صفحه 100 از 134 نخست ... 5090979899100101102103110 ... آخرین
نمایش نتایج: از 991 به 1,000 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

کاربر ویژه بورسی شاهرخ اسلام پور آواتار ها
    تشکر شده 1,121 بار در 102 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تریدر4 نمایش پست ها
    من نه شارلاتان می باشم نه ازروی دست کسی نگاه می کنم جوایجادکردن روی یک سهم راحت می باشد باچارتاخط وخطوط همه روکشیدن به دنبال یک سهم این مهمه سهمی که تا6ماهه دیگه به قیمت بالای صدتومن برسه باایجادجومی رسه بالای 100تومان اون افرادی که این سهم باید حداکثر85تومان بخرند میاند104تا105تومان می خرند وبعدیک اصلاح قیمت 4تا5ماه باید روسهم باشندتاتازه به پول خودشون برسند این جو یک سری افرادسرشناس توی تاپیکها ایجادمی کنند زمان مهمه وهزینه اون رویک سری دیگه باید پرداخت کنند
    دوست گلم شما شارلاتان نیستین منظورم از شارلاتان آقای درخشانی بود ! ضمنا یه سری شارلاتان شامورته باز هستن که برای روشن شدن افکار عمومی معرفی می شن جان مورفی-نلسون الیوت - مارک داگلاس - رابرت پریچر- رابرت ار ماینر- الکساندر الدر- آقای اندروز-آقای گان-برایان تریسی -اسکات کارنی ووووو.... دست آخر سعید درخشانی.
    سه قدرت برجهان حكومت مي كند : ترس حرص حماقت
    آلبرت انیشتن

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    از مدیریت محترم سایت خواستار رسیدگی سریع به چند ایدی جدید و دست چندم رو دارم که هدفی جز تخریب تحلیلگران و دلسرد کردن انها ندارد.

با تشکر.

4. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط تریدر4 نمایش پست ها
    من نه شارلاتان می باشم نه ازروی دست کسی نگاه می کنم جوایجادکردن روی یک سهم راحت می باشد باچارتاخط وخطوط همه روکشیدن به دنبال یک سهم این مهمه سهمی که تا6ماهه دیگه به قیمت بالای صدتومن برسه باایجادجومی رسه بالای 100تومان اون افرادی که این سهم باید حداکثر85تومان بخرند میاند104تا105تومان می خرند وبعدیک اصلاح قیمت 4تا5ماه باید روسهم باشندتاتازه به پول خودشون برسند این جو یک سری افرادسرشناس توی تاپیکها ایجادمی کنند زمان مهمه وهزینه اون رویک سری دیگه باید پرداخت کنند
    دوست بزرگوارم با چهارتا خط و خوط کشیدن نمی شه حقایق بازار رو مخفی کرد روزی که وپترو رسید به هدفی که من مد نظر داشتم تقریبا برام مسجل شده بود که می ریزه اما بعلت اینکه چند وقتی از نوشتن کناره گرفته بودم و به سایت هم مراجعه نمی کردم نشد بنویسم اما چارتش رو کامپیوترم بود که عینا برات می ذارم روزی هم که سروشونه کف زد من زودتر از سعید درخشانی بنا به درخواست یکیاز دوستان اومدم نوشتم بعدش اون اومد نوشت اگه صفحات قبلی رو مطالعه کنین متوجه خواهید شد اما نه من وظیفه دارم بیام بنویسم نه هیچکس دیگه تنها و تنها کسی که نگران سرمایه شماست خودتون هستین پس دوستانه می گم هیچ کسی وظیفه حفاظت از سرمایه شما رو نداره من بشخصه اگه سهم رو داشتم میومدم روی 104 تومن می فروختم
    و به کسی هم شاید اطلاع نمی دادم چونکه وظیفه اطلاع رسانی ندارم اگه اینجا مطلبی هم می نویسم برای سه چهار تا دوست و همشهریمه که میان این تاپیک رو می بینن و بعدش در مورد خرید و فروش ازم نظر می خوان . جالبه که در مورد آنها هم مسئول نیستم چونکه سرمایه مال اونهاست و اونها باید نگران سرمایشون باشن نه من اگه من بتونم سرمایه خودم رو بگردونم و بیشترش کنم شاهکار کردم
    بهرحال سعی کنیم دست دوستامونو که بدون هیچگونه چشم داشتی میان قلم فرسایی می کنن سرد نکنیم و اگه مشوق و تکه گاهی براشون نیستیم طوفان نشیم خراب شیم رو سر شون
    با تشکر از همه دوستان هموطنم دست همتونو می بوسم و بدو بدو می رم ببینم چه میییییییییییکنه این بایرن مونیخ

http://131.0.img98.net/out.php/i298825_sar-petro-1.jpg
    آلبرت انیشتن

6. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    الگوهای هارمونیک فقط و فقط در صورت تکمیل الگو (تکمیل نقطه d) در نقاط prz کارایی دارند .
    نکته دوم باید در تکمیل الگو در ناحیه prz با مشاهده علایم بازگشتی اقدام گردد.وپترو وقتی در صعود خود 100 و 104 رو رد کرد و تا 113 صعود کرد یعنی دیگه کلا این پترن رو فراموش کنید.

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,694 بار در 461 ارسال
    پانی جان شما فردمحترمی هستید.شخصا از نظرات وپیشنهادها و تحلیل های شما بهره بردم.
    از اینکه وقت میگذارید وپرسش های کاربران را پاسخ می دهید بی نهایت سپاسگذارم.
    دوستان بزرگوار و بلندمنش هرکسی حق انتقاددارد.بایستی همه ما محترمانه انتقادخود را ارایه کنیم.
    امیدوارم همیشه صفا و صمیمیت بین کاربران برقرارباشد.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید rad از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    الگوهای هارمونیک فقط و فقط در صورت تکمیل الگو (تکمیل نقطه d) در نقاط prz کارایی دارند .
    نکته دوم باید در تکمیل الگو در ناحیه prz با مشاهده علایم بازگشتی اقدام گردد.وپترو وقتی در صعود خود 100 و 104 رو رد کرد و تا 113 صعود کرد یعنی دیگه کلا این پترن رو فراموش کنید.
    با سلام و احترام فراوان در تکمیل گفته های شما عرض می کنم که حرف شما کاملا متین و معقول می باشد اما استراتژِی ها در مواجهه با حالات مختلف فرق می کند بشخصه اگه این سهم رو داشتم
    صد در صد اکثر سهمم رو در قیمت ذکر شده رد می کردم و ریسکم رو با شناسایی اعظم سود پایین می آوردم مابقی اندک معامله رو می گذاشتم با یه حد ضرر معقول بره بالاتر من بشخصه
    بیس کارم روی هارمونیک و الیوته گاهی مجزا گاهی با هم و نکته بعدی اینکه بشخصه طرفدار تئوری مغناطیس هستم که میگه اکثر الگوها تاثیر دارن چه یک پیپ و چه صدها پیپ در مورد اخیر بنظر توام
    شدن قیمت با الگوی فوق و رسیدن اون به یک سقف (مقاومت کلاسیک) عاملی شد قیمت به سمت تارگت الگو برگرده و قدرت صعودش موقتن کاهش پیدا بکنه و یا متوقف بشه!
    آلبرت انیشتن

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

آلبرت انیشتن

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 791 بار در 225 ارسال
    دوست عزیز آبا میتوان در نمودار شما این را مشکوک به الگوی سرو شانه کف در نظر گرفت ؟؟؟

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید حبیب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ اسلام پور نمایش پست ها
    با سلام و احترام فراوان در تکمیل گفته های شما عرض می کنم که حرف شما کاملا متین و معقول می باشد اما استراتژِی ها در مواجهه با حالات مختلف فرق می کند بشخصه اگه این سهم رو داشتم
    صد در صد اکثر سهمم رو در قیمت ذکر شده رد می کردم و ریسکم رو با شناسایی اعظم سود پایین می آوردم مابقی اندک معامله رو می گذاشتم با یه حد ضرر معقول بره بالاتر من بشخصه
    بیس کارم روی هارمونیک و الیوته گاهی مجزا گاهی با هم و نکته بعدی اینکه بشخصه طرفدار تئوری مغناطیس هستم که میگه اکثر الگوها تاثیر دارن چه یک پیپ و چه صدها پیپ در مورد اخیر بنظر توام
    شدن قیمت با الگوی فوق و رسیدن اون به یک سقف (مقاومت کلاسیک) عاملی شد قیمت به سمت تارگت الگو برگرده و قدرت صعودش موقتن کاهش پیدا بکنه و یا متوقف بشه!

با سلام خدمت شما دوست عزیز و تشکر از ادب و حوصله و نظرات ارزشمند شما.

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط حبیب نمایش پست ها
    دوست عزیز آبا میتوان در نمودار شما این را مشکوک به الگوی سرو شانه کف در نظر گرفت ؟؟؟

دوست خوبم عنایت داشته باشین اگه بتونه خط مقاومت کلاسیک رو بزنه تازه بایستی توی 130 تومان شدید درگیر بشه و اگه بره بالاتر اونوقته که میشه اهداف بزرگتری در نظر گرفت بشخصه در دراز مدت مشکوک به تشکیل نعلبکی و یا فنجان می بینمش که اگه نمردیم و به اونجاها کشید اطلاع رسانی خواهم کرد.
    آلبرت انیشتن

20. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع