صفحه 99 از 134 نخست ... 498996979899100101102109 ... آخرین
نمایش نتایج: از 981 به 990 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو عادی
    تشکر شده 288 بار در 55 ارسال
    با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز: جسارت بنده را برای مطلب زدن و نوشتن به بزرگواری خودتون ببخشید... 2 روز پیش که داشتم به ریزش دلار در بازار نگاه میکردم به تحلیلهای ذهنی خودم رسیدم که تقریبا درست از اب در اومده: ریزش قیمت دلار به نظرم به هیچ وجه به خاطر جو مثبت مذاکرات 5+1 نبوده و نخواهد بود: مذاکرات فقط محرکی بود برای دولت تا قبل از واگذاری اولین دوره ثبت نامی سکه های دولتی از اهرم دلار استفاده نماید تا قیمت سکه بازار را در محدوده ی قیمت سکه ثبت نامی نوسان دهد و در کوتاه مدت کنترل نماید....خب با این کار دولت به اهداف خود در میان مدت رسید(تبریک به کارشناسان طرح پیش فروش) چرا که دولت در یک روند میان مدت توانست موجودی مردم را (حالا به هر مقداری) به حساب خود واریز نموده و پس از مدتی شاید به مردم همان پول خودشان را پس دهد... رشد تقریبا 100% دلار در سال 90....به نظرم قیمت سکه ازاد در نهایت افتی در محدوده سکه پیش فروش شده داشته باشد تا ثبت نام کنندگان مجبور به تعویض با اوراق مشارکت شوند و یا اینکه سکه های تحویلی را به بانک ملی بفروشند...به نظرم نهایت اصلاح دلار و نوسانات ان تا 2 ماه اینده بین 1600_1800 خواهد بود...علت ان هم فشار عرضه سکه های روی دست مانده مردمیست که به خاطر سود شب تا صبح جلوی در بانکها می خوابیدند و امروز نیاز به نقدینگی دارند تا اتمام سکه ها این روند ادامه دارد اما عاملی که باعث میشود دلار افت زیادی نداشته باشد دولت محترم و اهداف میهن عزیزمان میباشد......................... ادامه دارد

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید انزلیچی از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی شاهرخ اسلام پور آواتار ها
    تشکر شده 1,121 بار در 102 ارسال

Post تحلیل تکنیکی شاخص کل

تصویر با کیفیت بالاتر http://131.0.img98.net/out.php/i298342_tepix-1.jpg

تصویر با کیفیت بالاتر http://131.0.img98.net/out.php/i298343_tepix-2.jpg
    سه قدرت برجهان حكومت مي كند : ترس حرص حماقت
    آلبرت انیشتن

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 241 بار در 78 ارسال
    به هرحال خوبزرنگید وپتروروفروختید ودررفتید بدم نیست یک تحلیل می زنی که می شه 200تومن یک سری بدبخت میاندسراغش بعدالفرار سبک کاسبی دربورس ایران یکی هم مثل حمیداعرابی همچین روشی داره وتوسایت بورکس فعالیت داره مواظب باشید

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تریدر4 از ایشان تشکر کرده است:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تریدر4 نمایش پست ها
    به هرحال خوبزرنگید وپتروروفروختید ودررفتید بدم نیست یک تحلیل می زنی که می شه 200تومن یک سری بدبخت میاندسراغش بعدالفرار سبک کاسبی دربورس ایران یکی هم مثل حمیداعرابی همچین روشی داره وتوسایت بورکس فعالیت داره مواظب باشید
    سلام دوست خوبم . یک سوال دارم ، اینکه ایا من این حق رو ندارم سهمم رو بفروشم ؟ اینکه اعلام کردم این سهم هدف بالایی داره ایا به این مظمون هست که دو روزه به ان خواهد رسید ؟ ایا سهم در یک روند رشدی چند صد درصدی نمیتونه در بین راه اصلاح بشه ؟ ایا شما اصلا با اصول ابتدایی بورس اشنایی دارید ؟ ایا ندیدید که حتی روزی که فروختم اعلام کردم ؟ ایا من گفتم که سهم اصلاح نخواهد شد ؟ در اخر تعداد بسیار زیادی این سهم رو 65 تومن همراه من خریدند و 110 فروختند .. ایا من نسبتی با سود انها دارم ؟ حال اگر بعد از 80 درصد رشد قیمتی سهم وارد یک اصلاح موقت شده سهم دیگر سهم نیست ؟ اگر سهم رشد میکرد نسبت بنده با سودی که شما میکردید چه بود ؟ ایا در پیغام خصوصی از من شماره کارت میخواستید تا بخشی از سودتان را به من ببخشید ؟

حالا دوست عزیز شما هم زرنگ باش چی میشه شاید ما هم از کنار زرنگی شما به یه نون و نوایی رسیدیم به نظر من انسانها موجودات بسیار عجیبی هستن وقتی از حیاط خونشون صدایی میاد فورا میگن دزده
    وقتی کسی کنار ماشینشون می شینه میگن می خواد خط بندازه بدآوردن توی زندگی رو می اندازن تقصیر شانس و دیگرون اما برد توی زندگی رو یه تنه گردن میگیرن!
    اما قضیه این دوستمون هم مثل اکثر انسانها و مثل خودمه ! دوست گلم حالا چه اصراری داری که از تحلیل دیگران استفاده کنی و بگی کی بده و کی خوبه اصلا شاید سعید درخشانی یه شارلاتانه حالا تو باید
    چشم و گوش بسته بیفتی دنبالش آیا نبایستی خودت علمت رو بالاتر ببری و متوجه بدو خوب بشی و بقیه دوستان رو آگاه کنی ؟
    اگه شما تشخیص برگشت قیمت و عدم ارزندگی این سهم رو داشتی چرا نیومدی بقیه رو مطلع کنی آیا بغیر اینه که تو هم شریک دزد و رفیق غافله شدی؟
    اگر هم نمی تونی تشخیص بدی چرا آومدی و جو تاپیک رو بهم ریختی؟ و چرا معامله گر شدی برو دنبال یه کار دیگه اونیکه فراوونه کاسبی حلاله.
    آلبرت انیشتن

9. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال قاتل بروسلی آواتار ها
    تشکر شده 3,841 بار در 667 ارسال
    من نمیدونم این دیگه چه جورشه؟هر وقت یکی میاد یک سهم رو معرفی میکنه که یک بازدهی خوب میده هیچ کس نمیاد بهش بگه که دستت درد نکنه که این سهم رو معرفی کردی.فقط یک عده نشستند تا سهم یک روز منفی بخوره و بیاند بگند دیدی چی شد؟دیدی مردم رو بدبخت کردی؟آخه چرا ما اینقدر بی انصافیم؟بابا سهم 80 درصد رفته بالا.حالا 15 درصد اومده پایین.مگه قراره همیشه یک سهم روند صعودی داشته باشه؟بورسه و هزار جور از این بالا و پایینها.یک سوال دیگه اینکه کسی که یک سهم رو معرفی میکنه آیا تا آخر عمرش نباید سهمو بفروشه؟ای کاش یخورده واقع بین باشیم.
    کودکی اندیشید که خدا چه می خورد، چه می پوشد و در کجا منزل دارد؟
    ندایی آمد که :
    او غم بندگانش را می خورد، گناهانشان را می پوشد و در قلب شکسته آنان ساکن است...

11. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید قاتل بروسلی از ایشان تشکر کرده اند:

Post تحلیل تکنیکال کالسیمین

تصویر با کیفیت بالاتر http://131.0.img98.net/out.php/i298604_kalsimic-1.jpg

تصویر با کیفیت بالاترhttp://131.0.img98.net/out.php/i298605_kalsimic-2.jpg

تصویر با کیفیت بالاترhttp://131.0.img98.net/out.php/i298606_kalsimic-3.jpg
    آلبرت انیشتن

13. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    با سلام و با تشکر از تحلیل شما میتواند این گونه برداشت کرد که با تحلیل چنگال اندروز قیمت سهم خود را در آینده بالای هزار برساند چون آن خط آخر چنگال اشکار نمی باشد که تا چه محدوده قیمتی رشد می کند با تشکر

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 455 بار در 126 ارسال
    با سلام خدمت آقا شاهرخ لطفا نظرتون رو در مورد وپترو بفرمایید ؟ متسکرم

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد1979 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 241 بار در 78 ارسال
    من نه شارلاتان می باشم نه ازروی دست کسی نگاه می کنم جوایجادکردن روی یک سهم راحت می باشد باچارتاخط وخطوط همه روکشیدن به دنبال یک سهم این مهمه سهمی که تا6ماهه دیگه به قیمت بالای صدتومن برسه باایجادجومی رسه بالای 100تومان اون افرادی که این سهم باید حداکثر85تومان بخرند میاند104تا105تومان می خرند وبعدیک اصلاح قیمت 4تا5ماه باید روسهم باشندتاتازه به پول خودشون برسند این جو یک سری افرادسرشناس توی تاپیکها ایجادمی کنند زمان مهمه وهزینه اون رویک سری دیگه باید پرداخت کنند

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تریدر4 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع