صفحه 108 از 134 نخست ... 85898105106107108109110111118 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,071 به 1,080 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو جدید
    تشکر شده 35 بار در 4 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohseni1353 نمایش پست ها
    جناب ایرتان سلام شما همون کاربر تالار بورس هستید
    بله .

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرتان از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    قربان منتظر استفاده از تحلیل های شما هستیم باعث افتخار هست حضور شما در سایت بورسی

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mohseni1353 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    آقا سعید این پیش بینی ریزش ها از نظر محدوده زمانی کجاست؟ حدود 2ماه دیگر ؟!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 241 بار در 78 ارسال
    سلام دوستان .. خیلیا از وپترو میپرسند . البته بسیاری از سهمها میتونند بازدهی خوبی داشته باشند و سهم خوب در بازار انقدر زیاد هست که ادم میمونه چی بخره .. ولی وپترو رو من میانگنیم 70 تومنه و انتظار کسب بازدهی حداقل 200 درصدی ازش دارم . شایدم خیلی بیشتر بده . یکی از علتهای رشدش وساخت خواهد بود . اینم دارم و انتظار همچین بازدهی رو از اون و ثنوسا هم دارم . این نقل قول این اقامی باشدحالاکه تبلیغش روکردوبه قول خودش چهارمیلیون سهمش روداشت وفروخت کاری باش نداره

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تریدر4 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    با تشکر از مشارکت دوستان و جناب ایرتان .

کیوان جان ، ریزش قیمتی رو نمیشه براش زمان خاصی تعیین کرد چون در کانتر ترند ها واقعا پیش بینی زمان کار خیلی سختیه . فقط باید بازار رو زیر نظر داشت و اگر الگوهای خاصی مشاهده شد که دال بر ریزش تا سطوح مورد نظر هستند از بازار خارج شد . فعلا هم بازار سیگنال قطعی خروج نداده و فقط رسیده به سطوح حساس و باید منتظر موند و رصد کرد . من چند وقتی بود درگیر چند تا کار بودم مخصوصا یک طرح ملی که بعدا خبرش رو میشنوید و به همین دلیل یکم از تحلیل بازار دور موندم و از دیروز فرصت کردم و نشسستم و بازارهارو دوباره دارم رصد میکنم .

تریدر 4 عزیز ، چرا اینقدر ناشکیبا ؟ دوست من اولا گفتم که فکر میکردم موج 5 بازار خیلی بزرگتر از اینا باشه . دوما وقتی سهمی 50-60 -100 درصد رشد میکنه و باز هم وقتی برخی میاند و اعتراض میکنند به نظرم کمی بی انصافیه . ثالثا شما از کجا میدونید که حرکت وپترو تموم شده ؟ تحلیلتون اگر اینه که میریزه و اگر میدونستید که میریزه چرا اونموقع به خود بنده نگفتید ؟. شاید بنده در اشتباه بودم و شما میتونستید بنده رو اگاه بکنید و چرا این کار رو نکردید ؟ پیش بینی الان شما چیه و اگر این پیش بینی شما اشتباه از اب در بیاد ان وقت چه ؟
    خلاصه یکم باید منصف تر و مهربون تر باشیم نسبت به یکدیگر . نه من نیازی به نوشتن دارم و نا شما نیازی به شنیدن حرفای من . اینجا فقط تبادل نظر میکنیم . اگر من جایی گفتم این سهم 10 درصد میره بالا و شما فکر میکنید که نمیره چرا نمیاد همون روز بگید و منتظر میمونید تا سهم بریزه و بعد بیاید بگید ؟ در حالی که سهمهایی که اینجا بررسی شدند اکثرشون بالای 50 درصد رشد کردند و کسی که روز اول خریده برده . البته هیچ منتی نیست و وقتی کسی سود میکنه نمیاد از من شماره کارت بگیره تا پول واریز کنه ... ! و برعکسشم باید صادق باشه .

10. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    چند تا سطح خیلی مهم در قیمتهای جهانی داریم که اگر شکسته شوند وضعیت بغرنج خواهد شد .

در نفت وست تگزاس سطح 90 دلار و البته تیر خلاص به قیمت نفت با شکست 80 دلار زده خواهد شد و تارگت 40 دلار خواهد بود . تارگت فوق رو به نظرم نفت خواهد دید و قبلا هم بارها گفتم حتی در برخی روزنامه ها هم چاپ شده مثلا در این لینک میتونید ببینید و حتما مطالعه کنید تا ادامه مطلب رو بخونید ..http://www.magiran.com/npview.asp?ID=2451552

مهم شناسایی افت و خیزهای قبل از ریزش اصلی برای شناسایی ریز موج ها و کسب سود هست . بنده متاسفانه مدتی کاری داشتم و از بازار دور بودم و تقریبا از اواسط فروردین که برخی از سهام ساختمانی و قندی رو فروختیم در بازار زیاد فعال نبودم ( از نظر تحلیلی و این باعث شد از بازار یکم جا بمونم ) و از دیروز دارم بررسی مجدد میکنم و سعی میکنم نظرم رو هم به صورت خیلی ساده در اختیار دوستان قرار بدم ) .

در مس سطح 6600 دلار اگر شکسته شود یعنی فاجعه قیمتی و البته در اون فاجعه قیمتی در اینده شکی نیست و مهم باز هم شناسایی ریز موج هاست . فعلا مس درون یک کانال نزولی داره نوسان میکنه که تصویرش رو بعدا میذارم و کف کانال تقریبا همون سطح 6600 دلار هستش .

در بیلت متاسفانه وضعیت خوبی مشاهده نمیشه و اگر نتونه خودش رو بالای 500 دلار بروسنه و بالاش تثبت بشه وضعیت نزولی تا قیمتهای پایینتر هم ادامه خواهد داشت ولی به مرور .

در شاخص s & p شاهد یک سر و شانه سقف هستیم که تارگتش 1280 واحد هست و البته به نظرم با توجه به واگرایی منفی و نیز این سر و شانه اونم درست روی سقف تاریخی ، این شاخص 4 ماهی منفی باشه .

شاخص داو هم به سقف قبلیش رسید و در حال تشکیل سقف دوقلو هستش و اگر نتونه خودش رو برسونه بالای 12700 واحد به نظرم ریزش بیشتر در انتظارش خواهد بود .

اکثر قیمتها در قیمتهای جهانی نفت و فلزت گرانبها در سطوح بسیاری حساسی هستند و لزوم هوشیاری رو میطلبه .

جالبه که در بازار بورس خودمون هم برای همون موج پنجی که در مقاله اشاره کرده بودم یک 5 موجی تشکیل شده و باید بازار شانس بیاره که این یک ریز موج باشه وگرنه میریم به سمت اصلاح بزرگ .

اگر اون ریز موج اول از 5 باشه در اون صورت شاخص توانایی رسیدن به راحتی به سطح 40 هزار واحد رو خواهد داشت ولی اگر سطح 23950 واحد شکسته بشه بازار وارد اصلاح چند ساله شده .

موج 5 همونطور که توضیح داده شده بسیار حساس هست و میتونه اندازش انقدر کوچیک باشه که همه رو غافلگیر بکنه . شخصا انتظار داشتم موج 5 بزرگتر از اینا باشه ولی باز هم میگم فعلا مشخص نیست که به سمت ریزش اصلی میریم یا این اصلاحه و باید منتظر موند و اون سطوح رو زیر نظر داشت و باید ببینیم که میشکنند یا نه و اینکه سیگنال برگشت خوبی خواهند داد ؟

امروز طبق پیش بینی دیروز طلا از سطح 1530 (حدودا ) برگشت به سمت بالا و باید منتظر موند و معاملات شنبه و روزهای اتی رو رصد کرد . حتما باید بیشتر مراقب سرمایتون باشید
    با سلام نباید از ریزش ترسی داشت چون اگر قیمتهای جهانی در حال حاضر ریزش کنند خیلی بهتر می باشد چون رشد قیمت بالای نفت هم یک مشکل برای رشد اقتصادی می باشد و اگر ریزش داشته باشیم باید کشورهای اروپای و امریکا می تواند راحت ار بحران خارج شود این حرف من نیست این را تحلیل گران اروپای بیان می کنند و افرادی که 4 سال سابقه کاری در بورس داشته باشند هیچ ترسی بایت ریزش ندارد و تبدیل به فرصت برای خرید می باشد و در حال حاضر هم بسیار سخت می باشد نظر دادن در مورد ریزش یا صعود ممکنه یک امار رشد اقتصادی و یا فروش در بخش مسکن و یا وامی اعلام شود مسیر حرکت عوض شود و بعید می باشد که نفت زیر 80 دلار بیاید با تشکر باز هم زمان حلال مشکات می باشد با تشکر

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,344 بار در 763 ارسال
    سعید جان با توجه به پیش بینی شما نسبت به این ریزشها بنظرت تو اون زمان چه سهمهایی نسبت به این ریزش مصون تر هستند

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بنان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 241 بار در 78 ارسال
    تکنیکال براساس فاندامنتال یک سهم حرکت می کنه پس همیشه ابتدایک فاندامنتال کارباشید ودرمورد ریزش قیمتها مطمئن باشیدریزش ادامه دارمی باشد شرایط اتحادیه اروپااصلاجالب نیست وتحلیلها هرروزعمق فاجعه روگوشزدمی کند پس زمانی که می دونیم قیمتها باحرکت سینوسی ریزشی می باشندروزه شک دارنبایدگرفت امیدبه بهبودشرایط جهانی 20درصدنیست ولی 80درصدانتظارسقوط داریم پس نکته برای یک سهامدار جز ازسهمهای وابسته به قیمتهای جهانی فاصله بگیرید نوسان گیری هم درشرایط نزولی کاردرستی نیست بنده فکرمی کنم بازاربیشتر باتوجه به طرح تحول وسقوط جهانی ازگروههای معدنی فاصله گرفته شاید وقت گروه بانکی وساختمانی رسیده باشد بعضی ازتک سهمها بدک نیستند درگروه بانکی بانک صادرات بسیارعالیه درگروه ساختمانی وساخت وثنوسا اگه میان مدت باهاشون باشید عالینداین دوتا هم بانکند هم ساختمانی درموردتک سهم حواستون به حفاری شمال باشه به نظرمن اکازییونه وقتی نگاش می کنم یادمخابرات 135تومنی می افتم میان مدت توش پول خوابیده

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید تریدر4 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    طلا در صورتی که سطح 1520 رو نشکنه به نظرم میتونه یه جرکت صعودی تا حوالی 1700 بزنه . سطح 1530-1540 سطح حمایتی خوبی برای طلاست و احتمال برگشت بالاست . در صورت برگشت واگرایی مخفی مثبت هم خواهد زد . جزئیات رو در صورت برگشت خواهم گفت .

در صورتی که سطح 1520 رو بشکنه تحلیل از اعتبار فاقده ./
    طلا از سطح 1530 برگشت و تا لب 1580 هم رشد کرده .

اما برخی شاخص های دیگر مثل شاخص داو و اس اند پی و همچنین دکس و برخی فلزات وضعیت خوبی ندارند .

در مورد اینکه اگر ریزش مورد نظر اتفاق بیفته چه سهمهایی میاند بالا به نظرم در ابتدای راه مثل یک سونامی اکثر سهمها رو منفی خواهد کرد و شاید کمتر سهمی یافت بشه که از این طوفان در امان باشه .. مثل سال 87 که کلیت بازار ریخت و بعد بازار فهمید رو برخی سهمها اشتباه کرده .

18. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال salehiar آواتار ها
    تشکر شده 1,321 بار در 315 ارسال
    با سلام خدمت اقای درخشانی و بقیه دوستان.یک سوال داشتم اگر جواب بدید ممنون میشم.(البته فکر کنم سوالش از نظر خیلی از دوستان آماتوریه!ولی به هرحال برام این سوال پیش اومده) راستش میخواستم بدونم چرا طلا داره همراه با بقیه فلزات ارزون میشه؟؟چون من همیشه این فکر تو سرم بود که اگر یه روز اقتصاد دنیا بریزه به هم طلا خیلی گرون میشه چون خلق الله برای حفظ سرمایشون میرن طلا میخرن ولی حالا داره برعکس میشه...و من دلیل این موضوع رو نمیفهمم!!

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید salehiar از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع