صفحه 3 از 49 نخست 12345613 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 484

موضوع: سيمان درود ( سدور )

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    برا بار دوم این سهم فرصت داد از دست ندید شاید فرصت خرید بده ..این سهم 40تا 50 درصد از گروه خود عقب هست ..یعنی تنهایی باید مثبت بخوره حالا گروه هم مثبت بخوره چی میشه ..با همین سود پی بریا 5 هم بدیم قیمت سهم حداقل میشه 600...حالا گروه سیمان داره پی بریا بالای 6 میگیره در ضمن درود هنوز اثر افزایش نرخ رو اعلام نکرده ..دوستاین که میخوان در بازار منفی مثبت فقط سود کنن با خیال راحت درود یک گزینه هست ..گزارش ها در کدال ...

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    عاشق سهام مفت هستم دست خودم نیست ..سیمانی با پی برای 4 دیگه پیدا نمیشه پیدا هم بشه دیگه نمیشه خرید ...ببینم چی میشه ..در صدر لیست خرید گروه سیمان ..

در ضمن سیمان فارس برا تعدیل بسته شد ....یکی دیگه پرید ..

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,521 بار در 26,655 ارسال
    من که الان از سهم های باز خودم تقریبافقط سدور و سنیر دارم که هردو حدود 350 تومان خریدم و نگاشونم نمیکنم!
    بقیه سرمایه رو مجبور شدم خارج کنم
    کمی هم فاسمین داشتم که اجبارا در 650امروز دادم رفت پول لازم بودم(خرید 400تومان)
    الان فقط وپست420تومانی که بستست بعلاوه سنیر و سدور دارم و تقریبا از بازار دورم کمی به اعصابم استراحت میدم!
    البته کمی هم از قدیم!بتک دارم که بیخیالش شدم
    اخراج شده و معلوم نیست چی بشه!
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 343 بار در 61 ارسال

Question سیمان درود

با عرض سلام:به نظرشما تعدیل سدور چقدره و کی؟

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید majid abd از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,521 بار در 26,655 ارسال
    به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت سيمان درود طی نامه شماره مورخ 1391/07/30 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1391/12/30 با سرمایه 80,000 میلیون ریال مبلغ 1,354 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

شرکت پيشبيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 30/12/91 را در تاريخ هاي 02/12/90 و 20/12/90 (حسابرسي شده) مبلغ 1,182 ريال و در تاريخ 04/05/91 مبلغ 1,188 ريال اعلام نموده که دلايل تغيير جزييات پيش بيني اخير را به شرح ذيل پيش بيني اعلام نموده است.
    علت عمده افزايش مبلغ فروش نسبت به پيش بيني قبل افزايش حدود22درصدي در نرخ فروش سيمان براي 6ماهه دوم سال بر اساس مصوبه انجمن صنفي کافرمايان صنعت سيمان بوده است با توجه به اينکه پيش ببني مقدار فروش به مقدار 3068تن کاهش يافته که انحراف ناشي از کاهش مقدار (1957)ميليون ريال بوده است وليکن به علت افزايش نرخ متوسط فروش انحراف ناشي از نرخ مبلغ 71142ميليون ريال ميباشد که در مجموع 69185ميليون ريال درآمد ناشي از فروش افزايش داشته است.
    افزايش در بهاي تمام شده کالاي فروش رفته به علت افزايش در هزينه هاي دستمزد مستقيم وهمچنين افزايش در هزينه هاي سربار بخصوص هزينه پاکت حدود 136در صد وهزينه مازوت مصرفي به علت پيش بيني استفاده از مازوت در فصل سرما به علت افت فشار گاز وهمچين پيش بيي 15الي25درصد افزايش در هزينههاي قطعات ولوازم مصرفي به علت افزايش نرخ تورم بوده است.
    افزايش در هزينه هاي اداري وفروش به علت هزينه حمل سيمانهاي صادراتي تامرز کشور عراق وهمچنين افزايش در هزينه هاي حقوق ودستمزد پرسنل به علت افزايش در ميانگين اضافه کاري بوده است.
    افزايش در هزينه هاي مالي به علت پيش بيني دريافت تسهيلات به مبلغ 35ميليارد ريال ميباشد.
    افزايش در درآمد حاصل از سرمايه گذاري به علت پيش بيني افزايش در سود سپرده هاي بانکي ميباشد که در پرتفوي سرمايه گذاري ارائه گرديده است.
    افزايش در درآمد هاي متفرقه به علت افزايش در پيش بيني فروش ضايعات وهمچنين برگشت جرائم منابع طبيعي وعوارض آلايندگي ميباشد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    سکرد 170 تومن سود تقسیم کرد...

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی پدر پسر شجاع آواتار ها
    تشکر شده 225 بار در 78 ارسال
    با سلام به دوستان
    من یه سوال برام پیش اومده
    چرا از میزان صادرات و نرخ تسعیر اون چیزی تو گزارش شش ماهه نیست؟
    با سپاس.
    ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم...

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید پدر پسر شجاع از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(14) safaklar آواتار ها
    تشکر شده 3,571 بار در 610 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پدر پسر شجاع نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من یه سوال برام پیش اومده
    چرا از میزان صادرات و نرخ تسعیر اون چیزی تو گزارش شش ماهه نیست؟
    با سپاس.
    شرکت تو گزارش قبلی نوشته بود که با توجه به اینکه ارز صادراتی رو با نرخ مرجع تسعیر میکنه میلغ فروش رو با احتساب ریالی بعنوان فروش خالص تو گزارشها انعکاس میده .افزایش نرخ مرجع میتونه فنر رشد شرکتهای سیمانی (شرکتهایی که تراز ارزی مثبت دارند) منجمله سدور باشه

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید safaklar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    سیمان درود را موج شماریش را اینجور میبینم
    از اوون سهم های زیر خاکی است که واقعا حرکاته شارپ و خوبی داره
    سهم طبق این موج شماری باید یه 5 موج در غالب موج c بیاد پایین و اونجا میشه باز برای خریدش با توجه به علائم برگشتی در مکدی و آر اس آی اقدام نمود با هدف های بالای 600 تومن ( احتمالا نصف راه صعود را با تعدیل خواهد رفت) . خلاصه دنبال کردن این سهم خالی از لطف نیست

لینک تصویر
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    پوشش 32 درصدی سود هر سهم «سدور»

گروه بنگاهها- شرکت سیمان درود طی 6 ماه نخست سالجاری معادل 32 درصد از پیشبینی سود هر سهم یکهزار و 350 ریالی خود را پوشش داد.

براساس اطلاعیه سازمان بورس، شرکت پیشبینی سود هر سهم سال مالی 90 را در نخستین پیشبینی مبلغ 369 ریال و در آخرین پیشبینی مبلغ یکهزار و 149 ریال اعلام کرده بود که براساس صورتهای مالی حسابرسی شده مبلغ یکهزار و 149 ریال تحقق یافته است.

«سدور» پیشبینی سود هر سهم امسال را طی سالمالی 90 مبلغ یکهزار و 182 ریال پیشبینی کرده و در تاریخ چهارم مردادماه 91 مبلغ یکهزار و 188 ریال اعلام کرده که علت تعدیل را افزایش مبلغ فروش و افزایش 22 درصدی نرخ فروش سیمان براساس مصوبه انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان عنوان کرده است.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 3 از 49 نخست 12345613 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع