صفحه 674 از 1970 نخست ... 17457462466467167267367467567667768472477411741674 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,731 به 6,740 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز لازم است بنده در مورد متن پایین یک توضیح شفاف خدمت همه شما ارائه کنم تا خدایی ناکرده ذهن هیچ دوست و غیر دوستی به انحراف نرود .
    اولا بنده حتی در پایان انشا دبیرستان هم این ذکر (و من الله توفیق) را می نوشته ام و این نوشته نوعی امضا برای بنده محسوب می شود که بیش از سی سال است مورد استفاده بنده است .
    دوما طومار ما در هجده برگ تنظیم شده است و صد امضا دارد نه اینکه یک امضا هم نداشته باشد و اکنون نیز با اسامی 273 نفر سهامدار صدرا نامه به همه مسئولین ارسال می کنیم و هیچ ترسی بجز از خدا نداریم .
    سوما این سه نامه آخری هم یکی سه برگی است ولی با هفت صفحه امضا و اسامی دوستان که در واقع نامه 10 صفحه ای می باشد . و دو نامه دیگر که همانطور که می دانید یک صفحه ای می باشند و آنها هم با ضمیمه هفت صفحه ای امضا و اسامی ارسال می شوند .ولی نکته قابل عرض اینجاست که بنده نمی دانم که افراد مختلف با چه نیتی از اذکار استفاده می نمایند ولی بنده هر گز به فکر عوام فریبی نبوده و نیستم و جز به فکر انجام وظیفه الهی مبنی بر حمایت از خودم و هم کیشانم نیستم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط ali zahedi نمایش پست ها
    (طنز) جمشید بسما... در چهارراه استانبول و من ا... توفیق در سازمان بورس
    پوریا عالمی در روزنامه قانون نوشت:

الیاس نادران، نماینده تهران، با اشاره به پخش شبنامه در مجلس- درباره جلوگیری از تحقیق و تفحص از سازمان بورس و اوراق بهادار - گفت: یک گزارش سهبرگی در کازیو نمایندگان توزیع شده است که امضا ندارد و ذیل آن نوشته شده است «و من ا... توفیق». من این «من ا... توفیق» را نمیشناسم! براساس آییننامه هر کس گزارشی مینویسد باید مسئولیت آن را بپذیرد و مرجع گزارش باید با امضا مشخص شود.

علی لاریجانی، رئیس مجلس، گفت: به زودی این «و من ا... توفیق» را خواهید شناخت.

خدا رحم کند
    تا هفته پیش فقط پای «جمشید بسما...» به مشکلات اقتصادی باز شده بود و «جمشید بسما...» را یکی از عوامل اختلال در بازار ارز معرفی میکردند. حالا - نعوذبا... - «و من ا... توفیق» هم گویا دستی بر آتش دارد و در سازمان بورس مشغول است.

ما فقط داریم دعا دعا میکنیم پای دیگر اذکار و ادعیه به مسائل اقتصادی کشور کشیده نشود. کاش بزرگان یک هشداری، عتابی چیزی در این مورد بفرمایند.

از قدیم یک چیزهایی حرمت داشت. مدیران و مسئولان برای ساخت این دنیای مردم زیاد کاری از دستشان برنمیآید دست کم آخرت مردم را به بازی نگیرند. وا....

اثبات عدم رابطه «جمشید بسما...» با جریان انحرافی
    میگویند جمشید بسما... مفسد اقتصادی است و مفسدین اقتصادی را میگویند به جریان انحرافی مرتبط هستند. از طرفی جریان انحرافی برای خودش گویا چندتا دعانویس و جنگیر دارد که البته جنگیر اعظم دستگیر شده است.

فرض 1: میدانیم هر جنگیر برای خودش چندتا جن دارد.

فرض 2: میدانیم بسما... اسم اعظم است و ذکر برتر. و برای دفع جن و انس و دیو و پری استفاده میشود.

نتیجه: با توجه به فرض 1 و فرض 2 پس؛ جایی که جمشید بسما... باشد جن نمیتواند باشد؛ پس چون در جریان انحرافی جن و جنگیر هست، در نتیجه جمشید بسما... در جریان موسوم به انحرافی نیست.

خدا به دور
    فردا نوبت کدام ذکر و آیه و حدیث است؟ بابا دونفر را به عنوان مفسد قشنگ معرفی کنید تمام شود برود پی کارش دیگر. حتما باید کار را به جاهای باریک بکشانید؟

با این وضعیتی که ما میبینیم دوره آخر زمان است و بعید نیست فردا بشنویم انشاءا... و ماشاءا... و استغفرا... و غیره هم یکطوری به این جریانات ربط دارند نعوذبا....

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز یک نکته که همه شما باید بدانید اینست که با هیچ منطقی جور نیست که با تمام تلاشهایی که کردیم هنوز 130 میلیون سهم را هم جمع نکرده ایم و بنده معتقدم نمی دانم 380 میلیون سهم کجاست که حاضر نیستند از خودشان حتی به اندازه یک تلفن مایه بگذارند ؟ خوب به این موضوع فکر کنید باید کلیدی در این موضوع باشد که قدرت باز کردن در صندق معمای بورس و صدرا را در خود داشته باشد .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/11/16 در ساعت 11:19

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 450 بار در 135 ارسال
    آقا حمید
    سلام
    e-mail رسید؟

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید javad60 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    بله دوست عزیز بنده ایمیلهای زیادی دارم ولی نام شما را نمی بینم .والبته که بنده معمولا تمام ایمیلها را پاسخ می دم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط javad60 نمایش پست ها
    آقا حمید
    سلام
    e-mail رسید؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 450 بار در 135 ارسال
    پس نرسید دوباره میفرستم

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید javad60 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 552 بار در 84 ارسال
    fako famile khodeshonan ina daran zoor mizanan bara hamin 130 million

عضو عادی بی خیال آواتار ها
    تشکر شده 220 بار در 41 ارسال
    درود به دوستان و بخصوص حمید خان

منم قبلا در چند پست طی چند ماه گذشته به اینکه 520 ملیون سهم و 27000 سهامدار کاملا غیر واقعیه اشاره کردم.اون 4 ماه اخر بد جور داشتن جمع می کردن ولی از بد شانسیشون سازمان سهم رو بست و نتونستن سهم رو خشک کنن و کامل به خواسته کثیفشون برسن .حالا هم به هر زوری که شده میخوان سهم رو پایین باز کنن و بقیه سهام رو جمع کنن بعد برن حالشو ببرن.

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بی خیال از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی amin.nakaee آواتار ها
    تشکر شده 37 بار در 15 ارسال
    پاسخ مدیر عامل صدرا به خبرگزاری مارین نیوز
    - با این اوصاف تکلیف 27 هزار سهامدار صدرا چه می‏شود؟
    - دغدغه اصلی ما هم سهامداران است. برای همین میخواهیم این گروه و خود شرکت صدرا با شفافیت روبرو شوند نه ابهام. در این رابطه طبق توافقی که کرده بودیم قرار بود، نماد صدرا در بازار اول معاملات فرابورس باز شود تا سهامدار عمده شرکت اقدام به خرید تضمینی و 100 تومانی هرسهم کند و سهامداران قادر به تصمیم گیری شوند، ولی چنین اتفاقی رخ نداد. با این همه انتظار دارند، مسؤولان هم مساعدت کنند، حداقل نماد صدرا تا پایان سال در تابلوی اصلی فرابورس باز شود و سهامداران قادر به تصمیم‏گیری شوند. بعد اگر خواستند صدرا را به بازار پایه فرابورس ببرند.

حمید اقا منظور اعتصام از این جمله چیه ؟!!! یعنی صدرا هفته دیگه باز نمیشه ؟

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amin.nakaee از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 549 بار در 240 ارسال
    حمید اقا منظور اعتصام از این جمله چیه ؟!!! یعنی صدرا هفته دیگه باز نمیشه ؟ [/quote]
    منظورش اینکه این چند ماه باقیه سالو حداقل تو فرابورس باشه واز سال 92 اگه خواستن ببرنش به بازار پایه /

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید پرنسس از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 188 بار در 35 ارسال
    حمایت 100 تومانی خاتم از صدرا وحجم 10 هزاری خرید از هر کد سهامدار حقیقی صرفا جهت تحریک سهامداران جزءبه فروش بیشتر و حقه ای از جانب این خون آشام ها جهت فروش فوری سهامدراران جزء می باشد وگرنه خودشان عطش شدیدی جهت جمع آوری صدرا دارند و سیری ناپذیرند .خدا خفه شان کند. منظورشان از هبه کردن صدرا هبه کردن سهام سهامداران جز به مارمولهای خاتم وصدراست. سردار جعفر ی فرمانده سپاه در خواب تشریف دارن ببینن خاتم داره با ارزشهای سپاه چکار می کنه .وای به حال کسانی که جونشونو در راه رسیدن به اهداف شوم شما دادند .البته اونا هدفشان والابوده شما هدفتون کالاس
    ویرایش توسط mehan1168 : 2012/11/16 در ساعت 14:52

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehan1168 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)