صفحه 101 از 237 نخست ... 51919899100101102103104111151201 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 2367

موضوع: <<از جنجال های فوتبال تا دنیای ورزش>>

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    تصاویر بازی فوتبالی که به جنجال کشیده شد!

یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,697 بار در 26,711 ارسال
    هفته بيست و نهم ليگ برتر
    تغيير زمان بازي پرسپوليس و داماش

مسئولان سازمان ليگ برتر با درخواست پرسپوليسيها مبني بر به تعويقافتادن بازي با داماش گيلان موافقت کردند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس با درخواست دنیزلی نامهای را به سازمان لیگ برتر ارسال کردند مبنی بر اینکه بازی این تیم مقابل داماش گیلان در تاریخ 19 فروردینماه فروردین با یک روز تأخیر برگزار شود.

از اینرو سازمان لیگ برتر نیز با درخواست پرسپولیسیها موافقت کرد و به دلیل خستگی بازیکنان این تیم در لیگ قهرمانان آسیا بازی داماش و پرسپولیس به ۲۰ فروردینماه موکول شد.

زادمهر سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس این موضوع را تأیید و از مسئولان سازمان لیگ برتر تشکر کرد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    گلایه فوتبالدوستان اصفهانی از صدا وسیما؛
    چرا بازی سپاهان پخش نشد

اصفهان - صدا و سیما مدتی است رویه خود را در پخش زنده مسابقات بخصوص دیدارهای فوتبال تغییر داده است.

به گزارش ایرنا، صداوسیما در سال جدید رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را در روز اول عید نوروز پخش كرد تا سالی فوتبالی در انتظار كشورمان باشد.
    دیدارهای استقلال و پرسپولیس توسط شبكه سوم سیما بصورت زنده پخش شد ولی خبری از روی آنتن رفتن بازی تیم سپاهان مقابل الاهلی كه در عربستان برگزار شد نبود تا نه فقط هواداران طلایی پوشان اصفهان بلكه فوتبال دوستان كشورمان نیز از این اقدام نامطلوب صدا و سیما و بخصوص شبكه سوم سیما گلایه مند شوند.
    مردم كشورمان طرفدار قرمز یا آبی یا هر رنگ دیگری كه باشند وقتی اسم ایران در میان باشد خواه ملی، خواه باشگاهی بدنبال تماشای آن هستند و این موضوع فرقی نمی كند كه شب اول سال باشد یا آخر سال.
    سپاهان كه صدرنشین لیگ برتر است و این سالها طلایه دار فوتبال باشگاهی ایران در عرصه بین المللی بوده ، شایسته چنین اقدامی از سوی صدا و سیما و آنهم شبكه سه نبوده و نیست چرا كه به عنوان یكی از نمایندگان ایران در این مسابقات شركت كرده است .
    بسیاری از هواداران سپاهان این سئوال را مطرح كردند كه آیا اگر استقلال یا پرسپولیس در آن ساعت بازی داشتند چنین اتفاقی از سوی صداوسیما رخ می داد؟
    این شرایط درحالیست كه برغم تمهیدات باشگاه سپاهان برای پخش زنده این دیدار اعم از هماهنگی قبلی با صدا و سیما و به همراه بردن گزارشگر از اصفهان به عربستان باز هم علاقه مندان فوتبال از دیدن بازی این تیم بازماندند.
    اگر سیاست جدید رسانه ملی مبنی بر پخش سریالهای طنز بجای فوتبال همچنان ادامه یابد بی شك با كم شدن بینندگان مواجه خواهد شد چرا كه شبكه های ماهواره ای خارج از كشور بدنبال جذب مخاطبان داخلی هستند و علاقه مندان فوتبال برای دیدن بازی مورد علاقه خود به ناچار رو به آن كانالها خواهند آورد.
    از سوی دیگر مسابقاتی كه نمایندگان ایران یك طرف آن هستند در هر رشته ورزشی بخصوص فوتبال از حساسیت ویژه ای برخوردار است .
    همچنین برخی اخبار دیگر حاكی است كه به احتمال زیاد دیدار سپاهان و لخویا در هفته آینده نیز پخش نخواهد شد كه از هم اكنون باعث نارضایتی بسیاری از علاقه مندان فوتبال شده است.
    بسیاری از هواداران سپاهان عصرپنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا این سئوال را مطرح كردند كه آیا فوتبال دوستان ایرانی در سراسر كشور حق تماشای دیدارهای سپاهان به عنوان یكی از سه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا را ندارند؟
    آنان اظهارداشتند: چرا بازهای تیمی كه در 10 سال گذشته پرافتخارترین تیم كشورمان بوده و تا فینال لیگ قهرمانان آسیا پیش رفته و در مسابقات قهرمانی باشگاههای جهان نیز حضورداشته در مقابل تیمهای آسیایی نباید بطور زنده برای مردم كشورمان پخش شود.
    همچنین برخی كارشناسان ورزشی معتقدند كه شاید عنوان شود زردپوشان اصفهان كمتر از سرخابی های پایتخت طرفدار دارند كه حرف ناصوابی نیست ولی نام ایران و ایرانی در میان است و صدا و سیما نیز همتی كند و این تناقض را از میان بردارد .

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    علی دایی با سر بانداژ شده سر تمرین

علی دایی از روز دوشنبه دوباره میداندار تمرینات تیمش شد.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

پيشنهادي جنجالي براي خريداري کريستيانو رونالدو

سران باشگاه منچسترسيتي پيشنهادي جنجالي را براي خريداري کريستيانو رونالدو آماده کرده اند و آماده اند تا در بازار تابستاني براي خريداري اين ستاره پرتغالي ارائه کنند

سران باشگاه منچسترسیتی آماده اند تا پیشنهادی بالاتر از 80 میلیون پوندی که رئالی ها برای خریداری او از منچستریونایتد پرداخت کرده بودند، ارائه کنند و دستمزد هفتگی پیشنهادی بین 400 هزار تا 500 هزار پوند در هفته خواهد بود.
    منابع آگاه درمنچستر و اسپانیا اعلام کردند که مذاکرات بین طرفین در هفته ای اخیر آغاز شده است و ممکن است کریس رونالدو هم به این انتقال تمایل داشته باشند.

ژرژ مندس، مدیربرنامه های رونالدو هم باسران سیتی در تماس است. این درحالی است که سران سیتی سال گذشته هم برای خرید کریس ابراز تمایل کرده بودند.
    یکی از منابع آگاه گفته:« نشانه ها حاکی از آن است که رونالدو هم نظر مثبتی دارد. تماسها در هفته های اخیر آغاز شده .»
    شیخ منصور مالک باشگاه سیتی یکی از تحسین کنندگان کریس است و احترام زیادی برای او و به علاوه باشگاه مادریدی قائل است.
    این منبع آگاه ادامه داده:« سران باشگاه سیتی به دنبال آن هستند تا بازیکنان تراز اول را به تیمشان بیاورند. آنها ترجیح می دهند تا مبدل به قطب قدرتمندی در فوتبال انگلیس شوند. رونالدو یکی از بهترین و پرطرفداراترین بازیکنان دنیای فوتبال است و آنها می دانند که نمی توانند مسی را به تیمشان ببرند.»
    این درحالی است که چندی پیش سران سیتی برای جذب کاکا از میلان پیشنهادی 108 میلیون یورویی را ارائه کرده بودند ولی درنهایت کاکا به رئال رفت.
    از سوی دیگر قرارداد رونالدو با رئال تا سال 2015 اعتبار دارد و دستمزدش در ابتدا هفته ای 250هزار پوند بود و تا اتمام زمان قراردادش به حدود مبلغی درحدود 400 هزار پوند در هفته خواهد رسید.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

كفاشيان پاسخ نامه فيفا و اي اف سي را داد

علي كفاشيان در نامههايي به فيفا و ايافسي اعلام كرد كه دولت ايران دخالتي در امور فدراسيون فوتبال ندارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از انتخاب مجدد علي كفاشيان به عنوان رييس فدراسيون فوتبال و مسائل پيش آمده درباره غيرقانوني بودن فعاليت وي در راس فدراسيون طبق قانون منع حضور بازنشستهها در انتخابات فدراسيونهاي ورزشي، ابتدا فيفا در نامهاي به كفاشيان اعلام كرد كه از طريق رسانهها متوجه دخالت دولت در امور فدراسيون شده و خواستار ارائهي گزارشي از آخرين وضعيت موجود در ايران شد.

با وجود گذشت سه روز از درخواست فيفا به دليل عدم پاسخگويي فدراسيون فيفا، اينبار كنفدراسيون فوتبال آسيا به فدراسيون ايران نامهاي ارسال و اعلام كرد كه چرا پاسخ نامه فيفا را نميدهد. در اين نامه به صراحت اعلام شده بود كه به استناد بند 13 اساسنامه فيفا حضور شخص ثالث حكم دخالت در فوتبال را دارد و شما در صورت عدم پاسخگويي تعليق خواهيد شد.

براين اساس علي كفاشيان در نامهاي به فيفا و ايافسي اعلام كرد كه دولت در امور مربوط به فوتبال دخالتي ندارد و فدراسيون فوتبال بدون مشكلي كارش را انجام ميدهد. فدراسيون فوتبال رونوشت اين نامه را به وزارت ورزش و جوانان هم ارسال كرده است.

همچنين در ديدار كفاشيان با مسوولان كنفدراسيون فوتبال آسيا به وي اعلام شد كه حتي استعفاي رييس فدراسيون عربستان هم پذيرفته نشده است، چرا كه ايافسي ميداند وي تحت فشار از سمت خود كنارهگيري كرده است.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

خوشحالی استقلالی ها از بازگشت جباری و آندو

خبر بازگشت مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان به تمرینات استقلال، باعث خوشحالی هواداران این تیم شده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ دیروز مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان دو ستاره مصدوم استقلال به تمرینات این تیم بازگشتند. جباری و تیموریان که مدتی مصدوم بودند و در ترکیب تیم حضور نداشتند، نقش زیادی در نتایج خوب استقلال در نیم فصل اول داشتند. از زمانی که این دو نفر مصدوم شده اند و فرهاد مجیدی هم به قطر رفته، استقلال در لیگ برتر نتایج چندان خوبی نگرفته و حالا با بازگشت جباری و آندو، سرمربی استقلال می تواند امیدوار به کسب نتایجی بهتر در مسابقات آینده باشد. از طرفی هواداران استقلال هم از بازگشت این دو نفر حسابی خوشحال شده اند و شادی آن ها را می توان از کامنت هایی که برای خبر بازگشت جباری و آندو گذاشته اند متوجه شد. استقلالی ها آرزو کرده اند تیمشان در داربی بعدی از جباری و تیموریان استفاده کند تا بتوانند پرسپولیس را شکست بدهند.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

بااعلام فدراسیون آمار و تاریخ؛
    صعود استقلال به رده چهارم آسیا و پیشرفت پرسپولیس/ بارسا همچنان در صدر
    سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال جهان ردهبندی برترین باشگاهی دنیا تا پایان ماه مارس را اعلام کرد که استقلال با 120 امتیاز و 37 پله صعود به رده 104 جهان و چهارم آسیا صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال، امروز دوشنبه ردهبندی نهایی بهترین باشگاه‎های فوتبال جهان را تا روز سیام مارس سال 2012 اعلام کرد که بر این اساس بارسلونای اسپانیا با کسب 382 امتیاز در صدر این رده‎بندی قرار گرفت.

در این ردهبندی که 400 باشگاه دنیا در آن قرار دارند، تیمهای رئال مادرید اسپانیا با 306 امتیاز، ولز سارسفیلد آرژانتین با 287 امتیاز، یونیورسیاد سانتیاگو شیلی با 5/273 امتیاز، بایرن مونیخ آلمان 257 امتیاز، سانتوس برزیل با 252 امتیاز، اتلتیکومادرید با 248 امتیاز، منچستریونایتد انگلستان با 241 امتیاز، منچسترسیتی انگلستان با 233 امتیاز و شالکه آلمان با 224 امتیاز ردههای دوم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

تیم بایرن مونیخ آلمان که در ردهبندی گذشته این سایت در جایگاه سیزدهم قرار داشت به رده پنجم صعود کرد و باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا هم از رتبه پانزده به جایگاه هفتم دست یافت.

براساس این گزارش، در ردهبندی بهترین تیمهای باشگاهی دنیا تیم استقلال تهران با 120 امتیاز و 37 پله صعود از رده 141 دنیا به رده 104 صعود کرد و علاوه بر کسب عنوان تیم چهارم قاره آسیا، عنوان بهترین تیم ایرانی در این ردهبندی را از آن خود کرد.

سپاهان اصفهان با کسب 110 امتیاز از رده 99 به رتبه 125 جهان سقوط کرد، پرسپولیس هم با 81 امتیاز از رده 285 به رده 239 صعود کرد که با 46 پله صعود، بیشترین پیشرفت را در بین تیمهای ایرانی داشت. ذوبآهن اصفهان هم با 5/78 امتیاز از رتبه 177 دنیا به جایگاه 252 سقوط کرد.

ردهبندی 10 تیم برتر باشگاهی آسیا تا پایان ماه مارس سال 2012 به شرح زیر است:
    1- سوون سامسونگ کره جنوبی با 147 امتیاز (رده 62 جهان)
    2- جئونبوک موتورز کره جنوبی با 5/142 امتیاز (رده 67 جهان)
    3- ناگویا کرامپوس ژاپن با 128 امتیاز (رده 90 جهان)
    4- استقلال ایران با 120 امتیاز (رده 104 جهان)
    5- الهلال عربستان با 5/116 امتیاز( رده 113 جهان)
    6- کاشیما ریسول ژاپن با 116 امتیاز (رده 115 جهان)
    7- اف سی سئول کرهجنوبی با 5/111 امتیاز (رده 121 جهان)
    8- سپاهان اصفهان با 110 امتیاز (رده 125 جهان)
    9- سرزو اوزاکای ژاپن با 5/108 امتیاز (رده 128 جهان)
    10- نسف قارشی ازبکستان با 5/108 امتیاز (رده 129 جهان)

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

علی کفاشیان:
    وزارت ورزش میخواست قریب رئیس شود/ هم استقلال داریم، هم پرسپولیس!
    رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان با تاکید براینکه جهت اداره این فدراسیون استقلال عمل و رای دارد، گفت: قطعا با آمدن آقای قریب یک خون، حرکت و مدیریت جدید در فدراسیون به وجود میآمد به همین خاطر خواست وزارت ورزش این بود که ایشان رئیس فدراسیون فوتبال شود.
    به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان با بیان این مطلب افزود: هشت سال پیش که من در معاونت سازمان تربیت بدنی فعالیت میکردم، زمانیکه از کار خود بازنشسته شدم، نامهای به دولت نوشتم که آیا میتوانم با وجود بازنشستگی به کار خود در کمیته ملی المپیک به عنوان دبیرکل ادامه دهم یا خیر. وی در ادامه افزود: در همان زمان نامهای از کمیسیون اجتماعی دولت آمد که حضور من در کمیته ملی المپیک را بلامانع عنوان کرد، آنهم در شرایطی که کمیته ملی المپیک ردیف بودجهای خاص داشت. من با همان شرایط به کار خود ادامه دادم تا این چهار سال پیش به صورت "تحمیلی" به فوتبال آمدم! رئیس فدراسیون فوتبال با یادآوری دوباره اینکه تنها کاندیدای مجمع انتخاباتی چهار سال پیش فدراسیون فوتبال بوده و با یک صلوات و برخاستن اعضای مجمع رئیس این فدراسیون شده است، گفت: من 9 ماه به عنوان دبیرکل کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون فوتبال فعالیت کردم. من در آن دوره مرد هزارچهره نبودم و تنها دو، سه چهره داشتم! کفاشیان که با برنامه نود گفتگو میکرد، خاطرنشان کرد: من به هر طریق وارد فدراسیون فوتبال شدم در آن زمان واقعا کار در این فدراسیون برایم سخت بود، چرا که کار در این عرصه در تخصمم نبود. رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تاکید بر اینکه بهتر بود در دوره اول انتخابش به عنوان رئیس این فدراسیون رای گیری صورت میگرفت، گفت: من به هر طریق به فدراسیون فوتبال آمدم و روزهای سختی را پشت سر میگذاشتم، چرا که با این کار و پست غریبه بودم. من 30 سال در ورزش و پستهای مدیریتی سازمان تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک فعالیت کرده بودم اما هیچ وقت در فوتبال مسئولیتی نداشتم به همین خاطر کارم بسیار دشوار بود. وی در ادامه افزود: ما به هر صورت با وجود اشتباهات و اتفاقات تلخ و شیرینی که رقم خورد کار را جلو بردیم تا نزدیک انتخابات شد. چند ماه پیش از انتخابات اعلام کردم که تمایلی برای قبول این مسئولیت ندارم چرا که کار کردن با این امکانات و پاسخگویی بسیار دشوار است. به همین خاطر تصمیم گرفتم در انتخابات شرکت نکنم تا افراد دیگر در این عرصه حضور یابند. من آن زمان گفتم تا آخر به کار خود ادامه میدهم چرا که میخواستم زیرمجموعهام بدون مشکل به کار خود ادامه دهند. کفاشیان خاطر نشان کرد: همان طور که گفتم تمایلی به حضور در انتخابات نداشتم اما زمانی که دیدم افراد جدید برای حضور در انتخابات ثبت نام نکردند مانند آقایان قریب و عزیزمحمدی در آخرین لحظه ثبت نام کردم. رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص عدم توفیق قریب در انتخابات این فدراسیون گفت: به اعتقاد من اگر آقای قریب دو سه ماه زودتر میآمد و وقت و زمان کافی برای شناساندن خود به اعضای مجمع داشت میتوانست توفیق بیشتری در انتخابات داشته باشد.
    وی در خصوص اینکه وزارت ورزش و جوانان گزینههای دیگری را برای ریاست فدراسیون فوتبال مدنظر داشته است، گفت: وزارت ورزش انتظار داشت من بروم اما نرفتم چرا که اگر ثبت نام کرده و در هر لحظه کناره گیری میکردم به حیثیت ورزشیام لطمه وارد میآمد. انصراف من از حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ضربه آخر به حیثیت ورزشیام بود و باید به اعضای مجمع پاسخگو میشدم. به خاطر همین ماندم و تا آخرین لحظه ادامه دادم. کفاشیان ضمن پذیرش اینکه در نظرسنجیها کارنامه فدراسیون اش منفی بوده است، گفت: پیش از ثبت نام با وزارت ورزش هماهنگ کردم که در انتخابات شرکت کنم یا خیر. در آن زمان از سوی وزارت ورزش به من اعلام شد که گزینه خاصی را مدنظر ندارند و میتوانم در انتخابات شرکت کنم. رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: خیلی از افراد بودند که چون من در انتخابات ثبت نام کردم در این عرصه وارد نشدند اگر من در آخرین لحظه کناره گیری میکردم درست نبود چرا که به آنها لطمه وارد میآمد. من در انتخابات حضور یافتم اما تمایل داشتم اعضای مجمع به گزینههای دیگر رای بدهند و به همین خاطر در جریان برگزاری مجمع از اعضا خواستم به آقای قریب رای بدهند. "خیلیها راغب نبودند من رئیس فدراسیون فوتبال شوم"، کفاشیان با بیان این جمله گفت: از سوی وزارت ورزش به من فشار نیاوردند که از حضور در انتخابات کناره گیری کنم اما انتظارات بر این بود که من انتخاب نشوم. به صورت رسمی کسی به من نگفت که در انتخابات حضور پیدا نکنم اما در آستانه برگزاری مجمع بحث بازنشستگیام را مطرح کردند و خواستند که در انتخابات حضور پیدا نکنم که من تاکید کردم با توجه به اساسنامه فدراسیون فوتبال حضورم در این فدراسیون قانونی و بلامانع است. کفاشیان در پاسخ به پرسش فردوسی پور که "چرا در جریان برگزاری مجمع با تلفن صحبت کرده و بعد از گفتگوی تلفنی از اعضا خواسته است که به قریب رای بدهند؟"، گفت: من با تلفن صحبت نکردم و به دستشویی رفتم! من صبح روز برگزاری مجمع به خدمت آقای عباسی رفتم و به ایشان و آقای سجادی مراتب برگزاری مجمع را توضیح دادم و گفتم که در مرحله اول من آقایان قریب و عزیزمحمدی کاندیدا هستیم که به احتمال زیاد رای گیری به دور دوم خواهد کشید و رقابت اصلی بین من و آقای قریب خواهد بود. ایشان هیچ توصیهای در خصوص برگزاری مجمع نداشت و تاکید کرد که انتخابات باید به صورت آزاد باشد و از من نخواست که به نفع قریب کناره گیری کنم. وی تاکید کرد: قطعا با آمدن آقای قریب یک خون، حرکت و مدیریت جدید در فدراسیون به وجود میآمد به همین خاطر خواست وزارت ورزش این بود که ایشان رئیس فدراسیون فوتبال شود. کفاشیان فدراسیون فوتبال را نیازمند کمک دولت دانست و گفت: در آن زمان آقای منتقمی برای نایب رئیسی دوم فدراسیون فوتبال به من تحمیل نشد بلکه از سوی وزارت ورزش به من توصیه کردند ایشان را انتخاب کنم. من هم کاری نکردم که ایشان رای نیاورد بلکه اعضای مجمع به این جمع بندی رسیدند که به آقای منتقمی رای ندهند. وی همکاری نزدیک با باشگاهها و هیئتها و شناخت اعضای مجمع را از عوامل انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال عنوان کرد و گفت: اعضای مجمع با شناخت و تشخیص رای دادند و حتما به این جمع بندی رسیده بودند که من باشم بهتر است شاید اگر فردی بهتر از من بود به او رای میدادند یا اینکه بین بد و بدتر انتخاب کردند! رئیس فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: 10 کشوری که به مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره آسیا آمدند امکانات وسیع گذاشتهاند و همه دست به دست هم دادهاند که به جام جهانی بروند. آقای کیروش هم برنامه ریزی وسیعی کرده و امکاناتی از ما خواسته که باید در اختیارش قرار دهیم. همه باید دست به دست هم دهیم که خواسته به حق مردم که همان صعود به جام جهانی است را برآورده کنیم اما یقین بدانید این کار از کفاشیان به تنهایی بر نمیآید. کفاشیان به جلسه اخیر کمیته مسابقات کنفدراسیون آسیا و مواردی که در خصوص تغییر امتیاز کشورها برای حضور در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا مطرح شده است، اشاره کرد و گفت: ما برنامهریزی گستردهای داریم که مشکلات موجود برطرف شود تا ایران باز هم با چهار سهمیه در لیگ قهرمانان آسیا حضور یابد. وی کیروش را یک مربی سختگیر خواند و گفت: یکی از ایرادهایی که کیروش از فوتبال ما میگیرد زمینهای چمن است او حق دارد که در این خصوص ایراد بگیرد چرا که به عنوان یک مربی دو ابزار بیشتر ندارد که شامل بازیکن و زمین میشود. بالا بردن کیفیت زمینهای ورزشگاهها از دست ما (فدراسیون فوتبال) خارج است و باید تلاش کنیم در این زمینه به استاندارد مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا برسیم.
    کفاشیان داشتن آکادمی مجهز را یکی از ملاکهای کارلوس کیروش برای فعالیت در تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد و گفت: تنها کمبود این آکادمی نداشتن مرکز سنجش بود که تا چند ماه آینده این مرکز نیز آماده بهره برداری تیمهای ملی میشود. ما کار زیادی در آکادمی انجام ندادیم و هر چه کردیم انجام وظیفه بوده است. رئیس فدراسیون فوتبال به کنایه گفت که فدراسیون فوتبال هم استقلال دارد و هم پرسپولیس! وی همچنین خاطر نشان کرد: با مدیریتی که وزارت ورزش و جوانان دارد قبل از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال استقلال عمل را در کار خود احساس میکردیم و مسئولان وزارت ورزش به ما استقلال عمل دادند کار را جلو ببریم. در حال حاضر نگرانی ما از فعالیت مستقل نیست بلکه تنها دغدغه ما نداشتن اسپانسر و حامی مالی مناسب است، چرا که اگر اسپانسر داشته باشیم دیگر دغدغهای از بابت پرداخت پول و پاداش مربیان و بازیکنان و ... نداریم. وی در خصوص فعالیت کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: قبول دارم که این کمیته قوی عمل نکرده اما زمینه مناسبی برای فعالیت آن فراهم نبوده است. در شرایطی که اسپانسرهای بخش خصوصی تمایلی برای حمایت مالی از فدراسیون فوتبال ندارند ما ناچاریم از حامیان مالی و سرمایه گذاران بخش دولتی استفاده کنیم. متاسفانه هیچکس حاضر نیست بیاید و حامی مالی فدراسیون فوتبال شود چرا که مفاهیم بازاریابی در ورزش ما همچنان ناشناخته است. کفاشیان در خصوص ناکامی تیم فوتبال امید ایران در صعود به المپیک 2012 لندن و عدم برخورد کافی با عوامل حذف این تیم گفت: رسانهها این طور فکر میکنند که بعد از باخت باید همه اعضای فدراسیون بروند اما در عمل این کار درست نیست. من اعتقاد دارم در اداره تیم امید، ما ایرادهای مدیریتی داشتیم چرا که در یک سال سه بار مربی عوض کردیم . تغییرات پی در پی مربیان و سرپرستان باعث شد یک بازیکن محروم بازی کند. این یک عیب و ایراد است که ما باید ریشه آن را پیدا کنیم. ما به جای عوض کردن و برخورد حذفی باید کار را از ریشه درست کنیم. وی ضمن یادآوری اینکه از حذف تیم امید بیشترین ضربه را خورده است، گفت: ما به مانند کشور قطر ابزارهای لازم را برای مدیریت نداریم و من با توانمندی خود و همکارانم کار را جلو میبرم. من دوست دارم همه کارها را به خوبی پیش ببرم اما در توانمندیام نیست. ما در دوره اول مدیریتی خود در فدراسیون فوتبال ضعفهایی داشتیم که باید در دوره جدید آنها را برطرف کنیم. کفاشیان از اعمال تغییرات در کمیتههای فدراسیون فوتبال خبر داد و گفت: هفته آینده 20 فروردین ماه تاریخ برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال در جلسه هیئت رئیسه مشخص خواهد شد و ما فرد مورد نظر را برای نایب رئیسی دوم فدراسیون فوتبال به مجمع معرفی خواهیم کرد که احتمال دارد این شخص آقای عزیزمحمدی باشد. وی در خصوص دخالت در امور فدراسیون فوتبال گفت: این نیست که ما به تنهایی هر چه میگوییم درست است و باید نظرات مختلف را مدنظر قرار دهیم و بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم. ما اگر در یک دوره فلان بازیکن را بخشیدهایم براساس مقررات و قوانین بوده و اگر قوانین به ما چنین اجازهای نمیداد به هیچ عنوان آن بازیکن را نمیبخشیدیم، البته گاهی اوقات پیش میآید که ما فقط میگوییم چشم اما به توصیهای که شده است عمل نمیکنیم! رئیس فدراسیون فوتبال خود را فردی دل رحم خواند که مقابل برخی توصیهها و درخواست ها کوتاه میآید و گفت: هیچ وقت در کار کمیتههای فدراسیون فوتبال دخالت و امر و نهی نکردهام و صرفا توصیه پذیر نبودهام به طور مثال در بحث انتخاب سرمربی تیم ملی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال یک شخصی را مدنظر داشت و کمیته تیمهای ملی شخصی دیگر، من هم تصمیم گرفتم گزینه مورد نظر سازمان تربیت بدنی را انتخاب کنم چرا که هزینه عقد قرارداد با آن مربی را سازمان تقبل میکرد! کفاشیان ضمن تاکید بر اینکه در مسائل ریز فدراسیون دخالت نمیکند، گفت: من در دو سه جا مرتکب اشتباهاتی شدم که مهمترین آنها ناکامی و ایرادات مدیریتی در اداره تیم امید بود که در نهایت منجر به حذف این تیم شد و نیز کناره گیری از حضور در انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا به نفع آقای سعیدلو که در نهایت باعث شد کرسی خود در AFC را از دست بدهیم.
    وی در واکنش به این موضوع که عزیزمحمدی را از فدراسیون فوتبال کنار گذاشته است، گفت: ما آقای عزیز محمدی را کنار نگذاشتیم بلکه ایشان خود به خود از ترکیب هیئت رئیسه خارج شد. پس از آنکه در مجمع فدراسیون فوتبال گزینه مورد نظر ما برای نایب رئیسی دوم رای نیاورد در اولین جلسه هیئت رئیسه آقای بهروان را به عنوان نایب رئیس دوم و سرپرست سازمان لیگ برتر انتخاب کردیم چرا که نمی توانستیم مجددا آقای عزیزمحمدی را به عنوان سرپرست سازمان لیگ انتخاب کنیم. کفاشیان سازمان لیگ را یکی از نقاط مثبت فعالیت فدراسیون فوتبال در چهار سال گذشته عنوان کرد و گفت: آقای عزیزمحمدی به سازمان لیگ نظم داد و با قدرت میگویم که از صبح تا شب با عشق و علاقه در سازمان لیگ کار میکرد. ما از تجربیات ایشان به عنوان رئیس اتحادیه فوتبال استفاده خواهیم کرد. من در آخرین نشستی که با ایشان داشتم خواستم که اتحادیه فوتبال در خصوص صدور مجوز حرفهای باشگاهها اقدامات لازم را انجام دهد. وی همچنین در خصوص فعالیت سازمان لیگ برتر گفت: براساس آیین نامه سازمان لیگ باید زیر نظر کمیته مسابقات فعالیت کند اما ما در این خصوص بحث داریم و معتقدیم بهتر است لیگ یک و لیگ برتر زیر نظر سازمان لیگ باشند و دیگر لیگهای زیر نظر کمیته مسابقات. ما این موضوع را در هیئت رئیسه بررسی کرده و بهترین تصمیم را اتخاذ خواهیم کرد. رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به این موضوع که کمیته های این فدراسیون مجمع الجزایری عمل میکنند، گفت: این طور نیست و کمیتهها زیر نظر رئیس فدراسیون کار میکنند اما سیاست گذار هر بخش کمیتههای آن بخشها هستند. وی ضمن اعلام اینکه روسای کمیتهها حقوقشان بین 400 تا 500 هزار تومان است، گفت: بیشتر روسای کمیتهها به صورت افتخاری کار میکنند. ما در کار آنها پول را تعریف نکردهایم چرا که زحمات آنها را نمیتوانیم با پول جبران کنیم. ما اسپانسر و بودجه کافی نداریم از کجا باید بیاوریم که بتوانیم حقوق روسای کمیتهها را آن طور که شایسته است، بپردازیم. کفاشیان ضمن یادآوری اینکه در زمان دادکان، ایرانول حامی مالی فدراسیون فوتبال بوده و در دوره صفایی فراهانی دولت حمایت زیادی از فدراسیون فوتبال میکرده است، گفت: ما برای تامین هزینههای تیم ملی و امید هیچ مشکلی نداریم چرا که این دو تیم هزینههای خود را به خوبی از بخش تبلیغات و ... تامین میکنند. مشکل اصلی ما تامین هزینههای توسعه آکادمی، ویژنها، استانها، تیم های پایه و ... است. وی هزینه توسعه آکادمی فدراسیون فوتبال را 15 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: 10 درصد از درآمد سازمان لیگ برتر و حق عضویت باشگاهها به فدراسیون فوتبال تعلق می گیرد . رئیس فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: در طول سال یک و نیم میلیارد تومان حقوق میدهیم که این جدا از حقوق داوران است ما در طول سال 4.5 تا 5 میلیارد تومان به داوران حقوق میدهیم. کفاشیان ضمن اعلام اینکه منشور اخلاقی در فدراسیون فوتبال تعطیل نخواهد شد، گفت: آقای علیپور همچنان به عنوان دبیر کمیته اخلاق حرفهای در فدراسیون فعالیت خواهد کرد تا اینکه رئیس کمیته اخلاق فدراسیون انتخاب شود. وی از 16 تیمی کردن لیگ برتر خبر داد و تاکید کرد: در صورتی که باشگاهها مجوز حرفهای نگیرند و اساسنامهشان آن طور که AFC مدنظر دارد اصلاح نشود از لیگ برتر کنار گذاشته خواهند شد. "درآمدهای ما زیاد است اما برای اینکه این کشتی به سرمقصود برسد کم است"، کفاشیان با بیان این جمله در خصوص پرداخت حقوق کیروش گفت: برای پرداخت حقوق کیروش دلار قدیم و جدید نداریم اما دلارهایی که به او باید بدهیم با نرخ دولتی تامین خواهیم کرد. رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص همکاری اسپانسر 180 میلیاردی فدراسیون گفت: یک شرکت چنین پیشنهادی به ما داده بود که طی هشت سال چنین رقمی را به فدراسیون پرداخت کند که خیلی جدی نبود. وی با اشاره به مکاتبه فدراسیون فوتبال با فیفا و AFC برای اطمینان خاطر دادن به آنها که در اداره امور این فدراسیون دخالتی نمیشود، گفت: ما به آنها گفتیم که مشکل خاصی نبوده است و این مسائل را انداختیم گردن رسانهها ما اطمینان خاطر دادیم که مشکل خاصی وجود ندارد چرا که برایمان فوتبال مهم است و تمامیت ارضی کشور برای ما فرد مهم نیست و فوتبال کشور بیش از هر چیز اهمیت دارد. کفاشیان ضمن اعلام اینکه از این به بعد برای تغییر مدیریت در باشگاهها نظر هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز مدنظر قرار خواهد گرفت، گفت: از این به بعد کمیته فنی و توسعه مرکب از 11 نفر به جای کمیته تیمهای ملی فعالیت خواهند کرد. رئیس فدراسیون فوتبال همچنین خاطر نشان کرد: این فدراسیون به صورت کاملا مستقل عمل میکند در این بین ما از رسانهها میخواهیم ایرادها را گرفته و واقعیتها را بگویند و انتظاراتشان از ما بیش از حد توان ما نباشد ما هم سعی میکنیم اشتباهات گذشته را تکرار نکرده و روسفید بیرون بیاییم. وی در خاتمه از نشست هفته آینده خود و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون با محمد عباسی خبر داد و گفت: فوتبال ملک شخصی من نیست و برای همه مردم است. ما باید همه دست به دست هم دهیم تا خواسته همین مردم را برآورده کنیم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    ازدواج دو ملی پوش در ابتدای سال نو

ورزشی - در والیبال ایران این اتفاق تازگی ندارد.

به گزارش «24»، اتفاق ویژه والیبال در سال جدید ازدواج یک ملی پوش تیم مردان با چهره ای مطرح از تیم ملی بانوان بود.

«پوریا فیاضی» اسپکر مطرح والیبال ایران که در بازی های جهانی خوش درخشیده بود در ابتدای سال جدید با «مهتا محمدی» بهترین اسپکر والیبال بانوان در سال قبل پیمان زناشویی بست تا این چندمین بار باشد که در والیبال ایران چنین وصلت هایی صورت می گیرد.

در مراسم ازدواج این دو ملی پوش که در منطقه چیتگر برگزار شد چهره های فراوانی از ورزش کشور حضور داشتند.
    to continue, please follow me on my page

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع