صفحه 130 از 134 نخست ... 3080120127128129130131132133 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,291 به 1,300 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو فعال
    تشکر شده 2,782 بار در 672 ارسال
    سلام جناب درخشانی
    نظرت در مورد وصندوق با توجه به عرضه ایرانول و نفت پاساگارد چیه
    ممنون

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ساسان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) negar آواتار ها
    تشکر شده 2,586 بار در 513 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کهنه سوار نمایش پست ها
    ...بنده که از امور سهام غبشهر شنیدم احتمالاً تعدیل منفیه...گردن خودشون...
    با این همه مصرف دلار مرجع 1226 و خبر امروز دلار 2000 تومانی این حرف بعید نیست گران هم بکنند خرجشون دربیاد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negar از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2) اشکبوس کهنه سوار آواتار ها
    تشکر شده 22,232 بار در 2,375 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رحمتی نمایش پست ها
    با درود و خیر مقدم خدمت استاد درخشانی عزیز

جناب کهنه سوار عزیز زمانی که امور سهام به شما این مطلب را گفته بود غمارگ 330 و غبشهر 960 بود هنوز هم فکر می کنین درست گفته
    سلام جناب رحمتی عزیز!
    بنده از این سهم به 4 دلیل عمده خارج شدم و تا شفاف شدن این شرکت هرگز ریسکی را در خصوص این دو سهم نخواهم پذیرفت:
    1- رفتار حقوقی های غبشهر که هیچ حمایتی از این دو سهم نمی کنند: مثلاً همین امروز می توانستند حجم مبنا را بدهند و ندادند.
    2- ...بررسی های میدانی حاکی از آن است که کمبود روغن خام در سه ماهه گذشته و نیز کمبود حلب روغن باعث کاهش تولید گردیده و توزیع روغن با مشکل مواجه شده است و از طرفی شرکت فوق، برای واردات روغن در 70 درصد موارد مجبور به تهیه دلار از صرافی و انتقال آن به یک صرافی در عربستان سعودی گردیده است...
    3- سهامدار اصلی که همان صافولای عربستان می باشد، بیشترین سود خود را از طریق دلالی روغن خام می برد و سود و زیان شرکت صافولای بهشهر ایرانی برای ایشان اصلاً مهم نیست و این شرکت برای بدست آوردن بازار صادرات حبوبات و برنج و گندم و ماکارونی و ... ایران که در افق 2015 این شرکت دیده شده، حاضر به هر کاری است حتی ضرر دادن. در شرایط فعلی، سود حاصل از دلالی روغن خام که به جیب شرکت صافولای عربستان و سهامداران عربستانی می رود آنقدر هست که این ضرر در شرکت صافولای بهشهر و سهامداران ایرانی، جبران شود...
    4- حتی 1 درصد هم احتمال بدهید که ممکن است برای آنکه مهر تاییدی بر شفاف سازی های اخیرشان بزنند، اقدام به ارسال تعدیل منفی نمایند...آنوقت چه اتفاقی خواهد افتاد؟
    -------------------------------------
    ...لطفاً نظرات شخصی بنده رو مبنای معاملات خود قرار ندهید و به حساب جا ماندن از این سهم یا تخریب آن نگذارید...تصمیم اصلی برای خرید و فروش با شماست...
    ویرایش توسط اشکبوس کهنه سوار : 2013/02/11 در ساعت 13:37
    در کوتاه مدت صداهاي بلند مي مانند و در بلند مدت افکار بلند.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید اشکبوس کهنه سوار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    آقا سعید خیر مقدم
    مدتها بود اینجا سر نمی زدی؟ من سر کلاس تکنیکالت در شهریور ماه بودم .بعدش هرچی تلفن و ایمیل برات زدم اصلا جواب ندادی و از مثل شمایی چنین رفتاری بسیار بعید است. برای اینکه یادت بیاد قرار بود با هم بریم شرکت فدک برای یه موضوعی . هر چند که ارادت دارم خدمت شما ولی دلخور هم هستم بابت جواب ندادنت به تلفن و ایمیل ها.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال
    سلام جناب رحمتی عزیز!
    بنده از این سهم به 4 دلیل عمده خارج شدم و تا شفاف شدن این شرکت هرگز ریسکی را در خصوص این دو سهم نخواهم پذیرفت:
    1- رفتار حقوقی های غبشهر که هیچ حمایتی از این دو سهم نمی کنند: مثلاً همین امروز می توانستند حجم مبنا را بدهند و ندادند.
    2- ...بررسی های میدانی حاکی از آن است که کمبود روغن خام در سه ماهه گذشته و نیز کمبود حلب روغن باعث کاهش تولید گردیده و توزیع روغن با مشکل مواجه شده است و از طرفی شرکت فوق، برای واردات روغن در 70 درصد موارد مجبور به تهیه دلار از صرافی و انتقال آن به یک صرافی در عربستان سعودی گردیده است...
    3- سهامدار اصلی که همان صافولای عربستان می باشد، بیشترین سود خود را از طریق دلالی روغن خام می برد و سود و زیان شرکت صافولای بهشهر ایرانی برای ایشان اصلاً مهم نیست و این شرکت برای بدست آوردن بازار صادرات حبوبات و برنج و گندم و ماکارونی و ... ایران که در افق 2015 این شرکت دیده شده، حاضر به هر کاری است حتی ضرر دادن. در شرایط فعلی، سود حاصل از دلالی روغن خام که به جیب شرکت صافولای عربستان و سهامداران عربستانی می رود آنقدر هست که این ضرر در شرکت صافولای بهشهر و سهامداران ایرانی، جبران شود...
    4- حتی 1 درصد هم احتمال بدهید که ممکن است برای آنکه مهر تاییدی بر شفاف سازی های اخیرشان بزنند، اقدام به ارسال تعدیل منفی نمایند...آنوقت چه اتفاقی خواهد افتاد؟
    ...لطفاً نظرات شخصی بنده رو مبنای معاملات خود قرار ندهید و به حساب جا ماندن از این سهم یا تخریب آن نگذارید...تصمیم اصلی برای خرید و فروش با شماست...

جناب کهنه سوار عزیز اون شفاف سازی فکر کنم برای قبل از ارائه گزارش سال 92 بود
    و شرکت برمبنای شفاف سازی خودش تعدیل منفی خودشو اعلام کرد
    یعنی اعلام سود 160 تومن !
    تازه با باد کردن هزینه های مالی و سایر هزینه ها به میزان 200 تا 450 درصد
    و کاهش قیمت محصولات در سال 92!
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    جناب کهنه سوار عزیز اون شفاف سازی فکر کنم برای قبل از ارائه گزارش سال 92 بود
    و شرکت برمبنای شفاف سازی خودش تعدیل منفی خودشو اعلام کرد
    یعنی اعلام سود 160 تومن !
    تازه با باد کردن هزینه های مالی و سایر هزینه ها به میزان 200 تا 450 درصد
    و کاهش قیمت محصولات در سال 92!
    به نظر منم غبشهر دیگه از اینجا پایین تر نمیتونه بره...
    تمام سال من بی تو...

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال
    سلام جناب رحمتی عزیز!
    با درود خدمت کهنه سوار عزیز!
    1 . به نظرتون خود این مطلب که حجم مبنا رو ندادن دلیلی بر ارزنده بودن سهم نیست!!!
    2. همیشه تا بوده همین بوده که در مورد حتی بهترین سهام بازار هم حرف و حدیث زیاد بوده از ذوب 130 تومانی تا شبندر 114 تومانی و ....از طرف دیگر این که شرکت روغن خام رو با دلار صرافی خریده باید گفت که روغن خام بنا به گفته مسئولین به اندازه کافی وارد شده و این رو بنده یه حربه عالی می دونم از طرف صافولا که بیاد یه مقدار اندک رو با دلار صرافی بخره واسه گرفتن مجوز افزایش قیت روغن در اینده
    3. احسنت...شرکتی که خودش دلال روغن خام هست به نظرتون ایا نمی تونه واسه کارخانه خودش روغن تهیه کنه
    و در اخر تصمیم اصلی برای خرید و فروش با شماست...
    دوستدار شما
    محمد رحمتی
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    آقا سعید خیر مقدم
    مدتها بود اینجا سر نمی زدی؟ من سر کلاس تکنیکالت در شهریور ماه بودم .بعدش هرچی تلفن و ایمیل برات زدم اصلا جواب ندادی و از مثل شمایی چنین رفتاری بسیار بعید است. برای اینکه یادت بیاد قرار بود با هم بریم شرکت فدک برای یه موضوعی . هر چند که ارادت دارم خدمت شما ولی دلخور هم هستم بابت جواب ندادنت به تلفن و ایمیل ها.
    سلام ..احوال شما خوبید ؟ اقا ارادتمند شما هستم . اون خط با اون گوشی کذایی بنده گم شد و مجبور شدیم بریم سراغ خط و گوشی جدید ..
    ماجرای فدک رو فعلا نمیتونم ولی همیشه در خدمت شما هستم . ایمیل هم بنده نمیرسم زیاد بررسی کنم و به همین دلیل ندیدم و به حساب بی ادبی نذارید .شما بزرگ و استاد بنده هستید و هرگز بی احترامی به شما رو حتی نمیتونم تصور بکنم .. امید وارم سلامت و موفق باشید .

ایرانول هم سهم خوبیه .

امیدوارم از فردا بازار بهتری رو شاهد باشیم .

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال
    سعید جان تا هستی فرصت رو غنیمت بشمارم و نظرتون رو در مورد فملی بپرسم
    با تشکر
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 157 بار در 64 ارسال
    با سلام خدمت برادر عزیزم استاد درخشانی.بنظرتون ذوب کوتاه مدت تا کجا رشد میکنه خربد بنده 310 بوده ممنون از زحمات شما استاد گرانقدر موفق باشید

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید infohamidphd از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع