صفحه 6 از 49 نخست ... 345678916 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 484

موضوع: سيمان درود ( سدور )

عضو عادی پدر پسر شجاع آواتار ها
    تشکر شده 225 بار در 78 ارسال
    جالب این جاست که سدور بدبخت ازین فاجعه به دوره.
    بعدشم صادرات بالای خیلی از سیماینا جبران این مساله رو می کنه.
    اما امروز حضور فروشنده حقوقی روی این سهم تعجب داشت!!! بالای 500 هزار گذاشته بود فک کنم.
    ما که بازم خریدیم بدون رعایت درصد سبد.
    خدا بخیر کنه.s
    ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم...

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید پدر پسر شجاع از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال king آواتار ها
    تشکر شده 730 بار در 170 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پدر پسر شجاع نمایش پست ها
    عجب حجمی!!!
    انگار فقط من و king عزیز سدور رو دوست داریم
    ما که فعلا هستیم

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید king از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال king آواتار ها
    تشکر شده 730 بار در 170 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fallah نمایش پست ها
    بورس نیوز هرچی بگه عکسش رو انجام بدین
    رو شبهرن اومد خرابش کرد بستش واسه تعدیل
    چندماه پیش کگل و کچاد رو خراب کرد که هر کدوم بعد دو سه ماه دوبرابر شدن
    اومد خوراک پتروشیمی هارو گذاشت که گرون میشه و فلان که بعد اون همه پتروشیمی ها 50 درصد رشد کردن

آخه من خودم موندم سغربی که نرخ ارز صادراتی رو 1226 گرفته و 54 درصد تولیداتش صادراتیه و با همین نرخ مرجع سال بعد که فرض کنیم 1800 بشه سودشو خیلی میبره بالا چرا مثلا داره جو منفی میده
    من خودم سغرب ندارم ولی اینکار بورس نیوز به افراد ساده لوح خیلی ضرر زده
    مشکل بورس نیوز نیست دوست عزیز.
    مشکل سهامدارانند که با 1 خبر و بدون هیچ تحلیلی صفهای خرید و فروش رو به وجود میارن!
    اگر 1 کم تحلیل می کردند می فهمیدن که سدور بدهی ارزی ندارد که با تسعیر ان زیان بدهد یا ورشکست شود!!!!
    به قول دوست عزیزم پدر و پسر شجاع این سهم در بدبینانه ترین حالت سود پیشبینی شده را پوشش می دهد.
    البته شنیده ها حاکی از ان است که سهم در گزارش 9 ماهه تعدیلش را به بازار اعلام خواهد کرد.
    در بلند مدت جواب سهامداران خود را خواهد داد.
    با تشکر

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید king از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط king نمایش پست ها
    مشکل بورس نیوز نیست دوست عزیز.
    مشکل سهامدارانند که با 1 خبر و بدون هیچ تحلیلی صفهای خرید و فروش رو به وجود میارن!
    اگر 1 کم تحلیل می کردند می فهمیدن که سدور بدهی ارزی ندارد که با تسعیر ان زیان بدهد یا ورشکست شود!!!!
    به قول دوست عزیزم پدر و پسر شجاع این سهم در بدبینانه ترین حالت سود پیشبینی شده را پوشش می دهد.
    البته شنیده ها حاکی از ان است که سهم در گزارش 9 ماهه تعدیلش را به بازار اعلام خواهد کرد.
    در بلند مدت جواب سهامداران خود را خواهد داد.
    با تشکر

با سلام

مشکل بدهی ارزی نیست که

الان همه سیمانی ها با مشکل روبرو می شوند:

افزایش هزینه تولید سیمان در پی قطع گاز و جایگزینی مازوت ۲۰۰ تومانی

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    قطع گاز و افزایش 130 تومانی قیمت هر لیتر مازوت سیمانیها

خبرگزاری فارس: یک کارشناس صنعت سیمان از افزایش 130 تومانی قیمت هر لیتر مازوت مصرفی شرکتهای سیمانی و قطع گاز این شرکتها خبر داد.

علی محمد بد در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به افزایش 130 تومانی قیمت هر لیتر مازوت مصرفی شرکتهای سیمانی از سوی دولت، اظهار داشت: سهم انرژی در قیمت تمام شده تولید سیمان 30 درصد است که افزایش نرخ مازوت باعث بالا رفتن قیمت تولید این محصول شده است.

وی با بیان اینکه هر سال با فرا رسیدن فصل سرما، گاز مصرفی صنعت سیمان به منظور تأمین نیاز مصارف خانگی قطع میشود، افزود: در سالهای گذشته با قطع گاز، افزایش قیمت مازوت اتفاق نمیافتاد و شرکتهای سیمانی سوخت مورد نیاز خود را از طریق مازوت تأمین میکردند ولی امسال همزمان با قطع گاز، قیمت مازوت نیز افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر برخی کارخانههای سیمان که فقط مازوتسوز هستند، همچنان مازوت را با قیمت لیتری 70 تومان دریافت میکنند، گفت: شرکتهایی که تابه حال از گاز استفاده میکردند و حال گاز آنها قطع شده است نباید با شرکتهای مازوت سوز تفاوتی داشته باشند و تمام صنعت سیمان باید از مازوت 70 تومانی برخوردار باشد.

بد تأکید کرد: قیمت سوخت برای شرکتهای سیمانی آزاد شده است، در حالی که قیمت محصولات این صنعت توسط دولت کنترل میشود.

این کارشناس صنعت سیمان ادامه داد: هر سال با قطع گاز، قیمت تمام شده مازوت برای کارخانههای سیمانی به اندازه همان هزینه گاز تمام میشد، اما امسال قیمت مازوت خیلی افزایش یافته است.

وی همچنین با اشاره به افزایش قیمت پاکت مورد نیاز برای بستهبندی سیمان، گفت: عرضه پاکت سیمان در انحصار چند شرکت است و در حال حاضر با کاهش نرخ ارز قیمت پاکت کاهش نیافته است.

وی با بیان اینکه سال گذشته قیمت هر پاکت سیمان 230 تومان بود، گفت: در حال حاضر هر پاکت سیمان 840 تومان عرضه میشود که دولت باید جلوی این گرانفروشی را بگیرد و پاکت سیمان نیز مانند سیمان قیمتگذاری شود.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سعید پور احمدی آواتار ها
    تشکر شده 22,759 بار در 2,760 ارسال
    آقا این بورس نیوز خیلی داره حال میده اتفاقا چند وقت پیش باعث شد سرب و روی بخریم وسود کنیم الانم که سدرو گیرمون اومد......
    ویرایش توسط سعید پور احمدی : 2012/12/08 در ساعت 17:10
    سعادت دیگران بخشی مهم از خوشبختی ماست.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید پور احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fallah نمایش پست ها
    بورس نیوز هرچی بگه عکسش رو انجام بدین
    رو شبهرن اومد خرابش کرد بستش واسه تعدیل
    چندماه پیش کگل و کچاد رو خراب کرد که هر کدوم بعد دو سه ماه دوبرابر شدن
    اومد خوراک پتروشیمی هارو گذاشت که گرون میشه و فلان که بعد اون همه پتروشیمی ها 50 درصد رشد کردن

آخه من خودم موندم سغربی که نرخ ارز صادراتی رو 1226 گرفته و 54 درصد تولیداتش صادراتیه و با همین نرخ مرجع سال بعد که فرض کنیم 1800 بشه سودشو خیلی میبره بالا چرا مثلا داره جو منفی میده
    من خودم سغرب ندارم ولی اینکار بورس نیوز به افراد ساده لوح خیلی ضرر زده
    اینکه بورس نیوز در خیلی موارد جهت دار مطلب میزنه شکی نیست و من خودمم از منتقدان جدیشم
    ولی
    این مواردی که گفتی ارتباطی به گفتن بورس نیوز نداشت و واقعیت بود
    مثلا بدهی ارزی شرکتها با یه نگاه به گزارششون حساب میشه و با دلار مبادله ای برخیشون لطمه جدی میبینن که البته در خبرها داشتیم که احتمال داره در تبدیل اونا به نرخ مبادله ای تجدید نظر بشه

یا بحث محاسبه خوراک پتروشیمی ها به نرخ مبادله ای هم چه بورس نیوز بگه چه نگه همین طور بوده و برخی شرکتها دارن در گزارشات هم همونو میارن هرچند فعلا شاید رقمش قطعی نباشه.

یا در شبهرن که بورس نیوز به تسهیلات ارزی اشاره کرده بود مگه غیر از اینه؟

بازم میگم قصد دفاع از بورس نیوز ندارم و خودمم چندین بار مطلب براشون فرستادم و از نحوه مطالبشون انتقاد کردم اما حداقل این مواردی که گفتین واقعیت بوده که بورس نیوز نوشته.
    مسئله اینه که وقتی یک خبر منفی در مورد سهم هست قرار نیست که اون سهم تعدیل مثبت نده یا رشد نکنه هر کدوم از اینا جای خود محفوظه.

اما در مورد سیمانی ها با توجه به اصلاحی که اخیرا داشتن و مثلا همین سدور از بالای 500به قیمت فعلی رسیده به نوعی افتشون تا حدی پیش خور شدن و شاید افت شدید نکنن اما به هر حال الان 2 مورد مبهمه
    1.نرخ سوخت
    2.وام های ارزی برخی سیمانی ها

اما با همه اینها برخی سیمانی ها اگه کمی دیگه افت کنن میشه به عنوان فرصت خرید نگاه کرد هرچند مسئله مرحله بعدی هدفمندی یارانه ها هم هنوز تعیین تکلیف نشده
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    اینکه بورس نیوز در خیلی موارد جهت دار مطلب میزنه شکی نیست و من خودمم از منتقدان جدیشم
    ولی
    این مواردی که گفتی ارتباطی به گفتن بورس نیوز نداشت و واقعیت بود
    مثلا بدهی ارزی شرکتها با یه نگاه به گزارششون حساب میشه و با دلار مبادله ای برخیشون لطمه جدی میبینن که البته در خبرها داشتیم که احتمال داره در تبدیل اونا به نرخ مبادله ای تجدید نظر بشه

یا بحث محاسبه خوراک پتروشیمی ها به نرخ مبادله ای هم چه بورس نیوز بگه چه نگه همین طور بوده و برخی شرکتها دارن در گزارشات هم همونو میارن هرچند فعلا شاید رقمش قطعی نباشه.

یا در شبهرن که بورس نیوز به تسهیلات ارزی اشاره کرده بود مگه غیر از اینه؟

بازم میگم قصد دفاع از بورس نیوز ندارم و خودمم چندین بار مطلب براشون فرستادم و از نحوه مطالبشون انتقاد کردم اما حداقل این مواردی که گفتین واقعیت بوده که بورس نیوز نوشته.
    مسئله اینه که وقتی یک خبر منفی در مورد سهم هست قرار نیست که اون سهم تعدیل مثبت نده یا رشد نکنه هر کدوم از اینا جای خود محفوظه.

اما در مورد سیمانی ها با توجه به اصلاحی که اخیرا داشتن و مثلا همین سدور از بالای 500به قیمت فعلی رسیده به نوعی افتشون تا حدی پیش خور شدن و شاید افت شدید نکنن اما به هر حال الان 2 مورد مبهمه
    1.نرخ سوخت
    2.وام های ارزی برخی سیمانی ها

اما با همه اینها برخی سیمانی ها اگه کمی دیگه افت کنن میشه به عنوان فرصت خرید نگاه کرد هرچند مسئله مرحله بعدی هدفمندی یارانه ها هم هنوز تعیین تکلیف نشده
    حرفت متین ولی اولا که سیمان درود وام ارزی نداره دوما تفاوت قیمت مازوت ودریافت میکنن وگرنه ارز و تو اتاق تسعیر میکنن که به نفعشون میشه........

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید پور احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

ما به اخبار وشایعات که با هزار دلیل پشت سرشون ابراز و بیان میشن کاری نداریم ما با تکنیکال وفاندامنتال کارمیکنیم بنابراین تمامی اخبار برامون آب گل آلودیست برای ماهی گیری این اخبار وشایعات اتفاقا چیز بدی نیست و برای افراد کاربلد وباهوش بهترین فرصت چون این افراد حدضرر دارند به نظر این آب گل آلود برای این نماد یا مثلا سغرب یه فرصت طلایی ایجاد کرد...

اما تکنیکال و حد ضرر این سهم برای دوستانی که وارد شدن و یا قصد وارد شدن دارند:

حدضرر 420 تومان هدف اول450تومان وبا شکست این قیمت 512 تومان و 566تومان اهداف این سهم هستن.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید پور احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید پور احمدی نمایش پست ها
    حرفت متین ولی اولا که سیمان درود وام ارزی نداره دوما تفاوت قیمت مازوت ودریافت میکنن وگرنه ارز و تو اتاق تسعیر میکنن که به نفعشون میشه........
    من هم نگفتم سدور وام ارزی داره و اشاره کلی به صنعت بود
    دریافت تفاوت قیمت مازوت هم اطلاع ندارم شاید باشه

مطلب شما هم جای خود قابل بحثه ولی من چیز دیگه ای گفتم.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

کلنگ فاز ۴ کارخانه سیمان دورود زده میشود

با توجه به جلسات برگزار شده با مدیرعامل این کارخانه و همچنین مدیران عامل بانکها قرار است تسهیلات لازم برای اجرای این پروژه به زودی اختصاص یابد.

--------------------------------------------------------------------------------
    نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود از کلنگ زنی فاز چهارم کارخانه سیمان دورود در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دورود آنلاین، دکتر عباس قائد رحمت در این رابطه اظهار داشت: با توجه به جلسات برگزار شده با مدیرعامل این کارخانه و همچنین مدیران عامل بانکها قرار است تسهیلات لازم برای اجرای این پروژه به زودی اختصاص یابد.

وی با اشاره به اعتبار مورد نیاز برای اجرای فاز ۴ کارخانه سیمان دورود تصریح کرد: اعتبار لازم برای اجرای این پروژه ۲۲۰ میلیارد تومان است که به زودی این تسهیلات اخذ خواهد شد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مکاتبات صورت گرفته در این زمینه بیان داشت: به زودی کار کلنگ زنی و اجرای عملیات فاز ۴ کارخانه سیمان دورود به زمین زده خواهد شد.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سعید پور احمدی از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 6 از 49 نخست ... 345678916 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع