صفحه 76 از 126 نخست ... 26667374757677787986 ... آخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 1252

موضوع: بیمه دی (ودی)

ستاره‌دار(4) الکساندر آلخین آواتار ها
    تشکر شده 3,274 بار در 738 ارسال

پاسخ : بیمه دی ( ودي )

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrsana نمایش پست ها
    اگه سهامدار بودی قاعدتاً میدونستی که سود شش ماهه حدود 400 تومنه و افزایش سرمایه سنگین به زودی میاد روی کدال لذا صحبت از منطق نکن که حرفت با هیچ منطقی سازگار نیست!
    سلام و عرض ادب...
    اگه فکر می کنید لازم هست میتونم تصویر پرتفوی رو براتون ارسال کنم... ضمنا اگه یک بار دیگه متن رو دقیق بخونید گفتم اگه 2400 رو رد کنه یه کله رفتیم تا 2900 (این که از کلمه ی جمع رفتیم استفاده شده خودش بیانگر سهامدار بودن بنده هست....) با این حال حاضرم تصویر خدمتتون بفرستم..

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید الکساندر آلخین از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Mehrsana آواتار ها
    تشکر شده 3,845 بار در 988 ارسال

با حجم سنگینی که امروز خورد امیدوارم از مقاومت 2400 تومنی رد شده باشیم و بریم به سمت جایی که حق سهمه

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehrsana از ایشان تشکر کرده اند:

مقاومت شکسته شد
    پولبک هم زده شد!
    رفتیم برای 3 هزار تومن در گام اول!!

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehrsana از ایشان تشکر کرده اند:

تخمین درصد افزایش سرمایه ودی!?

? ودی در کنفرانس تیرماه اعلام کرد که داراییهاش شامل ۳۴ شعبه به ارزش دفتری ۲۵۶ میلیارد تومان هست بعلاوه پرتفوی بورسیش به ارزش ۱۶۱ میلیارد تومان و شرکت دستاورد دی به ارزش دفتری ۶۰ میلیارد تومان و ارزش روز ۵۰۰ میلیارد تومان!?

?خب ارزش پرتفوی بورسی خود شرکت طبق گزارش شش ماهه رسیده به حدود ۱۷۰ میلیارد تومان که نشون میده حدود ۱۰ میلیارد تومان رشد داشته لذا فرض کنیم پرتفوی دستاورد دی هم تغییر خاصی نداشته و همون ۵۰۰ میلیارد تومان باشه. اگه بخوان فقط از این محل افزایش سرمایه بدن بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ درصد میگیرن.?

? اینکه ارزش روز اون ۳۴ شعبه الان چقدره کار سختیه چون نمیدونیم این شعب دقیقاً کجا هستند و چند متر هستند و زمین اونجا متری چنده؟! اما تو تهران سه شعبه داره. دفتر مرکزی بیمه دی نبش میرداماده و یه ساختمان بسیار بزرگ هست. دو شعبه دیگه هم در خیابون جمهوری و بلوار اشرفی اصفهانی داره. مابقی شعب هم تو مراکز سایر استانهاست. بخشی از این املاک چند سال پیش خریداری شده و بطور متوسط طی این مدت ۴-۵ برابر شدند. مابقی هم که به سالهای قبلتر برمیگردند و دست پایین بگیریم همه رو ۲ هزار میلیارد تومان تخمین بزنیم! با این فرضیات از این محل هم میشه حداقل ۷۰۰ درصد افزایش سرمایه داد!?

? طبق صورتهای مالی پارسال، ۳۸۳ میلیارد تومان سود انباشته داخل شرکت هست و از این محل هم میشه حداکثر ۱۵۰ درصد افزایش سرمایه داد! اگه افزایش سرمایه از سود انباشته رو بزارن برای سال بعد و تقسیم سودی پایینی در مجمع داشته باشن، این میزان میتونه به حدود ۵۰۰-۶۰۰ درصد برسه!☺️

?اگرم بخوان از آورده نقدی افزایش سرمایه بدن که حداکثر ۲۰۰ درصد افزایش سرمایه میدن و در این حالت، سود تقسیمی مجمع آینده بالا میره و بخش عمده تقسیم میشه.?

??? جمع بندی اینکه من فکر میکنم حدود ?افزایش سرمایه ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ درصد? باشه.

?با فرض افزایش سرمایه ۷۰۰ درصدی، قیمت سهم الان حدود ۳۲۵ تومن با سود حدود ۸۰ تومنه!!!???
    @Best_30gnal

طبق شفاف سازی که روی کداله افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و آورده نقدی خواهد بود که من احتمال میدم آورده به سود انباشته تغییر کنه. چون گفته تجدید ارزیابی دارایی های ثابت پس همون حدود ۷۰۰ درصد از املاک + ۱۰۰ درصد از آورده نقدی خواهد بود. بازم صبر میکنیم تا گزارش بیاد رو کدال چون اینها که من گفتم حدس و گمانه☺️

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehrsana از ایشان تشکر کرده اند:

گزارش ۶ ماهه دستاورد دی هم اومد رو کدال.
    پارسال در کل سال سهمی ۱۷۶ تومن سود ساخته بود امسال در شش ماهه سهمی ۵۱۱ تومن ??
    در واقع این شرکت سرمایه‌گذاری تونسته در شش ماهه حدود ۳۰۶ میلیارد تومان سود خالص شناسایی کنه!!! با سود انباشته پارسال، جمع سود انباشته دستاورد تا الان رسیده به ۴۳۴ میلیارد تومان که ۷ برابر سرمایه ثبت شده شرکته!!!
    سود انباشته داخل بیمه دی هم تا شش ماهه حدود ۱۳۰۰ میلیارد تومان هست. یعنی ودی مستقیم و غیر مستقیم سهمی ۶۸۴ تومن سود انباشته تا شش ماهه امسال داره!
    این سود در گزارش تلفیقی میاد که تا الان میشه سهمی ۱۲۲ تومن! یعنی تا الان قطعی سود شش ماهه ودی در تلفیق ۴۸۰ تومن هست!
    پی بر ای متوسط بازار ده واحده، ودی چند می ارزه؟!!!

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehrsana از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 337 بار در 97 ارسال

من از خود بچه های سرمایه گذاری بانک دی سوال کردم میگن بین 1000 تا 2000 درصد هست البته یه گروه هم مطمین میگن 2000 درد البته اینو در نظر داشته باشید کلا بانک دی قصد داره تا بیخش دارایی هاش رو حساب کنه الان nav دستاورد دی 2400 هست که 70 درصدش میشه 1700یعنی سهمی 410 به اضافه 122 سود میشه حدود 530 خود شرکت هم 600 امسال میسازه که میشه جمعا 1100 یعنی p/eشرکت میشه 2/4 یعنی دیکه کف سهم از 1800رسیده به 2450 از این به جا دو تا قیمت داریم برای هدف گزاری 4000 هدف اول 6500 و 10000 هدف نهایی سهم که البته من فکر میکنم سهم بعد از اعمال افزایش سرمایه بهش برسه

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ahmad sadeghian از ایشان تشکر کرده است:

لعنت خدا بر بازیگر پست و بی وجدان این نماد که پدر سهامداران رو درآورده...
    بیمه پاسارگاد با وضعیت به مراتب ضعیفتر از بیمه دی دارای ارزش بازار 11 برابری نسبت به این شرکت است و صف خرید و این نماد در این گروه صف فروش...
    من که هرچی پول دستم میاد دارم سهم میخرم و دیدم بلندمدتی هست اما لعنت بر مردم آزار...

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehrsana از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(4) الکساندر آلخین آواتار ها
    تشکر شده 3,274 بار در 738 ارسال

بله اردرهای فروش سنگینی که امروز می چیدن کاملا تعمدی و برای پایین آوردن قیمت بود.. زیر 2400 تثبیت بشه من خارج میشم.. خدا لعنت کنه اون که میدونه این سهم ارزندس ولی داره اینقدر سهامدارو جون به لب می کنه.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید الکساندر آلخین از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال سهامدار خرد آواتار ها
    تشکر شده 5,969 بار در 1,935 ارسال

میخوان حد ضررها رو فعال کنن
    میخوان تکنیکالی سهامداران رو تلکه کنن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)