صفحه 81 از 134 نخست ... 31717879808182838491131 ... آخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو عادی
    تشکر شده 79 بار در 16 ارسال
    سلام ، سعیدخان نظرت راجع به بترانس چیه .

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تریدر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    جناب درخشاني مي خواستم نظر شما را نسبت به صدرا و حفاري شمال بدانم .ممنون

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 419 بار در 92 ارسال
    با سلام خدمت جناب درخشانی . یک سوال داشتم وآن هم این هست که شما هنوز ثامان را دارید ؟ و نظرتان درباره ی نگهداری آن بعد از باز شدن چیست آیا هنوز جای رشد دارد؟ سپاسگزارم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید omidbefarda از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    اقا سعيد عكس اواتار رو تو خونه گرفتي تابلو پشتت چيه توضيح كامل بده مختصر نباشه

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    متشکر از دوستان عزیزم .. بنده نوازی میفرمایید .. در مورد طلا فعلا نظری ندارم .اما در مورد قندی ها ؛ به نظرم گروه قندی وارد فاز سقوط نشده اند و به یک اصلاح قیمتی شبیه هستند تا سقوط قیمتی . متاسفانه در اینجا و انجا نظراتی رو مبینیم که اصلا جنبه تحلیلی ندارند . مثلا اینکه قندی ها رو با پی بر ایی که اعلام کرده اند بسنحند و .. به نظرم قیمت فروش قند در سال جدید بالاتر از 1200 هم خواهد رفت و شاید تا 1400 .

نرخ ارز حتی اگر ایران با امریکا رفیق فابریک هم بشه فکر نمیکنم بیاد زیر 1400 تومن . چون دولت به ارز گرونتر در وهله فعلی و برای اجرای فاز دوم هندفمندی نیاز داره تا از تولید داخلی حمایت کنه .

شما باید تمام فاکتورها در مسائل وارد کنید و تاثیر همه اونها رو بسنحید و برایندش رو در نتیجه گیریها وارد کنید .

البته بازار بورس ایران جاییه که شما وقتی میخوای سهمی بخری ، باید از عالم و ادم تحلیل داشته باشی .. از وضعیت سیاسی داخلی ..از وضعیت سیاسی خارجی ، وضعیت اقتصادی جهانی ، اقتصاد داخلی ، صنایع مختلف ؛ بعد بشینی اینا رو با شرایط روز و شرایطی که فکر میکنی در اینده محتمل تره بسنجی ، شخصا اولین کاری که میکنم تکنیکال هستش . یعنی اگر تکنیکال سهمی یا صنعتی خوب باشه میرم به مرحله بعدی و اگر تکنیکالش رو نپسندم هرگز سراغش نمیرم .. وقتی از تکنیکال ایده بگیرم سعی میکنم ببینم وقتی سهمی 200 درصد رشد رو نشون میده علتش چی میتونه باشه و مهندسی معکوس اینجا نمو داره .مثلا شخصا علت رشد قندی ها رو ( زمان اغاز موج سوم و چندین ماه پیشتر ) افزایش نرخ دلار میدونستم که اینطوری شد و انتظار رشد قیمتی دلار و سکه رو هم داشتم .. یعنی باید تحلیلا همدیگر رو تایید کنند و در راستای همدیگر باشند .اگر غیر این بود باید یکم بیشتر دقت کنیم هر چند هیچ چی بعید نیست ..

مثلا برداشت من افزایش قیمت یک سهم سرمایه گذاری هست .. علتش احتمالا میتونه در زیر مجموعه باشه . رفتم گشتم دیدم اره چند تا از زیر مجموعه ها میتونند شاید 300 درصد هم رشد بکنند ..و این شد که یکدیگر رو تایید کردند و تا حالا که اینطوری بوده و هم سهم مادر و هم زیر مجموعه ها رشدی بودند .. البته هنگام بررسی نباید دید جانب دارانه داشته باشید و به زور بخوایید از سهم الگوی صعودی در بیارید ..

10. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 90 بار در 42 ارسال
    سلام آقای درخشانی

نظرتون در مورد ولصنم چیه؟

ممنون

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید max از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط max نمایش پست ها
    سلام آقای درخشانی

نظرتون در مورد ولصنم چیه؟

ممنون
    سلام . دوست عزیزم بنده خودم ان شرکتهایی که مد نظر دارم رو میگم و در مورد بقیه شرکتها به خاطر اینکه روشون انچنان فعال نیستم نمیتونم نظری بدم .

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    کلیت بازار توان صعود داره . یعنی پتانسیل صعود در بازار هست . امید وارم طی روزهای اتی مخصوصا سال جدید شاهد بازاری خوب باشیم . بازاری که تلخی این چند روز رو به شیرینی تبدیل بکنه .
    گروه های پیشرو از نظر من ؛ ساختمان ؛ روی ، کاشی و سرامیک ، پتروشیمی و پالایشگاهی ، و شرکتهای سرمایه گذار در این بخش خواهند بود .

فکر میکنم استارت رشد بازار هم با گروه خودرو یا ساختمان زده شود .

شاخص 30 شرکت بزرگ بازار ؛ به نظر میاد یک اصلاحی در قالب مثلث واگرا یا تمام کرده یا میخواهد بکند . به شرطی که مثلث از پایین نشکند ؛ میتوان امید وار بود بعد از اصلاح فعلی که به نظر نمیرسد زیاد عمیق باشد ، شاهد رشد ان تا سطح 1900 باشیم یعنی رشدی در حدود 35 درصد !

من خوشبینم به این ببینیم ایا میگذارند اینطوری بشه .

متشکر از دوستان عزیزم .. بنده نوازی میفرمایید .. در مورد طلا فعلا نظری ندارم .اما در مورد قندی ها ؛ به نظرم گروه قندی وارد فاز سقوط نشده اند و به یک اصلاح قیمتی شبیه هستند تا سقوط قیمتی . متاسفانه در اینجا و انجا نظراتی رو مبینیم که اصلا جنبه تحلیلی ندارند . مثلا اینکه قندی ها رو با پی بر ایی که اعلام کرده اند بسنحند و .. به نظرم قیمت فروش قند در سال جدید بالاتر از 1200 هم خواهد رفت و شاید تا 1400 .

نرخ ارز حتی اگر ایران با امریکا رفیق فابریک هم بشه فکر نمیکنم بیاد زیر 1400 تومن . چون دولت به ارز گرونتر در وهله فعلی و برای اجرای فاز دوم هندفمندی نیاز داره تا از تولید داخلی حمایت کنه .

شما باید تمام فاکتورها در مسائل وارد کنید و تاثیر همه اونها رو بسنحید و برایندش رو در نتیجه گیریها وارد کنید .

البته بازار بورس ایران جاییه که شما وقتی میخوای سهمی بخری ، باید از عالم و ادم تحلیل داشته باشی .. از وضعیت سیاسی داخلی ..از وضعیت سیاسی خارجی ، وضعیت اقتصادی جهانی ، اقتصاد داخلی ، صنایع مختلف ؛ بعد بشینی اینا رو با شرایط روز و شرایطی که فکر میکنی در اینده محتمل تره بسنجی ، شخصا اولین کاری که میکنم تکنیکال هستش . یعنی اگر تکنیکال سهمی یا صنعتی خوب باشه میرم به مرحله بعدی و اگر تکنیکالش رو نپسندم هرگز سراغش نمیرم .. وقتی از تکنیکال ایده بگیرم سعی میکنم ببینم وقتی سهمی 200 درصد رشد رو نشون میده علتش چی میتونه باشه و مهندسی معکوس اینجا نمو داره .مثلا شخصا علت رشد قندی ها رو ( زمان اغاز موج سوم و چندین ماه پیشتر ) افزایش نرخ دلار میدونستم که اینطوری شد و انتظار رشد قیمتی دلار و سکه رو هم داشتم .. یعنی باید تحلیلا همدیگر رو تایید کنند و در راستای همدیگر باشند .اگر غیر این بود باید یکم بیشتر دقت کنیم هر چند هیچ چی بعید نیست ..

مثلا برداشت من افزایش قیمت یک سهم سرمایه گذاری هست .. علتش احتمالا میتونه در زیر مجموعه باشه . رفتم گشتم دیدم اره چند تا از زیر مجموعه ها میتونند شاید 300 درصد هم رشد بکنند ..و این شد که یکدیگر رو تایید کردند و تا حالا که اینطوری بوده و هم سهم مادر و هم زیر مجموعه ها رشدی بودند .. البته هنگام بررسی نباید دید جانب دارانه داشته باشید و به زور بخوایید از سهم الگوی صعودی در بیارید ..

14. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 46 بار در 14 ارسال
    سعید جان به نظرت من چرا احساس میکنم باما و گروه روی در آغاز یک صعود خوب قرار دارند و تا آخر فروردین حسرت این قیمتها به دلها خواهد نشست؟تو میتونی بگی چرا؟به نظرت این یه احساسه یا علم تو هم میتونه اینو تایید کنه؟

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid2000 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid2000 نمایش پست ها
    سعید جان به نظرت من چرا احساس میکنم باما و گروه روی در آغاز یک صعود خوب قرار دارند و تا آخر فروردین حسرت این قیمتها به دلها خواهد نشست؟تو میتونی بگی چرا؟به نظرت این یه احساسه یا علم تو هم میتونه اینو تایید کنه؟
    دوست خوبم منم همچین احساسی دارم همچنین برای گروه ساختمان و گروه وپترو .همچنین در درجه کمتر برای گروه پتروشیمی و فلزات دیگه .

18. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 203 بار در 70 ارسال
    با سلام و احترام
    ممكنه نظرتون راجع به همراه بفرماييد؟
    ممنون

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وفا2222 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع