سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 77 از 132 اولین ... 27677475767778798087127 ... آخرین
نتایج از شماره 761 تا 770 از مجموع 1317

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو فعال
    ارسال
    10,934
    تشکر شده 30,523 بار در 9,530 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش ارسال ها
    در مورد قندی ها گفتم . مثلا قنیشا باید 1600 رو بشکنه و پریروز هم نوشتم تا 1600 رو نشکسته نخرید
    با سلام یک سوال اقای درخشانی باما در چه موجی به سر می برد با تشکر

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    ارسال
    286
    تشکر شده 5,386 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش ارسال ها
    با سلام میشه نتیجه گرفت که ممکنه گروه روی در موج 3 باشند !؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش ارسال ها
    با سلام یک سوال اقای درخشانی باما در چه موجی به سر می برد با تشکر

به عقیده من موج سوم !

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    6,613
    تشکر شده 26,264 بار در 6,122 ارسال
    به عقیده من موج سوم !
    ببخشيد استاد در خصوص باما و گروه روي منظورتان همون موج 3 صعودي بلند هست ديگه.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    6,501
    تشکر شده 19,770 بار در 5,594 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش ارسال ها

استاد نظرتون مورد نمودار بالا چیه آیا طلا تا 1650 دلار افت میکنه و بعدش حرکت برای سر شونه معکوس شروع میکنه با هدف برای 2200 دلار؟؟

-

-
    جناب درخشانی جواب بنده رو ندادید؟؟
    و طلا داره به 1650 دلار نزدیک میشه

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی حامد77 آواتار ها
    ارسال
    21
    تشکر شده 93 بار در 18 ارسال
    سلام خدمت جناب درخشاني و ساير دوستان:
    اگر مقدور هست اظهار نظري هم در خصوص غشصفا بفرماييد.
    حركاتي از خودش داره نشون ميده !! پوشش 9 ماهش هم خوب بوده با توجه به افزايش قيمت لبنيات و در نظر گرفتن سود آوري هميشگي در 4 ماهه سوم هر سال در اين گروه ؛ اجازه ورود مي فر ماييد؟

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد77 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    ارسال
    883
    تشکر شده 5,442 بار در 839 ارسال
    با اجازه از صاحب تایپیک
    دوستانی که بنیادی کار میکنند اگر محبت کنند سهم توسعه صنايع بهشهر(هلدينگ ( وبشهر )) را اجمالی از نظره فاندامنتال یه بررسی کنند و اطلاع رسانی نماید ممنون میشم.
    ببخشید
    با اجازه
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    ارسال
    286
    تشکر شده 5,386 بار در 293 ارسال
    روی با رشد خوبی در این دو روز مواجه شده . توجه کنید کلید روی 3000 دلاری شکست مقاومت 2165-2175 دلاری هستش . البته در بین راه مقاومتهایی خواهد داشت .

دیروز شاخص اعتماد مصرف کنندگان رشد داشت و دلیل این رشد شد ببینیم دلیل رشدهای بعدی چه خواهد بود .

نفت هم سر و شانه کف زده با تارگت 135 دلار برای وست تگزاس و برای برنت هم هدف بالاتر ! میدونید که نفت ایران به برنت هست .

به نظر میرسه شرایطی شبیه سال 2007 و 2008 رو برای قیمتهای جهانی تجربه خواهیم کرد . فعلا که اینطوری به نظر میرسه .

در این صورت با این قیمت دلار و یکم فروکش کردن جو جنگ با حرفهای چند روز پیش اوباما و چراغ سبزهای طرفین به همدیگر و یک مسئله مهم در شاخص که بعدا بهش اشاره خواهم کرد که البته از چند وقت پیشتر ذهنم رو به خودش مشغول کرده میشه به رشد خوب بازار امید وار بود .

در مورد موضوع هسته ای توجه داشته باشید در هر دعوایی که هر دو طرف دعوا متضرر بشند اگر روزی شنیدید که اشتی اشتی تعجب نکنید ! در شرایط فعلی هم از ادامه وضع موجود هم ایران متضرر میشه هم غرب !

در مورد طلا یک دوستی سوال کرده بود که بایستی عرض کنم فعلا در چند وقت اخیر توجه زیادی بهش نداشتم بهش نداشتم . باید بیشتر بررسیش کنم .

همچنین در مورد وپترو . به نظر من بهتره دوستان روی این سهم و روی این گروه وقت بیشتری بذارند . گروی روی + گروه وپترو ..فعلا بیشتر روش کار کنید .
    آخرین ویرایش توسط سعید درخشانی ، ۱۳۹۰/۱۲/۱۹ در ۱۱:۴۰.

عضو جدید
    ارسال
    9
    تشکر شده 36 بار در 9 ارسال
    روی با رشد خوبی در این دو روز مواجه شده . توجه کنید کلید روی 3000 دلاری شکست مقاومت 2165-2175 دلاری هستش . البته در بین راه مقاومتهایی خواهد داشت .

دیروز شاخص اعتماد مصرف کنندگان رشد داشت و دلیل این رشد شد ببینیم دلیل رشدهای بعدی چه خواهد بود .

نفت هم سر و شانه کف زده با تارگت 135 دلار برای وست تگزاس و برای برنت هم هدف بالاتر ! میدونید که نفت ایران به برنت هست .

به نظر میرسه شرایطی شبیه سال 2007 و 2008 رو برای قیمتهای جهانی تجربه خواهیم کرد . فعلا که اینطوری به نظر میرسه .

در این صورت با این قیمت دلار و یکم فروکش کردن جو جنگ با حرفهای چند روز پیش اوباما و چراغ سبزهای طرفین به همدیگر و یک مسئله مهم در شاخص که بعدا بهش اشاره خواهم کرد که البته از چند وقت پیشتر ذهنم رو به خودش مشغول کرده میشه به رشد خوب بازار امید وار بود .

در مورد موضوع هسته ای توجه داشته باشید در هر دعوایی که هر دو طرف دعوا متضرر بشند اگر روزی شنیدید که اشتی اشتی تعجب نکنید ! در شرایط فعلی هم از ادامه وضع موجود هم ایران متضرر میشه هم غرب !

در مورد طلا یک دوستی سوال کرده بود که بایستی عرض کنم فعلا در چند وقت اخیر توجه زیادی بهش نداشتم بهش نداشتم . باید بیشتر بررسیش کنم .

همچنین در مورد وپترو . به نظر من بهتره دوستان روی این سهم و روی این گروه وقت بیشتری بذارند . گروی روی + گروه وپترو ..فعلا بیشتر روش کار کنید .
    ُسعیدجان سلام خسته نباشی؟آقاشاخص قندی هاتوموج3هستش؟توگروه قندی بادیداردیبهشت کدوم یکی ازسهماروپیشنهادمیکننین؟

15. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید investment از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    4,688
    تشکر شده 24,668 بار در 4,572 ارسال

جناب درخشاني اين گروه وپترو كه گفتيد شامل شدوص هم ميشه؟
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

17. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    46
    تشکر شده 102 بار در 40 ارسال
    سلام آقای درخشانی

به نظر شما علت عدم رشد آ س پ چیه؟ به نظر شما قیمتش کنترل نمیشه؟

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سیروس از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •