صفحه 3 از 14 نخست 12345613 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 139

موضوع: *-* صندلی داغ ویژه جناب holy*-*

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    اما در ادامه باید بگم ،اون زمان منزل ما ،تهران خیابان مولوی ،سلیمانخانی بود که تا 12 سالگی هم همونجا بودیم و سپس اومدیم مشهد ،
    باید عرض کنم تک فرزند هستم و علت هم فوت پدرم بود که 6 ماه قبل از بدنیا اومدنم ،به دلیل سکته مغزی از دنیا رفت .......
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

عضو فعال HOLY آواتار ها
    اما پرسش دوم :
    دیپلمم ریاضی فیزیک هست ولی کنکور تجربی شرکت کردم ،اون زمان رسم بود برای اینکه پایه قویتری از بابت ریاضی و فیزیک و شیمی و ... بوجود بیاد و شانس قبولیدر کنکور بالاتر بره
    کسانی هم که علاقمند پزشکی بودند در رشته ریاضی دیپلم میگرفتند ،البته من خودم واقعا شیفته ریاضی بودم ،
    سال اول خداخواست و قبول شدم (البته یک کم کنکور سختتر از الان بود ) ،پزشکی سراسری ،پزشکی آزاد مهندسی عمران آزاد قبول شدم که بین اینها سراسری و انتخاب کردم سال 76 فارغ التحصیل شدم ........

عضو فعال HOLY آواتار ها
    والا من همیشه میگفتم ،پزشکی شغل دوم خوبیه ، و دوست داشتم اینجوری باشه ،چون وقتی پزشک از بیمارش توقع مادیات داره یک کم کار سخت میشه ،البته برای تمام همکاران شریفم که با زحمت فراوان و مشغاتی که باید انسان درگیرش باشه تا بتونه لمسش کنه مشغول گذران زندگی از این حرفه هستند احترام زیادی قائلم
    اما این صرفا ایده من بود و خوب تا حدودی هم تونستم بهش برسم ،بورس و فارکس رو به عنوان درآمد اول میدونم و پزشکی درآمد دوم ،اما از بابت شغل دوست داشتم ،شغل دیگه ایی داشته باشم که میسر نشد :-)

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال

5 - کدام یک از عناصر زیر در زندگی براتون مهمتره؟پول؟خانواده؟کار؟

6 - به جزء بازار بورس،فارکس و طبابت چه سرگرمی های دیگری دارید؟

7 - اگه روزی یکی از ثروتمندترین مردان جهان بشوید با پولتون چیکار می کنید؟

8 - پرسش جناب شریعت : دكتر عزيز علت انتخاب نام كاربري Holy براي يوزرتان چيست؟ عليرغم سطح بالاي علمي و تجربه ي فراوان خيلي افتاده هستيد و با ادبيات خاص و شيريني سخن ميگوييد. از ابتدا نيز در فروم نويسي اين گونه بوديد يا به مرور به اينجا رسيديد؟
    to continue, please follow me on my page

عضو فعال HOLY آواتار ها
    5- والا قطعا انسان و وجود انسانی اعم از خانواده ،همشهری ،دوستان و .... جایگاه مهمتری داره اما اینکه بعضی مواقع انسان مجبور میشه برای راحتی عزیزانش ،از اونها دور بشه ،حالا یا با افزایش ساعت کار در همون شهر یا با رفتن به شهرهای دیگه و اینجوری یک کم تعادب بهم میخوره و درصورتیکه مهم در درجه اول خانوادست اما به خاطر همون خانواده ،کار در درجه بالاتری از بابت پر کردن ساعات شبانه روز قرار میگیره .......
    اما خوب پول وثروت هم که این بیا وسیله ایی هست برای گذران زندگی ،اگه بخواد از وسیله بودن ارتقاء پیدا کنه و بشه هدف کار سخت میشه ،اما خداوند رو شاکرم با زحماتی که مسئولین کشیدن کمتر کسی میتونه انقدر داشته باشه که پول براش هدف بشه و در حد همون وسیله تو زندگی اکثر ما مونده :-)

اما یه جمله هست که مال یکی از فیلمهاست اگه اشتباه نکن فیلم بوتیک هست ،میگفت : من نمیگم پول خوشبختی میاره اما میدونم نبودش بدبختی میاره :-)

عضو فعال HOLY آواتار ها
    6- اگع بشه سرگرمی اسمشو گذاشت ،در خدمت دوستان در فروم بورسی هستم
    اما ورزش رو دوست داشتم (فعل ماضی) ،سینما رو عاشقش بودم(بازم ماضی ) خطاطی میکردم و شعرو ادبیات و .....متاسفانه افعال همه ماضیست ......

عضو فعال HOLY آواتار ها
    اما اگه ثروت ..... :
    والا ما وضعیت مالی خوبی از بچگی نداشتیم منتها مادرم همیشه بهم میگفت اگه میتونی از هرچی داری به هم نوعانت کمک کن ،اگه امروز از پول کمی که داریتونستی بگذری وو اونو به دیگران ببخشی ،در آینده هم که وضع مالیت بهتر شد میتونی از پول بیشتر بگذری ،اون زمان سعی کردم این کار رو تمرین کنم اما آینده با خداست ،امیدوارم بتونم ادامه بدم این راه رو ...

عضو فعال HOLY آواتار ها
    اما پاسخ چناب شریعت عزیز :
    من اولین آیدی که قبل از فروم فرابورس داشتم ،ایدی دیگه ایی بود ،اما از روزی که تو فرابورس اومدم این آیدی رو برای خودم انتخاب کردم ،مجموعا علاقمند به پاکی ،پاک بودن ،تقدس ،.....
    هستم ،البته ارتباطی هم بین این آیدی با holy grail داره که خوب به بورس و فارکس میشه گفت نزدیکترش میکنه و علت انتخابم این بود .......
    اما در ارتباط با بخش دوم فرمایششون ،این نظر لطف ایشونه ،از محبتشون ممنونم ،
    واقعا باید امروز متنی از نوشته های قدیم وجود داشته باشه تا خودم هم بتونم مقایسه ایی بکنم ،اما تصورم بر اینه در نوع نگارش زیاد تفاوتی شاید نکرده باشم ،اما خوب طبیعی هست که گذر عمر مثل سوهانی میمونه که انسان رو صیقل میده و باعث میشه ،برجستگیها و زوائد رو حذف کنه ،سطح تحمل رو بالا میبره ،گذشت رو بیشتر میکنه ،امیدوارم در ارتباط با بنده هم این اتفاق افتاده باشه ،مطمئن نیستم ،اما دوست دارم اینجوری باشه ........
    زمانی که میخواستم تکنیکال یاد بگیرم ،خیلی کارم سخت بود ،یک بار دیگه هم عرض کرده بودم ،فقط برای اینکه تفاوت نمودارم با نمودار عزیز دیگری رو بفهمم شاید حدود سه هفته وقت گذاشتم تا فهمیدم یه نمودار حسابی و یکی لگاریتمیه ،برای همین با خودم عهد کردم اگه روزی توانش رو داشتم نزارم دیگران این سختی رو بکشند ،عنایت بفرمایین اون دوران کتاب انگلیسی هم تو نت با مشکلات پیدا میشد ،فارسی و ترجمه که هیچ و در فرومها هم تکنیکالیت زیادی نداشتیم به عبارتی کا تکنیکالیستها شاید کمتر از 5 نفر بودند ،اما خدارو شکر امروز دوستان همه عالمند و بزرگوار ،من هم امروز راحتتر میتونم به ادامه تحصیل در کنار عزیزان بپردازم.......

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال

9- آیا دوست داشتین حتما پزشک بشید یا علاقه به رشته دیگری داشتید؟

-10 اگر کسی دلتون رو آزار بده باهاش چیکار می کنید؟(اگه من باشم که یه تفنگ دولول شکاری از دایی جانم می گیرم و خلاص )حالا اگه کسی دل شما رو آزرده کنه چطوری به دستش بیاره؟

11- بهترین همدم شما؟

12- آیا شما مثل اغلب پزشکان هستید؟یا با بیمارانتون هم مثل کاربران سایت بورسی برخورد می کنید؟(دکتر جان اینو می پرسم که 50 سال دیگه بیام مجانی منو رو ویزیت کنید
    to continue, please follow me on my page

عضو عادی mohammad. آواتار ها
    تشکر شده 801 بار در 126 ارسال
    سلام
    آخ ببخشید , انگار بی موقع مزاحم شدم . باید ببخشید .... آخه یکی زنگ زده بود اورژانس سفارش داده بود ... اینجا کسی دچار مشکل شده ؟!
    اگر تنها ترين تنها شوم ، باز خدا هست ، او جانشين تمام نداشتن هاست

11. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mohammad. از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 14 نخست 12345613 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)