صفحه 77 از 110 نخست ... 27677475767778798087 ... آخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 1092

موضوع: لیزینگ صنعت و معدن (ولصنم)

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : لیزینگ صنعت و معدن (ولصنم)

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    یه عده مریض به عمد دارند رنج منفی کم حجم میزنند.
    آخه اگه فروشنده ای چرا منتظر نمیشی در صف خرید بفروشی؟! اگر هم بقصد اینکار رو میکنی تا پایینتر جمع کنی،امیدوارم یکی بیاد با یه رو دست بهت تا صف خرید یه رنچ پرقدرت بزنه تا سهام فروخته شده ات رو بالاتر بخری تا از این غلط ها دیگه نکنی.
    مردم آزار بیشعور
    ولیز 2400 تومن صف خرید ما هنوز در ولصنم در 468 تومن فروشنده داریم!خدایا کمی تفکر
    سلام و عرض ادب و احترام

سال نو سجاد خان بزرگوار مبارک

بهترینها را که همان سلامتی هست برای شما و خانواده محترمتان آرزومندم

حرص و جوش نخور سجاد خان

مگه به غیر از این هم اصلا انتظاری داری که بازیگر سهم نگذاره سهم رشد کنه!!

مثل همیشه صبور باش عزیز من که نتیجه صبرمان را خواهیم گرفت

یک سری سهم که این همه رشد کرده اند و هیچ بنیادی ندارند رو فقط با آوردن پول پشت آنها و تبلیغ های الکی بالا می بردند که همین الان صف فروش چند صد میلیونی دارند!!

کلیت بازار فعلا خرابه و شاخص کل تا به اینجا حدود 3670 واحد منفیه که به دلایل مختلف نزول بازارهای بورس جهانی به دلیل کم شدن قیمت نفت و همچنین فلزات و تاثیر دهی از ویروس کرونا و عدم خرید سهامداران حقیقی در نوروز همانند همیشه هست

بالاخره ولصنم وصنعت و واتی شو می فروشه و گزارش هاش میاد روی کدال و اونوقت هست که صف های آنچنانی میاد پشت سهم که اون زمان دیگه برای ورود دیر هست

ولساپا نزدیک 20 میلیون صف خرید !! ولیز و وایران صف خرید و آنوقت ولصنم رو داره بازیگرش در منفی میفروشه!

بفروش که مجبوری بالاتر جایگزین کنی !!

وصنعت 47 میلیون صف خرید داره و ولصنم چون میدونه وصنعت ارزشمنده توی این قیمتها نمیفروشه فعلا!!

بعد ولصنمتو داری توی منفی میفروشی!!!
    ویرایش توسط بابک 52 : 2020/03/24 در ساعت 09:21
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب و احترام

حرص و جوش نخور سجاد خان

یک سری سهم که این همه رشد کرده اند و هیچ بنیادی ندارند رو فقط با آوردن پول پشت آنها و تبلیغ های الکی بالا می بردند که همین الان صف فروش چند صد میلیونی دارند!!

کلیت بازار فعلا خرابه و شاخص کل تا به اینجا حدود 3670 واحد منفیه که به دلایل مختلف نزول بازارهای بورس جهانی به دلیل کم شدن قیمت نفت و همچنین فلزات و تاثیر دهی از ویروس کرونا و عدم خرید سهامداران حقیقی در نوروز همانند همیشه هست

بالاخره ولصنم وصنعت و واتی شو می فروشه و گزارش هاش میاد روی کدال و اونوقت هست که صف های آنچنانی میاد پشت سهم که اون زمان دیگه برای ورود دیر هست

ولساپا نزدیک 20 میلیون صف خرید !! ولیز و وایران صف خرید و آنوقت ولصنم رو داره بازیگرش در منفی میفروشه!

وصنعت 47 میلیون صف خرید داره و ولصنم چون میدونه وصنعت ارزشمنده توی این قیمتها نمیفروشه فعلا!!

درود بابک عزیز
    سال نو مبارک عزیز.
    من صبورم،من بخاطر خودم نمیگم.میترسم یه عده از دوستان جو گیر بشند بخاطر یه نوسان 5درصد سهم رو بفروشند بعد از سهم جا بمونند وگرنه من دقیق میدونم اینا چه بازی در میارند.
    ولی حیف پول دستم نیست یه رو دستی به اینا بزنم.
    ده بیست میلیارد تومن داری،قرض بده یه رو دست به اینا بزنم.البته امسال سالی که مقروض ،قرض پس نمیده،ها
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود بابک عزیز
    سال نو مبارک عزیز.
    من صبورم،من بخاطر خودم نمیگم.میترسم یه عده از دوستان جو گیر بشند بخاطر یه نوسان 5درصد سهم رو بفروشند بعد از سهم جا بمونند وگرنه من دقیق میدونم اینا چه بازی در میارند.
    ولی حیف پول دستم نیست یه رو دستی به اینا بزنم.
    ده بیست میلیارد تومن داری،قرض بده یه رو دست به اینا بزنم.البته امسال سالی که مقروض ،قرض پس نمیده،ها

خدا شاهده ارزش وقت گذاشتنها و معرفی و بررسی سهام توسط شما اینقدر بالاست که پول و تشکر نمیتونه جوابگوی آنها باشه !!

فعلا که توی این زمانه میلیارد هم دیگه ارزش نداره و ملک نوساز توی مناطق سمت مرکز نهران متری 30 تومان داره معامله میشه و یه واحد 150 متری میشه 4.5 میلیارد تومان !!!

واقعا پول ایران بی ارزش شده و خنده دار این هست که پول افغانستان از ایران ارزشمند تره !!!

افسوس که اقتصاد ایران را به چنین وضعی کشاندند و روزانه دارند میلیاردها تومان اسکناس بدون پشتوانه چاپ می کنند !!

من فعلا پول نقد ندارم ولی خدا شاهده قسمتی از سود ولصنم و وصنعتم را تقدیم شما می کنم

شما کافیه شماره کارت بدی

خودت می دانی که چقدر دوستت دارم و بارها ازتون خواستم هر چه خواستی فقط کافیه امر کنی

در ضمن اونی که می خواد بفروشه بگذارید بفروشه . اصلا بازار بورس همینه و اگر فرضا فردی اشتباه نکنه تجربه کسب نمیکنه

همه می دانند که شما هر سهمی معرفی کردی به تارگت و هدف خودش رسیده و بالاتر از اون هم دیده

سیمانیها الان کجا هستند! کفرا و کتوکا و اخابر و ثتران و هزاران سهم دیگر الان کجا هستند!!

بکهنوج رو روی چند معرفی کردی شما که الان روی 2600 تومان صف خرید میلیونی داره و دوستان تازه دارند به اون وارد می شوند!!! فکر کنم محدوده 700 تومان بود!!

حالا شما دوست عزیز ولصنمت رو بفروش ( توجه کن که سجاد خان روی 300 تومن ولصنم رو معرفی کردند)
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

خدا شاهده ارزش وقت گذاشتنها و معرفی و بررسی سهام توسط شما اینقدر بالاست که پول و تشکر نمیتونه جوابگوی آنها باشه !!

فعلا که توی این زمانه میلیارد هم دیگه ارزش نداره و ملک نوساز توی مناطق سمت مرکز نهران متری 30 تومان داره معامله میشه و یه واحد 150 متری میشه 4.5 میلیارد تومان !!!

واقعا پول ایران بی ارزش شده و خنده دار این هست که پول افغانستان از ایران ارزشمند تره !!!

افسوس که اقتصاد ایران را به چنین وضعی کشاندند و روزانه دارند میلیاردها تومان اسکناس بدون پشتوانه چاپ می کنند !!

من فعلا پول نقد ندارم ولی خدا شاهده قسمتی از سود ولصنم و وصنعتم را تقدیم شما می کنم

شما کافیه شماره کارت بدی

خودت می دانی که چقدر دوستت دارم و بارها ازتون خواستم هر چه خواستی فقط کافیه امر کنی

در ضمن اونی که می خواد بفروشه بگذارید بفروشه . اصلا بازار بورس همینه و اگر فرضا فردی اشتباه نکنه تجربه کسب نمیکنه

همه می دانند که شما هر سهمی معرفی کردی به تارگت و هدف خودش رسیده و بالاتر از اون هم دیده

سیمانیها الان کجا هستند! کفرا و کتوکا و اخابر و ثتران و هزاران سهم دیگر الان کجا هستند!!

بکهنوج رو روی چند معرفی کردی شما که الان روی 2600 تومان صف خرید میلیونی داره و دوستان تازه دارند به اون وارد می شوند!!! فکر کنم محدوده 700 تومان بود!!

حالا شما دوست عزیز ولصنمت رو بفروش ( توجه کن که سجاد خان روی 300 تومن ولصنم رو معرفی کردند)
    شوخی کردم بابک جان.مرسی از لطف و توجه شما.ارادت
    سهم خوب راه خودش رو میره.بنده هم وارد جریانت رنج مثبت و منفی نمیشم.
    من خریدهام رو انجام دادم و منتظر بازدهی هستم.حالا اینا هر چقدر فیلم و ادا میخواند در بیارند،باکی نیست چون زمان بنفع سهامداران ولصنم هست
    ویرایش توسط orumbourse : 2020/03/24 در ساعت 09:50
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

سلام و عرض ادب و احترام

حرص و جوش نخور سجاد خان

سلام و وقت به خیر و تبریک مجدد سال نو به شما و دیگر دوستان

اگه منظورتون با سهم غگل هست و اون رو بی بنیاد می پندارید واقعاٌ باید به این همه سال فعالیت شما تو بورس ایران انگشت تعجب به دهان گرفت و این رو میتوان در تمامی سهامی که افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی داشتن مشاهده کرد و این خودش بنیادی ترین دلیل میتونه باشه اونم سهمی که سود ده هست و سهامدار عمده اون همیشه ار سهم حمایت کرده و در بازگشایی هم همه اینو دیدن !!!

حالا منظور شما از این صحبت و به حاشیه کشیدن سهم غگل رو نمیدونم
    با تمام احترامی که برای شما و کلیه کاربران قائل هستم نظر شما رو اشتباه میدونم و اگر دلیلی مستند بر بی بنیاد بودن غگل دارید ارائه بدید تا ما هم هوشیار بشیم و از این سهم دوری کنیم!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

از هفته آینده حجم مبنا 450 هزار تا کاهش پیدا میکنه و به 9 میلیون و 850 هزار حجم میرسه.
    هر چقدر حجم مبنا کاهش پیدا کنه قیمت پایانی راحتر مثبت میخوره.

تحلیل بنیادی زیر رو یکی از کاربرها بنام فرهاد موثقی در سهام یاب در مورد ولصنم گذاشته که اطلاعات مفیدی میتونه به سهامداران ولصنم بده.

#ولصنم... در حدود 6 ماه قبل وصنعت حدود 309 میلیون ولصنم داشته و در اسفند 98 تبدیل به صفر و در بازار جذب شده ضمن اینکه شیران نیز حدود 70 میلیون ولصنم واگذار کرد بنابراین تاکنون 379 میلیون ولصنم توسط بازار از واگذاری این دو شرکت جذب شده .
    اکنون صندوق بازارگردانی صنعت و معدن حدود 35 میلیون ولصنم دارد که به فرض واگذاری آن ها این مقدار سهم هم به راحتی توسط بازار جذب خواهد شد . با رسیدن شناوری ولصنم به حدود 20 درصد شاهد افزایش تخفیف مالیاتی شرکت و افزایش سودآوری آن خواهیم بود .
    احتمالا سهم در سه ماهه اول حدود 25 تا 30 تومان سود کسب کرده ( همراه با کسب نقدینگی بدون هزینه حدود 60 تا 70 میلیاذتومان متضمن افزایش درآمد بیشتر در شرکت ) . به احتمال خیلی زیاد در سه ماهه دوم سال مالی ( بهار 99) مابقی سهام شرکت در وصنعت عرضه خواهد شد و حداقل حدود 50 تومان نیز از این بابت به سود خود می افزاید ( در مجموع حدود 110 تا 120 تومان ) و البته با کسب نقدینگی بالا که منجر به افزایش سود بیشتر برای شرکت می شود.
    پس از برگزاری مجمع واتی و احتمالا کسب سود مجمع حداقل 30 میلیاردتومانی از این بابت نیز حدود 15 تومان به سود خود می افزاید در نتیجه سود ولصنم در 6 ماهه دوم به حدود 120 تا 135 تومان خواهد رسید البته بدون واگذاری سهامش در واتی .
    احتمالا در سه ماهه سوم ( تابستان 99) نیز شرکت سراغ واگذاری سهامش در واتی می رود احتمالا با میانگین
    فروش هر سهم 1000 تومان که می شود حدود 466 میلیاردتومان نقدینگی و سود بالا برای ولصنم گرچه بلوک 10 درصدی واتی حداقل هر سهم حدود 1200 تومان ارزش دارد لذا با فرض واگذاری سهامش در واتی احتمالا شرکت به سود حداقل 300 تا 350 تومانی خواهد رسید با توجه به پیش فرض های گفته شده و رشد کم ولصنم در یک سال قبل نسبت به بازار انتظار رشد حداقل 100 درصدی از سهم در نیمه اول سال 99 نسبت به قیمت کنونی دور از انتظار نیست.
    ضمن اینکه کسب نقدینگی حدود 700 میلیاردتومانی و بدون هزینه برای شرکت متضمن سود بیشتر برای شرکت در سال های آتی است .
    ویرایش توسط orumbourse : 2020/03/26 در ساعت 22:18

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

ولصنم تو قیمت های زیر قیمت پایانی معامله میشه اما پایانی میره بالا حالا نمی دونم من قاطی کردم یا سیستم

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال

ولصنم تو قیمت های زیر قیمت پایانی معامله میشه اما پایانی میره بالا حالا نمی دونم من قاطی کردم یا سیستم

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال

جناب سجاد و بابک52 عزیز جاتون خیلی خالیه امیدوارم بزودی دو باره شاهد تحلیلهای نابتون باشیم

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)