صفحه 3 از 26 نخست 12345613 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 252

موضوع: مهندسي ساختمان تاسيسات راه آهن ( بالاس )

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    مدیرعامل مهندسی تأسیسات راهآهن در گفتوگو با فارس خبر داد
    انتخاب شرکت ریلی ساختمان و تأسیسات راهآهن در جشنواره ملی بهرهوری

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت مهندسی ساختمان و تأسیسات راهآهن با اشاره به اجرای عملیات احداث راهآهن اراک ملایر توسط این شرکت، از انتخاب آن به عنوان شرکت برگزیده در جشنواره ملی بهرهوری، خبر داد.
    خبرگزاری فارس: انتخاب شرکت ریلی ساختمان و تأسیسات راهآهن در جشنواره ملی بهرهوری

کامران سعیدیکیا در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: شرکت مهندسی ساختمان و تاسیسات راهآهن (بالاست) به عنوان یک شرکت چند وجهی در ارائه خدمات مختلف از قبیل زیر سازی و رو سازی خطوط ریلی، تولید بالاست و حمل و نقل ریلی و همچنین تعمیر و نگهداری ساختمان و تاسیسات راهآهن جمهوری اسلامی ایران مشغول فعالیت است.

وی ادامه داد: این شرکت تولید کننده عمده سنگ بالاست مورد نیاز خطوط ریلی، پیمانکار تعمیر و نگهداری عمده ساختمانها و تأسیسات راهآهن و فعال در عرصه زیرسازی و ابنیه فنی راهآهن و رو سازی ریلی است

سعیدیکیا با اشاره به اجرای عملیات احداث راهآهن اراک ملایر توسط شرکت مهندسی ساختمان و تأسیسات راهآهن، از انتخاب این شرکت به عنوان شرکت برگزیده برتر در جشنواره ملی بهرهوری، خبر داد.

مدیرعامل شرکت مهندسی ساختمان و تأسیسات راهآهن اظهار داشت: بهرهوری معیاری برای ارزیابی عملکرد فعالیتها و تلاشها در بخشهای مختلف اجتماعی و اقتصادی است؛ درواقع بهرهوری یعنی این که سازمان در قبال مقدار معینی از محصول به چه نسبتی از منابع تولیدی استفاده میکند.

وی ادامه داد: بهرهوری معیاری برای ارزیابی عملکرد نظامها و تعبین میزان موفقیت یا ناکامی در رسیدن به اهداف با توجه به مصرف منابع است.

سعیدیکیا با اشاره به اینکه مدیریت بهرهوری در سطح بالاست از نیمه دوم سال 88 در دستور کار قرار گرفت، به روند پیاده سازی پروژه استقرار چرخه بهرهوری در این شرکت اشاره کرد و گفت: در این پروژه براساس برنامه زمانبندی اجرای طرح، در فاز اول و در مرحله نخست به تهیه لیست اطلاعات مورد نیاز جهت محاسبه شاخصهای عمومی پرداخته شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی ساختمان و تأسیسات راهآهن با بیان اینکه کل فعالیتهای شرکت به 5 بخش تولید بالاست، ساختمان و تاسیسات، حمل و نقل عمومی، زیر سازی و پلسازی تقسیمبندی شد، گفت: در مرحله بعد محاسبه شاخصهای عمومی به نرخ جاری صورت پذیرفت که با توجه به عدم مقیاس مناسب در این مرحله جهت بررسی، تمامی شاخصهایِ محاسبه شده، تورم زدایی گردیده و با نرخ ثابت سال 1376 تعیین شدند.

وی تصریح کرد: همچنین در ادامه با ورود به فاز دوم پروژه به تجزیه و تحلیل آماری و محاسبه درصد تغییر هر شاخص پرداخته شد که بررسی عوامل موثر با درصد تغییر بالاتر از 25 درصد در دستور کار قرار گرفت.

سعیدیکیا خاطرنشان کرد: پس از مرحله فوق و در فازهای سوم و چهارم تعریف پروژههای بهبود، تعریف شناسنامه پروژههای بهبود و اولویت بندی آنها، تعیین روشهای نظارت بر حسن اجرای پروژهها و بررسی اثر بخشی این پروژهها انجام شد.

وی اضافه کرد: از نکات بارز اجرای این پروژه تعیین سهم هر بخش (تولید بالاست، ساختمان و تاسیسات، حمل و نقل عمومی، زیرسازی و پلسازی) در میزان افزایش یا کاهش شاخصها است که پس از استخراج شاخصهای هر بخش، این شاخصها در اختیار بخش مربوطه قرار داده میشود و مدیر هر بخش به نوبه خود مسئولیت ارتقاء شاخصهای اختصاصی بخش تابعه را برعهده خواهد داشت.

بنابراین گزارش 33 درصد سهام شرکت بالاست (ساختمان و تأسیسات راهآهن) قبلاً واگذار شده است و کماکان 67 درصد سهام این شرکت در اختیار راهآهن جمهوری اسلامی ایران است.

همچنین پنج درصد سهام شرکت ساختمان و تأسیسات راهآهن به کارکنان این شرکت واگذار شده است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال تام آی آواتار ها
    تشکر شده 960 بار در 138 ارسال
    به نظر منفی امروز فرصت خوبی واسه خرید بود
    کمی هم حدود 10 هزار تایی تو 1280 من هم اضافه کردم
    سهمی خوب با تعدیلات عالی

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید تام آی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال موج سوار آواتار ها
    تشکر شده 942 بار در 255 ارسال
    با سلام . بسیار خوشحالم جناب محسن باقری و علوی گرامی در این تاپیک هم مطلب می زنند و امیدوارم ادامه داشته باشد. همچنان منتظر خبرهای خوش بالاس می مانیم. توکل برخدا
    در خردسالی نادان بودم و به نادانی خود جاهل
    در نوجوانی باز نادان بودم لیکن فکر میکردم که دانا شده ام
    در جوانی نادان بودم اما دانستم که هیچ نمی دانم
    خدایا کمک کن در اوایل میانسالیم عالم باشم به نادانسته ها و عامل به دانسته هایم. باشد که در کهنسالی کمتر حسرت کشم بر عمر رفته که تو به امانتم دادیَش!/

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید موج سوار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 400 بار در 57 ارسال
    تک سهم ها؛

شنیده شده مديرعامل قند اصفهان در جایی عنوان نموده فروش امسال شرکت بالاي 100 ميليارد تومان خواهد بود .

در خصوص بالاس شنیده شد که این شرکت قرارداد مهمی را نهایی کرده است

.در خصوص قند پیرانشهر شنیده شد قرار است که 30 درصد تعدیل مثبت به بازار اعلام کند و این تعدیل از محل افزایش نرخ شکر لحاظ شده است

. این شنیده ها می افزاید که این شرکت تعدیل دیگری نیز پیش رو دارد که در سال مالی جاری اعلام خواهد شد.در خصوص حمل و نقل خلیج فارس شنیده شد که این شرکت به زودی سود سال 91 را به بازار اعلام می کند

.شنیده شده نفت پارس تعدیل مثبت و قابل توجهی را به زودی به بازار ارائه می کند

http://namabourse.com/news/17818/

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن باقری از ایشان تشکر کرده اند:

با معاملات امروز محدوده قیمت 1200 را دیگه تا مدتها باید به خاطره ها سپرد. امیدوارم همین هفته اون خبر قشنگه از بالاس بیاد
    خدایا کمک کن در اوایل میانسالیم عالم باشم به نادانسته ها و عامل به دانسته هایم. باشد که در کهنسالی کمتر حسرت کشم بر عمر رفته که تو به امانتم دادیَش!/

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید موج سوار از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    جناب بختیاری نژاد منظور شما قرارداد جدید شرکت هست که در مناقصه برنده شدند با تشکر

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mohseni1353 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 89 بار در 41 ارسال
    دانایان پارس دیروز جزو حریداران قرار گرفت که عملکرد دانایان خود گویای مطالب مثبت بسیاری است،وهمین موجب امیدواری بسیاری برای رشد سریع سهم است.
    فقط محکم سهم بالاس خود را بچسبید.

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    تبريك آقا

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mohseni1353 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال amirreza6790 آواتار ها
    تشکر شده 1,702 بار در 295 ارسال
    بالاس هم بستند..دیگه دارن همرو میبندن..فکر کنم بورس هم میبندن میره برای شفاف سازی شاخص!!
    هميشه بايد به خريدار ها و فروشنده هاي سهم شك داشت!!..شايد خوده فرشنده همان خريدار است!!

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amirreza6790 از ایشان تشکر کرده اند:

میشه این بالاس یه تعدیل مثبت خفن بده این جیگر سهامداراش حال بیاد؟؟؟بعد این همه پیش بینی های نچندان امیدوار کننده بزرگان این کوچولو معجزه میکنه!!!
    البت در این مورد خوش سابقه هم هست. توکل بر خدا. بقول عزیزی این رو از روی تحلیل حسنیکال گفتیم تا چه شود.

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید موج سوار از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 26 نخست 12345613 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع