سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 121 از 132 اولین ... 2171111118119120121122123124131 ... آخرین
نتایج از شماره 1,201 تا 1,210 از مجموع 1317

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    ارسال
    286
    تشکر شده 5,386 بار در 293 ارسال
    بنده فکر می کنم گروه قندی حرکتی در پیش دارند اما ریسکهای خاص خودش رو داره . مطمئنا کسب سود در این بازار کاریست با ریسک زیاد . به نظرم افراد ریسک گریز وارد نشند .
    بنده به هیچ وجه جوابگو ریزش های احتمالی نیستم همانطور که کسی در سود نیز ما رو شریک نمیدونه .

بنده خودم رو کشتم ظرف یک هفته شایدم ده روز تونستم به زور 500 میلیون تومن قندی بخرم و اخرش نیز چند نفر اومدند و یکم قبل از اون که فکرش رو بکنم سهمها رو صف کردند .
    سازمان هنوزم حساسه روی قندی ها و به خود بنده هم برای نشستن تو صف گیر دادند ، بنده نیز قصد ندارم تبلیغ قندی رو بکنم . هر کسی با تحلیل خودش بخره . اما بازار راه خودش رو خواهد رفت .

یک چند سهم دیگر هم طی روزهای اتی خواهم خرید برای توشه این روزهای منفی بازار و روزهای بدتری که خواهد امد و بعد تا چند ماه اینا رو نگه خواهم داشت .

گفته بودم حتاید 380 رو نشکنه 210 که داره میرسه تا 245 پایین اومد فکر کنم .فولاد 210 رو به راحتی دیگه خواهد دید و کسی توش شک نداره و کروی هم 210 رو دید ولی کروی و فاسمین دارند الگوی نزولی میزنند برای اصلاح بیشتر .

وساپا حدود 70 تومن رو میبینه و غدیر هم 260 رو به راحتی میبینه و البته برخی از اینها ازد طریق جراید هم توسط خود بنده قبلا اطلاع رسانی شده .

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    ارسال
    123
    تشکر شده 614 بار در 134 ارسال
    سلام آقا سعید هرچند بسته است اما نظرتان را راجعبه شصفها نیز بفرمائید لطفآ
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

3. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی کریم مهدوی آواتار ها
    ارسال
    813
    تشکر شده 3,823 بار در 773 ارسال
    سعید جان
    لطفا نظرت رو درباره وپترو و خگستر هم بگو

یاشا
    تو مرد باش و میاندیش از گرانی درد/همیشه درد به سروقت «مرد» می آید

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کریم مهدوی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کارآموز آواتار ها
    ارسال
    159
    تشکر شده 796 بار در 148 ارسال
    با سلام.
    سعید جان نظرت درباره ولغدر چطوره؟

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کارآموز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    89
    تشکر شده 337 بار در 116 ارسال
    سعید جان سلام .استاد من که خیلی قبولتون دارم هر پیشبینی که کردین درست همون شد لطفا نظرتون راجع به کرماشا هم بفرمایید

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید atashgah از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    ارسال
    2,510
    تشکر شده 3,731 بار در 869 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش ارسال ها
    بنده فکر می کنم گروه قندی حرکتی در پیش دارند اما ریسکهای خاص خودش رو داره . مطمئنا کسب سود در این بازار کاریست با ریسک زیاد . به نظرم افراد ریسک گریز وارد نشند .
    بنده به هیچ وجه جوابگو ریزش های احتمالی نیستم همانطور که کسی در سود نیز ما رو شریک نمیدونه .

بنده خودم رو کشتم ظرف یک هفته شایدم ده روز تونستم به زور 500 میلیون تومن قندی بخرم و اخرش نیز چند نفر اومدند و یکم قبل از اون که فکرش رو بکنم سهمها رو صف کردند .
    سازمان هنوزم حساسه روی قندی ها و به خود بنده هم برای نشستن تو صف گیر دادند ، بنده نیز قصد ندارم تبلیغ قندی رو بکنم . هر کسی با تحلیل خودش بخره . اما بازار راه خودش رو خواهد رفت .

یک چند سهم دیگر هم طی روزهای اتی خواهم خرید برای توشه این روزهای منفی بازار و روزهای بدتری که خواهد امد و بعد تا چند ماه اینا رو نگه خواهم داشت .

گفته بودم حتاید 380 رو نشکنه 210 که داره میرسه تا 245 پایین اومد فکر کنم .فولاد 210 رو به راحتی دیگه خواهد دید و کسی توش شک نداره و کروی هم 210 رو دید ولی کروی و فاسمین دارند الگوی نزولی میزنند برای اصلاح بیشتر .

وساپا حدود 70 تومن رو میبینه و غدیر هم 260 رو به راحتی میبینه و البته برخی از اینها ازد طریق جراید هم توسط خود بنده قبلا اطلاع رسانی شده .
    درود بر آقا سعید گل و صداقت بی نظیرش در ارائه تحلیلهای راهبردی . خدا نگهدارت باشد.

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    10,934
    تشکر شده 30,523 بار در 9,530 ارسال

با سلام در گروه قندی چند شرکت باید پیش بینی سال 92 را باید اعلام کنندقنیشا و قشکر ممکنه این دو سهم با تعدیل منفی رو به رو شوند در این گروه قلرست پیش بینی 92 را با تعدیل منفی اغاز کرد که می شود بیان کرد بعد از قند اصفهان بهترین قندی از لحاظ سودسازس می باشد این تعدیل منفی قلرست نشان دهنده تعدیل منفی برای سهم ها دیگر می باشد و به نظر می رسد بعد از پیش بینی و درآن شرایط تصمیم گرفته شود بهتر می باشد با تشکر

13. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    ارسال
    286
    تشکر شده 5,386 بار در 293 ارسال
    با خرید پکویر سبد بنده شد :
    قصفها ، قشیر ، قپیرا ، قنیشا و پکویر .

15. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    6,496
    تشکر شده 19,725 بار در 5,589 ارسال
    با خرید پکویر سبد بنده شد :
    قصفها ، قشیر ، قپیرا ، قنیشا و پکویر .
    ماشالله ریسک پذری زیادی دارید به شما تبریک میگم
    من که از زمان خروج از بازار هیچ سهمی نخریدم و تا وقتی که بازار یه ریزش اساسی نکنه یا به ثبات مشخص نرسه خرید نمیکنم چون به نظر من هنوز بازار ریزشی نکرده

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    21
    تشکر شده 65 بار در 21 ارسال
    سلام.جناب درخشانی نظرتون راجع به بترانس چیست؟باتشکر

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ساحل از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •