صفحه 107 از 134 نخست ... 75797104105106107108109110117 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,061 به 1,070 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو عادی
    تشکر شده 65 بار در 26 ارسال
    با سلام خدمت آقای درخشانی
    با این تحلیل شما خیالم راحت شد که بودجه مملکت به مشکل نمیخورد و احتمالا در کوتاه مدت نفت در کف قیمتی خود قرار دارد و رسیدن نفت به 50 دلار با این اقتصاد دنیا تا 15 سال آینده به سختی امکان پذیر است.
    ویرایش توسط aria : 2012/05/15 در ساعت 20:25

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید aria از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    با سلام آقای درخشانی یک سوال اگر شاخص کل نتواند از مرز 27100 واحد عبور کند ممکنه دوباره به 24 هزار واحد برسد و اگر در ان مرحله خبر های خوبی نیاید ممکنه شاخص به 21 هزار واحد ریزش کند با تشکر از جواب شما

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 95 بار در 21 ارسال
    آقای اسلامپور اگر لطفی کنید یک نگاه به نمودار خارزم بفرمائید و در ارتباط با شکل گرفتن الگوی گارتلی در این سهم نظرتان را بفرمائید.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید parviz982 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    طلا در صورتی که سطح 1520 رو نشکنه به نظرم میتونه یه جرکت صعودی تا حوالی 1700 بزنه . سطح 1530-1540 سطح حمایتی خوبی برای طلاست و احتمال برگشت بالاست . در صورت برگشت واگرایی مخفی مثبت هم خواهد زد . جزئیات رو در صورت برگشت خواهم گفت .

در صورتی که سطح 1520 رو بشکنه تحلیل از اعتبار فاقده ./

چند تا سطح خیلی مهم در قیمتهای جهانی داریم که اگر شکسته شوند وضعیت بغرنج خواهد شد .

در نفت وست تگزاس سطح 90 دلار و البته تیر خلاص به قیمت نفت با شکست 80 دلار زده خواهد شد و تارگت 40 دلار خواهد بود . تارگت فوق رو به نظرم نفت خواهد دید و قبلا هم بارها گفتم حتی در برخی روزنامه ها هم چاپ شده مثلا در این لینک میتونید ببینید و حتما مطالعه کنید تا ادامه مطلب رو بخونید ..http://www.magiran.com/npview.asp?ID=2451552

مهم شناسایی افت و خیزهای قبل از ریزش اصلی برای شناسایی ریز موج ها و کسب سود هست . بنده متاسفانه مدتی کاری داشتم و از بازار دور بودم و تقریبا از اواسط فروردین که برخی از سهام ساختمانی و قندی رو فروختیم در بازار زیاد فعال نبودم ( از نظر تحلیلی و این باعث شد از بازار یکم جا بمونم ) و از دیروز دارم بررسی مجدد میکنم و سعی میکنم نظرم رو هم به صورت خیلی ساده در اختیار دوستان قرار بدم ) .

در مس سطح 6600 دلار اگر شکسته شود یعنی فاجعه قیمتی و البته در اون فاجعه قیمتی در اینده شکی نیست و مهم باز هم شناسایی ریز موج هاست . فعلا مس درون یک کانال نزولی داره نوسان میکنه که تصویرش رو بعدا میذارم و کف کانال تقریبا همون سطح 6600 دلار هستش .

در بیلت متاسفانه وضعیت خوبی مشاهده نمیشه و اگر نتونه خودش رو بالای 500 دلار بروسنه و بالاش تثبت بشه وضعیت نزولی تا قیمتهای پایینتر هم ادامه خواهد داشت ولی به مرور .

در شاخص s & p شاهد یک سر و شانه سقف هستیم که تارگتش 1280 واحد هست و البته به نظرم با توجه به واگرایی منفی و نیز این سر و شانه اونم درست روی سقف تاریخی ، این شاخص 4 ماهی منفی باشه .

شاخص داو هم به سقف قبلیش رسید و در حال تشکیل سقف دوقلو هستش و اگر نتونه خودش رو برسونه بالای 12700 واحد به نظرم ریزش بیشتر در انتظارش خواهد بود .

اکثر قیمتها در قیمتهای جهانی نفت و فلزت گرانبها در سطوح بسیاری حساسی هستند و لزوم هوشیاری رو میطلبه .

جالبه که در بازار بورس خودمون هم برای همون موج پنجی که در مقاله اشاره کرده بودم یک 5 موجی تشکیل شده و باید بازار شانس بیاره که این یک ریز موج باشه وگرنه میریم به سمت اصلاح بزرگ .

اگر اون ریز موج اول از 5 باشه در اون صورت شاخص توانایی رسیدن به راحتی به سطح 40 هزار واحد رو خواهد داشت ولی اگر سطح 23950 واحد شکسته بشه بازار وارد اصلاح چند ساله شده .

موج 5 همونطور که توضیح داده شده بسیار حساس هست و میتونه اندازش انقدر کوچیک باشه که همه رو غافلگیر بکنه . شخصا انتظار داشتم موج 5 بزرگتر از اینا باشه ولی باز هم میگم فعلا مشخص نیست که به سمت ریزش اصلی میریم یا این اصلاحه و باید منتظر موند و اون سطوح رو زیر نظر داشت و باید ببینیم که میشکنند یا نه و اینکه سیگنال برگشت خوبی خواهند داد ؟

امروز طبق پیش بینی دیروز طلا از سطح 1530 (حدودا ) برگشت به سمت بالا و باید منتظر موند و معاملات شنبه و روزهای اتی رو رصد کرد . حتما باید بیشتر مراقب سرمایتون باشید .

9. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 231 بار در 71 ارسال
    سعید عزیز- عرض ادب

جنابعالی حدود یکماه پیش بود کروی - فولاد- پارسان- شپدیس - ومعادن وپترو..... را معرفی کردید که حدود ۱۰ درصد افت کردند نظرتان الان میفرمایید؟

خیلی ممنونم

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مشکات از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط مشکات نمایش پست ها
    سعید عزیز- عرض ادب

جنابعالی حدود یکماه پیش بود کروی - فولاد- پارسان- شپدیس - ومعادن وپترو..... را معرفی کردید که حدود ۱۰ درصد افت کردند نظرتان الان میفرمایید؟

خیلی ممنونم

مشکات عزیز ، بنده سهم معرفی نمیکنم . اصلا قرار نیست معرفی بکنیم . فقط نظر شخصیمون رو میدیم و ممکنه درست باشه یا اشتباه .

اگر اشتباه نکنم وپترو رو 65 تومن نوشتم ، کروی رو 260 و حقش هم 110 بود ، پارسان رو از عرضه اولیه خوب میدونستم و البته شپدیس رو هم همینطور . ومعادن رو هرگز روش نبودم .

همه این سهمها حداقل 50 درصد دادند ... از ماه پیش هم بازار اصلاح شده و این سهمها هم همینطور و ممکنه که بیشتر هم اصلاح بشند . حالا اگر مقصر منم حاضرم در پل حافظ اعدام بشم تا بلکه بازار برگرده بالا .

نظرم هم همینه عزیز که صفحه قبل گفتم . باید مراقب باشید ..

13. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

چند تا سطح خیلی مهم در قیمتهای جهانی داریم که اگر شکسته شوند وضعیت بغرنج خواهد شد .

در نفت وست تگزاس سطح 90 دلار و البته تیر خلاص به قیمت نفت با شکست 80 دلار زده خواهد شد و تارگت 40 دلار خواهد بود . تارگت فوق رو به نظرم نفت خواهد دید و قبلا هم بارها گفتم حتی در برخی روزنامه ها هم چاپ شده مثلا در این لینک میتونید ببینید و حتما مطالعه کنید تا ادامه مطلب رو بخونید ..http://www.magiran.com/npview.asp?ID=2451552

مهم شناسایی افت و خیزهای قبل از ریزش اصلی برای شناسایی ریز موج ها و کسب سود هست . بنده متاسفانه مدتی کاری داشتم و از بازار دور بودم و تقریبا از اواسط فروردین که برخی از سهام ساختمانی و قندی رو فروختیم در بازار زیاد فعال نبودم ( از نظر تحلیلی و این باعث شد از بازار یکم جا بمونم ) و از دیروز دارم بررسی مجدد میکنم و سعی میکنم نظرم رو هم به صورت خیلی ساده در اختیار دوستان قرار بدم ) .

در مس سطح 6600 دلار اگر شکسته شود یعنی فاجعه قیمتی و البته در اون فاجعه قیمتی در اینده شکی نیست و مهم باز هم شناسایی ریز موج هاست . فعلا مس درون یک کانال نزولی داره نوسان میکنه که تصویرش رو بعدا میذارم و کف کانال تقریبا همون سطح 6600 دلار هستش .

در بیلت متاسفانه وضعیت خوبی مشاهده نمیشه و اگر نتونه خودش رو بالای 500 دلار بروسنه و بالاش تثبت بشه وضعیت نزولی تا قیمتهای پایینتر هم ادامه خواهد داشت ولی به مرور .

در شاخص s & p شاهد یک سر و شانه سقف هستیم که تارگتش 1280 واحد هست و البته به نظرم با توجه به واگرایی منفی و نیز این سر و شانه اونم درست روی سقف تاریخی ، این شاخص 4 ماهی منفی باشه .

شاخص داو هم به سقف قبلیش رسید و در حال تشکیل سقف دوقلو هستش و اگر نتونه خودش رو برسونه بالای 12700 واحد به نظرم ریزش بیشتر در انتظارش خواهد بود .

اکثر قیمتها در قیمتهای جهانی نفت و فلزت گرانبها در سطوح بسیاری حساسی هستند و لزوم هوشیاری رو میطلبه .

جالبه که در بازار بورس خودمون هم برای همون موج پنجی که در مقاله اشاره کرده بودم یک 5 موجی تشکیل شده و باید بازار شانس بیاره که این یک ریز موج باشه وگرنه میریم به سمت اصلاح بزرگ .

اگر اون ریز موج اول از 5 باشه در اون صورت شاخص توانایی رسیدن به راحتی به سطح 40 هزار واحد رو خواهد داشت ولی اگر سطح 23950 واحد شکسته بشه بازار وارد اصلاح چند ساله شده .

موج 5 همونطور که توضیح داده شده بسیار حساس هست و میتونه اندازش انقدر کوچیک باشه که همه رو غافلگیر بکنه . شخصا انتظار داشتم موج 5 بزرگتر از اینا باشه ولی باز هم میگم فعلا مشخص نیست که به سمت ریزش اصلی میریم یا این اصلاحه و باید منتظر موند و اون سطوح رو زیر نظر داشت و باید ببینیم که میشکنند یا نه و اینکه سیگنال برگشت خوبی خواهند داد ؟

امروز طبق پیش بینی دیروز طلا از سطح 1530 (حدودا ) برگشت به سمت بالا و باید منتظر موند و معاملات شنبه و روزهای اتی رو رصد کرد . حتما باید بیشتر مراقب سرمایتون باشید

عضو جدید
    تشکر شده 35 بار در 4 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها

امروز طبق پیش بینی دیروز طلا از سطح 1530 (حدودا ) برگشت به سمت بالا و باید منتظر موند و معاملات شنبه و روزهای اتی رو رصد کرد . حتما باید بیشتر مراقب سرمایتون باشید

جزطلا که میان مدت مسیرش رو عوض میکنه .... تقریبا تو اکثرا فلزات و نفت و غیره .... فاجعه قیمت رخ خواهد داد ..

از آگوست به بعد شاهد شکسته شدن حمایتهای مهمی خواهیم بود

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرتان از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    جناب ایرتان سلام شما همون کاربر تالار بورس هستید

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mohseni1353 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع