صفحه 127 از 134 نخست ... 2777117124125126127128129130 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,261 به 1,270 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 430 ارسال
    جناب در خشانی شما یکی از بهترین ها هستید وبه همین علت خیلی از افراد نگاهشان به خرید وفرو شهای شما است شما اگر هنگام خرید خرید خود را اعلان نمائید

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال frouzan آواتار ها
    تشکر شده 344 بار در 117 ارسال
    استاد عزيز آقاي درخشاني

ديشب آقاي معبودي در سايت دنياي بورس بشدت خريد كاشيها را منع كرده اند . و وضعيتشان را اسف بار اعلام كردند به نظر شما علت چيست ؟؟؟؟؟

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید frouzan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,082 بار در 205 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    چقدر جالب .. بدهکارم شدیم که ...
    شما از قندیا استفاده کردی عزیز من ؟ چقدر فرصت دادند چقدر استفاده کردی ؟ قشیر روی 400 تومن چقدر عرضه شد .. یا قزوین یا قپیرا یا قنیشا ...شما یادمه اومده بودید حالت استحظا به معاملات پرحجم قندیا در اون روزا گیر میدادید ؟ یادتونه که ؟

وقتی صف هستند میگم ؟ شاید ممکنه همزمان خودم تو صف باشم یعنی همزمان با خریدم دارم میگم .... مثلا پکویر الان صف نیست .. ایا شما میتونید بخرید ؟ اگر این سهم افت کرد و صعود نکرد بعدا بی جنبه بازی در نمیارید ؟ مطمئنید ؟ ایا مسئولیت خرید و فروش رو خودتون در عهده میگیرید ؟
    می دونی سعید جان ما ایرونی ها جنبه ی راهنمایی رو نداریم و همیشه طلبکار.... باور بفرمایید من از رفتار بعضی ها خجالت می کشم، برخی از نادوستان فکر می کنند سعید درخشانی پدر خوانده ی بورس هستش . اول به خودم می گم، ما بجای اینکه خودمون تحلیل کنیم و تلاش کنیم که خودمون رو بالا بکشیم عادت کردیم که از روی دست بغل دستیمون کپی کنیم و دیگران رو مسئول کارهامون قلمداد کنیم.
    این نیز بگذرد ......
    بنده خودم هنوز مقداری قندی دارم حالا ممکنه که حتی ضرر هم بکنم ولی سعی می کنم واقع بین و منصف باشم

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید nirvana_00 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال
    برای من جذابیتی نداره دیگه .گروه کاشی رو دارم میخرم
    جناب درخشانی خبر عدم تغییر نرخ ارز مرجع نمیتونه نگاه شما رو به این گروه تغییر بده؟؟

چون عده ی زیادی مثل شما تکنیکال خرید نکردن بلکه به خاطر بالا آمدن نرخ مرجع خرید کردن چون اینجوری این شرکتهای کاشی نمیتونن دله دزدی کنن و سودهاشون 50-60درصدی افزایش پیدا میکرد

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط nirvana_00 نمایش پست ها
    می دونی سعید جان ما ایرونی ها جنبه ی راهنمایی رو نداریم و همیشه طلبکار.... باور بفرمایید من از رفتار بعضی ها خجالت می کشم، برخی از نادوستان فکر می کنند سعید درخشانی پدر خوانده ی بورس هستش . اول به خودم می گم، ما بجای اینکه خودمون تحلیل کنیم و تلاش کنیم که خودمون رو بالا بکشیم عادت کردیم که از روی دست بغل دستیمون کپی کنیم و دیگران رو مسئول کارهامون قلمداد کنیم.
    این نیز بگذرد ......
    بنده خودم هنوز مقداری قندی دارم حالا ممکنه که حتی ضرر هم بکنم ولی سعی می کنم واقع بین و منصف باشم
    متاسفانه این فرهنگ غلط از همون کلاس اول ابتدایی نسل به نسل منتقل شده و به یه عادت تبدیل شده و شاگرد تنبل از رو بغل دستیش نگاه میکنه تا دیکتش 20 بشه ، ولی نمی دونه که صفر میشه.

یادش بخیر کلاس سوم دبستان یه خواهر و برادر بودن که سه نفری رو یه میز مینشستیم. من وسط میز و اون دوتا هم کنا ر من. برادره سنش از من وخواهرش بزرگتر بود و یکی دوسالی در هر کلاس درجا زده بود. موقع دیکته نوشتن و امتحان که می رسید ، من مشکل داشتم و برای اینکه اون دونفر از روی ورق من ننویسند مجبور بودم سرم را کامل تا روی ورف پایین بگیرم و وقتی مقاومت میشد دوتایی با نوک مداد می کوبیدن به ران من و خلاصه یه روز اشکم را دراوردند . معلم گفت چته گریه میکنی ، عقب افتادی ؟ گفتم نه آقا این دو تا اذیت میکنند و نمی زارند بنویسم. معلم هم پسره را بست به نیمکت وبا شلاق شروع کرد به زدن .تا اینکه پسره از شدت درد شروع به فحش دادن به معلم کرد و گفت : اَ نَ م را بخور . کلاس از خنده ترکید و خود معلم هم بشدت خندش گرفت و رهاش کرد.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    برای من جذابیتی نداره دیگه .گروه کاشی رو دارم میخرم
    آقا سعید عزیز فکر میکنم شخصیت این آواتار ( مایکل اسافیلد) با شخصیت واقعی شما کاملا منطبق است ، چون سرشار از نبوغ و زیرکی و تشخیص درست در میدان رزم بسیار پیچیده بورس هستید . امیدوارم در همه زوایای دیگر زندگی هم همینگونه باشید.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناظم نمایش پست ها
    جناب در خشانی شما یکی از بهترین ها هستید وبه همین علت خیلی از افراد نگاهشان به خرید وفرو شهای شما است شما اگر هنگام خرید خرید خود را اعلان نمائید
    ممنون از لطف شما بزرگوار . بنده نوازی می فرمایید .

نقل قول نوشته اصلی توسط frouzan نمایش پست ها
    استاد عزيز آقاي درخشاني

ديشب آقاي معبودي در سايت دنياي بورس بشدت خريد كاشيها را منع كرده اند . و وضعيتشان را اسف بار اعلام كردند به نظر شما علت چيست ؟؟؟؟؟
    خب هر کسی نظری داره دوست من ..

این نیز بگذرد ......

با شما موافقم دوست من. متاسفانه مشکلات زیادی داریم که امید وارم حل بشند روزی ..

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    آقا سعید عزیز فکر میکنم شخصیت این آواتار ( مایکل اسافیلد) با شخصیت واقعی شما کاملا منطبق است ، چون سرشار از نبوغ و زیرکی و تشخیص درست در میدان رزم بسیار پیچیده بورس هستید . امیدوارم در همه زوایای دیگر زندگی هم همینگونه باشید.
    ممنونم احمد جان.. شما لطف دارید و مطمئنا بنده اینقدر ها نیستم .. از هر نظر شما استاد بنده هستید

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    جناب درخشانی خبر عدم تغییر نرخ ارز مرجع نمیتونه نگاه شما رو به این گروه تغییر بده؟؟

چون عده ی زیادی مثل شما تکنیکال خرید نکردن بلکه به خاطر بالا آمدن نرخ مرجع خرید کردن چون اینجوری این شرکتهای کاشی نمیتونن دله دزدی کنن و سودهاشون 50-60درصدی افزایش پیدا میکرد
    نخیر تمام عزیز .. اصلا به اخبار توجهی ندارم دوست من . من تکنیکی میخرم و میفروشم .

امروز قپیرا رو اول بازارفروختم چون شناورش زیاد شده و میدونستم اگر نگه دارم برای فروش در لحظه ای که صف رو میدند نمیتونم صبح فروختم .البته اظ منظر تکنیکی هدف من برای فروش از همون روز اول همین حوالی بود که دیروز سیگنال فروش گرفتم .. یک میلیون داشتم که مقدار زیادیش رو صبح فروختم و بقیه اش رو هم همراه با دادن صف . 179 هزار سهم از زیر 720 داشتم و بقیه رو روی 800 گرفته بودم ، روی 900 هم یک مقدار کمی گرفته بودم .
    قشیر که میانگینم 385 بود امروز فروختم .قنیشا رو هم دیروز فروخته بودم و به جاش دیروز و امروز ذوب خریدم .

همچنین قند اصفهان یک مقدار کمی دارم که هر وقت صف رو دادند میدم .

امروز ذوب آهن خریدم . مقداری کاشی و سرامیک و همچنین طی روزهای گذشته پکویر خریده بودم . امروز همه اینا به درصد مثبت و صف خرید هم رسیدند .

فکر میکنم بازار از شنبه وضعیت بهتری داشته باشه و تحلیل تکنیکال شاخص هم روز شنبه توسط یکی از روزنامه ها یا سایتها توسط بنده ارائه خواهد شد .

سلامت باشید و موفق .. با روند دوست باشید .....
    ویرایش توسط سعید درخشانی : 2012/08/08 در ساعت 14:29

14. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 231 بار در 71 ارسال
    جناب درخشانی

در اینکه شما استادید و روندها را تشخیص میدهید شکی نیست

اما میخواستم بدونم دلیل اعلام خریدتون و تعدادش چیه؟

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مشکات از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) negar آواتار ها
    تشکر شده 2,586 بار در 513 ارسال
    مشکات:

جالبه!
    صفحه قبل چند سوال بسیار محترمانه پرسیدم اما اصلا توجه نفرمودین
    بعد زمانی خریداتون اعلام میفرمایید که صف خریده! اشکالی نداره ! اما نان رساندن بنظرم اخلاقا بد نباشه
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    این نیز بگذرد ......
    چه تقلبی ساعت 11.5 400-500 تا صف خرید کدوم کپی اجازه بدیم همه حرفاشونو محترمانه بزنند منم الان خوبه بگم شما دارید خود شیرینی میکنید خوب داری نظرتونو میگویید
    ویرایش توسط negar : 2012/08/08 در ساعت 22:11

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    درود سعيد جان چرا سايتت غير فعال شده؟

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع