صفحه 89 از 110 نخست ... 39798687888990919299 ... آخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 1092

موضوع: لیزینگ صنعت و معدن (ولصنم)

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,518 بار در 9,926 ارسال

پاسخ : لیزینگ صنعت و معدن (ولصنم)

به سخنان هر بی سوادی گوش ندید اونایی که سهم رو فقط بر اساس سود عملیاتی تحلیل میکنند چیز زیادی از بورس نمیدونند در بازار بورس هزاران دلیل برای رشد یک سهم وجود داره.
    ولصنم سهم ارزنده و باارزشیه،دارایی های خوبی هم داره.
    اگر به سود عملیاتی بود خودرو با اون زیان انباشته اصلا نبایست تکون میخورد ولی وقتی ما زیر 300 تومن (قبل افزایش سرمایه)دهها پست در مورد خودرو میگذاشتیم ،برخی بیسوادها ما رو مسخره میکردند دیدید که زمان نشون داد بازدهی خودرو چقدر بود.خودرو ی زیر 300 تومن با احتساب افزایش سرمایه میشد 13 تومن!!! که تا 800 تومن هم بالا رفت حالا ببینید چقدر بالا رفته؟
    منتقدین ولصنم اگر ماشین حساب دارند یه حسابی بکنند ببینند درصد رشد خودرو در ماشین حسابشون جا میشه یا نه؟
    در مورد ولصنم هم زمان جواب منتقدینش رو خواهد داد.
    بالا رفتن شیران دلیل بر بی ارزش بودن ولصنم نیست.
    شما شیران بخر .بذار ما در ولصنم بمونیم و زیان کنیم.خوش گلدین

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,460 بار در 540 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparsamosavi نمایش پست ها

حالا قیمت سهم رو اینجا یاد داشت می کنیم ببینیم کدام بیشتر رشد می کنند ؟

شیران 30830 ریال در تاریخ 1399.07.16
    ولصنم 9010 ریال
    خب تنها 5 روز کاری گذشت و توی این پنج روز بازار کلاً به جز تعداد بسیار بسیار کمی سهام قرمز خونین بود

شیران 38،640 ریال در تاریخ 1399.07.23 بازدهی 25 درصد نسبت به 5 روز پیش و بازدهی نسبت به نهم مهر ماه که قیمت شیران 26،330 ریال بوده معادل 47 درصد ( چهل و هفت درصد بازدهی توی فقط 10 روز کاری و شیران همچنان صف خرید )

ولصنم 8790 ریال در تاریخ 1399.07.23 بازدهی دو و نیم درصد منفی نسبت به 5 روز پیش و بازدهی نسبت به نهم مهر ماه که قیمت ولصنم 8،800 ریال بوده معادل صفر درصد ( ولصنم صفر درصد بازدهی توی 10 روز کاری ولی شیران همچنان صف خرید و چهل و هفت درصد بازدهی توی فقط 10 روز کاری )

گزارش افتضاح 9 ماهه ولصنم نسبت به 6 ماهه کاملاٌ مشخصه

سهم ولصنم توی 6 ماهه 1،105 ریال ساخته و توی 9 ماهه 1،142 ریال یعنی توی سه ماه بعدی فقط 37 ریال ( زیر 4 تومان ) سود ساخته

توی کل 12 ماهه هم شرکت بیشتر از 120 تومان نمیسازه یعنی توی 3 ماهه بعدی هم فقط 6 تومان دیگه میسازه

مشکل اینجاست که خیلی از سهامداران این سود امسال رو با سال قبل مقایسه می کنند و می گن ولصنم بالای 640 درصد نسبت به پارسال توی گزارش 9 ماهه سود ساخته

خیر برادر من از کل این 114 تومن که توی 9 ماهه سخته نزدیک 96 تومانش سود غیر عملیاتی هست که مال فروش وصنعت هست و یعنی ولصنم فقط 18 تومن سود عملیاتی داره و 96 تومان هم سود غیر عملیاتی فروش وصنعت هست

پی بر ای سود غیر عملیاتی که تکرار نمیشه چنده ؟ نکنه پی بر ای گروه را می خواهید بدهید شما؟ قبلاً که دلار 3800 تومان بود پی بر ای سود غیر عملیاتی یک بود چون تکرار نمیشد حالا میگیم دلار شده 32000 تومان و نسبت به 3800 تومان شده هشت و نیم برابر خب پی بر ای غیر عملیاتی هم بشه اصلا 8.5 برابر . خوبه ؟ کل سود عملیاتی 18 تومان که پی بر ای 15.30 گروه رو بهش بدهیم میشه 275 تومان و کل سود غیر عملیاتی ولصنم هم 96 تومان که پی بر ای 8.5 بدهیم میشه 816 تومان و حالا 816 رو با 275 چمع کنید میشه 1091 تومان

یعنی ولصنم از لحاظ بنیادی بیشتر از 1090 تومان ارزش نداره

کل مدیریت شرکت هم میگن بیشتر از 1200 تومان ولصنم ارزش نداره فقط اگه واتی رو بفروشه و اون هم سودش تکرار ناپذیره

وضعیت لیزینگ در زمان کرونا افتضاح شده و اصلا احدی با این گرای ماشین لیز نمی کنه و این مورد رو خود مدیریت توی مجمع ولصنم پارسال هم گفت

سهعم ولصنم را سفته بازی مثل خیلی از سهمهای دیگه تا 2000 تومان بردند و الان هم خیلی ها میگن بالای 55 درصد ریخته پس خیلی عالیه

اصلا هم اینطور نیست و قبلا سفته بازی بالا بردنش .

شیران رو توی 10 روز بالای 50 درصد سود میشد کرد و ولصنم کماکان اندر خم یک کوچه

باید سهمی رو خرید که بیشترین سود را در کمترین مدت کسب کرد

من هم قبل گران شدن شیران پست را زده بودم و اینطوری نیست که بگویید معما چو جل گشت آسان شود

کل بازار صف فروش و شیران کماکان صف خرید

ولصنم هر چه قدر هم شیران صف خرید باشه به صنعتش و هم گروهی هاش مثل ولساپا نگاه میکنه که صف فروش هستند

من توصیه کردم شیران بخرید و پستش هم موجود هست و دوستان اومدند و شروع کردند به حرفهای زشت زدن که ، من چرت و پرت گفتم.

حالا من چرت و پرت گفته بودم یا ...
    ویرایش توسط amirparsamosavi : 2020/10/15 در ساعت 08:32

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,518 بار در 9,926 ارسال

این شیران تاپیک نداره یه بیسواد اومده و هر روز رو اعصاب سهامداران ولصنم راه میره؟!
    بیسواد مگه همه چی به سود عملیاتی هست؟!
    در پست قبلیم که مدیریت هنوز اجازه ثبت نداده گفتم هزاران دلیل برای رشد یک سهم وجود داره ،سود عملیاتی تنها یکی از دلایل برای رشد سهم می باشد.
    با منطق شما اصلا خودرو با اون زیان انباشته هنگفتش یه درصد هم نباید بالا میومد ولی دیدیم که 6 هزار درصد رشد کرد ،چرا چون افزایش سرمایه بالایی داشت.وفتی شما خواب بودید ما در زیر 300 تومن قبل افزایش سرمایه سیگنال خرید خودرو رو می دادیم یعنی با اعمال افزایش سرمایه میشد 13 تومن که تا 800 تومن هم رفت. ولصنم هم یه افزایش سرمایه عالی از سود حاصل فروش واتی و وصنعت داره ،منتظر باشید.
    اینکه شیران بالا میره چه ربطی به ولصنم داره؟!شما برو تاپیک شیران هر چقدر میخوای تبلیغ شیران کن.بذرا ما در ولصنم در زیان بمانیم.
    البته هر کسی مختاره بفروشید یا با سهم بمونه ولی قیاس یک سهم با سهم دیگه هیچوقت درست نبوده.
    وقتی من خودرو رو زیر 300 تومن میخریدم،تمامی سهام بالا میرفتند الا خودرو و تقریبا تمامی سهام بالای 100 درصد رشد داتشند ولی خودور در یک مقطعی نوسان میکرد اما وقتی حرکت خودرو شروع شد چنان جهشی کرد که همه انگشت به دهن موندند.الانم کسی نمیتونه بگه شیران در ده روز فلان قدر رفت ولصنم نرفت.اینا حرف های بیسوادهاست.هر سهمی ممکنه در یک مقطع چنان رشدی بکنه که از تمامی سهام رشد کرده جلو بزنه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

5. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

من خیلی متوجه مقایسه قیمت شیران و ولصنم نمیشم، این دو تا سهم نه تو یک صنعت هستن نه این بازار بازاری هست مه بر اساس تحلیل بنیادی کسی بخواد توش خرید کنه، اگه به تحلیل بنیادی باشه کل بازار قیمتاشون باید یک سوم بشه و همه سهام بازار همین الانم سوپر حباب هستن فقط بحث ولصنم و شیران و ایکس و ایگرگ نیست.

این سهم رشد میکنه و قفل در صف خرید هم میشه و نه به دلایل بنیادی.

من فکر میکنم عده ای در این تاپیک با شما جر و بحث کردن و متاسفانه شما اون کینه از اون افراد رو به خود سهم منتقل کردی و این برای یه تحلیلگر و معامله گر اصلا اتفاق خوبی نیست.

7. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    به سخنان هر بی سوادی گوش ندید اونایی که سهم رو فقط بر اساس سود عملیاتی تحلیل میکنند چیز زیادی از بورس نمیدونند در بازار بورس هزاران دلیل برای رشد یک سهم وجود داره.
    اگر به سود عملیاتی بود خودرو با اون زیان انباشته اصلا نبایست تکون میخورد ولی وقتی ما زیر 300 تومن (قبل افزایش سرمایه)دهها پست در مورد خودرو میگذاشتیم ،برخی بیسوادها ما رو مسخره میکردند دیدید که زمان نشون داد بازدهی خودرو چقدر بود.خودرو ی زیر 300 تومن با احتساب افزایش سرمایه میشد 13 تومن!!! که تا 800 تومن هم بالا رفت حالا ببینید چقدر بالا رفته؟
    منتقدین ولصنم اگر ماشین حساب دارند یه حسابی بکنند ببینند درصد رشد خودرو در ماشین حسابشون جا میشه یا نه؟

سلام.
    خیر مقدم.
    خوشحالم پست شما رو دیدم.

9. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) seraj آواتار ها
    تشکر شده 7,982 بار در 1,687 ارسال

با درود

ولصنم روزانه

لطفا در تصمیم گیری های خود صرفا به مطالب اینجا اکتفا نکنید

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید seraj از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,460 بار در 540 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

در کل با توهین به طرف مقابل مخالفم به خصوص اینکه من هیچ توهینی به احدی تا به حال نکرده ام

خیلی وقتها یه آدم بیسواد بیشتر از بقیه سود میکنه

مهم اینه که چه زمانی به سهم وارد بشیم که از سودش جا نمانیم

بحث من این بود که از صعود سهم شیران جا نمانند

من گفتم که شیران عالی هست

ولصنم هم بالا می برند

اما الان فعلا زوده

من بیسواد هم ولصنم خواهم خرید

ولی فعلا تو زمانی که ولصنمی ها هیچ سودی نکردند من بیسواد سود خوبی کردم

بعضی وقتها باید نوشته های همین بیسوادها را آب طلا گرفت

در خصوص نوشتن توی تاپیک خود شیران حق با شماست

من قصدم تخریب ولصنم نبود و از ابتدا باید توی تاپیک شیران می نوشتم

در کل قصدم خیر و کمک بود و هر که شیران خرید خب برد هم کرد

ولی توهین ظاهرا یه چیز عادی شده و یکی از آیدی ها به نام mehdi 1000 به من میگه چرت و پرت میگی و شما هم که میگی من بیسوادم .

بازار اصلا وضعیت خوبی نداره و همه اعصابها خراب ولی توهین خوب نیست

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید amirparsamosavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گالیور آواتار ها
    تشکر شده 17,288 بار در 5,160 ارسال

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال منیب آواتار ها
    تشکر شده 8,672 بار در 2,240 ارسال

//////////////////////

عضو فعال گالیور آواتار ها
    تشکر شده 17,288 بار در 5,160 ارسال

بازار تصنعی منفیه

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید گالیور از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)