صفحه 4 از 134 نخست 12345671454104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    با دردود

گاد فادر عزیز ,فرهاد عزیز , بورس عزیز ، 664 عزیز ؛ هولی عزیز از لطف شما نسبت به حقیر سپاس گذارم . فقط امید وارم اندکی بتوانم لایق محبتهای شما باشم .

فرهاد عزیز شمارت از گوشیم حذف شده باهام تماس بگیر ..

هولی عزیز از متن طولانی و محبت امیزی که نوشتیه اید بسیار سپاس گذارم . بنده را شرمنده اخلاق نیکوی خود کرده اید . حتما از دانش بالای شما استفاده خواهیم کرد و از شما چه علمی و چه اخلاقی خواهیم اموخت . بسیار سپاسگذارم ...

مثل اینکه کسی در مورد بازارهای جهانی نظری نداره ؟

این کارا رو میکنید مجبورم میکنید برم خودرو بخرم .. 4 شنبه و امروز مقداری خودرو خریدم . ببینیم چی میشه . کسی نظری داره؟

3. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال fiona آواتار ها
    تشکر شده 1,789 بار در 350 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها

این کارا رو میکنید مجبورم میکنید برم خودرو بخرم .. 4 شنبه و امروز مقداری خودرو خریدم . ببینیم چی میشه . کسی نظری داره؟
    اگه میشه دلیل خریدتونو هم بفرمایید
    اوضاع گروه خودرویی رو چطور میبینید؟

5. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید fiona از ایشان تشکر کرده اند:

دلیل خرید خودرو :

باید منتظر ماند و دید . اگر این گوه خوب عمل کنه و تحلیل بنده درست باشه احتمالا کل گروه خودرویی و شاید کل بازار رو مثبت بکنه . اما در نهایت توجه داشته باشید بازار بسیار فرار هست و هر خریدی با ریسک بیش از پیشی نیز همراه خواهد بود .

اما من ریسک کردم و خریدم . باید دید ..

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال

با سلام و با درود بر شما متاسفانه در اين سايت و سايتاي ديگر همه انتظار دارند يكي فكر كنه وقت بذاره ي سهمي رو معرفي كنه و بعد همه پشت بندش برن بخرن اگر خوب شد خودشون خريدن اگه بد شد نمي خواستن بخرن مجبور شدن خريدن

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال farhad_p آواتار ها
    تشکر شده 4,221 بار در 891 ارسال
    با سلام و خیر مقدم به سعید عزیز
    جا دارد از این فرصت استفاده کرده و به خاطر تحلیلها و نظرات مفیدشان در سایت خودشان و همسایه تشکر و قدردانی نمایم.
    اطمینان دارم حضور ایشان در کنار دیگر اساتید بر رشد و بالندگی سایت و پیشرفت علمی ما کمک خواهد نمود.
    گاهی گمان نمی کنیو میشود .گاهی نمی شود که نمی شود

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad_p از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    برای اینکه بار علمی سایت حفظ بشه بریم سر بازار ..

برای یک تحلیل موفق به نظر من باید از بالا به پایین اومد . یعنی ابتدا بازار های جهانی تحلیل بشند و نتایج به دست اومده رو در قالب سنارویهای محتمل تر با بازار ایران مقایسه کرد و به نقاط اشتراک پرداخت .

بازار های جهانی چند سال پیشتر ؛ اکثرا معطوف به امریکا و بخشی از اروپا بودند ولی امروزه تقریبا اکثر جهان درگیر شده اند .

اقتصاد جهانی بیش از انچه که ما فکر میکنیم در هم تنیده شده . بنده اکثر شاخص های جهانی مثل داو ؛ شاخص شانگ های ؛ هنگ سنگ ؛ نیکی ؛ بازارهای کالایی مثل مس و نفت و روی و سرب و محصولات دیگر نفتی و بیلت و .. رو در کنار شرکتهای مختلف بازار ایران بررسی کردم .

به چند تا نتیجه رسیدم ولی هنوز احساس میکنم هنوز هم باید روشون کار بکنم تا اشتباه رو به حداقل ممکن برسونم.
    این ها در ادامه همون روند اخطار ریزش بازارهای جهانی در مرداد ماه و نیز بازار ایران بود . اولین مرحله در بازارهای جهانی رو تونستیم به درستی پیش بینی بکنیم .

اما همانطور که میدانید امواج اصلاحی اصلا قابل اعتماد نیستند از این حیث که از منظر زمان و الگو بسیار پیچیده هستند .
    موج دوم یک سهم میتواند نیم برابر موج اول ان باشد ( از منظر زمانی ) و یا حتی 10 برابر !! اصلا قائده خاصی هم برای ان نمیتوان تعیین کرد .

اگر کسی شاخص داو جونز رو بررسی کرده باشه :

شاید محتمل ترین حالت اتمام یک 5 موجی و یا یک سیکل صعودی باشه . پس احتمالا در موج دوم باشیم ( تایید نشده )

اگر این حدس درست باشه اصولا باید روند اصلاحی حالا حالا ها ادامه داشته باشه ؟ اما دقیقا تا کی ؟ این سوال در کنار موقعیت فعلی از اصلی ترین سوالات در شرایط کنونی میتونه باشه .

نمودار طلا بیشتر شبیه اینه که یک موج 5 رو هنوز بدهکار هست ( باز هم تایید نشده ) .. در بلند مدت .

مقایسه نمودار نفت و طلا و داو جونز هم یک حالت ضربدری بین طلا و داو رو نشون میدند . نمودار نفت هم نشون میده هر موقعی قیمت نفت احساسی اومده بالا پشت سرش بحران به وجود اومده . یعنی بعد از هر بالا اومدن قیمت نفت مخصوصا بعد از سال 80 بحران اقتصاد رو فرا گرفته .

بنده در مورد اینها زیاد فکر کردم .
    شما میتونید شرایط اقتصاد جهانی رو در سال 1940 و 1985 و 2000 و 2011 رو با هم مقایسه کنید .

تعداد جمعیت کرده زمین در این ایام و درصد طبقه متوسط و ثرومتند و فقیر .

باید بین رشد و شتاب رشد اقتصادی و همچنین شتاب جمعینتی که وارد طبقه متوسط جهانی میشه یک تعادل برقرار باشه وگرنه فشار تقاضای جمعیت تازه ای که تمایل به رشد دارند باعث کاهش قدرت خرید و رقابت قدرتهای اقتصادی قبلی میشه . همان اتفاقی که برای امریکا افتاد .

در مورد این ها دوستان نظراتشون رو بفرمایند استفاده بکنیم
    .

با اجازه آقا سعید.نظر من در مورد موج شماری نفت بصورت شکل زیر است:

نفت موج a را بصورت ترکیبی داشته دابل زیگزاگ یا بنظر من صحیح تر ترکیب زیگزاگ+x+ فلت
    موج a ذاتا سه موجی بوده بنابراین حدس دقیق اینکه موج بی تا کجا نفت رو بتونه بالا ببره خیلی سخت میشه.بنظر من فعلا موج 2 از b هستیم.
    انتهای ریزش نفت در موج سی ...

عضو عادی
    تشکر شده 105 بار در 35 ارسال
    سلام سعید جان.
    بسیار خوشحالم که باز میتونم از تحلیلهای زیبایت استفاده کنم.

موفقیت شما ارزوی قلبی من است.مهرداد13531353
    اینجانب با ایدی مهرداد13531353 در سایتهای دیگر مطلب میزنم.موفق و پر سود باشید.

13. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mmmm از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    در مورد طلا نیز جمعه گذشته تو تاپیک و وبلاگم نظرمو گذاشته بودم.
    طلا فعلا در موج 3 از سی هست و این ریزش شارپ طلا از سطح 1750 دلار تا کنون بدلیل موج 3 ( دقیقتر 3 از 3 از سی) بوده و بنظرم فعلا طلا در ریز موج 4 از 3 از سی قرار داره و 3 میتونه بین 1500 تا 1537 کامل بشه.بنظرم الگوی اصلاحی طلا خیلی کلاسیکه

نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    طلا:

طلا در حال اصلاح فلت خود و در موج اصلاحی سی قرار دارد که به عقیده من تا چند ماه اینده امکان نزول تا سطوح 1350-1400$ را داراست

در کوتاه مدت نیز طلا ذز سطح 1750 دلار به مقاومت سختی برخورد کرده و شکست سطح حمایتی 1700 دلار طلا را در قیمتهای زیر 1700 تثبیت مینماید

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    كلاسيك يني چي خانم پاني؟
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 134 نخست 12345671454104 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع