صفحه 697 از 1968 نخست ... 19759764768769469569669769869970070774779711971697 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,961 به 6,970 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 173 بار در 43 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود 100 نمایش پست ها
    با سلام و درود

من هم موافقم و در صورت قبول نمودن ،حاضرم تمام صدرایم را وکالت بدهم و هر کاری خواستید بکنید مختار هستید.

شخصا از خیر صدرا گذشتم و تا سال 94 نگهداری خواهم کرد.فکر میکنم در بانک 5 ساله سرمایه گذاری کردم و پس از 5 سال بانک حداکثر 5/2 برابر سود خواهد داد

تا 94 یا سوخت سوخت میشه و یا به ارزش واقعی که همان محاسبات خودم و آقا حمید هست میرسد. آقا حمید نسبت به سهام صدرای من اختیار تام دارند.و اگر خواستید محضری هم وکالت میدهم.

با سلام
    میگن ظالم و مظلوم هر دو به جهنم میرن

تا زمانیکه تو این سهم شفاف سازی نشه من یه دونه سهم نمیفروشم حتی اگه تا 10 سال دیگه طول بکشه .

از تمام دوستانی که شفاف سازی کردن و دارائی های سهم را اعلام میکنند کمال تشکر را دارم.

ماه هیچوقت پشت ابر نمی ماند.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید شهباز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    شرح حالي از وضعيت نمادهاي متوقف
    بر اين اساس در حالی که از روز دوشنبه خبر بازگشایی نماد صنایع شیمیایی ایران در بازار منتشر شد وباوجود محدود کردن دامنه نوسان در سطح عجیب کمتر از 50هزار ریال در نهایت این نماد بازگشایی نشد. این در شرایطی بود که روز دوشنبه نماد پتروشیمی شازند که بدون تغییر در سود شرکت بازگشایی شده بود، با دامنه نوسان باز و افت قیمت 11درصدی مواجه شد.در همین حال در شرایطی که نماد پست بانک برای ماهها بدون ارائه گزارش در بازار متوقف نشده بود، اینک ماهها است که این نماد در کنار نمادهایي نظیر فنآوران، پالایشگاههای نفت تهران، شیراز، اصفهان و دهها نماد ریز و درشت دیگر از جمله بانک گردشگری، سرمایهگذاری میراث فرهنگی و موارد دیگر متوقف مانده است.
    اين در حالي است كه بعضا این شرکتها گزارشهای خود را منتشر کرده و ابهامی در مورد آنها به چشم نمیخورد. در همین حال نمادهایي نظیر ایران خودرو که اینک نزدیک به دو ماه و نیم از پایان دوره شش ماهه شرکت گذشته است، همچنان بدون گزارش عملکرد در حال معامله است.
    در این شرایط بيشتر کارشناسان خواهان آن هستند كه دستورالعملی شفاف در این خصوص برای سرمایهگذاران تدوین شود. به ویژه که توقف نماد عملا تنبیه سرمایهگذاران به شمار میرود و نمیتواند به عنوان ابزاری برای برخورد مسوولان بورس و مدیران شرکت تلقی شود.
    دو سهم در شگفتهای بورس خواهد ماندو دیگر تکرار نخواهد شد ....صدرا ...پلوله

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز در جلسه دیروز دو تصمیم مهم گرفته شد . اول اینکه باید مسائل صدرا توسط کارشناسان بورسی مورد ارزیابی قرار گیرد و از تمام جنبه ها منجمله دارائی ها- سود وزیان - صحت گزارشات -صورتهای مالی و غیره موشکافانه ارزیابی شود و در اختیار رسانه ها قرار گیرد .در واقع موضوع صدرا باید رسانه ای شود .دوم اینکه شکایتی که از طریق بورس صورت گرفته بصورت جدی دنبال شود و شکایتی هم از طریق دادگستری از جنبه حقوقی و کیفری صورت پذیرد و موضوع شکایت نیز باید : ابطال صورتجلسات و گزارشات خلاف واقع هیئت مدیره شرکت صدرا درباره ارزش سهام و اموال شرکت و سود متعلقه به سهام باشد . ضمنا اگر قرار به ورشکستگی است باید : ورشکستگی به تقصیر مدیران اعلام شود که در انصورت مدیران باید پاسخ این ورشکستگی را بدهند و جبران زیان کنند و جنبه کیفری را هم تحمل کنند . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط شهباز نمایش پست ها
    درود بر شما حمید آقا گرامی
    واقعا زحمات شما قابل تقدیر است انشاء ا... موفق خواهی شد من اطمینان دارم .
    اگر 20 درصد سهامداران همت و تعصب شما را داشتند چقدر خوب بود.

موفق و سلامت باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokouhi نمایش پست ها

حمید آقا خداد خیرت بده، دنبال شکایت را بگیر ما نیز حاضریم امضا نموده و حتی به شما وکالت دهیم
    فکر کنم مثل من نیز افراد زیاد دیگری نیز باشند

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود 100 نمایش پست ها
    با سلام و درود

من هم موافقم و در صورت قبول نمودن ،حاضرم تمام صدرایم را وکالت بدهم و هر کاری خواستید بکنید مختار هستید.

شخصا از خیر صدرا گذشتم و تا سال 94 نگهداری خواهم کرد.فکر میکنم در بانک 5 ساله سرمایه گذاری کردم و پس از 5 سال بانک حداکثر 5/2 برابر سود خواهد داد

تا 94 یا سوخت سوخت میشه و یا به ارزش واقعی که همان محاسبات خودم و آقا حمید هست میرسد. آقا حمید نسبت به سهام صدرای من اختیار تام دارند.و اگر خواستید محضری هم وکالت میدهم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهباز نمایش پست ها
    با سلام
    میگن ظالم و مظلوم هر دو به جهنم میرن

تا زمانیکه تو این سهم شفاف سازی نشه من یه دونه سهم نمیفروشم حتی اگه تا 10 سال دیگه طول بکشه .

از تمام دوستانی که شفاف سازی کردن و دارائی های سهم را اعلام میکنند کمال تشکر را دارم.

ماه هیچوقت پشت ابر نمی ماند.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/12/12 در ساعت 09:32

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز تعداد سهم مهم نیست و حتی با یک سهم هم شما می توانی هم در مجمع شرکت شرکت نمایی و هم بعنوان یک محق از شرکت درخواست مطالبات کنی . حضور شما و دیگر عزیزان هم در بین ما باعث دلگرامی و خوشحالی است . ضمنا می توانید با شماره بنده 09192274571 و یا با ایمیل بنده hamid672003@yahoo.com پیام کوتاه و یا ایمیل بزنید و شماره تماس نام و نام و تعداد سهم و کد سهام خودتان را ارسال کنید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad81
    آقا حمید چجوری باید با شما هماهنگی کنیم که نام بنده هم درلیست شکایت شما قرار بگیره البته تعداد سهام بنده کم است فقط برای همکاری با شماست

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی amin.nakaee آواتار ها
    تشکر شده 37 بار در 15 ارسال
    با سلام خدمت دوستان و به خصوص حمید آقا به خاطر پیگیری های مستمر .
    حمید آقا لطفا در خصوص بازگشایی سهم هم خبری بدهید ؟ مشکلات زندگی بعضی از سهامداران آنقدر زیاد هست که فقط منتظر بازگشایی سهم هستند تا بتوانند گوشه ای از گرفتاریشان را برطرف کنند ! آیا مطالبی در پست قبلی در خصوص شکایت گفتید در زمان بازگشایی سهم تاثیری دارد ؟ ( ممکن است بازگشایی به تعویق بیافتد ؟)

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید amin.nakaee از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز همیشه درخواست باز شدن نماد صدرا از اولویتهای اول ما بوده است و همیشه گفته اند این ماه و یا این هفته ! و البته باز هم قول باز شدن نماد را در هفته آینده داده اند ولی نمی دانم واقعا می شود روی حرفشان حساب باز کرد یا نه . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط amin.nakaee نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و به خصوص حمید آقا به خاطر پیگیری های مستمر .
    حمید آقا لطفا در خصوص بازگشایی سهم هم خبری بدهید ؟ مشکلات زندگی بعضی از سهامداران آنقدر زیاد هست که فقط منتظر بازگشایی سهم هستند تا بتوانند گوشه ای از گرفتاریشان را برطرف کنند ! آیا مطالبی در پست قبلی در خصوص شکایت گفتید در زمان بازگشایی سهم تاثیری دارد ؟ ( ممکن است بازگشایی به تعویق بیافتد ؟)

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز همیشه درخواست باز شدن نماد صدرا از اولویتهای اول ما بوده است و همیشه گفته اند این ماه و یا این هفته ! و البته باز هم قول باز شدن نماد را در هفته آینده داده اند ولی نمی دانم واقعا می شود روی حرفشان حساب باز کرد یا نه . و من الله توفیق .
    همین دیر باز کردن سهم دلیلی برای خسته کردن سهامدار میباشد تا هر وقت نماد باز شد همان روزهای اول سهام زیادی جمع کنند.صدالبته که برادران مومن در بورس نیز با برادران قرارگاه هماهنگ میباشند.در ضمن من فکر میکنم مقدار500 میلیون سهم دست مردم نیست و شاید حدود نصف این مقدار باشد.اگر دقت کرده باشید از ابان تا اسفند که نماد متوقف شد بین 170 الی 150 روزی حدود 5 میلیون حجم معامله میشد که به طور یقین بیشتر سهامدار عمده با کدهای متفرقه خرید میکرد ودرست همان زمان فروشنده دیگر به این قیمتها کم شد که نماد در 3روز به صف خرید رفت که به یکباره برادران مومن و متعهد بورس به فکر شفاف سازی افتادند و اعتصام اومد کمی شفاف کرد دید نه خبری نیست میشه بیشتر شفاف کرد و باز دید هیچ اتفاقی نیفتاد با هم مشورت کردند و تصمیم گرفتند عین ائینه شفاف شفاف کنند

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 33 بار در 8 ارسال
    به قول پرسپولیسیها مدیر فنی یعنی کشک=حرفهای مدیران صدرا هم یعنی کشک-دل نبندید

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehrdad77 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط اسماعیل نمایش پست ها
    همین دیر باز کردن ..... اعتصام اومد کمی شفاف کرد دید نه خبری نیست میشه بیشتر شفاف کرد و باز دید هیچ اتفاقی نیفتاد با هم مشورت کردند و تصمیم گرفتند عین ائینه شفاف شفاف کنند
    نظرتون خیلی جالب بود .... تشکر ویژه .....
    بعضی حرف ها مال نگفتن هستن
    مال آلوده نشدن در دایره کلمات
    همان جا............
    کنج پستوی دل که باشند حرمت دارند
    زاده که شوند انگار مرده اند.......

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 15 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:

پیش از این، بنده هم با نظر شما موافق بودم
    اما در حال حاضر که در صورت گشایش سهم، معاملات در بازار پایه صورت میگیرد، بازگشایی بهیچ وجه به صلاح سهم نیست
    باید تمام پیگیریها برای لغو تصمیم بورس و حداکثر، انتقال صدرا به فرابورس باشد

اگر صدرا به بازار پایه برود، اولا دستور خرید و حمایت صدرا در قیمت بسیار پایین خواهد بود، ثانیا بازگشت به بورس، تنها با درخواست صاحب سهم امکانپذیر خواهد بود و از روز روشن تر هست که خاتم اینکار را انجام نخواهد داد

زمان کوتاه آمدن و باج دادن به سر رسیده
    همانطور که یکی از دوستان بدرستی اشاره کردند. گناه مظلوم هم کمتر از ظالم نیست..... باید برای اقدامات حقوقی و محکومیت بورس و مدیران صدرا، اقدامات عاجل صورت داد

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید EMONEYCENTRE از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)