سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 131 از 132 اولین ... 3181121128129130131132 آخرین
نتایج از شماره 1,301 تا 1,310 از مجموع 1317

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    ارسال
    4,944
    تشکر شده 37,005 بار در 4,821 ارسال
    درود بر سعید عزیز؛

بیشتر اینجا سر بزن، دلمون تنگ میشه ها
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    172
    تشکر شده 1,081 بار در 205 ارسال
    مارگارین پس از پایان اصلاح موج 4 از 3 صعودی. موج 5 از 3 بزرگ صعودی خود را آغاز کرده که حداقل تا 450 ادامه خواهد داشت. به نظر مارگارین 700- 800 تومانی دور از انتظار نیست.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید nirvana_00 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال BETA آواتار ها
    ارسال
    447
    تشکر شده 2,163 بار در 455 ارسال
    سلام
    اقای درخشانی یه کتاب برا تکنیکال معرفی می کنید که جامع و زبانش ساده باشه.کلاساتون کجا برگزار میشه؟
    باتشکر
    تار و پود هستي ام بر باد رفت اما نرفت / عاشقي ها از دلم ديوانگي ها از سرم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید BETA از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    ارسال
    286
    تشکر شده 5,386 بار در 293 ارسال
    درود ..ممنون از یاسر عزیزم و سایر دوستان گلم

امروز تو بورس کالا عرضه فولاد رو شاهد بودیم که شاهد رشد قیمتی بیش از 6 درصد در محصولات سرد و گرم بودیم.
    اتفاقی که برای ذوب اهن هفته پیش رخ داده بود . به نظر میرسه قیمت فروش محصولات فولادی مثل میلگرد و تیر اهن و ورق ها داره به سمت ازاد شدن پیش میره که با توجه به قیمت 700 دلاری میلگرد در منطقه میشه گفت قیمت میلگرد باید بره به سمت 2500 تومن و البته از اون ور دولت در سال بعد بهره مالکانه معادن رو در صورتی که بتونه تصحیح بکنه و قیمت فروش رو بیارند بالاتر هر چند که وقتی قیمتها کلا ازاد بشند سود شرکتها بسیار بیشتر از وضعیت فعلی خواهد شد . حساب کردم ذوب اهن با فرض خرید سنگ اهن به قیمت جهانی و فروش محصولات به نرخ ازاد و در حد 2.8 میلیون تن سودش نزدیک قیمت فعلیش خواهد بود !!

یه مطلب هم در مورد فخوز و ذوب بگم . ببینید فخوز بیلت میزنه و ذوب میلگرد و تیر اهن . چرخه تولید هر دو شرحاشیکت از سنگ اهن به محصول نهایی هست . محصول نهایی فخوز محصول میانی ذوب اهن هست یعنی قیمت فروش ذوب باید حداقل 10-15 درصد بالاتر از فخوز باشه . تولید ذوب میتوه 3 میل تن باشه و فخوز 3.3 میل تن .اگر قیمت فروش ذوب 10 درصد بالاتر از فخوز باشه در نتیجه ریال فروش هر دو یکی خواهد بود .

حالا حاشیه سود فخوز 50 درصده ذوب فعلا بیست درصد.. تفاوت فقط در انرِژی مصرفیه . در صورت اجرای طرح توازن حاشیه سود ذوب میشه 40 درصد و در صورت اجرای طرحهای دیگه ای که داره میتونه تا 45 هم برسه و با اجرای طرح تحول این حاشیه سود تغییری نخواهد کرد ولی فخوز نزدیک 300 میلیارد هزینه انرژی داره که با اجرای طرح تحول حاشیه سودش میشه 40 درصد . در نتیجه حاشیه سود هر دو شرکت در بلند مدت یکی و سودشون هم یکی خواهد بود بدون طرح های توسعه . حالا ارزش بازار ذوب نزدیک یک سوم فخوز هست و باید در بلند مدت به هم برسند !

امروز بیشترین خرید رو صندوق بازنشستگی کشوری داشته با نزدیک 6 میل و بیمه ملت هم بعدیش بوده و فروشنده هم مقداری خصوصی سازی و اکثر اشخاص حقیقی .
    فردا ذوب 330 رو بشکنه مثلث ادامه دهنده رو از بالا شکسته و هدف نزدیک 400 خواهد بود . یه کف بزنید به افتخار اون شخصی که هفته پیش میگفت ذوب میشه 240 تومن و تو نوشته هاش نفرت از دیگران و تکبر نسبت به دیگران موج میزنه !

امروز وزیر اقتصاد گفت که دلار سال بعد در بودجه حوالی 2000 تومن خواهد بود خبری خوب برای صنعت غذایی و قندی و پالایشگاهی . به نظرم مخصوصا صنعت غذایی در این بین بیشتر مظلوم واقع شدند و باید به حقشون برسند .

صندوق با گذر از 360 هدف بعدی 400 خواهد بود .
    دلار هم فکر میکنم فعلا بالای زیادی نداره . فکر میکنم در صحنه سیاست داخلی تو چند روز اتی یه خبر خوب میاد . تو خبرا بازداشتهای امروز رو داشتیم ....این مقدمه یه خبر خوب میتونه باشه .

عضو فعال
    ارسال
    172
    تشکر شده 1,081 بار در 205 ارسال
    متاسفانه امروز متوجه شدم مدیریت سایت باز هم آیدی سعید درخشانی رو مسدود کردند.
    بیاییم سلیقه فردی رو بر تفکرات جمعی ارجح ندونیم
    بیاییم در این فضای پر سانسور ما دیگر سانسورچی نباشیم
    بیاییم هر نوع تفکری رو در جمع مجازیمون پزیرا باشیم
    بیاییم آزاده باشیم.....

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید nirvana_00 از ایشان تشکر کرده اند:

ادمین سایت
    ارسال
    173
    تشکر شده 1,898 بار در 174 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط nirvana_00 نمایش ارسال ها
    متاسفانه امروز متوجه شدم مدیریت سایت باز هم آیدی سعید درخشانی رو مسدود کردند.
    بیاییم سلیقه فردی رو بر تفکرات جمعی ارجح ندونیم
    بیاییم در این فضای پر سانسور ما دیگر سانسورچی نباشیم
    بیاییم هر نوع تفکری رو در جمع مجازیمون پزیرا باشیم
    از مدیریت سایت خواهش می کنیم تجدید نظر کنند و دلیل مسدود شدن آیدی ایشون رو اعلام کنند. تشکر
    سلام
    بطور اتفاقی مطلبتون رو دیدم و کنجکاو شدم ...
    نمیدونم منظورتون مدیریت سایت بورسی بوده یا سایتی دیگه؟!!!
    اگر منظور مدیریت سایت بورسی بوده ضمن خوشحالی از حضور و فعالیت اساتیدی چون جناب درخشانی وسایر دوستان و کاربران گرامی در این سایت باید به عرضتون برسونم, اکانت جناب درخشانی بعنوان تحلیلگر با سطح دسترسی بالاتری نسبت به سایر کاربران فعال بوده و هست و هرگز مسدود نشده و قرار هم نیست بشه.
    مدیریت سایت بورسی حضور تمامی اساتید و کاربران محترم رو مغتنم میدونه و تا زمانی که قوانین سایت رعایت بشه دلیل برای اختلاط در پیام خصوصی (شیوه ای که در این سایت مرسوم بوده و هست) و سپس محدودیت دسترسی ها و در مرحله بعد مسدود شدن وجود نداره.

با تشکر

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    ارسال
    286
    تشکر شده 5,386 بار در 293 ارسال
    ممنون از دوست خوبمون و ادمین سایت جهت مطالب عنوان شده . نمیدونم این مطلبی که میزنم در اخر دوباره مثل سابق پیغام خطا خواهد داد یا نه . بعد از برخی تغییراتی مدیریتی در سایت در سال گذشته ایدی بنده نیز خود به خود مسدود شد !! و بنده هم بی خیال شدم تا اینکه چند روز پیشتر حوس کردم بیام سری به بورسی بزنم .. خوشبختانه تونستم وارد بشم و مطلب بزنم بدون مشکلی تا اینکه بعد از یک روز فعالیت مثل اینکه دوباره شخص یا اشخاصی که ایدی بنده رو بسته بودند دوباره با دیدن چند تا پست از طرف بنده اقدام به بستن دوباره ایدی کردن و بنده نتونستم مطلب بزنم و حتی یه مطلبی نوشته بودم برای ارسال در بورسی که دیدم نمیتونم اینجا بزنم بردم در فیسبوک زدم .

دوباره بیخیال بورسی شدم تا اینکه امروز یکی از دوستان گفت تو بورسی یه مطلب زدم ببین نظرت رو بگو و منم بهش گفتم موضوع رو ... این موضوع برای بنده مهم نیست ..
    خداحافظ

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    10,934
    تشکر شده 30,523 بار در 9,530 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش ارسال ها
    ممنون از دوست خوبمون و ادمین سایت جهت مطالب عنوان شده . نمیدونم این مطلبی که میزنم در اخر دوباره مثل سابق پیغام خطا خواهد داد یا نه . بعد از برخی تغییراتی مدیریتی در سایت در سال گذشته ایدی بنده نیز خود به خود مسدود شد !! و بنده هم بی خیال شدم تا اینکه چند روز پیشتر حوس کردم بیام سری به بورسی بزنم .. خوشبختانه تونستم وارد بشم و مطلب بزنم بدون مشکلی تا اینکه بعد از یک روز فعالیت مثل اینکه دوباره شخص یا اشخاصی که ایدی بنده رو بسته بودند دوباره با دیدن چند تا پست از طرف بنده اقدام به بستن دوباره ایدی کردن و بنده نتونستم مطلب بزنم و حتی یه مطلبی نوشته بودم برای ارسال در بورسی که دیدم نمیتونم اینجا بزنم بردم در فیسبوک زدم .

دوباره بیخیال بورسی شدم تا اینکه امروز یکی از دوستان گفت تو بورسی یه مطلب زدم ببین نظرت رو بگو و منم بهش گفتم موضوع رو ... این موضوع برای بنده مهم نیست ..
    خداحافظ
    با سلام آقای درخشانی ممکنه ایدی شما مسدود شده باشد به هر دلیلی ولی نمی تواند تفکر و راه پیش رفت انسان آزاد را مسدود کنند با تشکر
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داود آواتار ها
    ارسال
    378
    تشکر شده 1,895 بار در 344 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش ارسال ها

خداحافظ
    سلام جناب درخشانی عزیز

اگه من نوعی به سایتها سرمیزنیم فقط بخاطر پیگیری مطالب وتحلیل های خوب ومثال زدنی شما ،پرریسک وچند نفر دیگه که تعدادشان شاید به تعداد انگشتان هم نرسه

هست وهرکجا مطب بزنید ماها هم اونجاهستیم واز تحلیل های خوبتان بهرها میبریم هیچ فرقی نمی کنه چه بورکس باشه چه بورسی وچه فیس بوک

ودیگه اینک ماایرانیها چشم دیدن بهتر از خود را نداریم

موفق باشید
    شاید زندگی آن جشنی نباشدکه آرزویش راداشتی ،اما حال که به آن دعوت شده ای ،تامیتوانی زیبا برقص

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید داود از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    ارسال
    476
    تشکر شده 2,159 بار در 454 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش ارسال ها
    سلام
    بطور اتفاقی مطلبتون رو دیدم و کنجکاو شدم ...
    نمیدونم منظورتون مدیریت سایت بورسی بوده یا سایتی دیگه؟!!!
    اگر منظور مدیریت سایت بورسی بوده ضمن خوشحالی از حضور و فعالیت اساتیدی چون جناب درخشانی وسایر دوستان و کاربران گرامی در این سایت باید به عرضتون برسونم, اکانت جناب درخشانی بعنوان تحلیلگر با سطح دسترسی بالاتری نسبت به سایر کاربران فعال بوده و هست و هرگز مسدود نشده و قرار هم نیست بشه.
    مدیریت سایت بورسی حضور تمامی اساتید و کاربران محترم رو مغتنم میدونه و تا زمانی که قوانین سایت رعایت بشه دلیل برای اختلاط در پیام خصوصی (شیوه ای که در این سایت مرسوم بوده و هست) و سپس محدودیت دسترسی ها و در مرحله بعد مسدود شدن وجود نداره.

با تشکر
    مرحمت بفرمایین در مورد این سطح دسترسی بالاتر یه توضیحی مرقوم بفرمایین.
    نکنه این سایت سیاست آپارتاید در پیش گرفته؟!

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamidkhann از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •