صفحه 27 از 93 نخست ... 17242526272829303777 ... آخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 930

موضوع: **++** اعلانات صندلی داغ **++**

عضو فعال
    تشکر شده 4,833 بار در 629 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آمن نمایش پست ها
    نه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههه...
    طیب

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محاد از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محاد نمایش پست ها
    طیب
    ديگه نه بزرگ نمي گم...بنويسيد ببنم چه كسي مي تونه حدس درست بزنه..با اين حال يه كمك مهم به همه دوستان مي كنم و اون هم اينكه كاپيتان نمو نيست...
    to continue, please follow me on my page

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,833 بار در 629 ارسال
    خب غیر از جناب کاپیتان و طیب کی میتونه به سئوالات جنگی پاسخ بده

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    ديگه نه بزرگ نمي گم...بنويسيد ببنم چه كسي مي تونه حدس درست بزنه..با اين حال يه كمك مهم به همه دوستان مي كنم و اون هم اينكه كاپيتان نمو نيست...
    فك كنم منمااااااااا
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari110 نمایش پست ها
    با سلام خدمت خانم خادمی
    لطفا یک تاپیک درست کنید برای رای گیری.
    اسم اعضا رو هم بنویسید که هرکسی رو علاقه داشتیم برای مصاحبه انتخاب کنیم ( هر نفر فقط یک رای )
    و بعد از شرکت نفر اول در مصاحبه مجددا برای مصاحبه بعدی رای گیری بشه.
    با این کار علاوه بر دعوت رسمی که از طرف شما انجام میشه نفر اول هم یک دعوتنامه از طرف حدودا 30 - 40 نفر داره که بعید میدونم با توجه به روحیات اعضای این فروم اون رو رد بکنه.
    ضمن تشکر از مجری محترمه به خاطر هیجان وشادی که سعی می کنند در این تاپیک ادامه دار باشد
    به نظر من هم الان فضای این تاپیک مثل تلویزیون ج.ا.ا قبل از سال 1380 شده است

دو 3 تا کانال داری نصف روز برفکه نصف دیگه اش هم برنامه هایی که خود مسئولان تلویزیون دوست دارند به خورد ملت داده می شود
    انصافا برخی از برنامه ها هم خیلی خوب بوده ومورد توجه عموم قرار می گیرند
    الان هم سرکار امن خانم با کلی هیجان می فرمایند مهمان بعدی فلان اقا یا خانم می باشد بچه ها خوشحال باشید

خود سرکار خانم برطبق سلیقه خود ( ویا سلیقه چند نفر از دوستانشان)برای چند نفر دعوتنامه ارسال می کنند و...

دموکراسی با ان که مطمئنا دارای معایب فراوانی است ( در قیاس با ج.ا )ولی باعث دلگرمی کل جمعیت می گردد
    ویرایش توسط سپه : 2012/01/17 در ساعت 15:46
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال Yusef_sbm12 آواتار ها
    تشکر شده 4,027 بار در 685 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپه نمایش پست ها
    ضمن تشکر از مجری محترمه به خاطر هیجان وشادی که سعی می کنند در این تاپیک ادامه دار باشد

دو 3 تا کانال داری نصف روز برفکه نصف دیگه اش هم برنامه هایی که خود مسئولان تلویزیون دوست دارند به خورد ملت داده می شود
    الان هم سرکار امن خانم با کلی هیجان می فرمایند مهمان بعدی فلان اقا یا خانم می باشد بچه ها خوشحال باشید

خود سرکار خانم برطبق سلیقه خود ( ویا سلیقه چند نفر از دوستانشان)برای چند نفر دعوتنامه ارسال می کنند و...

دموکراسی با ان که مطمئنا دارای معایب فراوانی است ( در قیاس با ج.ا )ولی باعث دلگرمی کل جمعیت می گردد

آی گفتی ....

جانا سخن از زبان ما میگویی ....

این سایت دیگه خیلی داره میشه ز .......... سا ....... .

من هم دیگه زیاد حس خوبی ندارم ...
    زندگی منشوریست در حرکت دوّار ؛
    که با رنگهای بدیع ؛
    و دلفریبش ؛

آن را دوست داشتنی ؛
    خیال انگیز ؛
    و پر شور ساخته است .

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Yusef_sbm12 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپه نمایش پست ها

سلام و خير مقدم خدمت جناب سپه كه بعد از حضور چهار مهمان عزيز پست شما رو رويت كرديم ...

ممنونم به خاطر اين مشابهت جالبي كه فرمودين‎؛تا حالا اينطوري فكر نكرده بودم..ولي خب لطف دوستان هميشه شامل حال من بوده و هست...

درباره بحث دمكراسي معتقدم مسائل به ظاهر دمكراتيك در كشور ما از يك جريان پوپوليستي نشات مي گيره و اصل دمكراسي واقعي نياز به سالها تلاش،كتاب خوندن،روزنامه خوندن،اقتصاد خوب،رفاه خوب و ... داره ...

با اين حال و براي اطلاع خدمت شما دوست عزيز و ديگر دوستاني كه اين سوال را در آينده مي پرسند بگم كه براي انتخاب مهمانان عزيزي كه قرار است بر صندلي داغ سايت بورسي تكيه بزنند اصولي را به طور شخصي مرور مي كنم كه مهمترين آن اين است كه شخص خوش نام و خوش فكر باشد و حرف و حديث منفي دنبال آن نباشد...

همچنين مهمانان كساني هستند كه با قوانين نانوشته سايت بورسي مغايرت نداشته باشند؛چرا كه اعتقاد دارم اين صندلي داغ مانند تاپيك مسابقه تيغ دو لبه است؛ و شما بخوان حديث مفصل از اين مجمل ...

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال Yusef_sbm12 آواتار ها
    تشکر شده 4,027 بار در 685 ارسال

سلام بر همه دوستان عزیز

یک مژده خوب دارم .اون هم اینکه که قراره تاپیک "صندلی داغ" را توی سایت راه بندازیم.میهمانان اون رو هم به انتخاب شما دوستان می گذاریم.

فعلا برای شروع می شه دوستانی که علاقه دارید بر صندلی داغ تکیه بزنند و به سوالات داغ شما پاسخ دهند را پیشنهاد بدین تا دعوت نامه برای آنها ارسال شود ؛در صورت پاسخ مثبت شخص مورد نظر سوالها را بر اساس یک قانون منسجم که در پست های آتی درباره آن سخن خواهم گفت ، پیش می بریم.

منتظر همه شما هستم
    سلام و خير مقدم خدمت جناب سپه كه بعد از حضور چهار مهمان عزيز پست ايشون رو رويت كرديم ...

ممنونم به خاطر اين مشابهت جالبي كه فرمودين‎؛تا حالا اينطوري فكر نكرده بودم..ولي خب لطف دوستان هميشه شامل حال من بوده و هست...

درباره بحث دمكراسي هم كه فرمودين‎؛ معتقدم مسائل به ظاهر دمكراتيك از يك جريان پوپوليستي نشات مي گيره و اصل دمكراسي واقعي نياز به سالها تلاش،كتاب خوندن،روزنامه خوندن،اقتصاد خوب،رفاه خوب و ... داره ...

با اين حال و براي اطلاع خدمت شما دوست عزيز و ديگر دوستاني كه اين سوال را در آينده مي پرسند بگم كه براي انتخاب مهمانان عزيزي كه قرار است بر صندلي داغ سايت بورسي تكيه بزنند اصولي را به طور شخصي مرور مي كنم كه مهمترين آن اين است كه شخص خوش نام و خوش فكر باشد و حرف و حديث منفي دنبال آن نباشد...

همچنين مهمانان كساني هستند كه با قوانين نانوشته سايت بورسي مغايرت نداشته باشند؛چرا كه اعتقاد دارم اين صندلي داغ مانند تاپيك مسابقه تيغ دو لبه است و شما بخوان حديث مفصل از اين مجمل ...

زندگی منشوریست در حرکت دوّار ؛
    که با رنگهای بدیع ؛
    و دلفریبش ؛

آن را دوست داشتنی ؛
    خیال انگیز ؛
    و پر شور ساخته است .

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Yusef_sbm12 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    البته سرکار خانم امن کم لطفی نفرماییددومین پست بنده بود

( یه سئوالی دود دار هم از دکتر پرسیده بودیم )
    حدیث مجمل تان خیلی مفصل هست ها

این تاپیک برخی مواقع برای بنده زیاد جذابیت ندارد و دلیلش را به نظر خودم رسانه ای نمودم فقط همین
    (ولی در کل جالبه ما فقط باید بیاییم ورای بدهیم همه چیز از قبل مشخصه )

( اخرین نفری که پوپول پوپول می کرد هم بعد از نوشته یکی از مدیر ان سایت خانه نشینی اختیار کردند( ایشان زدن تشکر را اقدامی پوپولیستی می دانستند) امیدوارم سرنوشت شما مانند ایشان نگردد)
    امیدوارم

ایول یوسف جان عجب چیزی رو کردید
    پست بالایی را دارم میگم
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    [B]سلام

سپاس بي نهايت از دوستان عزيز ؛به ویژه جناب Holy عزيز و ناهيد جان که هميشه به من لطف داشتند..

دوستان عزيز که پیشنهادی برای دعوت از مهمانان برنامه صندلی داغ در هفته های آتی داشته باشند بفرمایند تا در شواي مصلحت تشخيص نظام صندلی داغ بررسی شود ...

در صورت تاييد صلاحيت برای شخص مورد نظر دعوتنامه ارسال می شود و در صورت موافقت در ليست مهمانان قرار خواهد گرفت ..

خلاصه کلام اينكه دوستانی را که پيشنهاد می دهید ؛قبل از همه بايد با قوانين سايت بورسي مغايرت نداشته باشند و تاكنون تيشه به ريشه سايت بورسي نزده باشند...[/B]

از همه دوستانی که در تاپيك "صندلی داغ" با پست و تشکر ها خود مشارکت می کنند،سپاسگزارم ..

به افتخار خودتون...
    فقط جهت اطلاع ....

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 27 از 93 نخست ... 17242526272829303777 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع