صفحه 91 از 134 نخست ... 418188899091929394101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 901 به 910 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    ایرج جان اگر صفحات این تاپیک را دنبال کرده باشید متوجه شدید که بنده تارگت قیمتی نمیدم .

علت های خاص خودم رو دارم . اما خب خریدها رو میگم . بعد از گروه قندی در اینجا هم اعلام کرده بودم ثامان خریدم با میانگین 80 تومن . ثنوسا و وساخت و ثشرق هم خریدم در همون ایام .

بعد وپترو با میانگین 65 و بعد کمی بالاتر خریدم که میانگینم اومد بالا شد 70 . همچنین حق کروی با میانگین 125 . خود کروی و فاسمین رو هم خریدم که البته هنوز تا براورده کردن انتظاراتمون راه زیادی دارند . همچنین طی روزهای اخیر ذوب خریدم با میانگین 160 .
    سهم باز هم دارم مثل وصندوق که برای اینم بسیار خوش بینم . و چند تا دیگه ..

البته مهمترین ابزار من موج شماری هست . موج شماری بر اساس اصول الیوت . در این روش کافیه فقط موج سوم شناسایی کنید . البته موج سوم در موجهای مختلفم میشه ولی موج سوم بزرگ باشه که ..در این صورت به این شعار نزدیک میشید :اگر فکر میکنی سهمی که میخری کمتر از صد در صد برات سود خواهد داد نخرش برو سراغ یکی دیگه . مثل قندیها . البته اعتقاد دارم قندی ها هنوزم رشد میکنند .

اما برای شاخص میگم .. فعلا هدف شاخص رو 29 هزار میبینم یا در اون حوالی . و سپس در صورت شکست سطح بین 29000 تا 30000 توانایی رشد تا 35000 رو خواهد داشت . پس از منظر من شاخص ابتدا 29000-30000 و سپس در صورت موفقیت عبور که احتمالا هم باشه هدف بعدی 35000-36000 خواهد بود . این نظر منه و ممکنه که اشتباهم باشه .
    ویرایش توسط سعید درخشانی : 2012/04/01 در ساعت 22:19

2. 27 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    با درود خدمت همه دوستان و حضرات گرانقدر .. امید وارم به خوبی 13 رو بدر کرده باشید و اماده اغاز سال کاری جدید باشید با انرژی و ..

مهلت حق کروی یک ماه هم تمدید خواهد شد .

در مورد تکنیکال و کسانی که میخواند تکنیکال رو یاد بگیرند ، بدون موج شماری کار سختی خواهند داشت . حتما به دنبال موج شماری باشند . در این باره یک مرجع کاملی رو دارم تهیه میکنم که سعی میکنم به زودی وارد بازار بشه .

همچنین یک اشتباهی که یکی از دوستان در یک تاپیک دیگر مرتکب شده بود و بسیاری هم این اشتباه رو مرتکب میشند ، موج شماری صعودی برای هر حرکت رو به بالاست !
    دقت کنید که برای موج شماری باید حداکثر تایم رو در نظر بگیرید . یعنی اگر سهمی از 20 سال پیش در بازار هست باید موج شماری رو از بیست سال پیش شروع بکنید و تازه برای اونم یه مواردی هست که بعدا عرض خواهم کرد ..تحت عنوان موج های پیش ران که بعد از کتاب فعلی چاپ خواهم کرد ..

بعد از اینکه شما به نتایجی در مورد موجی که درش به سر میبرید رسیدید بشینید بر مبنای اون موج شماری تایمهای کوچکتر رو انجام بدید ..

همچنین در مورد بازار و نشست اتی ایران و غرب ، فکر میکنم روند پیش رو روندی خواهد بود مدت دار . یعنی نه زیاد باید خوش بین باشیم نه بد بین . فکر میکنم طرفین مذاکراتشون در یک مرحله نباشه و به مراحل بعدی هم کشیده بشه . احتمال رشد قیمتی نفت تا 150 دلار یعنی بهتر بگم تا سقف قبلی سال 2008 هم بالاست و البته دلیل نمیشه حتما اتفاقی برای ایران بیفته تا قیمت نفت رشد بکنه . یعنی نباید بر مبنای تکنیکال شروع بکنیم به پیش گویی چون ممکنه مولفه های دیگری هم باعث رشد قیمتی در اتی بشند یا اینکه اصلا تحلیلمون اشتباه باشه .

یادمه کامیار فراهانی عزیز ؛ سال 88 وقتی که شاخص 11 هزار واحد بود گفت که شاخص رو بالای 20000 واحد میبینه . یعنی نزدیک به صد در صد رشد و خیلیا گفتن اگر تو اینطوری میبینی پس حتما ایران و غرب با هم به توافق خواهند رسید ! هرگز توافقی صورت نگرفت که هیچ شرایط بدترهم شد ولی شاخص به 20 هزار واحد هم رسید !

سبد منم فعلا برخی از شرکتاش اینه : وپترو ، ذوب ، کروی و حقش و وصندوق و ثامان و ثنوسا و وساخت و فاسمین وو ...
    با سلام
    سعید جان اولین سطح حمایتی وساخت رو چه قیمتی میدونید ؟؟؟ در صورت شکستن؛ سطح بعدی کدوم میتونه باشه ؟؟
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد حقانی آواتار ها
    تشکر شده 1,044 بار در 380 ارسال
    با سلام حضور سعید درخشانی عزیز
    به نظر شما خرید سهام بانکی از جمله وکار در این شرایط مناسب ارزیابی میشود؟

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد حقانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    با سلام و تبریک سال نو خدمت استاد محترم جناب سعید درخشانی.

مطمئن باشید با شناختی که دارم از دوستمون فقط میتونم بگم سوء تفاهم شده ..

چند وقت پیش نوشته ها و تحلیلهای اخیرتون رو میخوندم فقط میتونم بگم دست مریزاد و خداقوت. ما تحلیلگر نشدیم که برای نمودارها و تحلیلهامون هورا بکشن تحلیلگر شدیم که معامله گر موفق تری باشیم .سهمهایی که از بدو ورود به بورسی معرفی کردید واقعا بینظیر بوده و همیشه یه گام جلوتر از بقیه.
    شخصا فقط میتونم خسته نباشید بگم خدمتتون.

8. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

مرسی از دوستان عزیزم .. ساده جان هستم خدمت شما و دوستان . پانی عزیز سپاسگذارم . از شما یاد میگیریم . ایرج جان ،چشم .. مخلص همه شما

10. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال Jamshidyar آواتار ها
    تشکر شده 2,561 بار در 512 ارسال
    سلام جناب درخشانی
    روند شاخص رو در روزهای آتی چطور ارزیابی می کنید ؟
    موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی (محک)
    www.mahak-charity.org/main/fa

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Jamshidyar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    مرسی از دوستان عزیزم .. ساده جان هستم خدمت شما و دوستان . پانی عزیز سپاسگذارم . از شما یاد میگیریم . ایرج جان ،چشم .. مخلص همه شما
    آقا سعید گل برای همیشه بمان . رهنمودهای خوبت برای همه راهگشاست فقط سعی کن بموقع باشد. تشکر تشکر تشکر
    ویرایش توسط مدیر نظارت : 2012/04/02 در ساعت 10:57

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

آقا سعید خرید کاما ارزنده تر است یا کروی؟ بافق چطور؟

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    آقا سعید خرید کاما ارزنده تر است یا کروی؟ بافق چطور؟
    سلام . ممنون از لطف شما احمد خان . گروه روی به نظرم 100 درصد در کمترین حالت به بازار بدهکارند . توجه کنید که این رو از زمانی میگم که قیمتشون پایینتر هم بوده یعنی این سهام در فاز خرید همچنان هستن و خواهند بود چون به نظرم موج سوم در پیش دارند . بینشون شخصا فراور و کروی و باما و فاسمین رو میپسندم .

سلام . ممنون از لطف شما احمد خان . گروه روی به نظرم 100 درصد در کمترین حالت به بازار بدهکارند . توجه کنید که این رو از زمانی میگم که قیمتشون پایینتر هم بوده یعنی این سهام در فاز خرید همچنان هستن و خواهند بود چون به نظرم موج سوم در پیش دارند . بینشون شخصا فراور و کروی و باما و فاسمین رو میپسندم .
    ممنون آقا سعید
    من احمد خان نیستم از هر چی خان و خان زاده و آقا زاده هم بیزارم. فقط دسته گلهایی مثل تو را دوست دارم . آرزو دارم کاش پسرم مثل تو بود.

من فاسمین و کاما و بافق تو سبدم دارم میخواستم اضافه کنم نظرت برام مهم بود. البته بافق را تو ضررم و میانگین 1850دارم.

19. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع