صفحه 30 از 37 نخست ... 2027282930313233 ... آخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 362

موضوع: حمل ونقل توکا(حتوکا)

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

پاسخ : حمل ونقل توکا(حتوکا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    خرید حتوکا در قیمت فعلی ( حدود 290 تومان ) بسیار پر ریسک است
    حتوکا صف فروش حدود 1.5 میلیون در قیمت 271 تومان
    معاملات امروز هم جالب نبود( آخرین قیمت 275 ) احتمال افت بصورت نوسانی پیش بینی می شود.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

حتوکا آیا فرصت فروش نیست ؟؟؟ ........
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 550 بار در 172 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وارن بافت نمایش پست ها
    حتوکا سهمی بنیادی و بسیار ارزنده هست و در اصلاحی که داشت امروز روی 61.8 فیبوناچی ایستاد. تارگت به نظر من 500 هم می تواند باشد. دوستان در این قیمت ها برای خرید کم ریسک می باشد.
    تحلیل شخصی و مسئولیت خرید و فروش هر کس با خود اوست
    کنتور 1000 تومانی هم میگفتم ملت توجه نمی کردند. حالا صبر کنید تا حتوکا را هم ببینید...

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وارن بافت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

دوستان حتوکا حداقل به نظر من تا 500 میره ... آخرین فرصت های خرید است به نظرم...

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وارن بافت از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها

حتوکا آیا فرصت فروش نیست ؟؟؟ ........
    حتوکا صف فروش در 313 تومان .

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

حتوکا صف فروش در 313 تومان .
    عاقبت سفته بازی جز نابودی چیزی دیگری ندارد حالا بعضی ها ذوق زده می شوند و مگیه من تحلیل گر هستم
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    عاقبت سفته بازی جز نابودی چیزی دیگری ندارد حالا بعضی ها ذوق زده می شوند و مگیه من تحلیل گر هستم
    جناب ایرج چون مطالب شما را اغلب می خوانم و می دانم که مثل بعضی ها الکی یک حرفی نمی زنید که صرفاً ابراز وجود کنید خدمتتان عرض می کنم که اگر حتوکا با سود حدود 20 تومان سفته بازی است پس حفارس چیست (سرمایه تقریباً برابر) ؟ اگر با سرمایه برابر قیمت خاور زیان ده از زامیاد بیشتر است و اگر و اگرهای دیگر همه نشان از این است که کل این بازار محل اشکال است. یک بازی کثیف در جریان است که اگر شما درست بازی کنید سودی عایدتان خواهد شد وگرنه همه اش فساد و سفته بازی و ضرر است.
    اگر در تاپیک کنتور بروید من کنتور 1000 تومانی را آبان 94 پیشنهاد دادم و دیدید که تا کجا رفت ... بعد ها بسیاری از دوستان در قیمت های 4500 تومان پیشنهاد دادند و گفتند 12000 تومان می شود ، گفتم 20000 تومان هم بود نمی خرم.
    بنیاد در این بازار معجزات آقایان است که سال 94 خودروهای زیانده را با معاملات درون گروهی و افزایش سرمایه های برنامه ریزی شده چند برابر کردند. سفته بازی دولتی آن است که چند سال است نرخ خوراک پتروشیمی ها و پالایشی ها مبهم است و حالا شبندر برایمان معجزه می کند. در این بازار سراسر ابهام و سفته بازی من باز حتوکا را بنیادی تر از 80 درصد سهم ها می دانم و فقط ضعف آن عملکرد برادران اصفهانی به ویژه آقای م است. اگر بنا به سفته بازی هم باشد بازی روی یک سهمی مثل حتوکا شرف دارد به خیلی از سهام دیگر. البته این را هم بدانید که این سهم مواردی در آینده خواهد داشت که مثل کنتور 7000 تومانی در آخر خط همگان خواهند فهمید و همچنان به نظر من حداقل حداقل تا 500 تومان خواهد رفت. 1395/12/04
    راستی فلوله 300 تومانی هم دارم که با توجه به بحران آب و منحصر بفرد بودن کار شرکت خریده ام. ممکن است الان حباب به نظر آید ولی بالاخره P/E آن معقول خواهد شد ولی باید در بازار باهوش عمل کرد... وقتی همه بفهمند که 200 تومان سود ساخته که هر آدم معمولی خواهد خرید. پیش بینی مهم است و ریسک اشتباه بودن هم باید خود فرد بپذیرد البته شما که خود استاد هستید.
    موفق باشید. التماس دعا

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وارن بافت از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وارن بافت نمایش پست ها
    جناب ایرج چون مطالب شما را اغلب می خوانم و می دانم که مثل بعضی ها الکی یک حرفی نمی زنید که صرفاً ابراز وجود کنید خدمتتان عرض می کنم که اگر حتوکا با سود حدود 20 تومان سفته بازی است پس حفارس چیست (سرمایه تقریباً برابر) ؟ اگر با سرمایه برابر قیمت خاور زیان ده از زامیاد بیشتر است و اگر و اگرهای دیگر همه نشان از این است که کل این بازار محل اشکال است. یک بازی کثیف در جریان است که اگر شما درست بازی کنید سودی عایدتان خواهد شد وگرنه همه اش فساد و سفته بازی و ضرر است.
    اگر در تاپیک کنتور بروید من کنتور 1000 تومانی را آبان 94 پیشنهاد دادم و دیدید که تا کجا رفت ... بعد ها بسیاری از دوستان در قیمت های 4500 تومان پیشنهاد دادند و گفتند 12000 تومان می شود ، گفتم 20000 تومان هم بود نمی خرم.
    بنیاد در این بازار معجزات آقایان است که سال 94 خودروهای زیانده را با معاملات درون گروهی و افزایش سرمایه های برنامه ریزی شده چند برابر کردند. سفته بازی دولتی آن است که چند سال است نرخ خوراک پتروشیمی ها و پالایشی ها مبهم است و حالا شبندر برایمان معجزه می کند. در این بازار سراسر ابهام و سفته بازی من باز حتوکا را بنیادی تر از 80 درصد سهم ها می دانم و فقط ضعف آن عملکرد برادران اصفهانی به ویژه آقای م است. اگر بنا به سفته بازی هم باشد بازی روی یک سهمی مثل حتوکا شرف دارد به خیلی از سهام دیگر. البته این را هم بدانید که این سهم مواردی در آینده خواهد داشت که مثل کنتور 7000 تومانی در آخر خط همگان خواهند فهمید و همچنان به نظر من حداقل حداقل تا 500 تومان خواهد رفت. 1395/12/04
    راستی فلوله 300 تومانی هم دارم که با توجه به بحران آب و منحصر بفرد بودن کار شرکت خریده ام. ممکن است الان حباب به نظر آید ولی بالاخره P/E آن معقول خواهد شد ولی باید در بازار باهوش عمل کرد... وقتی همه بفهمند که 200 تومان سود ساخته که هر آدم معمولی خواهد خرید. پیش بینی مهم است و ریسک اشتباه بودن هم باید خود فرد بپذیرد البته شما که خود استاد هستید.
    موفق باشید. التماس دعا
    سلام بنده هم کنتور را نزدیک به 1200 تومان خرید کردم و در 2 هزار فروش ولی حتوکا در سال 96 کاهش سود داشته هر موقع سود سهم زیاد شد و p/e مناسب گرفت باید به حتوکا نگاه مثبت داشت باز هم ممکنه حتوکا به 500 برسه ولی من دنبال این سهم ها نیستم میروم شاراک میخرم با p/e 4 با تشکر
    ویرایش توسط ایرج سابق : 2017/02/22 در ساعت 15:18
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    سلام بنده هم کنتور را نزدیک به 1200 تومان خرید کردم و در 2 هزار فروش ولی حتوکا در سال 96 کاهش سود داشته هر موقع سود سهم زیاد شد و p/e مناسب گرفت باید به حتوکا نگاه مثبت داشت باز هم ممکنه حتوکا به 500 برسه ولی من دنبال این سهم ها نیستم میروم شاراک میخرم با p/e 4 با تشکر
    حتوکا و شاراک هر دو سهم های خوبی هستند ، حتوکا می تواند در میان مدت به حدود قیمتی 500 تومان دست یابد . ما هم رصد می کنیم تا نقطه ورود مناسبی پیدا کنیم . اما واقعیات سهم فعلا بر مدار اصلاح است تا رشد ، دو تا از این واقعیت ها یکی آزاد شدن سهام جدید است که بیش از 100 میلیون سهم است و دیگری عدم تمایل سهامداران عمده برای رشد ( فعلا اینجوری است و هر لحظه می تونه تغییر کند ) است . بنابراین احتمال اینکه حتوکا در مرحله اول تا حدود 275 اصلاح کند زیاد است . ما هم رصد خواهیم کرد تا چنانچه سهم برگشت کند، یکی از گزینه های سرمایه گذاری باشد.
    ویرایش توسط Abad : 2017/02/22 در ساعت 23:54

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

حتوکا و شاراک هر دو سهم های خوبی هستند ، حتوکا می تواند در میان مدت به حدود قیمتی 500 تومان دست یابد . ما هم رصد می کنیم تا نقطه ورود مناسبی پیدا کنیم . اما واقعیات سهم فعلا بر مدار اصلاح است تا رشد ، دو تا از این واقعیت ها یکی آزاد شدن سهام جدید است که بیش از 100 میلیون سهم است و دیگری عدم تمایل سهامداران عمده برای رشد ( فعلا اینجوری است و هر لحظه می تونه تغییر کند ) است . بنابراین احتمال اینکه حتوکا در مرحله اول تا حدود 275 اصلاح کند زیاد است . ما هم رصد خواهیم کرد تا چنانچه سهم برگشت کند، یکی از گزینه های سرمایه گذاری باشد.
    معاملات حتوکا امروز خوب است. تنها ریسک سهام جدید است

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 30 از 37 نخست ... 2027282930313233 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع