صفحه 1 از 126 12341151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1252

موضوع: بیمه دی (ودی)

عضو فعال
    تشکر شده 1,446 بار در 425 ارسال

بیمه دی (ودی)

پس از تکمیل شدن چرخه امواج الیوت در محدوده 189 تومان و برخورد به کف چنگال اندروز موج اول از سری جدید امواج الیوت با هدف کلاسیک 242 تورمان در حال شکل گیری است.
    مقاومت 6/23 % فیبوناچی و 6/23% بادبزن آن بخوبی عمل کرده و قیمت را در 200 تومان متوقف ساخت. در ادامه حرکت قیمت مقاومت تاریخی 204 تومان در تلاقی با 50 % بادبزن و برخورد احتمالی با خط روند 200 روزه مقاومت مهمی است که قیمت را به 201 تومان تصحیح خواهد کرد.
    با توجه به نمودارهای Candlestick جبهه فروش د حال قدرت گرفتن برای تصحیح موج اول الیوت می باشد. مقاومت های مهم بر سر راه قیمت جهت تصحیح موج اول عبارتند از:
    1- باند 209 - 211 تومان 2/38 % فیبوناچی در تلاقی با 8/61 % بادبزن
    2- 215 تومان در 50 % فیبوناچی
    3- 221 تومان در 8/61 % فیبوناچی در تلاقی با مقاومت تاریخی و احتمال برخورد با خط میانی چنگال اندروز.
    واگرایی در نمودار MACD به جهت شناخت آغاز موج دوم الیوت و تصحیح موج اول در مقاومت های یاد شده بسیار مهم است. توصیه می شود به محض مشاهده واگرایی در MACD خارج شوید.

به امید موفقیت و نقد بحث توسط دوستان مهربان
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    • نوع فایل: jpg day1.jpg (78.7 کیلو بایت, 23 نمايش)
    مشروعيت فاركس بر اساس فتاواي مراجع تقليد

- مطالعه کتاب کیش و مات رو پیشنهاد می کنم

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    من خودم این سهم در 2011 تومان برگشتی خریدم، امیدوارم بقیه تحلیل هم بخوبی محقق بشه

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    شواهد موجود حکایت از ریزشی بودن سهم تا حدود 165 تومان دارد . (( البته این نظر شخصی میباشد .))

عضو فعال
    افت سهم تمام شده. این سهم نباید بیشتر از 183 افت می کرد ولی به دلیل اخبار و شایعات بازار متاسفانه پایین رفت . حرکت برگشتی سهم با هدف 199 الی 203 شروع شده . باند 203 الی 207 باند مقاومتی مهم تلقی می شود.
    ودی.jpg
    ویرایش توسط بابای دارا : 2011/01/07 در ساعت 20:57

عضو عادی sarcheshmehpour آواتار ها
    تشکر شده 913 بار در 223 ارسال

ودی

با توجه به حجم معاملات بالا امیدی روشن در انتظار می باشد

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sarcheshmehpour از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    هدف اوليه: 220 تومان

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده است:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    محمود خان بيمه دي من چون قيمت پايين زدم خريد نشد به نظرت فردا اگه مقاومت 204 رو پشت سر بزاره بخرم؟

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    بیمه دی:

چرا ودی؟

تکنیکالی:
    اگه نمودار دی رو بررسی کنیم متوجه میشیم یک سیکل 5 موجی سهم بصورت صعود از 120تا 320و متعاقب ان امواج اصلاحی abc از 320 تا 170 تومان ادامه داشته که کل این سیکل 8 موجی را میتوان موج 1 و 2 بزرگ در نظر گرفت و همینک بنظر من یک سیکل 8 موجی جدید در قالب موج صعودی 3 بزرگ در جریان است.
    اهداف 3 بزرگ نسبت به 1 بزرگ:
    430 تومان در طراز 161.8 فیبوناچی ext
    630 تومان در طراز 261.8 فیبوناچی ext
    که این اهداف بلند مدت سهم میباشد.

در موج صعودی اخیر هدف اول 242 تومان میباشد که سطح 222-225 سطحی است که بنظر من خروج نوسانگیرا و جایگزینی تازه نفسها صورت میگیرد و به هدف رو به جلوی خود ادامه میدهد
    البته امکان اصلاح در سطح 242-245 وجود دارد که در تحلیلهای اینده انشاالله وقتی به ان هدف رسید تحلیل را ادامه میدهم

بنیادی:
    بیمه دی در گزارش اخیر خود پوشش تقریبا 30%داشت
    هرچند همگان انتظار این پوشش را در این گزارش داشتند چون قراردادهای بزرگ بیمه ای که اثر پوشش سود را بالا میبرد بعد از این میباشد و اخبار خوبی که از عقد قرارداد با ارگانهای زیر مجموعه بنیاد شهید بگوش میرسد ارزشمندی این سهم را بیشتر کرده و به همین دلیل است که با وجود پوشش نه چندان جالب گزارش اخیر ذره ه ای از ارزشمندی این سهم کم نکرد بلکه عطش و توجه بازار را بیش از قبل معطوف این بیمه ای کرده است.

