صفحه 62 از 132 اولیناولین ... 12525960616263646572112 ... آخرینآخرین
نتایج از شماره 611 تا 620 از مجموع 1317

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

کاربر ویژه بورسی شاهرخ اسلام پور آواتار ها
    ارسال
    103
    تشکر شده 1,121 بار در 102 ارسال

Post تحلیل تکنیکی صدرا

بعلت درخواست یکی از دوستان (پیام خصوصی) واجب دیدم نظرات خودم رو در موردش بگم با رسم چنگال اندروز از پیوتهای معتبر ماژور مشخص است سهم در رد شدن از خط بالایی چنگال و رهایی از روند نزولی فرسایشی خود عاجز می باشد
    متاسفانه ترازهای مهمی مانند 61.8 درصد و 78.6 درصد رو رد کرده و عکس العملی بهشمون نشون نداده تنها تراز ی که عملا تراز فیبوناچی نیست ولی آخرین نقطه ای می تونه باشه که کمک کنه برگرده 88.6 درصد در قیمت 1615 است
    که چند باری شکست کاذبی از روی این تراز داشته هدف بعدی که حمایت کلاسیک بسیار محکمی محسوب می شه پیوت 12 جولای 2011 توی قیمت 1459 ریال محسوب می شه که اگه قیمت بهش برسه احتمال داره الگوی کف دوگانه
    بزنه از طرفی اکه صعود کنه و بتونه از قیمت 1883 رد بشه توی سیگنال خرید می ده که بعدش توی محدوده 2000 ریال با یه مقاومت روانی درگیر خواهد شد.

توی بدترین سناریو اگه کف 1459 رو بشکنه میره برای تشکیل یه الگوی AB=CD که تراز 100درصد APP توی قیمت 1151 ریال و بعلت ریتریس تا تراز 78.6 درصدی بازوی BC انتظارمی ره حداقل تا تراز 127.2 درصد در قیمت 1071 بریزه البته
    این توی بدتری شرایطه و احتمالش کمه اگه نگاهی به چارتش بشه مشخص خواهد شد که قیمت از نقطه B تا نقطه C در 26 روز کاری صعود کرده است اما از نقطه C تاز امروز در طی 99 روز کاری هنوز قیمت به کفش (نقطه B ) نرسیده
    که بیانگر موضع شدیدا ضعیف فروشنده ها توی این بازه است . اما به قول اوباما تمام گزینه ها روی میزند!!!

حرف آخر اینکه خریدارهای احتمالی بایستی روی قیمتی که ذکر شد آنهم بانائید حجم واندیکاتورهای مختلف یه پله کوچیک وارد بشن و آن دسته از دوستانی که با سهم ازدواج کرده اند با زیر نظر گرفتن هم گروهی ها می تونن تا فصل
    مجامع نگهش دارن بنظرم کم ریسکه و احتمال صعود داره.
    سه قدرت برجهان حكومت مي كند : ترس حرص حماقت
    آلبرت انیشتن

2. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    6,312
    تشکر شده 17,884 بار در 5,403 ارسال
    آقا سعید اگه ممکنه یه نگاهی به نمودار جهانی طلا بکنید به نظر من داره یه سرشونه شکل میگیره با هدف 2200 دلار
    شما اینو تایید میکنید؟؟

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    ارسال
    286
    تشکر شده 5,386 بار در 293 ارسال
    وقتی اینطوری تو بازار احساسی میفروشند باید بخری ..

نظر دقیقم در مورد نقاط برگشتی و مهم بازار رو خواهم گفت .

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    103

Post تحلیل تکنیکی مپنا (کوناه مدت)

یک الگوی گارتلی توی نمودارش مشخص شده است که علی رغم ایده ال نبودن بعلت رسیدن قیمت به خطوط حمایت کلاسیک و محدوده 2000 ریال که از لحاظ روانی و تکنیکی محدوده قدرتمندی برایش محسوب می شد احتمال بسیار باایی برای عملکردش قائلم
    در صورت صعود تارگت قیمتی محدوده 2235 الی 2282 در صورت نزول بیشتر اولین حمایت 2040 و دومین حمایت (محکمترین) 2000 و در صورت سقوط بیشتر (احتمال بسیار کم) 1902 ریال اهداف مورد نظر می باشند
    نکته 1 : امروز یک الگوی چکش توی نمودارش ساخته و اگر فردا قیمت بالای اولین قیمت امروز باز شود و به سمت بالا رشد کند شدیدا قیمت را بسمت بالا چکش کاری خواهد نمود!!!
    نکته 2 : از لحاظ فیبو ناچی زمانی منطقه 20 الی 21 فوریه یک منطقه PRZ زمانی تشکیل شده که احتمال وقوع یک سقف یا کف را در بازار تقویت می کند.
    آلبرت انیشتن

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    103

Post تحلیل تکنیکی هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)

با نگاهی به نمودارش متوجه یک عدد الگوی هارمونیک شدم که از لحاظ طبقه بندی یه الگوی خفاش صعودی محسوب می شه در صورت عمل کردن الگو و یک کندل برگشتی طی معاملات فردا اولین هدف قیمتی 2116 الی 2148 و تارگت بعدی
    نقطه C در قیمت 2189 می باشند در صورت ریزش بیشتر قدرتمندترین ساپورت 1980 و ساپورت بعدی 1955 (تراز 113 درصدفیبو اکستنشن بازوی XA برای تشکیل خفاش نوع 2 ) می باشند.
    از لحاظ زمانی بازوی XA در طی 10 کندل ساخته شده است اما پس از ریزش در طی 18 کندل قیمت هنوز موفق به رسیدن به کف (نقطه X ) نشده که نشان دهنده موضع ضعیف فروشندگان می باشد.
    اکثر اندیکاتورها مستعد تشکیل واگرایی می باشند.
    آلبرت انیشتن

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    6,613
    تشکر شده 26,239 بار در 6,121 ارسال
    من ذوب اهن نخريدم و فردا هم نفت و گاز پارسيان نمي خرم.
    در اين زمان عرضه سهام جديد هم خيانت به بازار سرمايه هست و هم سهامداران.
    ذوب اهن يک روز مثبت بود و پارسيان بيش از 2 روز مثبت نخواهد بود.
    600 ميليون سهم 500 توماني بازار را به لجن مي کشاند که متاسفانه کشاند.

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    103

Post تحلیل تکنیکی کاغذ سازی کاوه (چکاوه)

در چارتش چند روزی بود که متوجه یه الگوی هارمونیک شده بودم اوایل فکر می کردم یک گارتلی صعودی بشه ولی هنگامیکه از نقطه X بیرون رفت مشکوک به یه الگوی پروانه شدم بهرحال صبر کردم به ترازهای ایده ال برسه بعد تحلیلش
    رو بزنم امروز تونست خودش رو برسونه به تارگتهای مورد نظر یه الگوی پروانه صعودی ایده ال اگه صعود کنه و الگو اثر کنه اولین هدف 4900 ریاله از طرفی امروز کمی به لاین پایینی کانال رگریسیون نفوذ کرد اما نتونست زیرش تثبیت کنه
    بهرحال اگه فردا قیمت بالای قیمت پایانی امروز باز بشه و صعود کنه یه الگوی قدرتمند ژاپنی (ستاره صبحگاهی) می سازه اکثر اوسیلاتورها نزدیک منطقه ورود به اشباع فروش هستن که بایستی حتما مورد توجه قرار بگیره
    از لحاظ قدرت خریداران و فروشندگان به همین نکته بسنده میکنم که قیمت از کف 2700 ریالی تا سقف 6000 ریالی توی 44 روز کاری صعود داشته اما از همان سقف تا به امروز در طی 55 روز کاری فروشندگان تونستن قیمت رو تا
    حدود پنجاه درصد اصلاح کنن که بیانگر موضع ضعیف فروشندگان می باشد

یادم رفت بگم یه الگوی بزرگ AB=CD توی سهم وجود داره که توی شکل مشخصه و هدفش 200AB=CD توی قیمت 4288 می باشد و یه الگوی کوچکتر ab =cd وجود داره که تراز 100 درصدش روی قیمت 4343 ریاله!!!
    آلبرت انیشتن

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    ارسال
    4,036
    تشکر شده 23,279 بار در 4,190 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ اسلام پور نمایش ارسال ها
    در چارتش چند روزی بود که متوجه یه الگوی هارمونیک شده بودم اوایل فکر می کردم یک گارتلی صعودی بشه ولی هنگامیکه از نقطه X بیرون رفت مشکوک به یه الگوی پروانه شدم بهرحال صبر کردم به ترازهای ایده ال برسه بعد تحلیلش
    رو بزنم امروز تونست خودش رو برسونه به تارگتهای مورد نظر یه الگوی پروانه صعودی ایده ال اگه صعود کنه و الگو اثر کنه اولین هدف 4900 ریاله از طرفی امروز کمی به لاین پایینی کانال رگریسیون نفوذ کرد اما نتونست زیرش تثبیت کنه
    بهرحال اگه فردا قیمت بالای قیمت پایانی امروز باز بشه و صعود کنه یه الگوی قدرتمند ژاپنی (ستاره صبحگاهی) می سازه اکثر اوسیلاتورها نزدیک منطقه ورود به اشباع فروش هستن که بایستی حتما مورد توجه قرار بگیره
    از لحاظ قدرت خریداران و فروشندگان به همین نکته بسنده میکنم که قیمت از کف 2700 ریالی تا سقف 6000 ریالی توی 44 روز کاری صعود داشته اما از همان سقف تا به امروز در طی 55 روز کاری فروشندگان تونستن قیمت رو تا
    حدود پنجاه درصد اصلاح کنن که بیانگر موضع ضعیف فروشندگان می باشد

یادم رفت بگم یه الگوی بزرگ AB=CD توی سهم وجود داره که توی شکل مشخصه و هدفش 200AB=CD توی قیمت 4288 می باشد و یه الگوی کوچکتر ab =cd وجود داره که تراز 100 درصدش روی قیمت 4343 ریاله!!!

مرسی شاهرخ جان ...تحلیل بسیار زیبایی بود ...راستش خرید های خودمو دیروز کامل کردم و لی امروز باید 433 رو بر میداشتم که فردا حتما این کار رو میکنم
    چکاوه تنها سمیه که تو این بازار با دید میان مدت نگه داشتم ...
    فکر میکنم کاغذی ها هم به مانند قندی ها پتانسیل رشد خوبی رو داشته باشن که این بین چکاوه از لحاظ بنیادی وضعیت برتری داره ...تعدیل مثبت ...پوشش مناسب ..طرح توسعه کرمانشاه و صادرات محصولات ...از ویژگی های مثبت سهمه ...شاهرخ جان ببین تو نمودارت عدد800 دیده نمیشه

ممنون از تحلیل خوبت
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    ارسال
    709
    تشکر شده 4,820 بار در 688 ارسال
    به نظرم فردا اخرین منفی شاخص باشه البته موقتا ...

زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور

و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان . . .

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    ارسال
    286
    تشکر شده 5,386 بار در 293 ارسال
    گروه ساختمان و شروع موج سوم و انتظار کسب بازدهی بالا از این گروه ..البته این روند از مدتها قبلتر شروع شده

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •