صفحه 88 از 110 نخست ... 38788586878889909198 ... آخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 1092

موضوع: لیزینگ صنعت و معدن (ولصنم)

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

پاسخ : لیزینگ صنعت و معدن (ولصنم)

در گروه لیزینگ جزو بهترینهاست ! با P به E معادل 9 معامله میشه

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

ولصنم - 13 مهر:
    سهم به کف کانال بلند مدتی رسیده و در انتهای موج اصلاحی iv یا E از 4 اصلی است، و از نظر فیبوی زمانی به محدودۀ مهمی رسیده که هر آن احتمال تغییر روند از سهم وجود داره... آخرین فروشندگان هم در حالی تخلیه هستند... این سهم طی 52 کندل به سقف کانال در محدودۀ 3700 خواهد رسید تا موج 5 اصلی رو کامل کند...
    حد ضرر تحلیل 830...

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سقراط حکیم آواتار ها
    تشکر شده 669 بار در 79 ارسال

​یادش بخیر 12-13سال پیش وقتی برای اولین بار با مفهوم واگرایی آشنا شدم یکی شو توی چارت ولصنم دیدم!! هول شدم تمام قد کلی ولصنم خریدم

و ماشین حساب به دست منتظر محاسبه سودهام شدم. آنچنان نقره داغم کرد که تا به امروز هرگز سمتش نرفتم
    حماقت بشر را کرانی نیست.....

6. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

بعد از افت شدید قیمتی و خریدهای حقوقی که درحال انجام است
    بنظر محدوده 800 تا 840 تومان قابل بررسیست
    فروش در این محدوده هیجانی بنظر میرسد
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

8. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi 1000 نمایش پست ها
    ولصنم - 13 مهر:
    سهم به کف کانال بلند مدتی رسیده و در انتهای موج اصلاحی iv یا E از 4 اصلی است، و از نظر فیبوی زمانی به محدودۀ مهمی رسیده که هر آن احتمال تغییر روند از سهم وجود داره... آخرین فروشندگان هم در حالی تخلیه هستند... این سهم طی 52 کندل به سقف کانال در محدودۀ 3700 خواهد رسید تا موج 5 اصلی رو کامل کند...
    حد ضرر تحلیل 830...

درود... ولصنم دقیقا به حمایت زمانی و قیمتی اشاره شده طبق تحلیل واکنش مثبت نشون داد و موج 4 خرکی! خودش رو تمام کرد...
    سهم در موج 5 همه چیز رو جبران میکنه... تنها مشکل سهم در کوتاه مدت حجم مبناست که باید بنحوی پر کنند...
    در ضمن هدف موج 1 از 5 سهم 1600 هست که تا ماه آینده خواهد رسید و یک بازدهی اولیه حدود 100% خواهد داد،
    که البته برای عمده سهامداران سهم کاهش ضرر حساب میشه تا کسب سود...

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,460 بار در 540 ارسال

سهم ولصنم حقوقی بسیار بسیار مزخرف و بدی دارد

در زمان رشد سهم حجم مبنا را پر نمی کند تا سهم به سرعت صعود کند

در زمان نزول سهم و در فشار فروش حقوقی سهم خریدار هست و حجم مبنا پر می شود و سهم به راحتی نزول می کند

دوستان به اشتباه به سود غیرعملیاتی سهم که بیش از 100 تومان هست و ناشی از فروش سهم وصنعت هست پی بر ای گروه را می دهند که اشتباه هست

ولصنم را به همین دلیل و الکی بالا برده بودند . در حالیکه ولصنم در کل سال 1399 بیشتر از ده تومان ( 10 تومان ) سود عملیاتی نمی تونه با همه قراردادهایی که با مدیران خودرو داره بسازه

خب شما به سود ده تومان پی بر ای گروه لیزینگ( عدد 16 ) را بدهید که میشه 160 تومان و به 100 تومان سود غیر عملیاتی که تکرار نمیشه در سال بعد پی بر ای یک بدهید

عرف سود غیر عملیاتی پی بر ای یک هست . حالا ما میگیم دلار از 3800 تومان شده 30000 تومان و عرف ما هم میشه حداکثر 8 برابر

خب پس 800 تومان بعلاوه 160 تومان میشه 960 تومان

ولصنم فقط اگر واتی رو بفروشه توی محدوده قیمت قبلی یعنی 2000 تومان ارزش داره وگرنه قیمت پر پرش 1200 تومان هم نیست

شیران 3000 تومانی بسیار بسیار ارزشمند تر و ارزنده تر هست از ولصنم 900 تومانی

تا وقتی اصل جنس هست نرید سراغ فرع

شیران بسیار عالی توسط کارگزاری بانک صنعت و معدن حمایت میشه و هر وقت بازار فشار فروش هست حتی روی صفر تابلو دستور خرید میلیونی برای حمایت می گذارند ولی همین ولصنم در هنگام بازار منفی فقط همین کارگزاری بانک صنعت و معدن توی صف فروش میخره و این اسمش حمایت نیست

شیران بخرید به جای ولصنم

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید amirparsamosavi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

در مورد حقوقی درست گفتید، اما در مورد قیمت گذاری برای سهم با شرمندگی چرت و پرت گفتید...
    خودرو این همه رشد کرد ارزش چنین رشدی رو داشت؟ این همه سهم رشدهای آنچنانی کردند بلحاظ بنیادی ارزش چنین رشدی داشتند؟
    اونوقت ولصنم بدون واتی فقط 1200؟ خوبی شما؟ حداقل 3700 تا آخر سال... واتی رو بفروشه برید رو 10000!
    در ضمن از نظر بنیادی سودآوری سهم و کم حساب کردید... سهم دلایل زیادی داره که میگه قیمت زیر 2000 مفت و مجانی تقدیم کردن سهم به بازار...
    البته من تکنیکالی سهم دارم و وقتی حداقل هدف سهم 3700 هست دلیل بنیادی این رشد در ادامه مشخص میشه اما دیگه اون موقع 900 یا 1200 نیست، بالای 3000تومنه!

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi 1000 نمایش پست ها
    در مورد حقوقی درست گفتید، اما در مورد قیمت گذاری برای سهم با شرمندگی چرت و پرت گفتید...
    خودرو این همه رشد کرد ارزش چنین رشدی رو داشت؟ این همه سهم رشدهای آنچنانی کردند بلحاظ بنیادی ارزش چنین رشدی داشتند؟
    اونوقت ولصنم بدون واتی فقط 1200؟ خوبی شما؟ حداقل 3700 تا آخر سال... واتی رو بفروشه برید رو 10000!
    در ضمن از نظر بنیادی سودآوری سهم و کم حساب کردید... سهم دلایل زیادی داره که میگه قیمت زیر 2000 مفت و مجانی تقدیم کردن سهم به بازار...
    البته من تکنیکالی سهم دارم و وقتی حداقل هدف سهم 3700 هست دلیل بنیادی این رشد در ادامه مشخص میشه اما دیگه اون موقع 900 یا 1200 نیست، بالای 3000تومنه!
    خواستم به خاطر بی ادبی و بی حرمتی پاسخ شما رو ندم به خاطر به کار بردن کلمه چرت و پرت در پاسخ به نوشته بنده .

من چرت و پرت می گویم؟

شما قدیمی های سایت بهتر است حفظ حرمت کنید و نه اینکه تا نوشته ای باب سلیفه تان نباشد، به مخاطب خود بی حرمتی کنید .

مگر اینجا چاله میدان هست؟

شما که دارید سهم خودرو را با ولصنم مقایسه می کنید همان بهتر که در تصور و افکار خود بمانید.

هر سهمی دارایی هایی دارد که با آن دارایی ها قیمت می خورد . من به دوستان توصیه کردم شیران بخرند به جای ولصنم .

کاملا طبیعی هست تا زمانی که شیران رشد نکنه وآتی رشد نمیکنه و تا زمانی که واتی رشد نکنه ، بانک صنعت و معدن سهم واتی خود را مفت آگهی نمیکنه و تا زمانی که واتی به فروش نره سهم ولصنم رشد آنچنانی نخواهد کرد.

شما اگر از مدیران خود شرکت هم بپرسید اذعان دارند که سهم ولصنم بیشتر از 1200 تومان بیشتر ارزش ندارد .

حال اگه به صورت سفته بازی تا 2000 تومان بردند فقط به بهانه فروش واتی بود .

حالا خود واتی از 2600 تومان قیمتش نصف شده و شده 1300 تومان .

تا زمانی که شیران به قیمت واقعی خود نرسه ولصنم هیچ جا نمیره .

من توصیه کردم که به جای ولصنم خود شیران را بخرند .

الان شیران حتی حجم مبناش رو به زور می دهند در حالیکه ولصنم تا بازار شل میکنه تا صفر تابلو و حتی منفی معامله میشه و همه اینها به خاطر عدم حمایت حقوقی اش هست .

دلیلی نداره که شما که ولصنم دارید بدون دلیل از توصیه منطقی من که خرید شیران به جای ولصنم هست عصبانی بشید و علنی توهین کنید.

تا شیران به قیمت مطلوب نرسه ، بانک واتی رو آگهی نمی کنه و تا واتی فروخته نشه ، ولصنم رشد آنچنانی نمی کنه .

شما به سود غیر عملیاتی فروش وصنعت پی بر ای چند می دهید؟

مگر این سود تکرار شدنی هست؟ ولصنم کل سود عملیاتی سال 1399 آن ده تومان هم نیست . بهتره یک نگاه به گزارشهای سهم بکنید.

حالا چون ایران خودرو قیمتش فلان قیمته ، ولصنم باید بشه 3700 تومان؟

ولصنم هم دارایی های ایران خودرو رو داره همانند بانک پارسیان و ...؟

همین الان ولصنم 6 میلیون سهم شکلز بالای 5200 تومان خریده که کلی توی ضرر هست .

وقتی سلطان شیران هست آدم نمیره کفتار ولصنم بخره

حالا قیمت سهم رو اینجا یاد داشت می کنیم ببینیم کدام بیشتر رشد می کنند ؟

شیران 30830 ریال در تاریخ 1399.07.16
    ولصنم 9010 ریال

مشکل اصلی ولصنم بانک صنعت و معدن هست . بانکی که تمام فکر و ذکرش از طریق کارگزاری بانک صنعت و معدن سهم شیران هست و نه ولصنم .

بانکی که با دستور خود به شیران موجب شد شیران سال قبل توی همین ولصنم و در قیمتهای زیر 400 تومان میلیونی ولصنم خودش را مفت بفروشد .

مدیریت ولصنم یا بهتر بگم بانک صنعت و معدنی که ( ولصنم بدون اجازه بانک اجازه آب خوردن نداره) که سال قبل توی همین ولصنم و در قیمتهای مفت سهم وصنعت خود را حراج کرد

بانک فقط براش سهم شیران مهم هست و بس

بیایید واقع بین باشید و از توهین کردن به نظر مخالف خود بپرهیزیم.

سهمی که کل سود عملیاتی آن ده تومن هست باید قیمت آن چند باشد؟
    ویرایش توسط amirparsamosavi : 2020/10/07 در ساعت 23:04

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید amirparsamosavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

این قفل صف خرید شه دیگه براحتی فرصت ورود در قیمت های رویایی فعلی رو نمیده، از آخرین فرصت های خرید مفتی سهم استفاده کنید.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparsamosavi نمایش پست ها
    خواستم به خاطر بی ادبی و بی حرمتی پاسخ شما رو ندم به خاطر به کار بردن کلمه چرت و پرت در پاسخ به نوشته بنده .

من چرت و پرت می گویم؟

شما قدیمی های سایت بهتر است حفظ حرمت کنید و نه اینکه تا نوشته ای باب سلیفه تان نباشد، به مخاطب خود بی حرمتی کنید .

مگر اینجا چاله میدان هست؟

شما که دارید سهم خودرو را با ولصنم مقایسه می کنید همان بهتر که در تصور و افکار خود بمانید.

هر سهمی دارایی هایی دارد که با آن دارایی ها قیمت می خورد . من به دوستان توصیه کردم شیران بخرند به جای ولصنم .

کاملا طبیعی هست تا زمانی که شیران رشد نکنه وآتی رشد نمیکنه و تا زمانی که واتی رشد نکنه ، بانک صنعت و معدن سهم واتی خود را مفت آگهی نمیکنه و تا زمانی که واتی به فروش نره سهم ولصنم رشد آنچنانی نخواهد کرد.

شما اگر از مدیران خود شرکت هم بپرسید اذعان دارند که سهم ولصنم بیشتر از 1200 تومان بیشتر ارزش ندارد .

حال اگه به صورت سفته بازی تا 2000 تومان بردند فقط به بهانه فروش واتی بود .

حالا خود واتی از 2600 تومان قیمتش نصف شده و شده 1300 تومان .

تا زمانی که شیران به قیمت واقعی خود نرسه ولصنم هیچ جا نمیره .

من توصیه کردم که به جای ولصنم خود شیران را بخرند .

الان شیران حتی حجم مبناش رو به زور می دهند در حالیکه ولصنم تا بازار شل میکنه تا صفر تابلو و حتی منفی معامله میشه و همه اینها به خاطر عدم حمایت حقوقی اش هست .

دلیلی نداره که شما که ولصنم دارید بدون دلیل از توصیه منطقی من که خرید شیران به جای ولصنم هست عصبانی بشید و علنی توهین کنید.

تا شیران به قیمت مطلوب نرسه ، بانک واتی رو آگهی نمی کنه و تا واتی فروخته نشه ، ولصنم رشد آنچنانی نمی کنه .

شما به سود غیر عملیاتی فروش وصنعت پی بر ای چند می دهید؟

مگر این سود تکرار شدنی هست؟ ولصنم کل سود عملیاتی سال 1399 آن ده تومان هم نیست . بهتره یک نگاه به گزارشهای سهم بکنید.

حالا چون ایران خودرو قیمتش فلان قیمته ، ولصنم باید بشه 3700 تومان؟

ولصنم هم دارایی های ایران خودرو رو داره همانند بانک پارسیان و ...؟

همین الان ولصنم 6 میلیون سهم شکلز بالای 5200 تومان خریده که کلی توی ضرر هست .

وقتی سلطان شیران هست آدم نمیره کفتار ولصنم بخره

حالا قیمت سهم رو اینجا یاد داشت می کنیم ببینیم کدام بیشتر رشد می کنند ؟

شیران 30830 ریال در تاریخ 1399.07.16
    ولصنم 9010 ریال

مشکل اصلی ولصنم بانک صنعت و معدن هست . بانکی که تمام فکر و ذکرش از طریق کارگزاری بانک صنعت و معدن سهم شیران هست و نه ولصنم .

بانکی که با دستور خود به شیران موجب شد شیران سال قبل توی همین ولصنم و در قیمتهای زیر 400 تومان میلیونی ولصنم خودش را مفت بفروشد .

مدیریت ولصنم یا بهتر بگم بانک صنعت و معدنی که ( ولصنم بدون اجازه بانک اجازه آب خوردن نداره) که سال قبل توی همین ولصنم و در قیمتهای مفت سهم وصنعت خود را حراج کرد

بانک فقط براش سهم شیران مهم هست و بس

بیایید واقع بین باشید و از توهین کردن به نظر مخالف خود بپرهیزیم.

سهمی که کل سود عملیاتی آن ده تومن هست باید قیمت آن چند باشد؟
    در چنین بازاری عیار سهام مشخص میشه

بالای 95 درصد کل صفهای خرید بازار رو دادند در انتهای بازار امروز یکشنبه مورخ بیستم مهر ماه

ولی حتی حجم مبنای شیران رو هم ندادند

در حالیکه ولصنم رو به راحتی می فروختند

اینجا مشخص میشه شیران به مراتب ارزنده تر از ولصنم هست

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید amirparsamosavi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)