صفحه 26 از 134 نخست ... 16232425262728293676126 ... آخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو عادی m_akbari11 آواتار ها
    تشکر شده 171 بار در 38 ارسال
    سلام جناب سعید درخشانی

استراِژی تون رو به من هم میگید ؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید/

خیلی خیلی ممنونم

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید m_akbari11 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 205 بار در 51 ارسال
    با اجازه سعید اقا صورتهای مالی شصفها سودهای باور نکردنی تسعیر نرخ ارز میدهد مثلا 284000000میلیون درهم را معادل هر درهمی 250 گرفته است در صورتی که الان هر درهم 400 است

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ali2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 148 بار در 37 ارسال
    باربد عزیز
    صندوق خصوصیتون پرشده اجازه ارسال پیام نمیده اگه میشه چند تایی رو پاک کنید
    ببخشید اینجا مزاحم شدم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amini1110 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 722 بار در 222 ارسال
    سعید جان یعنی رو ثشاهد نظر نداری جای رشد براش نمیبینی یعنی با چیز دیگه تعویض کنیم بهتره.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Godfathers از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی m_akbari11 آواتار ها
    تشکر شده 171 بار در 38 ارسال
    سلام مهندس سعید درخشانی.
    من باما خریدم امروز جهارشنبه(دیروز جهارشنبه)
    تو +3/5 خرید کردم . به نظرتون خوبه یا بفروشم بره ؟ خبر افزایشش میگفتن امروز میاد ولی متاسفانه هنوز نیومده

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید m_akbari11 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    باربد عزیز روی وتوصا کار نکردم .اما چشم بررسیش میکنم .

سبد بنده الان شامل ؛ ثامان (92) ؛ ثشرق ( 165 ) ؛ وپترو ( 68) ؛ ثمسکن ( 190 ) ؛ کمرجان ( 460 ) ؛ و مقداری ثاخت و سمازن .

شرکتهایی که تو واچینگ لیستم هستند ؛ ونوین ، وپست ؛ وساخت و چند سهم دیگه

اما یه چند تا سهم هستند که بنیادی کارا روشون مثبت نیستند .. مثل شلعاب ؛ شمواد ؛ شیران و یا شفارا .

نظر شما چیه ؟
    اون كدوم بنيادي كاري بوده كه گفته شلعاب از لحاظ بنيادي مشكل داره...شلعاب مطمئنم ميتونه بالاتر از پيشبيني پوشش بده شلعاب يكي از شفاف ترين صورتاي مالي رو داره تغيير تو ترازنامه شركت واقعا عاليه موجودي نقدش حدودا 120 درصد افزايش پيدا كرده كه ميتونه سرمايه در گردش خوبي واسه شركت بسازه از اون ور مشكلي در تامين هزينه هاي ماليش نداره مهمتر از موجودي نقد اسناد دريافتني شركته كه اونم 20 درصد افزايش پيدا كرده شركت تونسته داراييهاشو 18 درصد افزايش بده كه عملا حقوق صاحبان سهامو افزايش داده اما يه نكته اي كه تو ترازنامه مشكوك ميزنه بدهيهاي جاري شركته كه يه دفه رشد 20 درصدي داشته كه به نظر من دستوري هست واسه تعادل ترازنامه...وارد صورتاي ماليش كه بشيم بهاي تمام شده معقولي ارائه كرده و نميتونيم انتظار تعديل تو اين سر فصلو داشته باشيم ...پس ميتونه با افزايش فروش اي پي اسشو تعديل كنه كه جمعو تفريقاي من عدد 100 رو نشون ميده
    ویرایش توسط *سامان* : 2011/12/29 در ساعت 10:40
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali2 نمایش پست ها
    با اجازه سعید اقا صورتهای مالی شصفها سودهای باور نکردنی تسعیر نرخ ارز میدهد مثلا 284000000میلیون درهم را معادل هر درهمی 250 گرفته است در صورتی که الان هر درهم 400 است
    علي اقا سلام
    اوني که گفتيد 6 ماهه ساخته يعني 284 ميليون درهم 8 ميليون دلار 5 ميليون يورو را 6 ماهه ساخته است.که 12 ماهه ميتونه 570 ميليون درهم و 16 ميليون دلار و 10 ميليون يورو بسازه.
    درهم را 2544 ريال ديده است که الان دولتي ان شده است 3036 ريال .يعني 492 ريال در هر درهم دولتي سود.که 6 ماهه دوم با درهم دولتي ميتونه هر سهم 465ريال تعديل بدهد.فقط تو درهم دولتي
    اما گه درهم را 410 تومان الان بگيريد 148 تومان فقط تو 6 ماهه دوم ميتونه تعديل دهد .تو درهم ازاد
    بحساب من با ارز دولتي فعلي پترو اصفهان در سال 91 ميتونه بيش از 200 تومان سود اعلام کنه و با ارز ازاد فعلي بيش از 400 تومان.
    جالب اينکه هم ارز دولتي افزايش يافته است هم ارز مسافرتي که ديروز دلار مسافرتي 1300 فروخته شده است.دلار دولتي 11150 ريال و درهم دولتي 3036 ريال.
    در گزارش 6 ماهه حسابرسي شده پترو اصفهان امده است.
    کليه معاملات ارزي ( خريد خوراک و فروش محصولات صادراتي) شرکت بر مبناي ميانگين نرخ رسمي ارز طي شش ماهه اول سال 1390 محاسبه و در بودجه پيش بيني گرديده است. با توجه به تغييرات نرخ رسمي ارز در شش ماهه دوم سال ميزان تعديلات لازم بر سود و زيان پيش بيني شده مشخص نمي باشد

بگمانم پترو اصفهان تازه پس از عبور از 500 تومان نظر حقوقي ها را بخودش جلب خواهد کرد.و شايد ليدر گروه پتروشيمي گردد .خيلي دوست داشتم استاد درخشاني نمودار شاخص پتروشيمي و مقاومت ان را برامون مي زد.همانطور که نمودار شاخص ساختمونيها را زده است.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    اما شمواد

سعيد جان شمواد از اون سهمايي هست كه بايد منتظر يه انفجار قيمتي توش باشيم شركتي كه زيان انباشتش يه دفه نصف ميشه خيلي حرف واسه گفتن داره شمواد اگه بخاد همينجوري پيش بره جلوي اي پي اسش عدد 60 تومن رو به زودي ميبيني تغيير تو ترازنامه شركت ديوانه كنندست يه نگا به يادداشتهاي توضيحي شركت بندازيد عمق طلبي كه از دورو ور داره دستتون مياد كه اگه اين طلبا وصول بشه عجيب موجودي نقد شركت افزايش پيدا ميكنه شركت تونسته بعضي از خطوط توليد رو بهينه بكنه كه تونسته تا حدودي هزينه هاي مالي رو كاهش بده و برنامه بهينه كردن كل خطوط توليد رو داره به بند 9 يادداشتهاي توضيحي دقت كنيد عمق كار شركت دستتون مياد...داراييهاي شركت 28 درصد افزايش پيدا كرده كه خيلي عاليه از اون ور بدهيهاي جاري شركت 48 درصد افزايش پيدا كرده كه به نظر من غلو كرده با توجه ماهيت صنعت من انتظارم اين بوده كه نهايت 24 درصد افزايش پيدا كنه وارد صورتاي مالي كه بشيم بهاي تمام شده رو معقول اعلام كرده فقط تو بخش درآمداي متفرقه حس ميكنم درآمد كمي رو اعلام كرده برند اين شركت برند معتبري هست و از اينجا درآمد خوبي رو ميتونه شناسايي كنه ...بازار فروش الياف مصنوعي چه در داخل و چه در خارج الان خيلي بهتره و بيشتر صنايع وابسته به استفاده از الياف مصنوعي روي آوردن و قيمت اين اليافم تو بازاراي جهاني افزايش پيدا كرده...يه نكته اي كه ديدم تو صورتاي ماليش افزايش قيمت رو لحاظ نكرده كه اگه بكنه منتظر يه انفجار بايد باشيم....در كل اگه دروغ نگه من در بدترين حالت 30 تومن و در خوشبينانه ترين حالت اي پي اس 50 تومني واسه شركتو پيشبيني ميكنم

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    اما شيران

تو ترازنامه تابلو تو قسمت بدهيهاي جاري غلو كرده 79 درصد افزايش خوب خودشو بدهكار نشون داده كه تابلو دروغه...بهاي تمام شده رو خيلي بالا اعلام كرده و اگه بخاد راستشو بگه تعديل تپلي ميتونه تو اين سرفصل بده هزينه هاي اداري رو عجيب بالا اعلام كرده بابا بيخيال...گزارشش كلا ارزش تحليل كردن نداره چون دروغيه خيلي سرفصلا بالا اعلام شده خيلي سرفصلا پايين اعلام شده فقط خواستن اي پي اس سازي كنن ...اونجوري كه من برداشت كردم اينا اگه بخان راستشو بگن الان بايد 400 تومن اي پي اس اعلام ميكردن...به نظر من هدف شركت تو اين مقطع پوشش سود فعليه البته با تعديل مثبته حدودا 30 درصدي شايد بخان 300 تومن بسازن

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 791 بار در 225 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها

وپترو دستخوش تحولات درونی است و بزودی انتظار رقمهای بالای 100 را دارم
    باربد عزیز این مطلب را بیشتر توضیح میفرمایید یعنی بنیادی سهم در حال اتفاقاتی است .
    البته اینجا همه استادند ولی به نظر من اگر وپترو بتواند قیمت 861 ریال را بشکند به احتمال خیلی زیاد میشه گفت تو موج 3 افتادیم که هدفش خیلی بالا است .

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید حبیب از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع