صفحه 10 از 134 نخست ... 789101112132060110 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو عادی گلفام آواتار ها
    تشکر شده 148 بار در 26 ارسال
    [COLOR="#0000FF"]در اغاز فصلی سرد حضور استاد عزیز ومتواضع >>سعید درخشانی >>به سایت وزین بورسی گرمای صد چندانی را بخشید
    سلامت وبهروز باشید.[/COLOR]
    در زندگی حرف هایی است برای نگفتن که اگر گوشی بود می گوییم وگرنه ارزش هر فرد در حرفهایی است که برای نگفتن دارد.
    زنده یاد دکتر" علی شریعتی"

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید گلفام از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir2003 نمایش پست ها
    سعید خان عرض خیر مقدم قربان ببخشید دیر شد امروز تحلیلها رو نگاه کردم انشاالله در این تالار موفق باشی عزیز .یادش بخیر قثابت رو 164 و قشکر 170 با دوستان بحث می کردیم ولی متهم شدیم به ....... و حالا همون افراد تارگت میدن .... . در کل خوش اومدی .
    سلام امیر جان , دوست عزیز قدیمی بنده .ارادتمندیم قربان .

امیر عزیز یادش بخیر .قثابت 150 و قنیشای 160 تومنی خاطره شدند ..

متاسفانه یکی از بدترین اخلاق هایی که اکثرمون داریم ؛ عدم تحمل نظرات مخالف هستش . یادمه یکی از کاربرای پر ادعا ولی توخالی بورکس اون زمان فتوا میداد که ما نباید چیزی تو تاپیک قندی ها بنویسیم .. علتش فقط این بود که ایشون عقیده داشتند قثابت روی 140 -150 تومن گرونه ولی ما عقیده داشیتم می ارزه !! . خب یه اختلاف نظر ساده بود دیگه ..ولی طرز برخورد رو حال کردی ؟ ..چه نیازی بود به برخی کارها که هنوز که هنوزه من نمیتونم انالیزشون بکنم ..مطمئن باش اگر کمی قدرت داشت ایدی ما رو حذف هم میکرد . در عین حال خیر سرمون طرفدار ارزشهای دمکراسیه و یه اواتار سبز رنگ زده که ...

حالا این مثالی که اوردید رو بنده زدم وگرنه قصد مچ گیری و .. ندارم . خیلی وقتها بوده ما نظرمون اشتباه بوده ولی همچین برخوردی با مخالفمون نداشتیم .

خلاصه اگر جهانی رو بدند دست اینها از خود خواهی و بخالت و نادانی انچنان بلایی به سرش بیاورند که نسلها اثراتش باقی بماند .

شما ببینید در یک جامعه 50-60 نفری در یک فروم ؛ نیست روزی که دعوا و مرافعه نباشه و عزیزان یکدیگر رو به بهشت و جهنم نفرستند .. اگر به ریشه اونها بریم همه اش بر میگرده به تضاد منافع شخصی و طرز تفکر ما در باره روبرو شدن با این مسائل .

دکتر حسابی میگه : جهان سوم جاییه که اگر بخوای خانه ات رو اباد بکنی باید کشورت رو نابود بکنی ؛ یا از کشورت و منافع ملت خرج کنی و اگر بخوای کشورت رو اباد بکنی باید خانه ات رو ویران بکنی ، یعنی از خیر همه چیت بگذری چون نمیذارند کار بکنی ..

یکی از کاربرا بود که خیلی اداعای روشن فکری داشت ؛ ادعا داشت هیچ نظامی نباید جلو گفتمان رو در جامعه بگیره ؛ اما چند وقت پیش به علت اینکه خودش سهم داشت با ایجاد تاپیکهایی که هشدار میدادند در مورد ریزش به شدت مخالفت میکرد !!!

یعنی در کوچکترین مقیاس ممکنه ما دوست داریم صدای مخالفمون رو خفه بکیم ، بعد چه انتظاری میتونیم از بقیه داشته باشیم ؟ چطور میتونیم از این و ان انتقاد کنیم و ..

به نظر من برای رسیدن به جامعه ای ایده ال حتی در یک سطح 50-60 نفری باید از خودمون شروع بکنیم .
    قدرت تحملمون رو ببریم بالا و با مسائل منطقی برخورد بکنیم .

دانشمندی میگه : وقتی که بچه بودم میخواستم کل دنیا رو تغییر بدم ؛ بزرگتر که شدم جوان شدم ؛ دیدم دنیا خیلی سخته و از عهده من خارج ؛ گفتم کشورم رو تغییر میدم ؛ زمان که گذشت و تلاشهای من به نتیجه نرسید ، گفتم شهری که درش هستم رو تغییر بدم و فضا رو ارمانی بکنم .. میانسال که شدم و از این ارزو ناکام ؛ گفتم خانواده ام یعنی همسر و فرزندانم رو تغییر بدم ؛ این همه به نتیجه ای نرسید و من در حالیکه به مرگ نزدیک شدم که نتوانستم کوچکترین تغییری در خودم به وجود بیاورم .
    ویرایش توسط سعید درخشانی : 2011/12/20 در ساعت 02:42

عضو عادی عادل آواتار ها
    تشکر شده 266 بار در 75 ارسال
    سلام
    ضمن خوشامدگویی به آقای درخشانی جهت ورود به سایت بورسی از شما درخواست دارم اگر براتون مقدوره یه تحلیل از بکام ارائه بدید.
    پیشاپیش از لطف شما سپاس.
    ...

5. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید عادل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 227 بار در 62 ارسال
    با سلام و عرض ادب خدمت جناب درخشاني عزيز و بزرگوار
    خيلي خوشحالم كه مي تونم از تحليلهاي خوب شما استفاده كنم.
    ديروز در نوشته هاتون فرموديد ثامان براي خريد نسبتا مي تونه مناسب باشه و من هم رفتم براي اقدام به خريد حدود 96 تومان كه يك دفعه ديدم صف خريد يك ميليون و 400 سهمي براي سهم تشكيل شد. شما مي دونيد خريداري كه اين خريد رو گذاشت كي بوده؟ و آيا اين روند رو مي خواد ادامه بده يا نه فقط قصدش خريد همين تعداد سهم بوده؟
    در ضمن با توجه به افزايش نرخ دلار فكر مي كنم گروه خودرويي كمي دچار مشكل باشند نظر شما در مورد خريد خودرو يا سايپا چيه؟
    در پايان هم اگه نظرتون رو در مورد صدرا بفرماييد ممنون مي شم . البته صحبتهاي قبلي شما رو يادم هست كه تارگت 120 توماني هم براي سهم داديد اما خواستم ببينم موقتا مي تونه رشد كنه يا نه از همين الان رفته براي رسيدن به تارگتش
    خيلي خيلي از زحماتي كه مي كشيد ممنونم

7. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hahahaha از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yasser نمایش پست ها
    جناب درخشانی راجع به ریزش شدید قیمت های جهانی بنده با عدم ریزش شما موافقم اما بیشتر نظرم بر این است که همان کاهش 10 درصدی مورد نظر شما حداکثر تا اواخر فوریه به اتمام خواهد رسید. با رسیدن به ماه مارس و شروع سال نوی چینی ها هر ساله تقاضای جهانی بصورت قابل قابل توجهی افزایش پیدا می کنه و شاید حداقل یک رشد کوتاه تا میان مدت را شاهد باشیم

9. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال حامد24 آواتار ها
    تشکر شده 9,893 بار در 2,391 ارسال
    سلام

سعید جان قارداش خوش گلمیشن (خوش اومدی)
    البته باید زودتر از اینا خوش امد میگفتم که بدلیل سرعت پایین سایت اصلا نمیشد این تایپک رو باز کرد
    بهرحال شرمنده
    یل یاتار ، طوفان یاتار
    یاتماز آذربـــــــایجـــــــان بایراقی .

11. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد24 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 227 بار در 62 ارسال
    سعيد آقاي عزيز من امروز يكمي مپنا و رايان سايپا و مخابرات برداشتم. هر چي منتظر شدم جواب نداديد براي همين اين سه سهم كه سود مناسبتر و كم ريسك تر هستند رو خريدم
    اميدوارم اشتباه نكرده باشم

13. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hahahaha از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hahahaha نمایش پست ها
    سعيد آقاي عزيز من امروز يكمي مپنا و رايان سايپا و مخابرات برداشتم. هر چي منتظر شدم جواب نداديد براي همين اين سه سهم كه سود مناسبتر و كم ريسك تر هستند رو خريدم
    چه اسم با حالي داري
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

15. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hahahaha نمایش پست ها
    با اجازه صاحب تاپیک
    دوست عزیز هاهاهاها! رایان مثل بانکه! سود سالیانش هم تضمینی 30-40 درصده! "تقریبا" هم ریسک فری محسوب میشه! سهم به این هلویی با پی به ای 3.5 اگه مرد نگه داشتن 1 ساه سهم هستید بسم الله

مپنا یه نگاه به سود انباشته و سود تلفیقیش و پی به ای فعلیش در کنار این که بازی حق استفاده نشده هنوز انجام نشده و دوران رکود طولانی مدت سهم نتیجه می دهد که؟؟؟

اون بچه غول هم کاری فعلا بهش ندارم فعلا تا برسه به حدود و ثغور مورد نظر
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

17. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
    جناب آقای درخشانی
    در صورت امکان در خصوص اهداف میان مدت وبلند مدت مپنا راهنمایی فرمایید

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 10 از 134 نخست ... 789101112132060110 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع