صفحه 79 از 134 نخست ... 29697677787980818289129 ... آخرین
نمایش نتایج: از 781 به 790 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو فعال Renjer آواتار ها
    تشکر شده 1,303 بار در 445 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bourse نمایش پست ها
    renjer عزیز من تحلیلم را بخاطر اینکه توی چارت هفتگی بررسی کردم لگاریتمی هست ضمن اینکه اعمال سود نقدی را هم توی اون لحاظ کردم . اگه مشکلتون حل نشد باید دوستانی که با ره اورد کار میکنن کمکتون کنن .
    سلام دوست عزیز منم نمودارم لگاریتمیه وهم هر سه تارو (روزانه - هفتگی وماهیانه ) رو گذاشتم خیلی فرق میکنه
    خداوند در روی زمین بندگانی دارد که برای رفع نیازمندیهای مردم می کوشند.اینان در روز قیامت از سختی ها وبلاها در امانند.کسی که مومنی را شاد کند خداوند روز قیامت دل او را شاد می کند.امام کاظم(ع)

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Renjer از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Renjer نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منم نمودارم لگاریتمیه وهم هر سه تارو (روزانه - هفتگی وماهیانه ) رو گذاشتم خیلی فرق میکنه
    راستش من چون با ره اورد کار نمیکنم نمیدونم مشکلتون از کجاست

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    در گروه وپترو فردا مجمع خیلی مهمه . اگر تهران بودم حتما میامدم . بروید و از سهم و زیر مجموعه ها بیشتر اگاه شوید .

در گروه قندی الگوی فنجان در هیچ یک از شرکتها در حال حاضر دیده نمیشه . فعلا هیچ راهی به جز موج شماری برای پیش بینی قیمتی قندیها وجود نداره . قندیهایی مثل قیشا و یا قپیرا در سطوح مقاومتی باز شدند . هر گاه انها را رد کردند نشانه عزم برای رشد خوب دیگریست .
    سعید جان تو چارت تعدیل نشده بیشتر قندیها سقف قیمتی قبلی خودوشونو زدن مثلا قنیشا چارت کوتاه مدت و بلند مدت

پیشنهاد خرید یا فروش نیست فقط نظریه.......
    ویرایش توسط شاهین محلوجی : 2012/03/09 در ساعت 23:53

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    شصفها اگر بالای 460 باز بشه و نیاد زیرش سر و شانه کف زده .

در مورد قندی ها و شاهین عزیز ؛ اصلا و ابدا دیگر در چارت تعدیل نشده سرمایه کار نکنید . ثانیا حتی اگر چارت تعدیل شده نمادی مثل شکلی که شما برای قنیشا گذاشتید باشه ، هیچ چیز خاصی جز خوردن به مقاومت سنگین رو نشون نمیده و بازم الگوی فنجانی درش نیست و اگر بخواد این الگو تشکیل بشه باید سهم اصلاح بشه برای تشکیل دسته . کلا نتیجه گیری بر مبنای اون چارت اشتباه در اشتباه هست و باعث کج راهه رفتن میشه .حتما افزایش سرمایه رو اعمال کنید .

عضو جدید
    تشکر شده 36 بار در 9 ارسال

در مورد قندی ها و شاهین عزیز ؛ اصلا و ابدا دیگر در چارت تعدیل نشده سرمایه کار نکنید . ثانیا حتی اگر چارت تعدیل شده نمادی مثل شکلی که شما برای قنیشا گذاشتید باشه ، هیچ چیز خاصی جز خوردن به مقاومت سنگین رو نشون نمیده و بازم الگوی فنجانی درش نیست و اگر بخواد این الگو تشکیل بشه باید سهم اصلاح بشه برای تشکیل دسته . کلا نتیجه گیری بر مبنای اون چارت اشتباه در اشتباه هست و باعث کج راهه رفتن میشه .حتما افزایش سرمایه رو اعمال کنید .
    سعیدجان سلام.هدف شصفهابعدازسروشانه کف چندعزیزم؟

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید investment از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال

سعید جان حق با شماست ولی شب بود و حس تعدیل کردن چارت نبود کوتاه مدت ,میان مدت 100% رو چارت تعدیل شده کار میکنم ولی در کارگزاری راهبرد با جمعی از اساتید که حرف میزدم تاکیید میکردن برای تشخیص دادن روند سهم تو بلند مدت چارتو تعدیل نکنیم خدایی بندم خیلی اصرار بر چارت تعدیل شده داشتم ولی تو بلند مدت موکدن تاکید میکردن تعدیل نشده بهتر ج میده ولی در آخر منم با شما هم عقیدم .....

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال farhad_p آواتار ها
    تشکر شده 4,219 بار در 890 ارسال
    نوشته اصلی توسط سعید درخشانی
    روی با رشد خوبی در این دو روز مواجه شده . توجه کنید کلید روی 3000 دلاری شکست مقاومت 2165-2175 دلاری هستش . البته در بین راه مقاومتهایی خواهد داشت .

دیروز شاخص اعتماد مصرف کنندگان رشد داشت و دلیل این رشد شد ببینیم دلیل رشدهای بعدی چه خواهد بود .

نفت هم سر و شانه کف زده با تارگت 135 دلار برای وست تگزاس و برای برنت هم هدف بالاتر ! میدونید که نفت ایران به برنت هست .

به نظر میرسه شرایطی شبیه سال 2007 و 2008 رو برای قیمتهای جهانی تجربه خواهیم کرد . فعلا که اینطوری به نظر میرسه .

در این صورت با این قیمت دلار و یکم فروکش کردن جو جنگ با حرفهای چند روز پیش اوباما و چراغ سبزهای طرفین به همدیگر و یک مسئله مهم در شاخص که بعدا بهش اشاره خواهم کرد که البته از چند وقت پیشتر ذهنم رو به خودش مشغول کرده میشه به رشد خوب بازار امید وار بود .

در مورد موضوع هسته ای توجه داشته باشید در هر دعوایی که هر دو طرف دعوا متضرر بشند اگر روزی شنیدید که اشتی اشتی تعجب نکنید ! در شرایط فعلی هم از ادامه وضع موجود هم ایران متضرر میشه هم غرب !

در مورد طلا یک دوستی سوال کرده بود که بایستی عرض کنم فعلا در چند وقت اخیر توجه زیادی بهش نداشتم بهش نداشتم . باید بیشتر بررسیش کنم .

همچنین در مورد وپترو . به نظر من بهتره دوستان روی این سهم و روی این گروه وقت بیشتری بذارند . گروی روی + گروه وپترو ..فعلا بیشتر روش کار کنید .
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    جناب درخشاني اين گروه وپترو كه گفتيد شامل شدوص هم ميشه؟
    آقا سعید سلام . من هم منتظر جواب شما به این سؤال هستم در صورت امکان .لطفأ
    گاهی گمان نمی کنیو میشود .گاهی نمی شود که نمی شود

13. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad_p از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Amir P آواتار ها
    تشکر شده 320 بار در 63 ارسال
    جناب درخشاني...ميخواستم بپرسم شما بين نمودارهاي تعديل شده با احتساب افزايش سرمايه و سود نقدي و نمودارهاي تعديل شده فقط با احتساب افزايش سرمايه كدوم را توصيه ميكنيد و چرا؟

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir P از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی حامد77 آواتار ها
    تشکر شده 93 بار در 18 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامد77 نمایش پست ها
    سلام خدمت جناب درخشاني و ساير دوستان:
    اگر مقدور هست اظهار نظري هم در خصوص غشصفا بفرماييد.
    حركاتي از خودش داره نشون ميده !! پوشش 9 ماهش هم خوب بوده با توجه به افزايش قيمت لبنيات و در نظر گرفتن سود آوري هميشگي در 4 ماهه سوم هر سال در اين گروه ؛ اجازه ورود مي فر ماييد؟
    ديگه فروشنده هم نداره!!
    اگر مقدور هست لطفا نظرتان را بفرماييد.

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد77 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 288 بار در 55 ارسال
    سلام بر استاد درخشانی عزیز : به نظر شما مقاومتهای احتمالی قنیشا کجا مبباشد؟ خاطرم هست یکبار در قثابت روند سهم را به زیبایی تحلیل نمودید..... با تشکر فراوان

19. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید انزلیچی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع