صفحه 595 از 1968 نخست ... 9549554558559259359459559659759860564569510951595 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,941 به 5,950 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    با هر دو شما عزیزان موافق هستم و اگر سهم باز نشد و روند مثبت و شفاف سازی آغاز نشد حتما اقدامات خودمان را تا رسیدن به نتیجه ادامه خواهیم داد .چون با اقداماتی که انجام دادیم باعث شدیم توجه ها به صدرا جلب شود و این یعنی همان چیزی که آقایان می خواستند.و من الله توفیق .

باسلام وعرض ادب

واین همان چیزیست که آقایان میخواستند .............................. اولین وآخرین هدف همین بود وبس

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    درود بر شما
    اگر این هفته صدرا بازگشایی شود ، فراخوان شنبه را ملغی میکنید ؟
    سپاس
    بله این کار را میکنم اما اگر تا اخر هفته باز نشد به حرف من میرسید و شنبه می ایید
    02188679624 شماره مستقیم اقای مالمیر
    02184083702 نظارت سازمان بورس
    بله دوستان پرونده خصدرا رفته تخلفات اداری و حداقل تا 6ماه هم پروسه کار طول میکشد

این است نتیجه خوشبینی دوستان خودتان تماس بگیرید

خاتم هم پول را جور نکرده و میگوید سهم را 70 بیشتر نمیخرم

حالا بگویید محمد صالحی جوسازی میکند که وای بر ما هرچه سرمان اید حقمان است
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صالحی نمایش پست ها
    بله این کار را میکنم اما اگر تا اخر هفته باز نشد به حرف من میرسید و شنبه می ایید
    بله دوستان پرونده خصدرا رفته تخلفات اداری و حداقل تا 6ماه هم پروسه کار طول میکشد

حتی اگر صدرا بدون حمایت و با قیمت پایین باز شود ، باز هم فراخوان 15 مهر را ملغی میکنید ؟
    زمان ، داور میان ادعاهای آدمیان است. به زمان اعتماد کنید نه به زبان!!!

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

جدی جدی فکر میکنید خصدرا باز میکنه با شمارهایی که دادم تماس بگیرید متوجه میشوید خصدرا تخلف کرده و تا سازمان پیگیریهای لازم را نکند نماد باز نمیشود
    پیام وازمایش هم شکایت شد به تخلفات اداری تازه نتیجه امده
    البته بعد از گذشت چهار سال
    دوستان همگی 15 مهر ماه جلوی شرکت صدرا هستیم
    فکر میکنم الان بهترین زمان است که حقمان را از این ادمهایی که سهامداران را ساده فرض کردند را بگیریم سازمان هم پشت ما میباشد
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    با سلام به همگی دوستان: به نظر بنده حتی اگر صدرا بازگشایی شد,ولی قیمتش زیر 200 رقم خورد باز نباید تجمع روز 15 مهر ملغی تلقی گردد,حمایتهای ضعیف سهامدار عمده درد چندانی را از ما دوا نخواهد کرد و این همه زیانی که به سهامداران صدرا در این مدت تحمیل شده را جبران نخواهد کرد.دوستان عزیز به این سادگی نباید تسلیم شویم راهی را در پیش گرفته ایم و الان در ابتدای این راه قرار داریم و نباید از ادامه این راه دلسرد شویم. بنده امروز دو ساعتی با حمید خان صحبت تلفنی داشتم و با هم قرار گذاشتیم در صورتیکه حمایتهای لازمی از صدرا در بازار صورت نگیرد باز از تجمع جلوی درب شرکت منصرف نشویم و بیشتر پیگیر حقوق از دست رفته مان باشیم, و حتی اگر لازم باشد شکایت خود از شرکت صدرا مبنی بر گستردگی تخلفات صورت گرفته و عدم شفافیت در صورتهای مالی و وجوه دریافتی اعلام نشده را تسلیم بازرسی کل کشور و دیگر مقامات ذی صلاح نماییم.

ویرایش توسط سهامدار 67 : 2012/09/29 در ساعت 14:27

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    با سلام به همگی دوستان: به نظر بنده حتی اگر صدرا بازگشایی شد,ولی قیمتش زیر 200 رقم خورد باز نباید تجمع روز 15 مهر ملغی تلقی گردد,حمایتهای ضعیف سهامدار عمده درد چندانی را از ما دوا نخواهد کرد و این همه زیانی که به سهامداران صدرا در این مدت تحمیل شده را جبران نخواهد کرد.دوستان عزیز به این سادگی نباید تسلیم شویم راهی را در پیش گرفته ایم و الان در ابتدای این راه قرار داریم و نباید از ادامه این راه دلسرد شویم. بنده امروز دو ساعتی با حمید خان صحبت تلفنی داشتم و با هم قرار گذاشتیم در صورتیکه حمایتهای لازمی از صدرا در بازار صورت نگیرد باز از تجمع جلوی درب منصرف نشویم و بیشتر پیگیر حقوق از دست رفته مان باشیم, و حتی اگر لازم باشد شکایت خود از شرکت صدرا مبنی بر گستردگی تخلفات صورت گرفته و عدم شفافیت را تسلیم بازرسی کل کشور و دیگر مقامات ذی صلاح نماییم.
    سلام و عرض ارادت خدمت دوست عزیزم جناب سهامدار 67

دوست عزیز پس از 7 ماه بسته ماندن و با آگاهی از اینکه این شرکت با تمام زرنگی و رندی همه سهامداران را متضرر کرده است و با گزارشات دروغین خود اول مسبب بسته شدن سهم شد و دوم با همین گزارشات دروغین مانع باز شدن سهم گردید.در صورتی که روند سهم از همان اسفند 90 باقی مانده بود فروشنده و خریدار و سهامدار خود تصمیم میگرفت که بماند یا خارج شود و سایر مسایل نیز در مجمع سالانه مورد رسیدگی قرار میگرفت و تا به حال نیز سرمایه این همه راکد نمی ماند و به علت تورم و گرانی علاوه بر راکد بودن کمتر از نصف نیز شده است پس ضرر دوجانبه سهامداران کرده اند .

ولی به نظر من پیگیری تخلفات صدرا از بازرسی کشور و همین طور از دفتر مقام معظم رهبری و همین طور اعتراض مسالمت آمیز جهت احقاق حق واجب است .

فقط این نکته را اضافه کنم که محاسبات آقا حمید را باور کنید و ذکر این دلیل که هزینه تمام شده کشتی لوله گذار و جرثقیل عظیم و سایر تجهیزات شرکت با دلار های مابین 1000 تا 1260 تومان انجام شده است و شرکتهای زیر مجموعه صدرا نیز با این شرایط تجهیز و در حال فعالیت است که متاسفانه مدیران صدرا نه تنها نشانی و درآمدی از این مجموعه ارایه نداده بلکه در صدد لاپوشانی سرمایه گذاری در زیرساختها با همین درآمد عمومی که از پروژه ها بدست آوردند کردند و مطالب بیشمار که حمید آقا و جنابعالی و سایر دوستان از تک تک آنها مطلع هستید و مدیران شرکت مثل کبک سرشان را کرده اند در برف و در عین مشاهده و لمس کردن ،از بیان و آشکار شدن آن بیم دارند ؟چرا ؟واقعا جای سوال بزرگی است؟در مملکت اسلامی و مدیران از نوع سپاهی جای سوال بیشماری دارد؟

12. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    نابوووووووووووووووووووووو وووووووود

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 99 بار در 23 ارسال
    خواستم فحش بنویسم پیش خودم گفتم حیف فحش که نثار اعتصام و همه کسانی که به نوعی باعث شدن سرمایه ما در این سهم بلوک بشه بکنم ، اینجاست که ادم اوج رضالت و پستی این حضرات را با تمام وجود خود احساس میکنه ، اخه خدا را خوش میاد که با این وضع تورم و با این بازار مثبت ما فقط نظاره گر باشیم

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید naeim از ایشان تشکر کرده اند:

اگر تا اخر این هفته باز نشد تکلیفی به جز اجتماع در مقابل شرکت شنبه صبح نداریم

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 31 ارسال
    اگر تا اخر این هفته باز نشد تکلیفی به جز اجتماع در مقابل شرکت شنبه صبح نداریم
    ومکمل این فرمایش نظر جاب سهامدار 67 میباشد که در صورتیکه حمایتهای لازمی از صدرا در بازار صورت نگیرد باز از تجمع جلوی درب شرکت منصرف نشویم و بیشتر پیگیر حقوق از دست رفته مان باشیم

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهری از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)