صفحه 538 از 1970 نخست ... 3843848852853553653753853954054154858863810381538 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,371 به 5,380 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز جناب مهربان بنده در همان توافقی که داشتیم هستم و اگر پستی غیر از آنچه توافق کردیم می زنم دلیلم تمام کردن حجت با دوستانی است که فقط به فکر قیمت توافقی هستند . مطمئن باش درست و در شان ملت شهید پرور عمل خواهیم کرد . و من الله توفیق .
    ....برو خدا نگهدارت باشه....با کوله باری از غیرت و عزم جزمت و دغدغه های سهامدار جز و انتظارات بجای ما از شما 3 نفر که دل نگرانی 30 هزار سهامدار صدرا ست یا علی گویان برید و بدونید اگر با سرافرازی و دست پر از جلسه بیرون بیایداز فردای اون روز تاریخی جدید نه تنها برای صدرا بل برای بورس تهران رقم زدید....الهم عجل لولیک الفرج....

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز مثبت بودن امروز شاخص به دلیل قبول نشست هم اندیشی با سهامداران حقیقی بود . و من الله توفیق .
    درود:
    حاج حمید این هم از اون حرفها بود.خواهشا اینقدر تعصب به صدرا نداشته باش .از روز 4 شنبه همه میدونن که شنبه بازار مثبت میشد مگر خبر غیر مترقبه ای.اواخر 4 شنبه بازار برگشت و در اکثر سهام قیمتهای معاملات بالاتر از قیمت پایانی بود و وقتی اکثر سهام در بالاتر از پایانی و نزدیک 4 مثبت شنبه معامله میشد این حرف شما من رو نسبت به تحلیل بازار شما مائیوس کرد.
    وقتی +4 بترانس برای شنبه 170 هست و سهم داره رو 168 معامله میشه یا کرمانشا و وسپه و ده ها سهم دیگه این یعنی بازار مثبته.همه چیز رو به صدرا ربط ندید.یکی هم که مطلع باشه با این پست شما نسبت به کاربرا سایت بورسی شک میکنه و تو دلش میخنده و کاربران سایت رو کم عمق و بدون تحلیل و یا تحلیل من در آوردی فرض میکنه.
    باید با دلیل حرف زد و من میتونم کاملا بهت ثابت کنم منتهی انتظار داشتم کسی قبل از من این پاسخ رو به شما بده که دوستان هم همینطوری انگار پست ها رو میخونن و تجزیه تحلیل نمیکنن.
    از دیگر دوستان این سایت از جمله جناب برادران ونظری و دیگر دوستان سایت هم خواهش میکنم دوستان رو متقاعد کنن و اگه من اشتباه میکنم من رو متقاعد کنن. با تشکر

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    با سلام و عرض ادب

دوستان و نمایندگان محترم شرکت کننده در جلسه ،اگر تمام شده و باید هم تا الان تمام شود لطفا نتایج را اعلام نمایید

حتی اگر

سر کار باشیم و بازیچه شده باشیم .که در این صورت با 30000 سهامدار رنج دیده طرف هستند.

امید وارم نمایندگان محترم هر چه زود تر نتایج را اعلام نمایند .البته به غیر از حاج حمید و آقا سجاد کسی را نمی شناسم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    درود:
    دوستان من تلفنی با 1-2 نفر صحبت کردم.جلسه حدود6:30 تا 8:30 در شهرک غرب برگزار شد در قرارگاه خ فلامک.
    آقایان صالح آبادی قالیباف اصل و مالمیر از سازمان و قلی پور و مارمولک خواجه علی و اعتصام و آقای دانشمند که تمام صورت های مالی رو و پنهان کاریها رو اون برنامه ریزی میکنه از صدرا و سردار مظفری زاده فرمانده قرارگاه هم از قرار معلوم بوده هر چند صحبت چندانی نکرده.نماینده سهامداران هم بودند از جمله حاج حمید که فکر میکنم زیاد هم حرف میزده که البته دوستانی که حاج حمید رو میشناسن براشون نرماله .
    سازمان واقعا از سهامدارا حمایت کرده و به شدت از سهامداران جزئ حمایت کرده .فرمانده قرارگاه هم که تا آخر وقت تقریبا شنونده بوده.جا داره از سازمان بورس بخاطر حمایت بدون شرط آقای صالح آبادی مالمیر و قالیباف تشکر ویزه کرد.ولی هیئت مدیره صدرا اصلا باهاشون راه نیومده و هدف اونها فشار سهامدارا برای تجمع و فشار سازمان بورس به دولته که اهداف اونها رو که گرفتن وام از دولته رو اجرا کنند.
    هیئت مدیره صدرا میخواد سهامدارا و سازمان بورس دولت رو تحت فشار بزارن تا بهشون کمک کنه.سازمان که یک ارگان نظارتی هست و نمیتونه دولت رو تحت فشار قرار بده. شرکت میخواد در راه اهداف اقتصادی خودش ما رو گوشت قربونی کنه تا دولت مجبور به کمک بشه.یکی از سرداران سپاه هم که از طرف سهامدارا انتخاب شده بود بهشون گفته که این کار شما عبور از خط قرمز هست و گزارش رو هم به رهبری میده.دوستان وقتی دیدن توافق نمیکنن از در شکایت از شرکت در اومدن که خواجه مارمولک علی میگه هر کاری دوست دارید بکنید.به سازمان هم میگه سهم رو باز کنن که آقای مالمیر میگه باشرایط فعلی بازار حقیقی خیلی ضرر میکنه و احتمالا زیر 100 یا اون حدود باز بشه که خواجه علی میگه عیبی نداره.خلاصه پس از بکش پس کش های فراوان آقای مالمیر میگه بدون حمایت من سهم رو باز نمیکنم . شما باید بگید توچه قیمتی حمایت میکنید تا ما سهم رو باز کنیم.در پایان هم فرمانده قرارگاه میگه من باید با بالا دستیام صحبت کنم و ببینم چی میشه.قراره مجمع فوق العاده برگزار بشه که آقای صالح آبادی تاریخ ازشون برای مجمع میخواد که اونها هم میگن به زودی.
    دزدان دریائی براشون سهامدار جزئ مهم نیست و با کلی منت میخوان حدود قیمت بسته شده سهم رو حمایت کنن.البته حاج حمید اونجا هم از صدرای 10 دلاری میگه که خواجه علی در جوابش میگه شما میتونید نگه دارید و 50 دلار بفروشید که التبه با طعنه میگه. بقیه رو هم خود دوستان بگن بهتره. در پایان بعد از اذان از جلسه بدون افطاری خارج میشن و تا به خونه نرسیدن روزه شون رو هم باز نمیکنن.یعنی حتی یه نون و پنیر هم جلوشون نزاشتن . به نازم به علی که اینها مثلا مریدان مولایمان هستند.صحبت به شکایت هم کشیده میشه که خواجه علی میگه هر کاری دوست دارید بکنید.فقط میتونیم به سردار مظفری فرمانده قرارگاه و سردار فتاح و گزارش سردار به رهبری دلخوش باشیم .آقای مالمیر بهشون میگه تا شما قیمت حمایت رو نگید سهم باز نمیشه و پرونده شما بخاطر عدم افشا اطلاعات مهم به کمیته داوری فرستاده میشه.
    باید این مجمع فوق العاده هر چه زود تر برگزار بشه

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    با سلام:
    دوستان عزیز همین الان از راه رسیدم خدمتتان عرض کنم :
    همون اول قبل از رفتن به دفتر فرمانده قرار گاه از توی آسانسور با دکتر صالح آبادی ومهندس مالمیر وارد صحبت شدیم و خیلی خلاصه ظرف 2-5دقیقه ضمن تذکر تخلف گسترده صدرا مبنی بر تاخیر در فرستادن گزارشات بر روی کدال از دکتر صالح آبادی که قبل از ورود از بنده پرسید آخرش چی می خواهید بگویید همگی متفق القول گفتیم به قیمت مناسب صدرا را از ما بخرید مارا به خیر وآنهارا به سلامت. جلسه با حضور فرمانده و معاون و چند مشاور قرارگاه خاتم الانبیا ومهندس اعتصام و مهندس قلی پور و یک مهندس دیگر که وقتیکه سخن گفتند معلوم شد از دانش بالایی برخوردار می باشد و دکتر صالح آبادی و دکتر مالمیر و دکتر قالیباف و چهر نفر دیکر از بورس که خیلی هم جانب سهامداران را می گرفتند .وپس از ورود وسخنانی از طرف رییس هیات مدیره جناب خواجه علی که در مجموع همان صحبتهای دائمی مهندس اعتصام بود مضاف بر اینکه میگفت اصلا ما سند نداریم کو بیایید ثابت کنید انگار با دسته ی کورها طرفه و گفت که بما خیلی در گفتمانها بد و بیراه می گویند و ما خیلی مورد اتهام سهامداران هستیم و معلوم بود که کاملا بر جو گفتمانها واقف است و می داند بر علیه آنها چه می گویندو نوعی اعتراض که بنده گفتم شما نباید به افرادی توجه داشته باشید که بی ادب هستند خیلی ها ازجمله خودم از بس از شما تعریف کردم فکر می کنند که بنده کارمند شما هستم . سپس مهندس اعتصام خواست سخنرانی کنه جناب ذکایی گفت همه ی حرفای شمارو ما فوت آبیم اگه خبر خوش داری بگو وگرنه برویم سر بحث قیمت وسهام مارا به همان قیمتهایی که خودتان گفتید وقبول دارید سهام مارا بخریدسپس دکتر صالح آبادی ضمن تذکر اینکه در آخر شکایت هم به آنجا میکشد که سهام شمارا بخرد پس یه قیمتی توافق کنید وسهم را جمع کنید تا این مشکلات حل شود ولی جناب خواجه علی فرمودند طبق قانون بورس خرید سهام از جانب ما تخلف محسوب میشود دکتر صالح آبادی فرمودند اشکالی ندارد با کسانی که حاضر به فروش نمی شوند که میتوانند 5%سهم هم باشد در بازار فرا بورس مورد معامله قرار می دهیم ومشکلی ایجاد نمی شود دوباره جناب خواجه علی فرمودند آخه برخی می گویند ما می خواهیم سهم شان را مفت بخریم ویا خیلی چیزای دیگه و پس از تاکید دکتر صالح آبادی که اشکالی ندارد شما توافق کنید هر کس نخواست نفروشد ودر فرا بورس هروقت خواست معامله کند ولی باز هم اما واگر آوردند وپس از اصرار ما گفتند حالا ما با بالا تری ها هماهنگ کنیم سپس معلوم بود که هرگز تصمیم به توافق بر سر قیمتی نیستند واین باعث شد ابتدا مهندس طالبی یکی از سهامداران که خودش در بورس حسابدار یک شرکت بورسی است و مهندس مالمیر را شاهد گرفت شروع به وارد نمودن ایراداتی به صورتهای مالی گرفت وبا اعداد وارقام ثابت کرد 285 میلیارد تومان تخلف صورت گرفته ویا دیر به بورس گزارش شده است ولی مهندس قلی پور شروع به دفاع کرد وخواست توضیحات بیشتری دهد ولی آقای ذکایی یکی دیگر از سهامداران گفت این حرفها را تا صبح بگویید در گوش ما نمی رود وبعد از آن در مورد زیانهای کشتی ریکمرز و63000تنی صحبت کرد و گفت خرید اجناس آن در آن زمان کیلویی 150 تومان بوده ومن اکنون به کیلویی 750 تومان از شما خریدارم ولی باز هم گفتند به دردت نمیخورد وضرر میکنی ولی آقای ذکایی گفتند اشکالی ندارد وفرماندهان قرار گاه صحبت را تغییر دادند که دو باره مهندس اعتصام صحبت کنه وسپس بنده از کوره خارج شده وشروع به سخن کردم که در ذیل می آورم .ادامه در پست بعد .ومن الله توفیق
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/11 در ساعت 23:07

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 51 بار در 11 ارسال
    116میلیارددلارسرمایه گذاری در نفت ایران در 7 سال برباد رفته است؟
    پرايس نيوز: در 7 سال 84 تا 90 بيش از 116 ميليارد دلار در صنعت نفت سرمايه گذاري شده در حالي که توليد و ظرفيت توليد نفت قبل از تحريم ها به 3.5 و 4.2 ميليون بشکه در روز رسيده بود و ظاهرا تمام اين 116 ميليارد دلار سرمايه گذاري در نفت بر باد رفته است و هيچ نقشي در افزايش توليد و ظرفيت نداشته و معلوم نيست کجا رفته است؟
    « سرمايه گذاري در صنعت نفت » به زعم بسياري از کارشناسان اقتصادي سرفصلي است که اگر چه به راحتي مي توان آن را مطرح کرد اما به سادگي نمي توان از کنار آن گذر کرد. به عبارتي ساده تر سرمايه گذاري در صنعت نفت در زير مجموعه سرمايه گذاري هايي جاي مي گيرد که با وسوسه خاصي از سوي فعالان اقتصادي همواره همراه بوده است اما سوالي که شايد در اين ميان براي بسياري از مردم عامه شکل گرفته باشد اين است: « آيا در سرمايه گذاري صنعت نفت، پس از صد سال براي خود اتکايي و کاهش وابستگي به نيروي هاي خارجي برنامه ريزي خاصي صورت گرفته است يا اينکه همچنان بايد گرفتار در حلقه نامناسب استخراج، مصرف و صدور ماده خام باقي بمانيم؟ »
    روند سرمايه گذاري در صنعت نفت ايران طي سال هاي اخير بر اساس گفته هاي غلامحسين نوذري، وزير نفت در دولت نهم به اين شکل بوده است که سرمايه گذاري در اين صنعت در دولت هشتم ( 1384-1380 ) رقمي معادل 31 ميليارد و هفتصد ميليون دلار بوده است و اين رقم در چهار سال دولت نهم به 66 ميليارد دلار رسيده است: « سرمايه گذاري در اين صنعت ( نفت ) در دولت هشتم ( 1384- 1380 ) 31700000000 دلار بوده که در چهار سال دولت نهم ( 1388-1384 ) به 66000000000 دلار رسيده... که از اين ميزان 48000000000 دلار از محل منابع داخلي و بقيه از محل فاينانس، جذب صنعت نفت کشور شده است. »
    نوذري که در آن زمان هنوز از وزارت نفت کنار نگذاشته شده بود سه ماه بعد از اين از اين اظهار نظر بار ديگر اعلام کرد که بر اساس آماري که به شخصه از وزير اقتصاد دريافت کرده است در تمامي وزارتخانه هاي کشور طي چهار سال دولت نهم 62,400 ميليارد ريال در اعتبارات عمراني سرمايه گذاري شده است، در حاليکه اين ميزان به تنهايي در وزارت نفت 65,000 ميليارد تومان بوده است.
    نخ داستان سرمايه گذاري در صنعت نفت ايران » طي سال هاي اخير را اگر بگيريم و به سال 1389 برسيم در رابطه با شرح آن مي توان به گفته هاي عبدالمحمد دلپريش، مدير برنامه ريزي تلفيقي، شرکت ملي نفت ايران استناد کرد. او در تشريح سرمايه گذاري در صنعت نفت ايران طي سال 1389 در گفت گويي که به نقل از او در ششمين روز فروردين 90 جام جم آنلاين منتشر کرد گفت: « سال گذشته (1389 ) در مجموع بيش از 20 ميليارد دلار منابع مالي در بخش بالادستي صنعت جذب شده است..... سال گذشته از محل انتشار اوراق مشارکت حدود 6 ميليارد دلار اعتبار جذب شده.....در ده ماهه نخست سال گذشته بالغ بر 6 ميليارد و 700 ميليون دلار از محل منابع داخلي شرکت ملي نفت ايران و حدود 10 ميليارد دلار از محل اعتبارات بانک هاي داخلي، فاينانس و بيع متقابل به پروژه هاي اولويت دار صنعت نفت تزريق مالي شده است.... در زمينه جذب سرمايه گذاري از محل منابع غير داخلي شرکت ملي نفت، تا کنون 4 ميليارد و 500 ميليون دلار از محل انتشار اوراق مشارکت ارزي و ريالي براي طرح هاي پارس جنوبي تامين شده است که به 6 ميليارد دلار افزايش يافته است. »
    از سال 1389 نيز که گذر کنيم و به سال 1390 برسيم مي توان در رابطه با ميزان سرمايه گذاري در صنعت نفت به گفته هاي رستم قاسمي، وزير نفت اشاره کرد. قاسمي در 29 امين روز فروردين سال جاري اعلام کرد: « حجم سرمايه گذاري ها در صنعت نفت کشور در سال گذشته (1390 ) به بيش از 30 ميليارد دلار رسيده است. »

بر اساس آنچه به نقل از مديران اجرايي کشور به آنها اشاره شد مي توان نتيجه گرفت طي سال هاي 1390- 1380 بالغ بر 147 ميليارد دلار در صنعت نفت سرمايه گذاري شده است. در ادامه نکته قابل توجه ديگري که در رابطه با موضوع شزمايه گذاري در صنعت نفت بايد مورد توجه قرار بگيرد جمع در آمد هاي حاصل از صادرات نفت و گاز طي اين سال ها است.
    بر اساس آنچه در جدول زير مشاهده مي شود جمع درآمد هاي حاصل از صادرات نفت و گاز طي ده سال گذشته بالغ بر 538 ميليارد دلار بوده است.

البته بايد به اين نکته نيز در رابطه با سرمايه گذاري در صنعت نفت طي ده سال گذشته اشاره کرد که علاوه بر آنچه در اين رابطه گفته شد در صنايع پتروشيمي کشور نيز از سال 1368 تا 1389 بالغ بر 41 ميليارد دلار سرمايه گذاري شده که بنا به اظهارات عبدالحسين بيات، مدير عامل شرکت ملي صنايع پتروشيمي 80 درصد صادرات پتروشيمي کشور خام فروشي بوده است: « 80 درصد صادرات پتروشيمي کشور خام فروشي است، اميدوارم روزي فرا رسد که منابع هيدروکربوري هرگز خام فروشي نشود. در حال حاضر منابع ارزي مورد نياز کشور از فروش منابع هيدروکربوري تامين مي شود. »
    از نسبت دو عدد سرمايه گذاري در صنعت نفت ايران و جمع درآمد هاي حاصل از صادرات نفت و گاز طي ده سال گذشته به اين نتيجه مي رسيم که 27.2 درصد از درآمدهاي نفت و گاز کشور را صرف سرمايه گذاري مجدد در استحصال اين پروسه کرده ايم.

http://pricenews.ir/?SName=newsdetails&newsid=3997

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید afshin از ایشان تشکر کرده است:

با سلام:
    دوستان عزیز همین الان از راه رسیدم خدمتتان عرض کنم :
    همون اول قبل از رفتن به دفتر فرمانده قرار گاه از توی آسانسور با دکتر صالح آبادی ومهندس مالمیر وارد صحبت شدیم و خیلی خلاصه ظرف 2-5دقیقه ضمن تذکر تخلف گسترده صدرا مبنی بر تاخیر در فرستادن گزارشات بر روی کدال از دکتر صالح آبادی که قبل از ورود از بنده پرسید آخرش چی می خواهید بگویید همگی متفق القول گفتیم به قیمت مناسب صدرا را از ما بخرید مارا به خیر وآنهارا به سلامت. جلسه با حضور فرمانده و معاون و چند مشاور قرارگاه خاتم الانبیا ومهندس اعتصام و مهندس قلی پور و یک مهندس دیگر که وقتیکه سخن گفتند معلوم شد از دانش بالایی برخوردار می باشد و دکتر صالح آبادی و دکتر مالمیر و دکتر قالیباف و چهر نفر دیکر از بورس که خیلی هم جانب سهامداران را می گرفتند .وپس از ورود وسخنانی از طرف رییس هیات مدیره جناب خواجه علی که در مجموع همان صحبتهای دائمی مهندس اعتصام بود مضاف بر اینکه میگفت اصلا ما سند نداریم کو بیایید ثابت کنید انگار با دسته ی کورها طرفه و گفت که بما خیلی در گفتمانها بد و بیراه می گویند و ما خیلی مورد اتهام سهامداران هستیم و معلوم بود که کاملا بر جو گفتمانها واقف است و می داند بر علیه آنها چه می گویندو نوعی اعتراض که بنده گفتم شما نباید به افرادی توجه داشته باشید که بی ادب هستند خیلی ها ازجمله خودم از بس از شما تعریف کردم فکر می کنند که بنده کارمند شما هستم . سپس مهندس اعتصام خواست سخنرانی کنه جناب ذکایی گفت همه ی حرفای شمارو ما فوت آبیم اگه خبر خوش داری بگو وگرنه برویم سر بحث قیمت وسهام مارا به همان قیمتهایی که خودتان گفتید وقبول دارید سهام مارا بخریدسپس دکتر صالح آبادی ضمن تذکر اینکه در آخر شکایت هم به آنجا میکشد که سهام شمارا بخرد پس یه قیمتی توافق کنید وسهم را جمع کنید تا این مشکلات حل شود ولی جناب خواجه علی فرمودند طبق قانون بورس خرید سهام از جانب ما تخلف محسوب میشود دکتر صالح آبادی فرمودند اشکالی ندارد با کسانی که حاضر به فروش نمی شوند که میتوانند 5%سهم هم باشد در بازار فرا بورس مورد معامله قرار می دهیم ومشکلی ایجاد نمی شود دوباره جناب خواجه علی فرمودند آخه برخی می گویند ما می خواهیم سهم شان را مفت بخریم ویا خیلی چیزای دیگه و پس از تاکید دکتر صالح آبادی که اشکالی ندارد شما توافق کنید هر کس نخواست نفروشد ودر فرا بورس هروقت خواست معامله کند ولی باز هم اما واگر آوردند وپس از اصرار ما گفتند حالا ما با بالا تری ها هماهنگ کنیم سپس معلوم بود که هرگز تصمیم به توافق بر سر قیمتی نیستند واین باعث شد ابتدا مهندس طالبی یکی از سهامداران که خودش در بورس حسابدار یک شرکت بورسی است و مهندس مالمیر را شاهد گرفت شروع به وارد نمودن ایراداتی به صورتهای مالی گرفت وبا اعداد وارقام ثابت کرد 285 میلیارد تومان تخلف صورت گرفته ویا دیر به بورس گزارش شده است ولی مهندس قلی پور شروع به دفاع کرد وخواست توضیحات بیشتری دهد ولی آقای ذکایی یکی دیگر از سهامداران گفت این حرفها را تا صبح بگویید در گوش ما نمی رود وبعد از آن در مورد زیانهای کشتی ریکمرز و63000تنی صحبت کرد و گفت خرید اجناس آن در آن زمان کیلویی 150 تومان بوده ومن اکنون به کیلویی 750 تومان از شما خریدارم ولی باز هم گفتند به دردت نمیخورد وضرر میکنی ولی آقای ذکایی گفتند اشکالی ندارد وفرماندهان قرار گاه صحبت را تغییر دادند که دو باره مهندس اعتصام صحبت کنه وسپس بنده از کوره خارج شده وشروع به سخن کردم که در ذیل می آورم .ادامه در پست بعد .ومن الله توفیق

دوستان کسانی که خوانده اند دوباره بخوانند چون ویرایش کردم .و من الله توفیق .

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    مثل اينكه اقايان براشون تاپيك رو ميخونن يا خودشون ميخونن كه اينطوري جواب ميدهند شايد راه اول يعني تجمع مسالمت اميز در سكوت و حمايت از رهبري در شعار راه حلش باشه اونا مبدونن كه جيب نظام خاليه و مجموعه خاتم همه پولها رو در اختيار داره بنابراين چرا اطفار در ميارند
    يه روزي بايد حق رو گرفت فروش سهام به قيمت١٠٠ تومن يعني ١ قسمت از پول ادامس شش تايي

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز کا ر که به اینجا رسیدم و دیدم انگار خبری از توافق نیست ناچارا رفتم تو فاز اینکه ما چه هستیم و صدرا چه هست و شما چه گفتید و حالا چه می خواهید بکنید که مشروح آنرا در زیر می آورم : البته برخی جملات دوستان را هم نوشتم و نگفتم که دوستان گفته اند چون خیلی من گفتم اون گفت می شود .

باسلام:
    1. دوستان عزیز: بنده سعی می کنم مطالب را بطور دسته بندی خدمتتان عرض می کنم و امیدوار هستم بتوانم مطلب را همانطور که همه سهامداران گفته اند بیان کنم و از خداوند متعال درخواست یاری دارم .
    2. در بورس امکان سود و زیان هست ولی مسئله مهم خبطی است که در بورس و صدرا افتاده است و همه سهامداران بر آن اتفاق نظر دارند و آن اینست که بورس گزارشهایی را در سنوات قبل از صدرا پذیرفته است و اکنون گزارش سال 90 نیز بر روی کدال قرار گرفته که البته با توجه به مرجع قانونی بودن کدال برای سهامداران نباید گزارشات با هم در تناقض باشند زیرا بیانگر تخلف بورس و یا شرکت و یا هر دو می باشد .لازم به ذکر است که زیانهای سنوات قبل به گونه ای در سال 90 گنجانده شده است که نشان دهنده یک تخلف در گذشته یا حال می باشد و این در حالی است که برخی حقیقی ها این سهم را (حدودا 150 میلیون سهم معادل ده درصد شرکت ) را از مهر اقتصاد ایرانیان در مبلغ 4200ريال خریده اند و خود مهر اقتصاد ایرانیان این سهم را در مبلغ میانگین 1700ريال از بازار جمع آوری کرده است و تنها پس از یکی دو ماه اقدام به فروش نموده است .که خوب معلوم است چه مبلغی از جیب سهامداران خارج کرده است و نکته اینجاست که این عمل با مصاحبه هایی از طرف مدیران وقت صدرا وتبلیغ سهم هماهنگ بوده است .
    3. در صورت باز بینی گزارشات منتشره سالهای پیش از صدرا و قرار گرفتن آن برروی کدال به این نتیجه می رسید که زیان انباشته شرکت با تاخیر چند ساله به سهامداران حقیقی اعلام شده و این در حالی است که شرکت باید تمام اطلاعات با اهمیتی را که در قیمت سهم تاثیر گذار می باشند را در اسرع وقت افشا می نموده است .و صد البته زمانی این موضوع اهمیت خود را هویدا می نماید که مقایسه ای با ارزش شرکت داشته باشیم یعنی این مبلغ افشا نشده معادل یک برابرو نیم ارزش ثبت شده شرکت می باشد .یعنی 285 میلیارد تومان ضمن اینکه این مبلغ برای سال 88 فقط 2.6 میلیارد تومان بوده است .حالا به این نکته توجه فرمایید که سهامداران حقیقی سهمی را خریده اند که درسالهای 82 تا 84 هر سهم آن تا مبالغ نجومی پنج هزار تومان در بورس معامله می شده است و هنوز هم برخی از آنان سهامدار هستند و برای سر شکن کردن قیمت تمام شده خودشان و با دیدن تبلیغات صورت گرفته مبادرت به خرید همین سهم در قیمت بالای 320 تومان کرده اند اکنون شاهد هستند که بورس پس از نصف شدن قیمت سهم آنان سهم را در این برهه و نه آن قیمت کذایی که خود جای بحث فراوان دارد متوقف می نمایند و پس از کلی سیاه نمایی توسط مدیران صدرا و دائما کوبیدن بر طبل اینکه این اطلاعات را در جایی مطبوعاتی نکنید و در حالی که چند روز قبل از بسته شدن سهم گزارش نه ماهه خود را مبنی بر سود سالیانه پنجاه ریالی و تحقق 9ريال بر روی کدال گذاشته اند و سهم را با صف خرید بسته است پس از چند ماه خون به جگر سهامداران کرده زیانی تقریبا معادل یک ونیم برابر ارزش ثبت شده شرکت یعنی 1420ريال بابت هر سهم اعلام می نماید و اگر خواسته باشیم این دو اتفاق صورت گرفته را با زیانی که با مهارت در صورتهای مالی گنجانده شده است با هم جمع کنیم به این نتیجه می رسیم که اولا قیمت سهم نصف شده است و دوما یک شبه زیانی معادل 3380ريال به سهامداران تحمیل شده است در واقع سود پنج تومانی تبدیل به زیان دقیقا 3326ريال با جمع سنوات قبل که در سنوات قبل تنها 920ريال بابت هر سهم بود را به یکباره و شاید و اگر با بد بینی به موضوع بنگریم . پس از خروج افراد خاص و یا هر مقصد دیگر بر سهامداران حقیقی تحمیل کرده اند .
    4. تاریخ توضیحات مبلغ اعلام شده
    5. 26 /11/89 اولین پیش بینی سود هر سهم سال مالی 90 40ريال
    6. 27/1/90 پیش بینی سود هر سهم سال مالی 90 98ريال
    7. 27/1/90 گزارش عملکرد 6 ماهه حسابرسی شده سال مالی 90 9ريال
    8. 18/4/90 عملکرد حسابرسی شده 12 ماهه سال مالی 90 1426-

9. اما حالا برخی از آن افراد منجمله بنده تنها به این می اندیشیم که اینهمه دارایی که ما به چشم خود دیدیم دروغ بوده است .
    10. همانطور که مهندس اعتصام هم فرموده اند ارزش جایگزینی صدرا هزارو پانصد میلیارد تومان است (یعنی ده برابر ارزش اسمی شرکت)و به وقتی حداقل پنج ساله برای تاسیس نیاز دارد . البته ایشان فقط داراییهای روز صدرا را فرموده اند و هیچ نگاهی به ارزش آموزش پرسنل صف و یا صنعت گر یا به قولی فنی و یا پتانسیل موجود که با صرف هزینه از جیب سهامداران صورت گرفته است نکرده اند . و یا ارزش پنج سال زمان غیر قابل خرید لحاظ نشده است و یا تاثیر آن بر کشور عزیزمان از دو منظر داشتن حق کسب و پیشه و یا سرقفلی ها مانند پنجاه سال سر قفلی شرکت کشتی سازی و یا در صورت نبودن صدرا در بخشی که صدرا بعهده دارد تاخیر پنج ساله در برداشت از میادین مشترک نفت و گاز که همه می دانیم اکنون هیچ شرکت خارجی ای در این صنعت فعال نیست نکرده اند .پس در می یابیم ارزش این شرکت خیلی بیش از اینها است ولی خوب حتی اگر ارزش داراییهای فیزیکی مورد قبول مدیران محترم را از زیان انباشته3326ريالی کم کنیم به قیمت هر سهم 670تومان می رسیم.و لازم به ذکر است که وزیر نفت مهندس غلامحسین نوذری در تاریخ 1/9/87 فرمودند : ارزش جایگزینی صدرا پنج میلیارد لار است و باید که حفظ شود .
    11. اگر قدری به مصاحبه مهندس اعتصام توجه کنیم و ببینیم ایشان زمانیکه قیمت هر سهم 280تومان بود ایشان مصاحبه نمودند و فرمودند ارزش این سهم یعنی صدرا بیش از این اعداد و ارقام است به چه می رسیم ؟ البته که از نظر سهامداران حقیقی در آن زمان تعبیر ارزشمندی و خرید سهم بوده است و حالا پس از آنهمه نشست و گفتگو به این نکته می رسیم که اکنون نا مهربانانه قصد بیرون کردن ما جهادگران با مال خویش را از سهم صدرا دارند و یا مهربانانه قصد جلوگیری از زیان بیشتر ما را دارند.و هنوز هم هیچ سهامداری به خود اجازه نمی دهد که بگوید که خبط در گذشته بوده است و یا در حال صورت گرفته است و جز با طرح سوال از مدیران قبلی شاید نشود به این پاسخ رسید .
    12. حالا سوال اینجاست ! سهامداران حقیقی کجای کار اشتباه کرده اند ؟ بنده سعی می کنم با توجه به نظرات دوستان به این سوال پاسخ دهم . در سالی که جهاد اقتصادی نام گرفت و در امسال که حمایت از سرمایه ایرانی ازمحورهای اصلی می باشد و در حالی که رهبر معظم انقلاب با استفتاعاتی که از ایشان شده است بطور صریح به سرمایه گذاری در بانک هرگز توصیه ای نکرده اند ولی در مورد بورس حتی حمایت هم نموده اند سهامداران حقیقی بر مدار ولایت مداری در مملکت اسلامی به بورس جمهوری اسلام اعتماد کرده اند و در بورس به قرارگاه خاتم الانبیا (ص)اعتماد کرده اند و در بین صنایع بورسی به صنعت نفت و گاز . در حالی که تمام دشمنان ما و میهن عزیزمان برکشور عزیزمان فشار وارد می کنند و حتی قطر فقط از یک میدان نفتی مشترک روزانه پانصد هزار بشکه نفت از ما به غارت می برد و حتی در زمانیکه بازار سکه و ارز داغ بوده و هست ما سهامداران حقیقی با مال خویش جهاد کرده ایم و وارد سهام صدرا شدیم تا پشت سر رهبرعزیز و بورس و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) وبا سرمایه گزاری در صنعت صد در صد نیازمند سرمایه گزاری در نفت و گاز باشیم . شاید این منطقی ترین پاسخ باشد که این عمل ما اشتباهی گزافی است و چنین تقاصی را باید از ما بگیرند تا دیگر کسی فکر وطن پرستی به سرش نزند .
    13. شاید بفرمایید این اثر تحریمها است و باید تحمل کرد .سهامداران حقیقی می پرسند ؟ آیا مقام معظم رهبری نفرمودند تحریم نعمت است . آیا رئیس جمهور نفرموده اند : تحریم کاغذ پاره است . یا مگر وزیر اقتصاد جناب شمس الدین حسینی نفرموده اند : تحریم فرصت شغلی ایجاد می کند و یا جناب غضنفری وزیر صنایع نفرموده اند تحریم ما را به سمت خود کفایی می برد .و حتی معاون رئیس جمهور جناب رحیمی هم همین یک ماه پبش فرموده اند تحریم رحمت الهی است . پس تکلیف ما سهامداران چیست ؟که باید اینچنین به خاک سیاه بنشینیم .
    14. در پایان بنده نظر خودم را اعلام می کنم و باید بدانید که تمام مطالب بالا مورد تایید اکثریت سهامدارن حقیقی می باشد در مورد صدرا نظر بنده اینست در هر صورت چه با دید ارزشمندی صدرا و چه با دید قبول زیان صدرا این شرکت پنهان کاری گسترده ای را لحاظ کرده است و اگر بپذیریم حالا با ما رو راست هستند باید بپذیرند در گذشته ظلم فراوانی بر سهامداران نموده اند و اگر بفرمایند در گذشته هیچ ظلمی مرتکب نشده اند پس ناچارا باید بپذیرند اکنون در حال به ظلمت کشاندن سهامداران حقیقی هستند . ولی در کل صدرا شرکتی است که در پیشانی سازندگی صنعت نفت وگاز وکشتی سازی قرار دارد و همچنین لیدر بورس است و در صورتیکه به کمک سهم نشتابیم غیر از صدمه دیدن 30 هزار سهامدار و هفت هزار پرسنل باعث فروریختن بورس و بی اعتمادی به این دما سنج اقتصادو ایجاد بازار کاذب دلار و سکه و در نهایت خدایی ناکرده صدمه به کشور عزیزمان خواهد شد . که هم اکنون نیز این تاثیرات قابل مشاهده است .
    15. ضمنا استدعا دارم توجه داشته باشید خیلی از سهامداران با توجه به بسته بودن شش ماهه سهم به پولشان نیاز دارند و خواهان باز شدن سهم به بالاترین قیمت و خرید سهم از ایشان هستند تا شاید ضرر ایشان جبران شود . و در نظر داشته باشید برخی از سهامداران در شرف از هم پاشیدن زندگیشان قرار گرفته اند.
    و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/11 در ساعت 23:41

18. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    اقا حميد من يكي نفهميدم اينا رو برا ما گفتي يا براي انان
    برادر من چي رو باور كنيم اقايان جيب دولت ميخوان بزنن گوشت دم توپ ميخوان شما پس از اين جلسه اميدي داري فكر نكنم بابا بياييد با بورس جلسه بزاريد برويد پيش اقا كه از اونجا جواب بگيريم اينا حق رو نميفهمند

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)