صفحه 21 از 49 نخست ... 111819202122232431 ... آخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 486

موضوع: سيمان درود ( سدور )

عضو فعال
    تشکر شده 3,182 بار در 728 ارسال
    مقایسه مقدار فروش و ارزش بازار چند سیمانی (عدد اول مقدار فروش پیش بینی شده سیمان بر حسب تن در سال 92 بوده و عدد دوم ارزش بازار سهم مورد نظر در پایان معاملات امروزه....توضیح اینکه فقط مقدار فروش مستقیم سهم مورد نظر بدون توجه به پورتفوی سیمانی سهم مورد بررسی ذکر شده که میدونیم پورتفوی سیمانی فاکتور مهم و تاثیر گذاری بر ظرفیت تولید سهم سیمانیه.... ):

1-سکرد : 1.22 میلیون تن-242.8 میلیارد تومن.....2-ساربیل : 1.1 میلیون تن-250.5 میلیارد.......3-سغرب:1.27 میلیون تن-231میلیارد.......4-سبهان:1.025 میلیون تن-198.4 میلیارد........5-ساراب :1.2 میلیون تن-183 میلیارد........6-سشمال:1.24 میلیون تن-239.3 میلیارد......7-سکرما:1.15 میلیون تن-176.2 میلیارد......8-سصفها:یک میلیون تن-137.5 میلیارد.......9-سدور:1.127 میلیون تن-فقط 82 میلیارد
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................
    آیا این تفاوت زیاد در ارزش بازار سیمانیهای ذکر شده بالا منطقیه؟......آیا با وجود ارزش بازارهای بالای 200 میلیاردی برای سیمانیهایی که حجم فروششون نزدیک به سدوره ارزش بازار 82 میلیاردی سدور قابل قبوله؟....آیا سدور شایستگی رسیدن به ارزش بازار حداقل 160میلیاردی(یعنی سدور 2 هزار تومنی) رو نداره؟.....آیا قابل تصور نیست که تا مدتی دیگه ارزش بازار سدور به 200 میلیارد و قیمتش به 2500 تومن برسه؟..اگه ساربیل و سکرد ارزش بازار ب250 و 242 میلیاردی دارن چرا نباید به سدور با ارزش بازار 200 میلیاردی فکر کنیم؟....بدون شک سدور رو بهترین سیمانی برای خرید میدونم....

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    با نگاهي به معاملات امروز ميشه فهميد هيچ نکته نگران کننده اي وجود نداشته و تنها يک اصلاح کوچک در گروه سيمان صورت گرفته واين گروه همچنان در روند صعودي قرار داره....در معاملات امروز خريد حقوقي در سدور و سفارس و سشرق و سغرب و سکرما بسيار جالب توجه بود...با توجه به اينکه سدور رو پر پتانسيل ترين نماد سيماني ميدانم بد نديدم نگاهي به معاملات امروز سدور داشته باشيم....امروز بقيه سهام سيماني خودم رو به سدور تبديل کردم....گر چه بيشتر سيمانيها ارزنده هستند ولي سدور به اعتقاد من جاي بيشتري براي رشد داره....

معاملات امروز سدور:فروش حقوقي صفر!-خريد حقوقي 1.086 ميليون سهم....يک حقيقي بالاي يک درصد 67500 تا خريده و نکته مهم تر اينه که وصنعت اومده بالاي يک درصد...وصنعت 671 هزار تا (به قيمت تمام شده 1041 تومن) داشت که احتمالا امروز 200 هزار تا خريد و اومد بالاي يک درصد...وصنعت دو روز پيش تو سغرب اومده بود بالاي يک درصد و در دو روز اخير 2.7 ميليون سهم سغرب رو خريد که اگه بخواد چنين رويه اي رو در مورد سدور پي بگيره سدور به راحتي صف خريد ميشه...به هر حال کاري به معاملات فرداي سدور ندارم سدور رو خريدم و نگه ميدارم تا برسه به 2 هزار تومن(2 يا سه ماه ديگه)...اون موقع تصميم به فروش يا نگه داري بيشتر سدور ميگيرم....

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    دیروز کارگزاری بانک ملی هم اومد بالای یک درصد (علاوه بر وصنعت که پریروز اومده بود)...حقوقی ها تازه دارن به ارزش بالای سدور پی میبرن...امروز احتمال صف خرید شدن سدور زیاده و شاید روزهای بعد باید شاهد صف های سنگین در سدور بوده و نگرانی از بابت حجم مبنا....سدور تا رسیدن به ارزش بازار 200 میلیاردی و قیمت 2500 تومنی جا برای رشد داره....این تایپک چقدر خلوته..من دیگه فعلا پست نمیزنم تا وقتی دوستان هم مشارکت کنن....

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 ارسال
    با سلام
    دوستان گرامی
    شما می توانید در سایت http://ipcshop.ir/?affiliateid=3 گزارش های رتبه بندی شرکت ها در شاخص های مالی، اقتصادی و بهره وری مربوط به تفکیک گروه های اقتصادی را دانلود نمایید.

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    تعدیل سهم احتمالا لو رفته .
    توی بازار قرمز سیمانیها عالی معامله شد
    دوتا حقوقی هم که بخوبی روش فعال هستند
    انشالله سدور 2000 تومنی را شاهد خواهیم بود 3 تا 9 ماهه
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    در سدور چه خبره؟....یکشنبه
    وصنعت
    اومد بالای یک درصد....دوشنبه
    کارگزاری بانک ملی
    اومد بالای یک درصد...
    سه شنبه
    هم صندوق سرمایه گذاری مشترک
    عقیق
    اومد بالای یک درصد...چرا؟...همچنان سدور رو پرپتانسیل ترین نماد سیمانی برای رشد میدونم و امیدوارم بقیه سیمانیها هم برگردن به مدار رشد...باز هم تاکید میکنم سدور 1.25 میلیون تنی شایستگی دست یابی به ارزش بازار 200 میلیاردی یعنی قیمت 2500 تومنی رو داره همچنان که الآن ساربیل و سکرد و سغرب تقریبابا همین ظرفیت تولید ارزش بازار بالای 200 میلیاردی دارن....در این چند روزه سهم داره از حقیقی خرد و نوسان گیر خالی میشه...قاعدتا امروز باید شاهد صف سنگین سدور باشیم...

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    با گزارشات عالی سیمانیها و بسته شدن دو سهم دیگه برای تعدیل
    از شنبه رالی مجدد گروه شروع میشه
    دیروز و امروز سدور قویترین معاملات گروه را داشته
    این سهم هفته خیلی خوبی در پیش داره
    بعید نیست هدف 2000 تومنی زودتر از انتظار ما محقق بشه
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال
    سیمان سدور
    با اصلاحیه ای پیشبینی 92باز هم سود واقعی رو مخفی کرد
    فقط سیمان صادراتی اش که شرکت های دیگه تنی 130تومان میفروشند رو 98هزار تومان اورده
    که اگر فقط این تعدیل این بند رو در نظر بگیریم
    به ازای هر تن 30000تومان خواهد شد
    که این مقدار را اگر در 212800تن ،ضرب کنیم تقریبا 6میلیارد میشود
    که برای هر سهم 75تومان تعدیل میشود
    یادش بخیر رو 670-700فروختم واقعا حیف شد
    اگر همون75تومان تعدیل را در نظر بگیریم سود شرکت میرسه به 270تومان
    در حال حاضر با p/e=4
    در حال معامله است که به نظر میرسه همچنان ارزنده است

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    همچنان که قبلا ذکر کردم با توجه به ارزش بازار بسیار پایین سدور 1.25 میلیون تنی و پتانسیل تعدیل بالای سود 92 این سهم رو بهترین سهم سیمانی میدونم....باز هم تاکید میکنم سدور شایستگی دست یابی به ارزش بازار 200 میلیاردی یعنی قیمت 2500 تومن رو داره...

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط yousef نمایش پست ها
    با توجه به اينکه سدور رو پر پتانسيل ترين نماد سيماني ميدانم بد نديدم نگاهي به معاملات امروز سدور داشته باشيم....امروز بقيه سهام سيماني خودم رو به سدور تبديل کردم....گر چه بيشتر سيمانيها ارزنده هستند ولي سدور به اعتقاد من جاي بيشتري براي رشد داره....

معاملات امروز سدور:فروش حقوقي صفر!-خريد حقوقي 1.086 ميليون سهم....يک حقيقي بالاي يک درصد 67500 تا خريده و نکته مهم تر اينه که وصنعت اومده بالاي يک درصد...وصنعت 671 هزار تا (به قيمت تمام شده 1041 تومن) داشت که احتمالا امروز 200 هزار تا خريد و اومد بالاي يک درصد...وصنعت دو روز پيش تو سغرب اومده بود بالاي يک درصد و در دو روز اخير 2.7 ميليون سهم سغرب رو خريد که اگه بخواد چنين رويه اي رو در مورد سدور پي بگيره سدور به راحتي صف خريد ميشه...به هر حال کاري به معاملات فرداي سدور ندارم سدور رو خريدم و نگه ميدارم تا برسه به 2 هزار تومن(2 يا سه ماه ديگه)...اون موقع تصميم به فروش يا نگه داري بيشتر سدور ميگيرم....
    این پست مربوط به 27 خرداده...در این روز سدور آخرین منفی خودش رو خورد و به 967 تومن رسید واکنون با 26.4 درصد رشد طی فقط 6 روز کاری شده 1223 تومن....ضمنا به نظر میرسه زودتر از 2ماه (شاید اوایل مرداد ) به 2 هزار تومن برسه....

در سدور چه خبره؟....یکشنبه
    وصنعت
    اومد بالای یک درصد....دوشنبه
    کارگزاری بانک ملی
    اومد بالای یک درصد...
    سه شنبه
    هم صندوق سرمایه گذاری مشترک
    عقیق
    اومد بالای یک درصد...چرا؟...همچنان سدور رو پرپتانسیل ترین نماد سیمانی برای رشد میدونم و امیدوارم بقیه سیمانیها هم برگردن به مدار رشد...باز هم تاکید میکنم سدور 1.25 میلیون تنی شایستگی دست یابی به ارزش بازار 200 میلیاردی یعنی قیمت 2500 تومنی رو داره همچنان که الآن ساربیل و سکرد و سغرب تقریبابا همین ظرفیت تولید ارزش بازار بالای 200 میلیاردی دارن....در این چند روزه سهم داره از حقیقی خرد و نوسان گیر خالی میشه...قاعدتا امروز باید شاهد صف سنگین سدور باشیم...
    همچنان که قبلا ذکر کردم با توجه به ارزش بازار بسیار پایین سدور 1.25 میلیون تنی و پتانسیل تعدیل بالای سود 92 این سهم رو بهترین سهم سیمانی میدونم....باز هم تاکید میکنم سدور شایستگی دست یابی به ارزش بازار 200 میلیاردی یعنی قیمت 2500 تومن رو داره...
    انتظارم از سدور رو اصلاح میکنم...سدور شایستگی دست یابی به ارزش بازار 250 میلیاردی یعنی قیمت 3125 تومن رو داره !

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 21 از 49 نخست ... 111819202122232431 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع