومان از آن 89 وبه ترتيب در طي 90 تا 60 تومان اعلام سود وبراي 91 انفجار واقعي)
    ضمنا همين مارمولك ها كه بعضي اين ها را با آدم اشتباه گرفته اند حداقل 2 بار درقيمت هاي بالاي 270 تومان مصاحبه كرده واعلام كردند اين سهم در اين قيمت ها وبيشتر از اين ها مي ارزد اما بعد ........
    نكته دوم :بزرگوار شما اين را موقعيت شناسي مي داني كه امسال وارد سهمي شوي براي 4 سال(دوره 90 تا 94) ديگر وبعد دوستاني را كه با فاصله 18ماه تا يك سال زودتر وارد شدند را موقعيت نشناس بخواني ،بگذريم اما بدانيد اگر مارمولك بازي ادامه يابد سال 94 كه سهل است تا چندين قرن ديگر هم بايد منتظر سود ساز شدن اين سهم باشيد
    شوخي با جناب طيب: بزرگوار جاي محله ما نوشابه بدون قند هم پيدا مي شه كه براي افراد با تجربه هم خوب است
    در كل خاك بر سر هرچه مارمولك است كه باعث به هم خوردن اعصاب همه ما سهامداران صدرا شده است
    ويادي از استاد تكنيكال وفاندامنتال حسين صالحي:شاد باشيد وديگران را شاد كنيد

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    باسلام:

من الان اومدم تو سایت و دیدم چند صفحه ورق خورده و یکی دو مورد در مورد من بود که لازم میدونم شفاف سازی کنم:

جناب ساده ی ساده در جلسه با مدیر عامل حدود 12-13 نفر بودن از جمله خصدرا سهامدار 67 وکاربر... تی وی دقیقا یادم نیست و خود آقا حمید . دوستان دیگه که در جلسه بودن چرا به گفته من در مورد گزارش 9 ماهه اعتراضی ندارن زیان 92 ریالی .حتی اقای اعتصام تلویحا گفت برید با فاذر عوض کنید. دوستان حاضر در جلسه اگه اشتباه میگم به من یاد آوری کنن شاید آلزایمر گرفته باشم.

جناب حمید من شما رو اشتباه نگرفتم که میگید منو اشتباه با کسی دیگه ای گرفتی.لازم میدونم یه کم از خصوصیات شما رو یادآوری کنم تا ببینید اشتباه نگرفتم.

شما چپ دست پر حرف چشم روشن کمی تپل مو جوگندمی سن حدود ........بازم اشتباه گرفتم؟اگه گفتم مینوشتی حتما دیدم که مینویسی و اگه گفتم چند تا سهم داری حتما از خودت شنیدم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 41 ارسال
    حمید عزیز
    من همیشه مطالب شما و اقا طیب رو دنبال کردم. چند ماهی هست که مطالب رو می خونم. از شما به خاطر 2 چیز خوشم می آد : 1- سعه صدر 2- ادب. از اینکه آی دی شما رو بستن خیلی ناراحت شدم. از آقا طیب به خاطر ادب و همچنین راهنمائی های بی دریغشون سپاسگذارم. راستش من توی صدرا خیلی تو ضرر هستم، حمید و طیب عزیز به نظرتون صدرا با تعدیل مثبت می تونه باز بشه که امیدی به این سهم داشته باشیم؟

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید shilshil2002 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز نشانی های شما درست است ولی در مورد تعداد سهم مطمئن باشید اشتباه می کنید .چون بنده از زمان ورودم به بورس تا حالا در مورد تعداد هیچ سهمی با کسی صحبت نکرده ام و این جزئی از اخلاقم است . در هر صورت بنده یادم هست که یکی از دوستان برگه سهمش را به بنده نشان داد و از بازنشستگان محترم بانک تجارت بودند و تعدادش تقریبا همین اندازه که شما می فرمایید بود . در هر صورت مورد زیبایی برای بحث نیست . راستی یک نکته : بنده برای این بحث خوشحالم چرا که آن آقایان و خانمهایی که بنده را مورد توهین قرار دادند که بنده بر سر قرار نرفتم و دروغ گفتم و یا اینکه سهامدار نیستم و غیره با توضیحات شما و دوستان دیگر کاملا روشن شد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط armin777 نمایش پست ها
    باسلام:

من الان اومدم تو سایت و دیدم چند صفحه ورق خورده و یکی دو مورد در مورد من بود که لازم میدونم شفاف سازی کنم:

جناب ساده ی ساده در جلسه با مدیر عامل حدود 12-13 نفر بودن از جمله خصدرا سهامدار 67 وکاربر... تی وی دقیقا یادم نیست و خود آقا حمید . دوستان دیگه که در جلسه بودن چرا به گفته من در مورد گزارش 9 ماهه اعتراضی ندارن زیان 92 ریالی .حتی اقای اعتصام تلویحا گفت برید با فاذر عوض کنید. دوستان حاضر در جلسه اگه اشتباه میگم به من یاد آوری کنن شاید آلزایمر گرفته باشم.

جناب حمید من شما رو اشتباه نگرفتم که میگید منو اشتباه با کسی دیگه ای گرفتی.لازم میدونم یه کم از خصوصیات شما رو یادآوری کنم تا ببینید اشتباه نگرفتم.

شما چپ دست پر حرف چشم روشن کمی تپل مو جوگندمی سن حدود ........بازم اشتباه گرفتم؟اگه گفتم مینوشتی حتما دیدم که مینویسی و اگه گفتم چند تا سهم داری حتما از خودت شنیدم.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوست عزیز از اینکه به بنده لطف دارید کمال تشکر را دارم .والبته در مورد طیب عزیز شما درست می فرمایید . در مورد اینکه شما در صدرا در ضرر هستید باعث ناراحتی است و البته تقریبا این شرایط بر تمام صدرا داران حاکم است ولی نگران نباشید و با توجه به اینکه تمام موارد لازم را گفته ام و موارد باقی مانده هم در زمان خودش باید عنوان شود تنها یک نکته را به شما میگویم و آن اینست که از این به بعد انشاالله و با توجه به موضع گیری مستحکم رهبری و حمایتهای ایشان از سرمایه و کار ایرانی و خصوصا شرکتهای پیمانکار نفت و گاز و همینطور شرکتهای توانمند در این زمینه از این به بعد صدرا همانند قالی کرمان خواهد بود و هر چه پا بخورد با ارزش تر خواهد شد . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط shilshil2002 نمایش پست ها
    حمید عزیز
    من همیشه مطالب شما و اقا طیب رو دنبال کردم. چند ماهی هست که مطالب رو می خونم. از شما به خاطر 2 چیز خوشم می آد : 1- سعه صدر 2- ادب. از اینکه آی دی شما رو بستن خیلی ناراحت شدم. از آقا طیب به خاطر ادب و همچنین راهنمائی های بی دریغشون سپاسگذارم. راستش من توی صدرا خیلی تو ضرر هستم، حمید و طیب عزیز به نظرتون صدرا با تعدیل مثبت می تونه باز بشه که امیدی به این سهم داشته باشیم؟

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز شروع شده است یک نگاهی به صف تجهیزاتی ها بندازید لطفا . ضمنا از خبر رسانی شما تشکر می کنم . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط ali zahedi نمایش پست ها
    صدرا تا اواخر ارديبهشت ماه حداقل 3 ميليارد دلار قرارداد جديد خواهد بست كه 2 ميليارد دلار آن در بخش دريايى با توجه به عدم وجود شركت متخصص و كار كشته مثل صدرا براى صدرا خواهد بود . حركت تجهيزاتى ها از اواخر ارديبهشت ماه شروع خواهد شد

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    موافقت بورس با افزایش سرمایه دو شرکت بورسی و دو شرکت غیر بورسی
    نوشته شده در تاریخ: شنبه 19 فروردین 1391 11:54:0 ق.ظ

سازمان بورس اوراق بهادار پس از بررسی گزارش توجیهی و بیانیه ثبت 4 شرکت به نامهای البرزدارو، ماشین سازی اراک، مس تکنار و بیمه سامان ... مجوز افزایش سرمایه این شرکتها را صادر کرد ...

سازمان بورس اوراق بهادار پس از بررسی گزارش توجیهی و بیانیه ثبت 4 شرکت به نامهای البرزدارو، ماشین سازی اراک، مس تکنار و بیمه سامان ... مجوز افزایش سرمایه این شرکتها را صادر کرد. بر این اساس، البرز دارو سرمايه خود را از مبلغ 12.5 ميليارد كنوني به مبلغ 20 ميليارد تومان، معادل 7.5 ميليارد تومان، افزايش خواهد داد.

اين افزايش سرمايه 60 درصدي از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدي و به منظور جايگزيني ماشين آلات جديد با ماشين آلات اسقاط انجام خواهد پذيرفت.

شرکت مس تكنار به ميزان 25 درصد از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدي مجوز گرفته است. اين افزايش سرمايه كه سرمايه مس تكنار را به مبلغ 5 ميليارد تومان خواهد رساند، صرف اجراي توسعه كارخانه كنسانتره مس شركت خواهد شد. مس تکنار پيش بيني كرده در صورت انجام اين افزايش سرمايه باز هم زيان ده خواهد ماند و در صورتي كه اين افزايش سرمايه اجرايي نشود، معدن تكنار به دليل فقدان نقدينگي تعطيل خواهد شد.

از دیگر سو، مجوز افزايش سرمايه 50 ميليارد توماني ماشين سازي اراك كه پيش از اين شايعاتش در بازار وجود داشت صادر شد.بر این اساس ، سرمايه فاراك از 54 ميليارد تومان فعلي به رقم 104 ميليارد تومان (معادل 92 درصد) از محل اورده نقدي صورت خواهد گرفت. صدور مجوز افزایش سرمایه فاراک این سهم را در بازار امروز به صف خرید کشید. اين افزايش سرمايه صرف اصلاح ساختار مالي به خصوص تسويه بدهي هاي مالي فاراك و در نتيجه كاهش هزينه هاي مالي و جهش سودآوري در اين شركت پیمانکاری رخ خواهد داد.

بیمه سامان نیز که در آستانه ورود به فرابورس قرار داشته و امور پذیرش خود را دنبال می کند، مجوز افزایش سرمایه 43 درصدی خود را دریافت کرده است. براساس این گزارش، سرمایه بیمه سامان از رقم 28 میلیارد تومانی فعلی به 40 میلیارد تومان افزایش پیدا خواهد کرد. نماد این شرکت در 28 اسفند ماه سال 90 در بازاراول فرابورس پذیرش و درج شده که افزایش سرمایه 43 درصدی آن از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران خواهد بود. هدف از این افزایش سرمایه نیز فعالیت در بیمه اتکایی و افزایش سهم نگهداری از بیمه نامه های صادره عنوان شده است.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    در گذشته (سال 68 تا 75 ) که بازار اوون زمانها بسیار ساده و بر خلاف بازار فعلی پیجیده و رقابتها تنگا تنگ نبود بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران به سادگی پول در می آ وردند اما از چگونگی این فرایند آگاه نبودند. حتی بعضی ها شون به دیگران با غرور و طعنه می گفتند : نگاه کنید بدون آنکه کاری کنیم پول در می آوریم ولی با گذشت زمان شاهد بسیاری از آنها بودم که تمام هستی خود را در بازار از دست دادند.شاید در شرایط فعلی لازم باشد که برای برنده شدن از این بازار باید از سرمایه گذاران گذشته سریع تر و آگاه تر و انعطاف پذیر تر باشیم. رنج ناشی از شکست ما را به جستجو برای یافتن یک سیستم شگفت انگیز سوق می دهد و باعث می شود از تمام باورهای قبلی خود که در طول دوران معامله گری به آن رسیده ایم و اعتقاد داشتیم دست بکشیم و آن را رها کنیم. شکست برانگیزنده برندگان است و نابود کننده بازندگان. این بزرگترین راز برندگان است همان رازی است که بازندگان از آن بی خبرند. برندگان از شکست نمی هراسند.
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2012/04/07 در ساعت 16:36

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)