صفحه 610 از 1970 نخست ... 11051056060060760860961061161261362066071011101610 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,091 به 6,100 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صالحی نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و سروران گرامی و خسته نباشید به دوستانی که با حضور خود در شرکت صدرا و حمایت از سرمایه خود تلاش کردند تا به مدیران صدرا اعتراض خود را به مدیران صدرا نشان دهند

و دلیل حضور نیافتن خود را در جلسه را دوستان میدانند و همینجا از انها عذر خواهی میکنم

دوستان ما در صدرا یک سری حقیقت داریم و یک سری اما اگر که حقیقت سهم چیست
    1_بستن نماد به مدت 7 ماه
    2_اعلام 140 زیان که سازمان هم قبول کرده
    3_دعوت به مجمع برای تصمیم گیری برای انحلال شرکت
    4 _ اعلام خبرهای بد از شرکت مبنی بر نداشتن سند در ساختمان شرکت و غیره
    5_ اعلام 1200000000 میلیارد تومان زیان در شرکت که سازمان هم قبول کرده

حالا قرار است اینگونه شود

1_ قراره وام بگیریم که 3 سال است قراره انجام بشود
    2_ قراه افزایش سرمایه از محل تجدید دارایی بشود
    3_ قراه جزیره صدرا سند بگیرد
    4_...........

دوستان ما در بورس کار میکنیم و با حقایق نه با اما و اگرها که بزرگترین اشتباه من در بورس بود که چوبشم خردم

هیچ سهمی در بورس پسرخاله من نیست و نمیباشد دو ماه پیش گفتم که قرار است سهم از بورس برود بیرون یا همان بازار فرابورس که حالا شما دیدید که اینگونه شده حداقل همگی با اجبار باید برویم

دوستانی که اعتقاد به سهم دارند و فکر میکنند سهم خوبی است که هست و ما داریم جو میدهیم اما نه برای ما بلکه برای مدیران شرکت اگر که تا این حد سهم را قبول دارند که خود منهم از همین افراد بودند تعداد 16600000 یکی از دوستان در بورکس اعلام کرده که 140 فروشنده است خود منهم تا 3700000 سهم خودم و تا 7000000 سهم دارم اگر دوستی مایل بود 145 فروشنده هستم ما تصمیم داریم که اتیش بزنیم به مالمون ما دوست داریم یک حالی بدیم به دوستان که از سهم تعریف میکنند حالا هر دوستی میگوید سهم خوبی است بیاید برای دوستانشان بخرند یا بخشی از سهم را بخرد

مگر نمیگویید سهم خوبی است و قرار است که اینها سهم را بخرند و ببرند بالا یا علی

دوستان چرا مدام میگویید که قرار است سهم باز بشود نفروشید مگر قرار است که سهم باز بشود حال هر زمان که سهم باز شد برای فروش یا نفروختن تصمیم بگیریم بهتر نیست

هر دوستی از 100000 سهم به بالا دوست داشت در خدمتیم که نگویید که جو میدهید

سلام

از شما بعیده و.............خیلی بعید ...........ناسلامتی شما تحلیلگر هستید ..............

چرا شایعه پراکنی میکنی .................. کجا صدر رفته بازار فرابورس ؟

سهام یه شرکت را خریدی و طبق قوانین بورس باید در موقع بازگشایی بفروشی وبورس جایی نیست که شما دوره گردی کنید وداد فروش بزنید .................

صدرا بمیزان کل بدهی هاش مطالبات دارد و سند ساختمان 70٪ بنام صدراست و مابقی با رای دادگاه بنفع صدرا صادر شده و پرونده رفته به دادگاه تجدید نظر وهمین

ساختمان صدرا ارزشش 4برابر کل قیمتی بسته شده است .

واما ده ها دارایی های آن پیشکش شما که چندین میلیون دلار ارزش دارد ................

شما بعنوان یه تحلیلگر اگه از منظر بنیادی ایراد داشت چرا خریدید و نوشتید چندروز پیش !!!!!! که از نظر بنیادی ایراد نداره ؟!!!!!!!!!!!!

اینقدر تناقض ؟!!!!!!!!!!!!!!!

داد فروش نزنید نماد باز خواهد شد و انشاء الله شما هم خواهید فروخت ...........................

از شما این رفتارها واقعا بعیده ............................ متاسفم

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    سلام

از شما بعیده و.............خیلی بعید ...........ناسلامتی شما تحلیلگر هستید ..............

سهام یه شرکت را خریدی و طبق قوانین بورس باید در موقع بازگشایی بفروشی وبورس جایی نیست که شما دوره گردی کنید وداد فروش بزنید .................

صدرا بمیزان کل بدهی هاش مطالبات دارد و سند ساختمان 70٪ بنام صدراست و مابقی با رای دادگاه بنفع صدرا صادر شده و پرونده رفته به دادگاه تجدید نظر وهمین

ساختمان صدرا ارزشش 4برابر کل قیمتی بسته شده است .

واما ده ها دارایی های آن پیشکش شما که چندین میلیون دلار ارزش دارد ................

شما بعنوان یه تحلیلگر اگه از منظر بنیادی ایراد داشت چرا خریدید و نوشتید چندروز پیش !!!!!! که از نظر بنیادی ایراد نداره ؟!!!!!!!!!!!!

اینقدر تناقض ؟!!!!!!!!!!!!!!!

داد فروش نزنید نماد باز خواهد شد و انشاء الله شما هم خواهید فروخت ...........................

بخشی از گزارش چشم انداز بازار که برای بورس 24 نوشتم :

در گروه تجهیزات نیز اکثر نمادها در منفی کامل معامله شدند در این گروه امروز مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس در گفتگو با بورس 24 با تشریح وضعیت صدرا از بازگشائی موقت این سهم در بازار و سپس انتقال به بازار پایه در آینده نزدیک خبر داد همچنین دیروز مدیرعامل صدرا اعلام کرد مجمع فوق العاده این نماد 29 مهرماه به منظور تصمیم گیری در مورد وضعیت شرکت برگزار خواهد شد به اعتقاد نگارنده سهامداران صدرا بر اساس صورتهای مالی قبلی شرکت که مورد تائید سازمان بورس نیز قرار داشته و حاکی از روند سود آوری شرکت بوده وارد صدرا شده اند و اکنون که صورتهای مالی به هر دلیل با انحراف فاحش از پیش بینی مواجه شده است میبایست حقوق سهامداران خرد مورد توجه قرار گیرد از طرف دیگر نباید فراموش کرد کرد حتی با وجود زیان انباشته قابل توجه چنانچه دارائیهای ثابت صرا تجدید ارزیابی شود درائیهای شرکت به میزان بسیار زیادی افزایش خواهد یافت که این مهم نیز نباید در ارزش گذاری صدرا مورد غفلت واقع شود

دوست عزیز در بخش خبرهای ویژه بورس 24 دیروز تحت عنوان " اخبار مقام نظارتی بازار درباره صدرا " این خبر درج شده که البته به دلیل ویژه بودن مطب فقط برای کابران سایت قابل دسترس است خلاصه گفته مالمیر این بوده که باحمایت سهامدار عمده صدرا در بورس بازگشائی میشود ولی به دلیل زیان انباشته سنگین در مدت کوتاهی به بازار پایه منتقل خواهد شد البته در ادامه گفته هنوز سهامدار عمده نظر قطعی اعلام نکرده است http://bourse24.ir/news/43538/
    ویرایش توسط محمد صالحی : 2012/10/09 در ساعت 01:04
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

و اما خصدرا

در تاریخ 1391.7.3 نامهای به شماره 121/194131 به شرکت صنعتی دریایی صدرا ارسال شده و از مدیران صدرا دعوت شده تا در تاریخ 10/07/1391 جهت پاسخ به ارسال نکردن 9 گزارش مالی ساعت 9 صبح در دفتر سازمان بورس شرکت کنند که مدیران صدرا نیامدند دوستان شرکت صدرا تنها گزارش 140 زیان را به سازمان اعلام کرده و دیگر هیچ گزارشی به سازمان تماس بگیرید و صحت نامه را جویا شوید شرکت صدرا شفاف نیست
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

عضو فعال
    تشکر شده 1,093 بار در 400 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    سلام

من هم بسیار متاسفم اما برای خودفریبی ها !!!

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mavi_deniz از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    دوست ارجمند جناب حمید خان
    درود و خدا قوت
    شوربختانه به سبب اختلال در سرور سایت بورسی ، مُیّسر نشد تا زودتر مراتب سپاس خودم را پیشکش شما و سایر گرامیان حاضر در تجمع نمایم.
    شخصا به پشت کار و پیشگامی میدانی شما در احقاق حقوق سهامداران درود میفرستم و از گرداننده روزگار میخواهم ، برکت و تندرستی را به شما و خانواده گرامی تان ارزانی دارد.
    و اما در خصوص تجمع سهامداران و برآیند آن ، با توجه به نوشته های دوستان و گفتگوهای تلفنی با برخی از عزیزان ، اینگونه برداشت می شود که برنامه داشته یا دارند که پیش از مجمع عمومی ، نماد را بازگشایی کنند.
    لازم میدانم نکته ای را کوتاه خدمت دوستان متذکر شوم.
    پیش از هر چیز باید بگویم با توجه به دوگانگی سخن و عمل جناب محمد صالحی که با دو نام کاربری "محمد صالحی" و msalehi_1979 مینوشتند ، و بررسی نوشته ها و پیشینه ایشان ، و شایعات پراکنده پیرامون سهم شایسته است تحلیل خودم را با دوستان به اشتراک بگذارم.
    اگر دوستان به یاد داشته باشند ، هفته گذشته که جناب صالحی شایعه خرید 70 تومانی سهم را از زبان جناب مالمیر در تالار ها پراکنده کردند ، و از سویی احتمال بازگشایی سهم از سوی دیگر دوستان بیان شد ، بارها از ایشان پرسیدم اگر سهم تا پیش از تجمع پانزدهم مهرماه بازگشایی شود باز هم پای قرار تجمع خود خواهند ایستاد یا خیر. دوستان فهیم بنده دیدند و البته هنوز سابقه نوشته ها موجود است ، که ایشان از پاسخ به پرسش بنده طفره رفتند و در نهایت آن را به خرد جمعی واگذار کردند.
    از روزی که ایشان با عکس شمشیر ذوالفقار در تالار ها شروع به فراخوانی نمودند و از سویی نیز شایعه داشتن خبرهای پشت پرده را آغاز کردند ، هر کار کردم نتوانستم به نوشته ها و واژگان ایشان روی خوش نشان بدهم. از همین روی اگر دقت کنید ، کمترین تشکر را زیر نوشته هایشان زدم. زیرا آن خلوص مورد نیاز را در کلامشان ندیدم. تا اینکه پس از طفره رفتن در برابر پرسش من ، متوجه شدم باید این سکه روی دیگری هم داشته باشد.
    از یکی از دوستانی که با ایشان پیش از تجمع گفتگوی تلفنی داشتند ، شنیدم که گفته اند ، اگر سهم باز شود به هر قیمتی فروشنده هستند و با پولش جای دیگری بیشتر به دست خواهند آورد و جبران مافات را خواهند کرد. به همین سبب بود که از پاسخ به من امتناع میکردند و نمیگفتند که اگر پیش از 15 مهر سهم باز شود ، آیا باز هم تجمع برقرار خواهد بود یا نه .
    وقتی به مرور سابقه نام کاربری msalehi_1979 میپردازیم ، متوجه می شویم ، تنها کاری که این نام کاربری میکرد ، بالا آوردن پست های دوستان بود و مسخره کردن و چرند گفتن به این نامها. و البته آمیخته با چاشنی فحاشی که هر از گاهی رخ میداد.یکی از چیزهایی که نام کاربری "محمد صالحی" بر آن تاکید داشتند ، قیمت 70 تومان و تکرار و تاکید اینکه قرارگاه میخواهد سهم را با این قیمت بخرد.
    در نهایت روز موعود رسید و همه رفتند ، جز کسی که خود فراخوان را داده بود و شمشیر را ظاهرا از رو بسته بود .
    فرایند این رویداد ها ، به من این تلنگر را میزند که تکرار بیش از اندازه عدد 70 تومان ، میتوانسته یک جنگ روانی باشد و وقتی این عدد در ذهن سهامدار به عنوان یک احتمال قوی جای گرفت خیلی راحت با عدد 150 یا دویست برای پس از بازگشایی کنار خواهد آمد. زیرا به مرگ گرفته شده تا به تب راضی شود.
    من قضاوتی در مورد آقای محمد صالحی ندارم . نمیخواهم ایشان را متهم به وابستگی به جایی و یا خط گیری از چیزی کنم. کما اینکه نمیتوانم این احتمال را هم رد کنم.
    با این حال خوش بینانه ترین نگاه این است که ایشان دانسته یا دانسته ، با تکرار عدد 70 تومان ، ذهن سهامداران را برای پذیرش بازگشایی نماد در 150 یا دویست آماده کردند و ناخودگاه بسیاری از سهامداران آماده شدند تا اگر سهم با قیمت های 150 تومان بازگشایی شد قید همه چیز را بزنند و سهم شان را مفت به خریدارانی با هویت نامعلوم بسپارند !!!! این عدد گویی زیاد مهم نبود تا جایی که ایشان پس از اینهمه فراخوان دادن و نوشتن اینکه به هیچ وجه این فراخوان لغو نخواهد شد و تحت هر شرایطی برگزار خواهد شد ، ناگهان غیبشان زد و در جمع حضور پیدا نکردند. ضمن اینکه با برخی دوستان هم تلفنی گفتگو کرده بودند و دلایلی را برای لغو عنوان کرده بودند که از نظر عقلی توضیح و توجیه مناسبی نبوده است.
    این بازی هم میتواند یک تاکتیک اتاق فکر و یا یک کارنابخردانه فردی باشد. هر چه بود میتوانست منجر به فروپاشی خودباوری و عزم سهامداران گردد. زیرا با این همه تبلیغات و نوشتن ها و فراخوان دادن ها، ناگهان این تجمع لغو می شد . تمام آن پتانسیلی که در وجود سهامداران بوجود آمده بود با یک دلیل بیهوده و هراس آور از بین میرفت و این از هم گسستگی موجب قوی تر شدن حریف میگردید.
    بازهم نظری در مورد اینکه ایشان دانسته این تلاش را کرده و یا از سر ناآگاهی بوده ندارم.
    بیان این نکات صرفا برای از میان بردن اثرات برنامه های احتمالی پشت پرده است. دیگر هم مهم نیست که این نام کاربری بازگردد و توجیهی برای نیامدنش بیاورد یا نیاورد. مهم این است که دوستان این نام کاربری را یک نام سوخته تلقی کنند و دیگر ذهن خود را درگیر آن نکنند.
    و اما در خصوص احتمال بازگشایی نماد پیش از مجمع عمومی ، باید قویا مخالفت خودم را با این موضوع اعلام کنم. زیرا این نیز یک تاکتیک برای سبک کردن سهم از سهامداران تحت فشار و معترض است که در روز مجمع با آسایش بیشتری بتوانند اهداف خود را دنبال کنند.
    دوستانی که با سد سازی چیزی میدانند، با دریچه های نیلوفری نیز آشنایی دارند.
    این دریچه های نیلوفری ، برای کاستن فشار آب پشت سد هر از گاهی باز می شوند تا فشار ناشی از تجمع آب را بر سد کاهش دهند.
    کاری که مدیران صدرا در پی آن هستند این است که تلاش کنند دریچه های نیلوفری پشت سد صدرا را پیش از مجمع باز کنند تا از فشار سهامداران ناراضی که 8 ماه سرمایه شان بدون هیچ سودی در صدرا بلوکه شده ، بکاهند و در روز مجمع فوق العاده با آسایش بیشتری اهداف و برنامه های خودشان را دنبال کنند.
    پیشنهاد بنده به دوستان سهامدار این است که اگر سهم پیش از مجمع بازگشایی شد ، تا آنجا که میتوانند سهم خود را واگذار نکنند و حتی اگر ناگزیر به واگذاری شدند ، بخشی از آن را برای پیگیری های قانونی نگهداری کنند.
    مگر اینکه با فرض محال سهم در قیمت های بالا و دور از دسترس باز شود که دیگر مشکلی برای ادامه اعتراضات نیست. برای نمونه اگر سهم با قیمت های بالای 300 تومان باز شود برای بسیاری توجیه فروش دارد و نمیتوان جلوی فروش را گرفت.
    اما قیمت های 150 یا 200 حتی برای کسانی که آخرین روز معاملات در کف قیمتی خریده اند هم با این تورم و خواب پول ، توجیه اقتصادی و عقلانی نخواهد داشت.
    نکته دیگر اینکه ، در روز مجمع دوستانی که حضور پیدا میکنند ، اگر صحبت انحلال شد ، با آن مخالفتی نکنند. اجازه ندهید این بعنوان یک نقطه آغاز امتیاز گیری بشود.
    یعنی بگویند یا انحلال یا فلان قیمت حاضریم بخریم. این ها با مختصاتی که قرارگاه دارد ، و تبلیغاتی که برای صدرا و کشتی های افراماکس و غیره میکنند ، توان انحلال شرکت را ندارند.
    در پایان به خودم و تمامی دوستان سهامدار توصیه میکنم ، با پرهیز از هیجان در برابر رویداد های پیش رو ، با خرد و تامل بیشتری ، مسائل را مورد کاوش و بررسی قرار دهند.
    شرایط حساسی را پیش رو داریم و باید اعتماد به نفس سهامداران به اندازه ای باشد که به جای دادن امتیاز ، حق و حقوق قانونی و شرعی خود را از صدرا دریافت نمایند.
    مدیران صدرا باید پاسخگوی تعلل خود در سال جهاد اقتصادی و نادیده گرفتن سال حمایت از سرمایه ایرانی باشند.
    خیانت اینها به اعتماد سهامداران و پشت کردن به فرمایشات مقام معظم رهبری باید از سوی مراجع ذیصلاح مورد پیگیری قرار گیرد.
    باید ریشه های تخلفات اینها که فراتر از مسائل اقتصادی و مالیست ، مورد کاوش قرار گرفته و هر کس در هر مقامی برای بدنام کردن نظام جمهوری اسلامی و زیر سوال بردن زحمت کشان سازندگی کشور در قرارگاه و در بورس قدم برداشته اند مورد بازخواست قرار گیرند.
    فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سال جهاد اقتصادی و سال حمایت از کارو سرمایه ایرانی ، فصل الخطاب میان سهامداران و مدیران متخلفی همچون خواجه و اعتصام است.
    ما به دستورات رهبری عمل کردیم و باید مسئولین نیز با پیروی از منویات رهبری اعتماد سرمایه گذاران ایرانی را در صدرا به آنها باز گردانند.
    هر کس از این خط بیرون رود ، رسما در برابر فرمایشات رهبری به مقاصد خاص ایستادگی کرده و مستحق برخورد از سوی مراجع ذیصلاح میباشد.
    کماکان باید ارتباط میان مصاحبه های جهت دار مدیران صدرا و نوسانات نا معقول سهم بررسی و کسانی که با سوء استفاده از جایگاه خود موجب ایجاد شرایط رانت برای عده ای سفته باز و زمینه ساز زیان سهامداران شده اند ، مورد پیگرد قرار گیرند.
    همچنین هیئت مدیره صدرا باید بصورت شفاف اعلام نمایند ، آیا شرایط کنونی صدرا حاصل ناتوانی های مدیریتی آنهاست یا اینکه ماحصل تصمیمات پشت پرده و رانتی شان است.
    اگر اندازه و توان مدیریتی آنها در همین اندازه است ، باید در روز مجمع ضمن عذر خواهی از سهامداران ، از مناصب خود استعفا دهند و کار را به افراد با صلاحیت و مدیر و دلسوز بدهند. اگر هم براستی توانمندی هایشان فراتر از اینهاست ، باید پاسخ دهند که بر اساس کدام تصمیمات پشت پرده ای ، صدرا را به سمت ویرانه نمایی برده اند. در هر دو صورت این مدیران باید پاسخگوی سهامداران صدرا باشند. خصوصا جناب خواجه رئیس هئیت مدیره که بعنوان ناظر بر مدیر عامل نفش موثر و بسزایی در این تخلفات بازی می نماید.
    باز هم از تمام دوستانی که در راه احقاق حقوق سهامداران گام برمیدارند ، صمیمانه سپاسگزاری میکنم.
    پیروز و سربلند باشید

در گروه تجهیزات نیز اکثر نمادها در منفی کامل معامله شدند در این گروه امروز مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس در گفتگو با بورس 24 با تشریح وضعیت صدرا از بازگشائی موقت این سهم در بازار و سپس انتقال به بازار پایه در آینده نزدیک خبر داد همچنین دیروز مدیرعامل صدرا اعلام کرد مجمع فوق العاده این نماد 29 مهرماه به منظور تصمیم گیری در مورد وضعیت شرکت برگزار خواهد شد به اعتقاد نگارنده سهامداران صدرا بر اساس صورتهای مالی قبلی شرکت که مورد تائید سازمان بورس نیز قرار داشته و حاکی از روند سود آوری شرکت بوده وارد صدرا شده اند و اکنون که صورتهای مالی به هر دلیل با انحراف فاحش از پیش بینی مواجه شده است میبایست حقوق سهامداران خرد مورد توجه قرار گیرد از طرف دیگر نباید فراموش کرد کرد حتی با وجود زیان انباشته قابل توجه چنانچه دارائیهای ثابت صرا تجدید ارزیابی شود درائیهای شرکت به میزان بسیار زیادی افزایش خواهد یافت که این مهم نیز نباید در ارزش گذاری صدرا مورد غفلت واقع شود

دوست عزیز در بخش خبرهای ویژه بورس 24 دیروز تحت عنوان " اخبار مقام نظارتی بازار درباره صدرا " این خبر درج شده که البته به دلیل ویژه بودن مطب فقط برای کابران سایت قابل دسترس است خلاصه گفته مالمیر این بوده که باحمایت سهامدار عمده صدرا در بورس بازگشائی میشود ولی به دلیل زیان انباشته سنگین در مدت کوتاهی به بازار پایه منتقل خواهد شد البته در ادامه گفته هنوز سهامدار عمده نظر قطعی اعلام نکرده است http://bourse24.ir/news/43538/

دقیقا روزی را میبینم که انانکه سر خود را در برف کردند و سرمایه خود را که حق زن و بچهاشون است بر باد برود و اهشان بالا برود و تازه از خواب خرگوشی بیدار شود و انزمان خیلی دیر است دیروز داشتم فکر میکردم اعتصام چیکار باید میکرد در حق سهامدار بیچاره در ظلم به ما سهامدادن که نکرد
    دیدم هیچ هر کاری که بگی کرده هر روز اخبار منفی حالا هم تصمیم دارد سهم را از بورس اخراج کند
    صدرا سهم خوب و عالی است اما نه برای ما سهامداران بلکه برای خودشان

دوستان باز هم میگویم خبرم موثق موثق دارم که اینها تصمیم دارند از بورس اخراج شوند و هیچ چیزی به سهامداران نمیرسد پس هر روز نیایید بگویید که خصدرا 500 تومان و غیره 15

بقول دوستان اینها شایعه پراکنی است که محمد صالحی میکند درست است دقیقا 2 هفته پیش گفتم که دوستان میگفتند جو میدی

در چند روز اینده مطالبی دیگری میگم که زیاد برای یک عده ای جالب نیست حالا زوده صبر کنید
    ویرایش توسط محمد صالحی : 2012/10/09 در ساعت 02:38

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    بقول دوستان اینها شایعه پراکنی است که محمد صالحی میکند درست است دقیقا 2 هفته پیش گفتم که دوستان میگفتند جو میدی

در چند روز اینده مطالبی دیگری میگم که زیاد برای یک عده ای جالب نیست حالا زوده صبر کنید
    جناب صالحی
    هدف شما از این پست های پی در پی و بی معنی چیست ؟
    فرض کنید تمام فرمایشات شما درست و ما هم آن را پذیرفته ایم.
    حالا چه دستوری دارید ؟
    میخواهید تجمع دیگری برگزاری کنید ؟
    میخواهید فراخوان بدهید و خودتان از نگرانی پخش شدن خبر صدرا در شبکه من و تو در تجمع حضور پیدا نکنید ؟
    سخن اصلی تان را بفرمایید. ما گوش به فرمانیم.
    زمان ، داور میان ادعاهای آدمیان است. به زمان اعتماد کنید نه به زبان!!!

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    جناب کدبان باستان نمی دونم هدفت از این که می خواهی من را به ایدی محمد صالحی بچسبانی چیه من خودم یکبار هم تو همین تالار و تو همین تاپیک با ایدی ذکر شده بحث داشته ام کاری هم ندارم ایدی محمد صالحی راست می گد یا دروغ اما تو هم سابق خوبی از جو دادن و شایعه پراکنی نداشتی لازم نیست نوشته هات رو بیارم بالا تو تالار همسایه مشخص هستند بهتره تو حرف زدنت با فکر جلو بری

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال

بازهم که داری به تناقض گویی ادامه میدی ........................

کدام مدیر شرکت صدرا تصمیم به انحلال گرفته؟!!!!!!!!!!!!!!!

در کجا تصمیم به انتقال به فرابورس گرفته شده؟ (بازار پایه)

یک پروژه صدرا ارزشش برابر است با چند شرکت بورسی

یک جرثقیل صدرا ارزشش چقدر است؟

ارزش هر قرارداد در فاز 13و22و24 یک میلیارد و هشتاد میلیون دلار است...........

مطالبات بالغ بر ادعای 100 میلیارد تومان در پروژه میدان سلمان، 100 میلیارد تومان در فازهای 6، 7، 8 و یک پارس جنوبی و نیز طلب قطعی 14 میلیون دلاری از شرکت پتروپارس و 35 میلیون دلاری اجاره جکآپ در میدان سلمان است که مدتها از زمان پرداخت آنها گذشته است.

31میلیون یورو مطالبات از شرکت نفت ونزوئلا

چند هزار هکتار زمین؟!!!!!!!!!!!!!!!

بقیه مطالبات و تجهیزات و..................... پیشکش

در ضمن این مصاحبه هم مال شما نیست ........................... باز هم ...............
    ویرایش توسط طيب : 2012/10/09 در ساعت 09:58

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط msalehi_1979 نمایش پست ها
    جناب کدبان باستان نمی دونم هدفت از این که می خواهی من را به ایدی محمد صالحی بچسبانی چیه من خودم یکبار هم تو همین تالار و تو همین تاپیک با ایدی ذکر شده بحث داشته ام کاری هم ندارم ایدی محمد صالحی راست می گد یا دروغ اما تو هم سابق خوبی از جو دادن و شایعه پراکنی نداشتی لازم نیست نوشته هات رو بیارم بالا تو تالار همسایه مشخص هستند بهتره تو حرف زدنت با فکر جلو بری
    جناب آقای محمد صالحی
    هر اندازه در گزینش آگاهانه واژگان و ایجاد تفاوت در نوشته های دو نام کاربری تلاش شود ، ضمیرناخودآگاه بسیار زیرک تر از این حرفهاست و خیلی زیرکانه یکسانی منبع بیان را لو میدهد.
    بنده هیچ پافشاری ای در چسباندن شما به نام کاری دیگرتان ندارم.
    بهتر است برای منحرف نشدن تاپیک بحث را همین جا ببندید.
    یک بار دیگر هم در سایت تالار بورس خواستید وارد جنجال شوید که پاسخ شایسته به شما را دادم.
    کاش به جای وقاحت ، شجاعت را چاشنی کارتان میکردید.
    جالب است هر دو نام کاربری با هم در تجمع حضور نیافتند!
    در اینکه شما خودتان با خودتان درگیر هستید و دچار نوعی دو قطبی احتمالی هستید سخنی نیست.همین که درگیری دو نام کاربری را استدلال بیان میکنید ، محل اشکال است. هر چند یکی از دوستان خوب بنده در جای دیگر به شما همان ایراد را گرفتند که در نهایت با واکنش شما ، موضوع را سربسته نگه داشتند.
    من نیز نمیخواهم شما را بکوبم یا اینکه قضاوت کنم. صرفا درخواست میکنم به دیگران احترام بگذارید. وقتی شیوه کارتان نمایان می شود ، محترمانه و به دور از پر گویی ، بروید و دیگران را به واکنش وادار نکنید.
    سخن من با شما اینجا تمام است.
    فرمایشی داشتید در پیام خصوصی در خدمت خواهم بود
    ویرایش توسط کدبان باستان : 2012/10/09 در ساعت 10:06
    زمان ، داور میان ادعاهای آدمیان است. به زمان اعتماد کنید نه به زبان!!!

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)