صفحه 612 از 1970 نخست ... 11251256260260961061161261361461562266271211121612 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,111 به 6,120 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 19,323 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....با سلام خدمت همراهان خسته این سهم ...
    ...برم سر اصل مطلب....امروز مجدد با مهندس صحبت کردم....ماحصل....نامه هارو دادن....فقط مشکل بین قالیباف و مالمیره....ترس از ریزش....گقتم مهندس جان....چه قیمتی احیانا....گفت همون قیمت کلوز دیگه....گفتم ....فدات شم ....حمایت ممایت داریم...گفت ایشالا 4 قبضه میبریمش بالا.....بعدم کلی گفتیم خندیدیم جاتون خالی....عجب مرد نازنینیه....دوستدار همه شما .....مهربان.....

سلام و عرض ادب وبا احترام وافر

دکتر جان حالا کدوم حرف درسته ؟!!!!!!!!! خواجه علی و یا اعتصام
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز امروز ساعت 17:30 تا 21:30 با تعدادی از دوستان یک جلسه در مورد صدرا برقرار کردیم و پس از بررسی مسائل مختلف به این نتیجه رسیدیم که باید با جناب خواجه علی در مورد حمایت سهم و اینکه در چه قیمتی تصمیم به حمایت دارند صحبت کنیم و به همین خاطر با ایشان تماس گرفتیم و بیش از یک ساعت صحبت با ایشان در حالیکه تلفن روی بلندگو بود و کلی چونه بازاری در نهایت ایشان فرمودند : من قول می دهم نگذارم قیمت زیر 100 تومان بیاید ! با این پاسخی که گرفتیم و ناچارا تصمیم به تجمع در مقابل سازمان بورس یعنی میدان ونک اول ملا صدرا سازمان بورس اوراق بهادار ساعت ده صبح شنبه 91/07/22را گذاشتیم تا از مسئولین درخواست رسیدگی نماییم.ضمنا انتظار داریم این بار هیچیک از شما دوستان عزیز هیچ عذری نیاورده و در تجمع شرکت فعال نمایید و تحت هیچ شرایطی با کسی وارد جلسه نمی شویم و باید پاسخ ما را در خیابان و جلو سازمان بورس دهند .و من الله توفیق .
    باسلام وعرض ادب و با احترام وافر

مگه قراره قبل از مجمع فوق العاده نماد بازگشایی بشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!! بدون گزارش مجمع و گزارش حسابرسی شده سال 91 و 3ماهه 91امکان بازگشایی نیست .

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...حاج حميد...ساعت 8 صبح بزارش بچه ها بتونن بيان....

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 40 بار در 7 ارسال
    اگر سهامداران صدرا 10 میلیارد تومان داشتند میتوانستند قیمت را خودشان تعیین کنند کافی است با هماهنگی هر کس نسبت به وسعش در قیمت مناسب خرید کند تا هم از سهم حمایت شود و هم میانگین خرید پایین بیایید همه با هم هماهنگ شوید و دستور 70 میلیون خرید در 150 تومان بگذارید

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mbs از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز جناب دکتر مهربان ما قصد داشتیم شما را هم به جلسه دعوت کنیم اما چون خودشما پاسخ آن پست بنده که از شما درخواست کرده بودم را ندادید بنده فکر کردم بهتر است اصرار نکنم .در هر صورت این تصمیم و ساعت آن توسط جمع گرفته شده است و صحیح نیست بنده خود رای ساعت آنرا تغییر دهم و هماهنگی با همه دوستان هم کار آسانی نیست و به همین جهت از شما پوزش می طلبم . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...حاج حميد...ساعت 8 صبح بزارش بچه ها بتونن بيان....

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز صحبت از باز گشایی قبل یا بعد از مجمع نیست صحبت از برداشتن کلاه سهامداران حقیقی توسط آقایان است که باید یک مقام مسئولی در نظام جمهوری اسلامی باشد که به حق مستضعف هایی چون ما رسیدگی نماید .و جلو خرید سهم ده دلاری ما را به پنج سنت بگیرند . ضمنا جناب مهربان با مهندس اعتصام صحبت کرده است و ما با جناب خواجه علی و مهندس اعتصام به ما هم همان پاسخی که به جناب مهربان داده است ، داده بود . و ما به دنبال 1554ريال نیستم و می خواهیم دست خطا کار و متخلف رو شود .و من الله توفیق

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب وبا احترام وافر

دکتر جان حالا کدوم حرف درسته ؟!!!!!!!!! خواجه علی و یا اعتصام

مگه قراره قبل از مجمع فوق العاده نماد بازگشایی بشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!! بدون گزارش مجمع و گزارش حسابرسی شده سال 91 و 3ماهه 91امکان بازگشایی نیست .

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003
    باسلام:
    دوستان عزیز امروز ساعت 17:30 تا 21:30 با تعدادی از دوستان یک جلسه در مورد صدرا برقرار کردیم و پس از بررسی مسائل مختلف به این نتیجه رسیدیم که باید با جناب خواجه علی در مورد حمایت سهم و اینکه در چه قیمتی تصمیم به حمایت دارند صحبت کنیم و به همین خاطر با ایشان تماس گرفتیم و بیش از یک ساعت صحبت با ایشان در حالیکه تلفن روی بلندگو بود و کلی چونه بازاری در نهایت ایشان فرمودند : من قول می دهم نگذارم قیمت زیر 100 تومان بیاید ! با این پاسخی که گرفتیم و ناچارا تصمیم به تجمع در مقابل سازمان بورس یعنی میدان ونک اول ملا صدرا سازمان بورس اوراق بهادار ساعت ده صبح شنبه 91/07/22را گذاشتیم تا از مسئولین درخواست رسیدگی نماییم . ضمنا انتظار داریم این بار هیچیک از شما دوستان عزیز هیچ عذری نیاورده و در تجمع شرکت فعال نمایید و تحت هیچ شرایطی با کسی وارد جلسه نمی شویم و باید پاسخ ما را در خیابان و جلو سازمان بورس دهند .و من الله توفیق .

وکاملا غیر قانونی
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/10/09 در ساعت 23:01

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام:
    ظیب عزیز خدمت شما عرض کنم اگر این آقایان نخواهند کاری انجام شود .حتی اگر قول یک روزه را هم بدهند بازهم صد سالی طول خواهد کشید ولی اگر بخواهند حتی اگر بر سر خودشان قسم بخورند که صد سالی طول می کشد بازهم یک روزه انجامش می دهند . مثال کاملا قابل درک آن گرفتن فاو و سپس از دست دادنش می باشد . و من الله توفیق .

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    مجمع را در جایی برگزار میکنند که کمتر سهامداری آنجا را میشناسد (از لحاظ بعد مسافت)

از پشت کامپیوتر هاتون بلند بشید

بهترین کار حضور حداکثری همه سهامداران در این مجمع میباشد

لطفا افرادی (امین) مسئول جمع آوری اسامی و شماره تماس سهامداران شوند تا برای برنامه های آتی مورد استفاده قرار گیرد.
    بعضی حرف ها مال نگفتن هستن
    مال آلوده نشدن در دایره کلمات
    همان جا............
    کنج پستوی دل که باشند حرمت دارند
    زاده که شوند انگار مرده اند.......

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    مردی صبح زود از خواب بیدار شد تا به کمک نیازمندی برود . لباس پوشید و به راه افتاد. در راه به زمین خورد و لباسهایش کثیف شد. او بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت ، لباسهایش را عوض کرد و دوباره راهی شد. در راه در همان نقطه دوبارهً زمین خورد و دوباره بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت ، بار دیگر لباسهایش را عوض کرد و راهی شد.در راه با مردی که چراغی در دست داشت برخورد کرد. مرد گفت : من دیدم شما در راه دو بار به زمین خوردید، از این رو چراغی آوردم تا بتوانم راهتان را روشن کنم. مرد اول از او بسیار تشکر کرد و هر دو به راهشان ادامه دادند.به نزدیکی محل که رسیدند ، هوا کمی روشن شده بود و تصمیم به جدایی می گیرند که مرد دوم ناگهان باز می گردد و می گوید : (من شیطان هستم.) مرد اول با شنیدن این حرف جا خورد. شیطان در ادامه توضیح داد: من شما را در راه کمک به آن نیازمند دیدم و این من بودم که باعث زمین خوردن شما شدم. وقتی شما به خانه رفتید، خودتان را تمیز کردید و بازگشتید، خداوند همه گناهان شما را بخشید و من برای بار دوم باعث زمین خوردن شما شدم و حتی آن هم شما را تشویق به ماندن در خانه نکرد، و با علاقه بیشتری بازگشتید و به خاطر آن، خداوند همه گناهان افراد خانواده ات را نیز بخشید.راستش را بخواهید ترسیدم که اگر یک بار دیگر باعث زمین خوردن شما بشوم ، خداوند گناهان تمامی افراد دهکده تان را نیز ببخشد. بنا براین، تصمیم گرفتم خود سالم به مقصد برسانمتان

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تمامی این بازی ها جهت گرفتن امتیازات است و البته

حق هم دارند چون منطقه پارس جنوبی و تمامی

پروژه ها استر اتژیک محسوب میشوند و صنعت

کشتی سازی و ................. همه استراتژیک

در نتیجه باید هم تمامی امکانات لازم از هر نظر

فراهم گردد .

دولت بجای واردات اسباب بازی و ..............

باید به این منطقه توجه خاصی میداشت ومتاسفانه

بجای کمک مزاحمت های زیادی ایجاد کرده است

وحتی مدیران بورس هم در راه شکوفایی صنعت

تجهیزاتی مزاحمت های زیادی ایجاد کرده اند

یکیش همین افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی

دارایی هاست که مصوبه مجلس و مورد تایید

شورای نگهبان و مورد تایید کارشناسان میباشد

ولی آقای ..................... جلوگیری میکند

کارهای خیلی بزرگی در مجموعه صدرا انجام

شده است ولی هیچگونه حمایتی از طرف ......

دولت و........................ دیده نمیشود .....

پس باید کمی هم حق به مدیران شرکت داد .

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صالحی نمایش پست ها
    بخشی از گزارش چشم انداز بازار که برای بورس 24 نوشتم :

در گروه تجهیزات نیز اکثر نمادها در منفی کامل معامله شدند در این گروه امروز مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس در گفتگو با بورس 24 با تشریح وضعیت صدرا از بازگشائی موقت این سهم در بازار و سپس انتقال به بازار پایه در آینده نزدیک خبر داد همچنین دیروز مدیرعامل صدرا اعلام کرد مجمع فوق العاده این نماد 29 مهرماه به منظور تصمیم گیری در مورد وضعیت شرکت برگزار خواهد شد به اعتقاد نگارنده سهامداران صدرا بر اساس صورتهای مالی قبلی شرکت که مورد تائید سازمان بورس نیز قرار داشته و حاکی از روند سود آوری شرکت بوده وارد صدرا شده اند و اکنون که صورتهای مالی به هر دلیل با انحراف فاحش از پیش بینی مواجه شده است میبایست حقوق سهامداران خرد مورد توجه قرار گیرد از طرف دیگر نباید فراموش کرد کرد حتی با وجود زیان انباشته قابل توجه چنانچه دارائیهای ثابت صرا تجدید ارزیابی شود درائیهای شرکت به میزان بسیار زیادی افزایش خواهد یافت که این مهم نیز نباید در ارزش گذاری صدرا مورد غفلت واقع شود

دوست عزیز در بخش خبرهای ویژه بورس 24 دیروز تحت عنوان " اخبار مقام نظارتی بازار درباره صدرا " این خبر درج شده که البته به دلیل ویژه بودن مطب فقط برای کابران سایت قابل دسترس است خلاصه گفته مالمیر این بوده که باحمایت سهامدار عمده صدرا در بورس بازگشائی میشود ولی به دلیل زیان انباشته سنگین در مدت کوتاهی به بازار پایه منتقل خواهد شد البته در ادامه گفته هنوز سهامدار عمده نظر قطعی اعلام نکرده است http://bourse24.ir/news/43538/
    جناب صالحی این مطلب مربوط به اینجانب است که به دلیل در دسترس نبودن سایت بورسی در تالار بورس نوشتم و متاسفانه شما بدون اجازه من و حتی بدون ذکر نام نویسنده در بورکس و اینجا به نام خودتان درج کرده اید و کار زشت تر شما این است که کل مطلب من را هم درج نکرده اید زیرا ظاهرا بخش آخر به مذاق شما خوش نیامده است
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

20. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)