صفحه 28 از 134 نخست ... 18252627282930313878128 ... آخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    از همه دوستانم برای مشارکت سازنده در مباحث تشکر میکنم . واقعا ادم لذت میبره وقتی این فضا رو میبینه .

در مورد شلعاب و شمواد و شفارا و شیران و حتی تکنو تار با عبور از مناطق مقاومتی خاصی میتونند رشد خیره کننده ای بکنند ولی این رشد خیره کننده رو برخی از بهترین بنیادی کاران ایران با توجیح بنیادی نمیدونند و یا منوط میکنند به شرایط بسیار سخت و ..مثلا شلعاب اگر بتونه از-550 - 500 رد بشه میدونید تا کجا میتونه بره ؟ که در این جا میگند شاید اصلا نتونه رد بشه ..

2. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    از همه دوستانم برای مشارکت سازنده در مباحث تشکر میکنم . واقعا ادم لذت میبره وقتی این فضا رو میبینه .

در مورد شلعاب و شمواد و شفارا و شیران و حتی تکنو تار با عبور از مناطق مقاومتی خاصی میتونند رشد خیره کننده ای بکنند ولی این رشد خیره کننده رو برخی از بهترین بنیادی کاران ایران با توجیح بنیادی نمیدونند و یا منوط میکنند به شرایط بسیار سخت و ..مثلا شلعاب اگر بتونه از-550 - 500 رد بشه میدونید تا کجا میتونه بره ؟ که در این جا میگند شاید اصلا نتونه رد بشه ..

سعید جان ..خیلی ممنون میشم بدونم بعد از عبور از محدوده مورد نظر چه هدفی رو نشونه کرده ؟؟؟
    به شخصه خیلی از هدف های تکنیکی رو دیدم چه نزولی و چه صعودی که در شرایط حال شرکت نمیگنجه !اما کوچکترین تغییر میتونه اون تحلیل و هدف رو به واقعیت نزدیک کنه!

سعید جان راستشو بخواین اولش اصلا به تحلیل تکنیکی توجه نمیکردم ...اما کم کم با خوندن تحلیل های تکنیکی خیلی خیلی زیاد
    از اساتید خوبم جناب پناهی عزیز ..استاد هالی عزیز. پانی عزیز و شما و بقیه دوستان خوبم به این نتیجه رسیدم گاهی اوقات در خط و خطوط چارت ها عناصر بنیادی مثبت و منفی (چه سیستماتیک و چه عملیاتی ) نهفته که دیر یا زود خودشو نشون میده !

به همون خاطر کمتر تحلیل تکنیکالی هست که من جدیش نگیرم !

چون شلعاب جز سهم های مورد نظر من هست در کنار چند سهم دیگه خوشحال میشم بدونم چه هدفی اون بالا رو نگاه میکنه

البته میدونیم که شرایط سیستماتیک و کلی میتونه خیلی چیز ها رو تغییر بده هم تحلیل های تکنیکال و هم بنیادی رو تحت تاثیر خودش قرار بده !

ممنون و سپاس
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    بنظر ونوین به انتهای موج ای خیلی نزدیک شده.انتظار صعود در موج بی تا محدوده 420 وجود دارد:

پانی جان از اینکه ونوین رو 322 تو عکس العمل نشون داد خیلی خوشحال شدم قبلا هم بهش اشاره کرده بودین ...البته فکر میکنم یه کوچولو ازش داشته باشین

خدا کنه ونوین با برگشتش یه تکونی به وپارس من بده هر چند برای تکمیل خریدم همونطور که گفته بودین رو 240 نشستم
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 83 بار در 36 ارسال
    جناب درخشانی خسته نباشید قربان اگه ممکنه در مورد روند و تکنیکال ثشرق بفرمایید، تا کجا میتونه بالا بره؟
    ممنون از لطفتون

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mohammad55 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,232 بار در 1,458 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها

سلام سعید جان خسته نباشی....تاپیکتان مثل همیشه پربار و پر بیننده است.....سعید جان اون آخری که گفتی <شفارا > رو یه نمودار ازش میذاری...من یه کوتاهی کردم رو خرید این سهم و انتظار اصلاح تا 220 داشتم ...این حرکت 4 شنبه باعث شد لحظاتی احساس کنم چقدر تیز چنگالان بورس فراوان شده اند.....

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    ونوين بايد امتحان خودشو تو ٣١٠ تومن پس بده اگه خط رو قطع نكنه ميشه اميدوار بود اگه قطع كرد خونه اخر ٢٨٩ تا ٢٩٢ خواهد بود

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی m_akbari11 آواتار ها
    تشکر شده 171 بار در 38 ارسال
    سلام دوستان . ممنون میشم در باره باما هم صحبت کنید .
    روندش به چه صورتی خواهد بود؟ ممنونم

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید m_akbari11 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    سعید جان ..خیلی ممنون میشم بدونم بعد از عبور از محدوده مورد نظر چه هدفی رو نشونه کرده ؟؟؟
    به شخصه خیلی از هدف های تکنیکی رو دیدم چه نزولی و چه صعودی که در شرایط حال شرکت نمیگنجه !اما کوچکترین تغییر میتونه اون تحلیل و هدف رو به واقعیت نزدیک کنه!

سعید جان راستشو بخواین اولش اصلا به تحلیل تکنیکی توجه نمیکردم ...اما کم کم با خوندن تحلیل های تکنیکی خیلی خیلی زیاد
    از اساتید خوبم جناب پناهی عزیز ..استاد هالی عزیز. پانی عزیز و شما و بقیه دوستان خوبم به این نتیجه رسیدم گاهی اوقات در خط و خطوط چارت ها عناصر بنیادی مثبت و منفی (چه سیستماتیک و چه عملیاتی ) نهفته که دیر یا زود خودشو نشون میده !

به همون خاطر کمتر تحلیل تکنیکالی هست که من جدیش نگیرم !

چون شلعاب جز سهم های مورد نظر من هست در کنار چند سهم دیگه خوشحال میشم بدونم چه هدفی اون بالا رو نگاه میکنه

البته میدونیم که شرایط سیستماتیک و کلی میتونه خیلی چیز ها رو تغییر بده هم تحلیل های تکنیکال و هم بنیادی رو تحت تاثیر خودش قرار بده !

ممنون و سپاس
    شلعاب اگر 550 رو رد بشه هدفش لگاریتمی میاد بالا . شما فرض کن 200 درصد .
    اما باید بتونه رد بشه و البته باید بررسی همه جانبه بشه . این یه ایده اولیه هستش .

ایا شلعاب 2000 تومنی متونه توجیه داشته باشه ؟

16. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال
    جناب درخشانی عزیز
    با توجه به جدید بودن سهام ثشرق ، بر اساس اطلاعات فعلی امکان تحلیل تکنیکال سهم وجود داره؟
    به نظر شما اهداف کوتاه مدت ومیان مدت ثشرق با توجه به وضعیت بنیادی بسیار مناسب شرکت چند خواهد بود؟

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
    جناب درخشانی عزیز
    با توجه به جدید بودن سهام ثشرق ، بر اساس اطلاعات فعلی امکان تحلیل تکنیکال سهم وجود داره؟
    به نظر شما اهداف کوتاه مدت ومیان مدت ثشرق با توجه به وضعیت بنیادی بسیار مناسب شرکت چند خواهد بود؟
    سلام . خیر تکنیکی نمیشه نظر داد ولی مثلا میشه گفت 190-200 منظقه پرتراکمی هست . اما ثشرق از لحاظ بنیادی وضعیت بسیار مناسبی داره . قبلا هم گفتم این سهم فقط و وفقط از روی دی پی اس احتمالا حتی دو ساله بتونه برگشت سرمایه داشته باشه و بقیش سوده یعنی هم قیمت سهم و هم سود سالهای اتی .

20. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع