صفحه 60 از 134 نخست ... 10505758596061626370110 ... آخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

کاربر ویژه بورسی شاهرخ اسلام پور آواتار ها
    تشکر شده 1,121 بار در 102 ارسال

Post وضعیت تکنیکی سرمایه گذاری پتروشیمی (وپترو)

نقل قول نوشته اصلی توسط حبیب نمایش پست ها
    جناب شاهرخ خان اسلام پور
    دوست عزیز ضمن تشکر از تحلیلهای غنی شما اگر فرصت کردید تحلیلی هم از وپترو به همراه موجشماری بفرمایید ممنون میشم
    از نظر شمارش امواج الیوت به نظر می رسد یک پنج موجی نزولی را که از 12 فوریه شروع و در 18 نوامبر سال میلادی گذشته به اتمام رسیده بود را پشت سر گذاشته و وارد یک موج اصلاحی یا پیشرو جدید شده ایم با این اوصاف احتمالا
    ریزموج سوم از موج یکم یا A را پشت سرگذاشته ایم دلیل اصلی آنکه می گویم موج سوم به اتمام رسیده آنست که موج سوم تمایل زیادی برای رسیدن به 161.8% APP موج اول دارد که در مورد اخیر دقیقا از روی همین تراز ریورس کرده
    است پس محتملترین حالت برگشت برای ساخت ریز موج چهارم و سپس صعود برای ساخت ریز موج پنجم صعودی می باشد محتملترین ترازهای فیبوناچی برای ساختن موج چهارم در شکل رسم شده اند که منطقه پرترافیکی از لحاظ
    ترازها بوجود آورده اند نکته بعدی اینکه موج چهارم طبق قانون نمی بایستی با موج اول هم پوشانی بکند یعنی قیمت ما نمی بایستی زیر 676 ریال بیاید البته بعضی منابع برای بازارهای کالا تا ده درصد نفوذ را مورد قبول قرار می دهند
    و این بستگی به تریدر دارد که همپوشانی را بپذیرد یا نه !!!

از لحاظ الگوهای کلاسیک در بازه میان مدت سهم یک الگوی سروشانه معکوس در چارت سهم مشاهده کردم که بیانش خالی از لطف نیست شانه چپ الگو در تاریخ 5اکتبر 2011 شکل گرفته است پس از آن سهم ریزشی را در راستای
    روند نزولی خودش ادامه داده است که سر را در مورخه 28نوامبر 2011 با 36 کندل معاملاتی ساخته است سپس صعودی را تجربه کرده و شانه راست را در مورخه 25 ژانویه 2012 دقیقا با همان 36 کندل ساخته است اگر قیمت خط گردن
    را بشکند می تواند تا قیمت 1023 ریال صعودی را تجربه کند البته اگر بشخصه بخواهم اوردر خرید قرار بدهم روی پیوت سقف در قیمت 863 ریال قرار می دهم البته این فقط نظر شخصی من در مورد ورود می باشد که بسیار محافظه کارانه
    است اما بصورت قانونی بایستی پس از شکست خط گردن و یا پول بک برای لمس خط گردن (که بسیار فرصت خوبی است) وارد شد.

باز هم از لحاظ بررسی الگوهای کلاسیک یک الگوی سرو شانه سقف در بازه کوتاه مدت مشاهده می شود که در صورت اثر گذاری قیمت تا 627 ریال احتمال ریزش دارد دوستان به این نکته توجه داشته باشند که در یک الگوی سروشانه ایده ال
    بایستی خط گردن شیب ملایمی بسمت بالا داشته باشد اما بعلت آنکه در بازه کوتاه مدت هستیم من بشخصه این نوع خط گردن را می پسندم چون به قیمت اجازه نوسان بیشتری می دهد و سیگنال خطای ورود کمتری ایجاد می کند
    بهرحال چند گزینه دیگر در ذهن دارم که اگر بازار به سمت هرکدام چربش بیشتری داشته باشد بیان خواهم نمود دوستان خواهشمندم کاهش حجم معاملاتی و واگراییهای احتمالی را در هر دو الگوی سروشانه مورد بررسی قرار بدهند
    البته من خودم بررسی نموده ام ولی بعلت زیاد شدن حجم مطالب از بیانشان فعلا معزورم انشاءالله فرصت بعدی.
    سه قدرت برجهان حكومت مي كند : ترس حرص حماقت
    آلبرت انیشتن

2. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 99 بار در 27 ارسال
    از اساتید محترم خواهش میکنم یک تحلیل از شاخص کل لطف فرمایند....آیا واگرایی منفی در rsi جدیست؟؟

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید boursbazan از ایشان تشکر کرده اند:

Post وضعیت تکنیکی کاغذ سازی کاوه (چکاوه)

در داخل نمودارش یکی از بدترین و موذی ترین الگوهای معمولا ادامه دهنده مشاهده می شه که جان مورفی آرزو می کرد هیچ مسلمونی دچارش نشه از الگوهای نادره تفسیرش هم بدین صورته که بازار در طی سه فاز ابتدا نزول می کنه
    بعدش وارد یه مرحله خنثی می شه می شه و سپس می ره توی فاز صعودی اما صعودش با رسیدن به سقف مهم قبل از نزول به اتمام می رسه و بعدش می ره برای یه مرحله اصلاح که این اصلاح با پرچم چهار گوش و یا پرچم سه گوش
    به اتمام می رسه و با تائید حجم (افزایش )دوباره صعود می کنه البته صعودش معمولا بیشتر از یک سوم کف تا سقف الگو نمی شه حالا اگه دوستان گفتن این چه الگوییه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود بر دوستانی که درست حدس زدند الگوی فنجان با دسته Chart Pattern / cup with handle Continuation
    حالا وقتی الگوی پـــرچــــــم تموم شد و الگو اعتبار گرفت در مورد تارگتش صحبت خواهم کرد انشاءالله در مورد شمارش امواج الیوت این سهم و شاخص کل که دوستان سوال کرده بودند نظراتم رو فردا خواهم گفت.
    آلبرت انیشتن

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

Lightbulb

دوستان علاقه مند می تونن از لینک زیر مقاله جالبی رو در مورد پترن فنجان دانلود کنن و بخونن.
    http://farsifx.com/PDF/cup%20with%20handle.pdf
    آلبرت انیشتن

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال
    شاهرخ جان این تیز بینی واقعا جای تحسین داره . بنده هم زیاد روی چکاوه کار کردم به نظرم از هر نظر مستعد رشده . . .

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 791 بار در 225 ارسال
    شاهرخ خان عزیز از تحلیل جامع و کامل شما از سهم وپترو بسیاز سپاسگزارم

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید حبیب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 419 بار در 92 ارسال
    جناب شاهرخ اسلامی سپاسگزار از نمودارها و تحلیل هایتان که شرح مبسوطی را ارائه می نمایید.ممنون میشوم در مورد ثامان هم بررسی داشته باشید . قبلا از توجه تان کمال تشکر را دارم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید omidbefarda از ایشان تشکر کرده اند:

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط omidbefarda نمایش پست ها
    جناب شاهرخ اسلامی سپاسگزار از نمودارها و تحلیل هایتان که شرح مبسوطی را ارائه می نمایید.ممنون میشوم در مورد ثامان هم بررسی داشته باشید . قبلا از توجه تان کمال تشکر را دارم.
    بسیار خوشحالم که میتوانم با دانش بسیار اندکی که دارم درحد توانم به دوستان عزیزم در تاپیکی که با نام استاد بزرگوارم آقای درخشانی آراسته شده کمکی هرچند ناچیز بکنم.
    با نگاهی گذرا به نمودارش اولین نکته ای که خودنمایی می کنه یک حرکت تند و تیزه (Sharp) که من بشخصه و بنا به تجربه بلافاصله اولین شماره ای که به این نوع رفتار شارپ بازار میدم موج سوم الیوت می باشد مگر آنکه حرکات قبلی و بعدی
    سهم برام مسجل کنن که با یک حرکت اصلاحی مثل موج C طرف باشم بنابراین شمارش نرم افزار ادونسد گت رو تا حدودی قبول کردم و شکلش رو براتون می کذارم البته یه سری ایراداتی توش می بینم که بیان خواهم کرد

1-محل اتمام موج سوم صعودی با تراز 261.8 درصد فیبو پروجکشن موج اول و با تراز 361.8 در صد فیبو ریتریسمنت (EXT) موج دوم مشخص شده است آن چیزی که معلوم است اینست که موج سوم بسیار بیشتر از معمول پیشروی
    داشته است و می تواند نوید روند پرقدرتی را بدهد بنابراین نرسیدن موج چهارم نزولی به کانالهای رسم شده توسط نرم افزار قابل توجیه می باشند .
    2 موج چهارم حداقل تراز مورد نیاز یعنی 23.6 درصد فیبو برای اعتبار بخشی به خودش را طی کرده است اما نتوانسته دو شرط فیبوناچی دیگر را پوشش دهد.
    3 اندیکاتور Elliott trigger که برای اطمینان از اتمام موج چهارم میباشد هنوز خط مبداء (صفر) را به سمت بالا قطع نکرده است.
    4متاسفانه اوسیلاتور 5,35 نتوانسته به سمت خط صفر پول بک کند که این احتمال را که در سقف قیمتی چند روز قبل ریز موج سوم صعودی ساخته شده و پس از اتمام ریز موج چهارم میریم برای ریز موج پنجم که بعد از آن موج سوم ما
    ساخته خواهد شد را تقویت می کند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    از لحاظ پترنهای کلاسیک بنظر یک الگوی مثلث متقارن صعودی ساخته است که اگر با تائید حجم و شکستن خط مقاومت بالایی انتظار رسیدن به هدف 1525 وجود دارد ضمنا بیان این مطلب خالی از لطف نیست که معمولا دو موج پیشرو
    گسترش نیافته از لحاظ قیمتی با یکدیگر برابر می شوند با این اوصاف موج پنجم احتمالی در قیمت 1557 به اتمام خواهد رسید که با هدف مثلث متقارن تقارن پیدا خواهد کرد.
    نکته آموزشی اینکه طبق قانونی قیمت بایستی در محدوده بین دو سوم الی سه چهارم یادر محدوده یک سوم الی دو سوم پهنای افقی مثلث در جهت روندش با حجم بالایی نسبت به روز های قبلی مثلث را بشکند تا مثلث اعتبار داشته
    باشد
    آلبرت انیشتن

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 419 بار در 92 ارسال
    از تحلیل زیبا و نگارش روان تان در باب ثامان لذت برده و استفاده ی بسیار بردم . دست مریزاد و مرحبا

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید omidbefarda از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    چکاوه رو بنده هم سعی میکنم نمودارش رو از منظر خودم انالیز بکنم . خیلی مباحث خوبی مطرح میشه و استفاده میکنیم از محضر اساتید
    الان وقت عملي شدن اون قولي هست كه چند وقت پيش داديد و عملي نشد.....البته نيم خطي نه.....كامل ميخايم
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

20. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع