صفحه 12 از 134 نخست ... 291011121314152262112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    دلار ایران را هم اینجور میبینم
    تایم هفتگی

لینک تصویر
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال
    جناب محمدی خسته نباشید لطفا میشه نمودار ها را یک مقدار پر رنگتر وواضحتر نشان دهید سپاسگزارم.

چه میشه کرد پیری وهزار عیب

3. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 430 ارسال
    جناب درخشانی واقعا خوشحالم که به این سایت آمدید شما یکی از بهترین ها هستید تا زمانی که در بورکس بودید از علم واطلاعات شما بسیار بهره بردم امید وارم رهنمودهای شما استاد عزیز در پویایی وبهتر شدن سایت موثر باشد

5. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال
    من موج شماری مپنا را اینطور میبینم البته ممکن هم هست اشتباه باشه

7. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

جناب بورس موج 5 شما سه موجه هست
    !!!!!!
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

9. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نظر من در مورد مپنا :

سهم به کف چنگال خورده در حالیکه از نظر موج شماری هم در انتهای روند هستیم ولی در شرایطی اگر کف 200 بشکنه ماکزیموم به نظر بنده تا 184 افت میکنه که این احتمال رو ضعیف میدونم هر چند که در معاملاتم در نظر میگیرم.

من فکر میکنم ایندکس به تاریخ 89/6 یک سیکل صعودی رو تکمیل کرده و وارد امواج اصلاحی خودش شده که یک فلت ماحصل این حرکتش بوده .

حالا بعد از اتمام این فلت میتونیم یا وارد موج سوم بزرگ بشیم و یا وارد یک موج x یعنی یک موج برگشتی در قالب امواج اصلاحی بشیم . اما انچه که بیشتر احتمال داره صعود هستش و به نظرم اگر بیاد 200 و زیرش که فرصت خوبی خواهد بود برای خرید ( از منظر دید من و ممکنه اشتباه باشه ) ولی ممکن هم هست زمانی وقت بخره تا قدرت روند نزولی این چند وقت اخیر در اثر زمان مستهلک بشه و ظرف زمانش پر بشه که زمانی این اتفاق میتونه بیفته که سهم به خط بنفش برخورد بکنه .

در پایان ذکر این نکته ضروریه که این نظر منه و ممکنه اشتباه باشه و توصیه به خرید و فروش نیست .

11. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    نظر من در مورد مپنا :

سهم به کف چنگال خورده در حالیکه از نظر موج شماری هم در انتهای روند هستیم ولی در شرایطی اگر کف 200 بشکنه ماکزیموم به نظر بنده تا 184 افت میکنه که این احتمال رو ضعیف میدونم هر چند که در معاملاتم در نظر میگیرم.

من فکر میکنم ایندکس به تاریخ 89/6 یک سیکل صعودی رو تکمیل کرده و وارد امواج اصلاحی خودش شده که یک فلت ماحصل این حرکتش بوده .

حالا بعد از اتمام این فلت میتونیم یا وارد موج سوم بزرگ بشیم و یا وارد یک موج x یعنی یک موج برگشتی در قالب امواج اصلاحی بشیم . اما انچه که بیشتر احتمال داره صعود هستش و به نظرم اگر بیاد 200 و زیرش که فرصت خوبی خواهد بود برای خرید ( از منظر دید من و ممکنه اشتباه باشه ) ولی ممکن هم هست زمانی وقت بخره تا قدرت روند نزولی این چند وقت اخیر در اثر زمان مستهلک بشه و ظرف زمانش پر بشه که زمانی این اتفاق میتونه بیفته که سهم به خط بنفش برخورد بکنه .

در پایان ذکر این نکته ضروریه که این نظر منه و ممکنه اشتباه باشه و توصیه به خرید و فروش نیست .
    جناب درخشانی عزیز
    هدف موج 3 بزرگ رو چند میبینید؟

13. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    منم امواج اصلاحی سهم رو تقریبا مثل آقای درخشانی میبینم:

15. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

جناب درخشانی بنده همیشه سهام های تاپ بازار را با شاخص کل و یا شاخص گروهشون بررسی میکنم
    شاخص کل همانطور که میدونید موج 3 را به اتمام رسونده که موج چهار آن بصورت یه اصلاح فلت (wxy) در حال اصلاح می باشد
    موج انتهایی را من شمارش کردم البته با تایید از اسیلاتور و مکدی استاندارد
    اگر این موج شماری درست باشه ما باید از فردا یا شنبه یه بازار فول منفی و قرمز داشته باشیم
    نظره شما و دیگر دوستان را هم مممنون میشم بدونم

لینک تصویر

17. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط esi_mohammadi نمایش پست ها
    جناب بورس موج 5 شما سه موجه هست
    !!!!!!
    جناب محمدی حق با شماست یه لحظه حواسم پرت شد یادم رفت موج ایمپالس نمیتونه سه موجه باشه

19. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع