صفحه 101 از 143 نخست ... 51919899100101102103104111 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 1428

موضوع: كنتورسازي ايران ( آكنتور )

عضو فعال
    تشکر شده 1,409 بار در 559 ارسال

پاسخ : كنتورسازي ايران ( آكنتور )

نقل قول نوشته اصلی توسط *سامان* نمایش پست ها
    تا الان میگفتیم ما که تو این سهم سود کردیم انشالا که بقیه تو باقی بازار سود کرده باشن

ما که بالاخره این سهمو میفروشیم و از تاپیک کنتور خداحافظی میکنیم اما الان واقعا لذت میبرم که میبینم یه عده بدجور دارن حسرت داشتن کنتورو میخورن و یه جورایی دارن میسوزن

ما از سوزش اینا لذت میبریم..هر چی بیشتر میسوزن ما بیشتر لذت میبریم

منظورم شخص خاصی نیست..

هر چی بیشتر توهمات ذهنیشونو میگن ما بیشتر لذت میبریم

واقعا سخته دیدن اینکه یه عده از کل بازده یه سهم استفاده کرده باشن و یه عده در بقیه بازار مدام سوار و پیاده شده باشن و اون بازدهی مطلوبو نداشته باشن

واقعا سخته و درکشون میکنم..شاید اگر منم جای اونا بودم همین حالو داشتم
    دلیل عقب موندگی کشورهای جهان سوم همینه
    هر کسی بفکر خودشه اینطور که شما میفرمایید هیچ کس حق صحبت مخالف نداره چون شما که سهامدارشی مطمنا بد نمی گی چون بنفعت نیست
    اونی هم که سهم رو نداره بیخود میکنه میاد تو تاپیکش چون شما سهامدارشی و تحمل شنیدن حرف مخالف رو نداری
    یکمرتبه بفرمایید تو همه تاپیکها فقط سخن مثبت رواست
    من یک حرف منطقی زدم واسه اونی که میره 6800 سهم رو بخره یک دو دوتا چهارتا بکنه متضرر نشه
    برادر بسیجی قبل از ورود به سهم باید نقطه غلط کردم و تحلیلم درست نبود رو مشخص کنی
    کنتور خریدی 6800 ضرر کردی و بازار ریخت یا شرکت گفت قراردادم رفته رو هوا تا کجا حاضر به پذیرش اشتباه هستی 6000 تومن و 5000 تومن 4000 تومن 3000 تومن
    اگر 5000 تومن اشتباهتو قبول میکنی باید هدفت از خریدن سهم 6800 + 1800 =7600 باشه والا اصلا خرید 6800 و فروشش در 7200 کار منطقی نیست و راه شما به ترکستان است
    نسبت ریسک به ریوارد در همه بازارهای مالی حداقل 50 به 50 است این یک اصل بازار بورس است از صد سال پیش همین بوده و تا صد سال اینده هم همین است

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید argo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال

نه قربونت برم

بیا نظرتو بگو هرچیم دوست داشتی بگو..کسی شاکی نمیشه

اما وقتی هی بیای به حساب خودت دلسوزی کنی و هشدار بدی اونم برای سهمی که 2500 تومن سودشه این دیگه معنی نمیده

امثال شما اینقدر میان میگن میریزه میریزه تا بالاخره یه جایی میریزه و دیدی گفتم دیدی گفتم راه میندازن

شما وکیل وصی مردم نیستی...بیا نظرتو بگو اما از حد تعادل خارج نشو..ما وقتی میایم اینجا میگیم سهم تا 12 تومن 15 تومن ارزش خرید داره داریم 2500 تومنو میبینیم و اینو میگیم...مطمئن باش یه زمانی اگه قراردادش بره رو هوا خودمون اولین کسی هستیم که اینجا اعلام میکنیم

سهم تازه نمادش بسته شده رفته اعلام سود قرارداد کرده یه عده میان میگن قراردادش رو هواست

ایناست که ادمو اذیت میکنه..اگه نیتت خیره که نیست یه بار بیا نظرتو بگو و برو...اگه دیدی داره بحث کنسل شدن قرارداد جدی میشه بیا اینجا اینقدر پست بزن که خالی بشی

ولی وقتی میبینی سهم 7 8 برابر شده و بازار هم داره میخره غلاف کن رفیق

نقل قول نوشته اصلی توسط argo نمایش پست ها
    هر کسی بفکر خودشه اینطور که شما میفرمایید هیچ کس حق صحبت مخالف نداره چون شما که سهامدارشی مطمنا بد نمی گی چون بنفعت نیست
    اونی هم که سهم رو نداره بیخود میکنه میاد تو تاپیکش چون شما سهامدارشی و تحمل شنیدن حرف مخالف رو نداری
    من یک حرف منطقی زدم واسه اونی که میره 6800 سهم رو بخره یک دو دوتا چهارتا بکنه متضرر نشه
    برادر بسیجی قبل از ورود به سهم باید نقطه غلط کردم و تحلیلم درست نبود رو مشخص کنی
    کنتور خریدی 6800 ضرر کردی و بازار ریخت یا شرکت گفت قراردادم رفته رو هوا تا کجا حاضر به پذیرش اشتباه هستی 6000 تومن و 5000 تومن 4000 تومن 3000 تومن
    اگر 5000 تومن اشتباهتو قبول میکنی باید هدفت از خریدن سهم 6800 + 1800 =7600 باشه والا اصلا خرید 6800 و فروشش در 7200 کار منطقی نیست و راه شما به ترکستان است
    نسبت ریسک به ریوارد در همه بازارهای مالی حداقل 50 به 50 است این یک اصل بازار بورس است از صد سال پیش همین بوده و تا صد سال اینده هم همین است
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ما خودمون اینجا سالیانه سال هست داریم پست میزنیم و هدفمون سود رسوندن هست نه زیان رسوندن

حالا یه عده اینجا مارو محکوم میکنن که اله و بله

برید سابقه مارو ببینید

کجا ما خواستیم به کسی ضرر بزنیم؟

مگه افراد این سایت و کسایی که با حرف ما کنتور میخرن چقدر میتونن تو روند یه سهم 7 تومنی تاثیر بزارن؟

کسی که میاد یه سهم 7 تومنی با 2500 تومن سودو میگه بخر داره اشتباه میکنه؟

هنوز بعضیا ساده ترین معادلات بازارو بلد نیستن حل کنن واسه همین همیشه بازندن و این بازنده بودنو در قالبهای مختلف در تاپیکها به نمایش میزارن

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال

واقعیت این هست که این تاپیک و نظرات ما هیچ تاثیری در روند اکنتور نداره پس خیلی سخت نگیرید

فقط هدف همینه که اینجا به هم کمک کنیم بهترین تصمیم رو بگیریم و دور هم خوش بگذرونیم و گرنه نه سودی به ما میرسه و نه ضرری

اصل بحث هم همینه که اکنتور با توجه به انچه که نشون داده فعلا این قیمت نمیارزه و جمع شدن صفش هم همه میدونن به چه شکل بود

والا من این چند وقت دو بار شبندر خریدم و سود کردم ولی نگفتم میخواد 1000 تومن بشه اون هم با توجه به بنیادش در حال حاضر و فرق من با بقیه هم همینه که هر چند یه سهمی رو داشته باشم ولی حقیقت رو پنهان نمیکنم . البته منظورم شخص خاصی نیست
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

عضو عادی marzough آواتار ها
    تشکر شده 152 بار در 48 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط American Sniper نمایش پست ها
    واقعیت این هست که این تاپیک و نظرات ما هیچ تاثیری در روند اکنتور نداره پس خیلی سخت نگیرید

فقط هدف همینه که اینجا به هم کمک کنیم بهترین تصمیم رو بگیریم و دور هم خوش بگذرونیم و گرنه نه سودی به ما میرسه و نه ضرری

اصل بحث هم همینه که اکنتور با توجه به انچه که نشون داده فعلا این قیمت نمیارزه و جمع شدن صفش هم همه میدونن به چه شکل بود

والا من این چند وقت دو بار شبندر خریدم و سود کردم ولی نگفتم میخواد 1000 تومن بشه اون هم با توجه به بنیادش در حال حاضر و فرق من با بقیه هم همینه که هر چند یه سهمی رو داشته باشم ولی حقیقت رو پنهان نمیکنم . البته منظورم شخص خاصی نیست
    خوب مثالی زدید.....شبندر و آکنتور خیلی به هم شبیهن!!!!!!!!! هر دوتا اعشار پی بر ایشون هفت دهمه...یکی ۲.۷ - یکی هم ۳۶.۷
    خلاصه خیلی به هم شبیهن

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید marzough از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط *سامان* نمایش پست ها
    اگه الان سهم صف فروش میشد چه دیدی گفتم دیدی گفتم هایی که اینجا گفته نمیشد و چه پستهایی از ما که بالا اورده نمیشد و چه خیطی هایی که به ما داده نمیشد همونطور که تو اون چند روز صف فروش این اتفاق افتاد

اما خدایا شکرت که ما ازین کارا بلد نیستیم
    اون دوست عزیزمان که صحبت از گره منفی میکرد/
    الان ما هم بهش اخطار گره مثبت میدیم. البته اگر ناظر کون نیاندازد

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط argo نمایش پست ها
    منم با نظر شما مخالفم. کسی که کنتور ندارد چرا نمیاد نقاط مثبت بگوید ؟؟؟؟؟/ همش مثل شما همش منفی میگوید؟؟؟ اری اگر نظام اسلامی فرو ریزد انگاه بورس سهل است کل ایران ویران میشود/ پس چه بهتر نه در بورس باشید و نه در ایران.
    اینهم مثالی نقض برای دلواپسان لغو قرارداد کنتور.
    باز هم مثال بگویم. اگر برجام لغو بشود همه بیکار میشوندو بورس میریزد.
    اگر قرارداد خودرویی ها با اروپا بهم بخورد خودرو سهل است کل گروه خودرویی و زیرمجموعه ان نیست و نابود میشود/
    اگر نفت جهانی بشود 2 دلار کل پالایشی محو میشوند از روزگار/

پس بهتره اینگونه فکر نکنید و با تخریب و جو سازی باعث زیان دیگران نشوید.
    الان انهایی که ان هفته در صف فروش فروختن به شماها چه دعایی میکنند/ والسلام

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

جوابتون واقعا عالی بود

چرا کسی که کنتور نداره از مزایای کنتور نمیگه و فقط منفی بافی میکنه؟

یا اگه نکات منفیشو میگه بیاد نکات مثبت رو هم بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط جعفرزاده نمایش پست ها
    منم با نظر شما مخالفم. کسی که کنتور ندارد چرا نمیاد نقاط مثبت بگوید ؟؟؟؟؟/ همش مثل شما همش منفی میگوید؟؟؟ اری اگر نظام اسلامی فرو ریزد انگاه بورس سهل است کل ایران ویران میشود/ پس چه بهتر نه در بورس باشید و نه در ایران.
    اینهم مثالی نقض برای دلواپسان لغو قرارداد کنتور.
    باز هم مثال بگویم. اگر برجام لغو بشود همه بیکار میشوندو بورس میریزد.
    اگر قرارداد خودرویی ها با اروپا بهم بخورد خودرو سهل است کل گروه خودرویی و زیرمجموعه ان نیست و نابود میشود/
    اگر نفت جهانی بشود 2 دلار کل پالایشی محو میشوند از روزگار/

پس بهتره اینگونه فکر نکنید و با تخریب و جو سازی باعث زیان دیگران نشوید.
    الان انهایی که ان هفته در صف فروش فروختن به شماها چه دعایی میکنند/ والسلام

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

به دوستان بازم تاکید میکنم سود 94 ساخته شده و کالا هم تحویل داده شده و از بابت لامپها هم یه پلقی سود شرکت بالاتر از 1500 رفته که اونجور که شنیدم 1650 تومن پوشش داده

این خبر به بازار برسه که قطعا به افراد خاص رسیده اون موقع سود 2500 تومنی باید پی به ای بگیره و میگیره

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

صف کنتور داده شد
    هر کس تو این قیمتها میخواد بخره بره بخره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)