با این تفاسیر من نگهداری همه یا بخشی از این سهام بیمه ای را در بازه زمانی میان مدت و بلند مدت با بازدهی حداقل 100%توصیه میکنم.
    موفق باشید.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    بیمه دی:

چرا ودی؟

تکنیکالی:
    اگه نمودار دی رو بررسی کنیم متوجه میشیم یک سیکل 5 موجی سهم بصورت صعود از 120تا 320و متعاقب ان امواج اصلاحی abc از 320 تا 170 تومان ادامه داشته که کل این سیکل 8 موجی را میتوان موج 1 و 2 بزرگ در نظر گرفت و همینک بنظر من یک سیکل 8 موجی جدید در قالب موج صعودی 3 بزرگ در جریان است.
    اهداف 3 بزرگ نسبت به 1 بزرگ:
    430 تومان در طراز 161.8 فیبوناچی ext
    630 تومان در طراز 261.8 فیبوناچی ext
    که این اهداف بلند مدت سهم میباشد.

در موج صعودی اخیر هدف اول 242 تومان میباشد که سطح 222-225 سطحی است که بنظر من خروج نوسانگیرا و جایگزینی تازه نفسها صورت میگیرد و به هدف رو به جلوی خود ادامه میدهد
    البته امکان اصلاح در سطح 242-245 وجود دارد که در تحلیلهای اینده انشاالله وقتی به ان هدف رسید تحلیل را ادامه میدهم

بنیادی:
    بیمه دی در گزارش اخیر خود پوشش تقریبا 30%داشت
    هرچند همگان انتظار این پوشش را در این گزارش داشتند چون قراردادهای بزرگ بیمه ای که اثر پوشش سود را بالا میبرد بعد از این میباشد و اخبار خوبی که از عقد قرارداد با ارگانهای زیر مجموعه بنیاد شهید بگوش میرسد ارزشمندی این سهم را بیشتر کرده و به همین دلیل است که با وجود پوشش نه چندان جالب گزارش اخیر ذره ای از ارزشمندی این سهم کم نکرد بلکه عطش و توجه بازار را بیش از قبل معطوف این بیمه ای کرده است.
    در ضمن من نمودار دی نسبت به سایر بیمه ای ها پتانسیل رشد بیشتری دارد
    با این تفاسیر من نگهداری همه یا بخشی از این سهام بیمه ای را در بازه زمانی میان مدت و بلند مدت با بازدهی حداقل 100% مناسب میدانم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    تحليل بيمه دي ( ودي )
    در تحليل قبلي در اوائل ديماه اعلام شد خريد در محدوده 180 تومان كم ريسك است هرچند قيمت به زير 180 نيز نفوذ كرد ولي به سرعت بازگشت و اينك با دو اصلاح قيمت به 215 تومان رسيده است .
    قيمت درراه رشد چندين مقاومت را پشت سر گذاشته و مقاومتهاي پيش رو عبارت است از :
    مقاومت برخورد rsi با خط 70 كه در همين قيمت 215 تومان واقع شده است .
    باند مقاومتي 220 تا 224 تومان به دليل لايه مقاومت تاريخي و برخورد با مقاومت 38.2 فيبوناچي
    قيمت 240 به دليل مقاومت مهم تاريخي و 50 درصد فيبوناچي
    آخرين كندل ايجاد شده الگويي شبيه به مرد آويزان است كه ميتواند نشانه اشباع جبهه خريد باشد .
    البته در rsi و macd واگرائي ديده نميشود و كاملا منطبق بر قيمت هستند كه نشانه مثبتي است .
    حجم معاملا افزايش محسوسي دارد كه نشانه خوبي نيست .

نتيجه : با توجه به موارد فوق هر چند به نظر ميرسد در ميان مدت قيمت توانائي عبور از مقاومتهاي مذكور را دارد ولي فعلا عبور از باند مقاومتي 220 تا 224 بسيار مشكل به نظر ميرسد .
    در حال حاضر سيگنال خريد و فروش ديده نميشود ولي با توجه به موارد گفته شده خريد در قيمتهاي كنوني توصيه نميشود و احتمال تصحيح قيمت تا محدوده 200 تومان نيز دور از ذهن نيست .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 126 12341151101 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)