صفحه 114 از 143 نخست ... 1464104111112113114115116117124 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,131 به 1,140 از 1427

موضوع: كنتورسازي ايران ( آكنتور )

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال

پاسخ : كنتورسازي ايران ( آكنتور )

با این خبر سهم نتونست بالا بره واسه همین خارج شدم

ولی سهم پایینی نداره

من دیدم کوتاه مدت هست

انشالا بقیه هم سود کنن

و خداحافظ تاپیک کنتور
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سهم سود 94 رو پوشش داده و نگرانی نداره...کسایی که زیر 2000 با من خریدن خب اونا تو سود خوبی هستن و فرقی نمیکنه 7 بفروشن یا 8 بفروشن

اونایی که با گفته من بین 6 و 7 خریدن الان تو 10 الی 30 درصد سود کوتاه مدت هستن و میتونن خارج بشن

اما اونایی که به دید بلند مدت خریدن هیچ سهمی بهتر از کنتور پیدا نمیکنن

سود 2500 تومنی در سال 95 تا 3500 تعدیل خواهد شد و پی به ای دم مجمع سال 95 همین پی به ای هست که الان کنتور دم مجمع 94 گرفته یعنی حداقل 5

3500 پی به ای 5 بگیره قیمت سهم دم مجمع سال بعد حداقل 17500 خواهد بود

از همه دوستان مخصوصا سجاد و جعفرزاده که از اول با هم بودیم هم تشکر میکنم..انشالا هرجا هستن سلامت و پرسود باشن

از دوستانی هم که مخالف بودن با اینکه دلخورم ازشون اما از اونام بابت فعالیت در تاپیک تشکر میکنم..شاید اگر اونا نبودن تاپیک اصلا ورق نمیخورد

بنده بشخصه با سود حدود 400 درصد از سهم خارج شدم و بار خودمو بستم ...قبلا رو قندیا گین خوبی گرفتم که مجموع گین من در سال گذشته با احتساب کنتور به بالای 1000 درصد رسید که البته مقداری ازین سود صرف پوشاندن زیان شده ...علت این گین بالا این بود که روش معاملاتیمو عوض کردم و شاید تا مدتها دیگه سمت سهام و غیره نرم

ضررهای بدی درین 10 سال فعالیتم تو بورس کردم و بعضی مواقع تا مرز نابودی رفتم اما نامید نشدم و با خودم گفتم ضرر بورسو فقط باید از بورس دراورد...شما که غریبه نیستید به جایی رسیدم که دیگه اشک تو چشمام جمع میشد اما خدا خواست و برگشتم

بعد از این همه سختی و بعد از 10 سال فعالیت الان تازه میتونم یه نفس راحت بکشم..برم یه آلونکی برای زنو بچم بگیرم که تا اخر عمرشون راحت زندگی کنن و یه خودروی ابرومند هم بندازم زیر پام...یه چیزیم تش میمونه که اونم با کمترین ریسک ممکن به فعالیتم در بازار ادامه میدم

اما شاید ازین به بعد دیگه زیاد در فرومها فعال نباشم...32 سال از خدا عمر گرفتم و میخام 32 سال باقیمونده رو بدون استرس سر کنم

یا علی

عضو فعال مجتبی مصلحMTM آواتار ها
    تشکر شده 5,984 بار در 1,466 ارسال

امروزکلی گرفتم تومنفی2ب پایین تواین بازارخونی عالی معامله شدهرچی خاورک دیروز فروخته بودم تبدیل ب کنتورکردم

ی جورای 60%سبدم شدبقیشم خاذین
    باشدک رستگارشویم
    بهتراست روی پای خودبمیری تاروی زانوهایت زندگی کنی

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مجتبی مصلحMTM از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Dr.boursi آواتار ها
    تشکر شده 9,118 بار در 1,609 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط *سامان* نمایش پست ها
    سهم سود 94 رو پوشش داده و نگرانی نداره...کسایی که زیر 2000 با من خریدن خب اونا تو سود خوبی هستن و فرقی نمیکنه 7 بفروشن یا 8 بفروشن

اونایی که با گفته من بین 6 و 7 خریدن الان تو 10 الی 30 درصد سود کوتاه مدت هستن و میتونن خارج بشن

اما اونایی که به دید بلند مدت خریدن هیچ سهمی بهتر از کنتور پیدا نمیکنن

سود 2500 تومنی در سال 95 تا 3500 تعدیل خواهد شد و پی به ای دم مجمع سال 95 همین پی به ای هست که الان کنتور دم مجمع 94 گرفته یعنی حداقل 5

3500 پی به ای 5 بگیره قیمت سهم دم مجمع سال بعد حداقل 17500 خواهد بود

از همه دوستان مخصوصا سجاد و جعفرزاده که از اول با هم بودیم هم تشکر میکنم..انشالا هرجا هستن سلامت و پرسود باشن

از دوستانی هم که مخالف بودن با اینکه دلخورم ازشون اما از اونام بابت فعالیت در تاپیک تشکر میکنم..شاید اگر اونا نبودن تاپیک اصلا ورق نمیخورد

بنده بشخصه با سود حدود 400 درصد از سهم خارج شدم و بار خودمو بستم ...قبلا رو قندیا گین خوبی گرفتم که مجموع گین من در سال گذشته با احتساب کنتور به بالای 1000 درصد رسید که البته مقداری ازین سود صرف پوشاندن زیان شده ...علت این گین بالا این بود که روش معاملاتیمو عوض کردم و شاید تا مدتها دیگه سمت سهام و غیره نرم

ضررهای بدی درین 10 سال فعالیتم تو بورس کردم و بعضی مواقع تا مرز نابودی رفتم اما نامید نشدم و با خودم گفتم ضرر بورسو فقط باید از بورس دراورد...شما که غریبه نیستید به جایی رسیدم که دیگه اشک تو چشمام جمع میشد اما خدا خواست و برگشتم

بعد از این همه سختی و بعد از 10 سال فعالیت الان تازه میتونم یه نفس راحت بکشم..برم یه آلونکی برای زنو بچم بگیرم که تا اخر عمرشون راحت زندگی کنن و یه خودروی ابرومند هم بندازم زیر پام...یه چیزیم تش میمونه که اونم با کمترین ریسک ممکن به فعالیتم در بازار ادامه میدم

اما شاید ازین به بعد دیگه زیاد در فرومها فعال نباشم...32 سال از خدا عمر گرفتم و میخام 32 سال باقیمونده رو بدون استرس سر کنم

یا علی
    اقا سامان من اولين بار چند سال قبل توي تاپيك موشكافي بنيادي زيارتتون كردم و تا امروز از اكنتور...
    قبل از خدا حافظي اين جمله رو كمي براي ما معني بفرماييد كه يعني چي؟ روش معاملاتیمو عوض کردم!! روش قبليتون چي بود و روش فعليتو چي هست؟ممنونم
    بعد از گرفتن دکترا من دارم ماهی گیر میشم !!!

لذتی که در خرید سهم در منفی هست، در بخشش هم نیست!!!

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Dr.boursi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.boursi نمایش پست ها
    اقا سامان من اولين بار چند سال قبل توي تاپيك موشكافي بنيادي زيارتتون كردم و تا امروز از اكنتور...
    قبل از خدا حافظي اين جمله رو كمي براي ما معني بفرماييد كه يعني چي؟ روش معاملاتیمو عوض کردم!! روش قبليتون چي بود و روش فعليتو چي هست؟ممنونم
    من قبلا بنیادی کار میکردم و یه سهمی رو تحلیل میکردم و میخریدم و روش میموندم...زمانی که سهم شروع به حرکت میکرد من از اون سهم خارج میشدم چون خیلی رو سهم مونده بودم و خسته میشدم...سهمو با کمترین سود میفروختم و چون حرکت سهم تازه شروع شده بود از سود اصلی جا میموندم

در حالت بعدی سهمی رو تحلیل بنیادی میکردم و میخریدم اما بازار از لحاظ تکنیکی سیگنال فروش میداد و قیمتها بدجور میریخت..اما من با اینکه میدیدم قیمتها داره میریزه بازم اون تعصب کور بنیادی خودمو داشتم و نمیفروختم و تو زیانهای سنگین میرفتم و نتیجه میشد 10 سال درجا زدن و یا زیان کردن

در اواخر 93 روشمو عوض کردم و از بنیادی اوردم رو تکنیکال...اینجا من موقعی سهمو میخریدم که واقعا سیگنال تکنیکی میداد...بعضی مواقع جواب میداد و بعضی مواقع نه...اما دیدمو کوتاه مدت کردم و با کوچکترین احساس خطر سریع نقد میکردم و همین باعث شد دایره زیانم کم بشه و با این روش تا 3 4 ماه ادامه دادم و سود خوبی هم کردم

کم کم دیدم هرچی تکنیکی میخرم بازم جواب نمیده پس اومدم رانت رو هم چاشنی کار کردم و روابطمو گسترش دادم و با رانت و تکنیکال هم سود خوبی کردم و با این روش تا نیمه های 94 ادامه دادم..

به اینجا که رسیدم دیدم دیگه رانتهایی که به ما میرسه رانتهای سوخته هست و هر موقع به ما میگفتن فلان سهمو میخان بکشن بالا در واقع رو سر ما میخاستن خالی کنن که اخرین نمونش وساخت بود

دیگه این روش هم جواب نمیداد

اومدم فقط تکنیکال رو با تحلیل بنیادی با روانشناسی بازار قاطی کردم

40 درصد تکنیکال 40 درصد روانشناسی و فقط 20 درصد بنیادی

کنتور وقتی از 1300 رد شد سیگنال تکنیکی داد..وقتی از 1500 رد شد رفتم نشستم صورتهاشو بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که شاید خبری توش باشه

وقتی از 1700 رد شد دیگه مطمئن شدم اتفاق بنیادی قراره توش بیفته و پله اول روی 1740 خریدم و پله دوم روی 2000 و اینم نتیجش شد

میخام اینو بگم

روانشناسی بازار و تحلیل تکنیکال در بازار ایران بیشتر جواب میده

حالا همه مطالب بالا رو تو چند جمله خلاصه میکنم

یه سهمی که میدیدم داره صف میشه منم میخریدم...یا سهم بعد از خرید من صفش سنگین میشد و 10 15 درصد گین میداد و یا سهم شل میکرد و یا با صف سبکی میرفت برای روز بعد

اگه سهم شل میکرد و یا با صف سبکی میرفت برای روز بعد من بلااستثنا رو یر به یرم برای فروش میزاشتم و در 80 درصد موارد روز بعد یر به یر منو میزد و من خارج میشدم..اصلا ریسک نمیکردم که بخام سهمو نگه دارم..اینجوری هم کارمزد میساختم و هم برگشت کارمزد نصیبم میشد و کارگزاری به حسابم میریخت

اگرم سهم با صف سنگین بالا میرفت در اولین ریزش صف میفروختم و تمام

این روش کار من بود

در مواردی که گین های بالا میگرفتم فقط روانشناسی بازار باعث میشد من نفروشم و با سهم بمونم و نتیجش میشد سودهای سنگین که در گروه قند و کنتور من همینکارو کردم

سهمی در صف فروش نمیخریدم و فقط در صف خرید میخریدم و تک سهم و پرریسک کار میکردم...اگر صف سنگین میشد که هیچ اما اگه نمیشد روز بعد رو یر به یرم فروش میزاشتم و در 80 درصد موارد روز بعد یر به یر منو میزد و من خارج میشدم و کاری هم نداشتم که بعد فروشم بالا میرفت یا پایین

اگر به هر دلیلی یر به یرم رو نمیزد با نهایت 5 درصد ضرر روز بعد نقد میکردم و منتظر نمیموندم
    ویرایش توسط *سامان* : 2016/04/13 در ساعت 00:21

9. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کامل آواتار ها
    تشکر شده 1,258 بار در 435 ارسال

آقا سامان گل
    من خیلی خوشحال شدم که سود کردی
    در ایام بدون استرس هم سهمی نداری هم دلخور نمیشی از نظرات مفیدت بهره مندیم .تجربه زندگی بدون سهم !!

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کامل از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 464 بار در 116 ارسال

درود و روز خوش
    دوستان کجایید ؟ نکنه همه دوستان مثل آقا سامان از سهام خارج شدن ؟
    آقا سجاد - آقای جعفر زاده ؟

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negaram از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال

من هستم/ سلام

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negaram نمایش پست ها
    درود و روز خوش
    دوستان کجایید ؟ نکنه همه دوستان مثل آقا سامان از سهام خارج شدن ؟
    آقا سجاد - آقای جعفر زاده ؟
    درود

آقای سامان گفت فروختم ،منم بخش اعظمش رو فروختم و منتظرم در قیمت پایین جایگزین کنم، اون روز هم طی پستی اعلام کردم.
    واقعیتش وقتی دیدم نمیکشه ،روی 8هزار تومن یه مقدارش رو فروختم.
    بازار برگرده اینم برمیگرده.
    فکر کنم اقای جعفرزاده هنوز با سهم هستند.
    .شاید دوباره 6 تومن رو ببینه البته شاید.

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    یه مقدراش رو من برای جایگزینی در قیمت پایینتر فروختم ،البته یه مقداریش رو.
    شایدهم اشتباه کردم بهرحال یه مقداریش رو فروختم اگه پایین اومد اضافه میکنم اگه بالا رفت با همین مقدار ادامه میدم.

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 464 بار در 116 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جعفرزاده نمایش پست ها
    من هستم/ سلام
    سلام . ممنون آقای جعفر زاده که هستید .
    به نظرتون تا کجا پایین میره ؟ به نظرم تو این قیمت ها فروش نداره ؟

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negaram از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)