صفحه 25 از 33 نخست ... 1522232425262728 ... آخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 323

موضوع: آمی بروکر را رام کنیم

عضو عادی hotaro3 آواتار ها
    تشکر شده 11 بار در 10 ارسال
    سلام-محاد عزیز من دیتای تعدیل شده را ندارم تا وارد آمی بروکر کنم ممنوع می شم راهنمایی کنید که از کجا می تونم اون بگیرم

نیما جان من دیتای تعدیل شده رو از رهاورد نوین می گیرم البته هزینه باید پرداخت کنی بابتش

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hotaro3 از ایشان تشکر کرده است:

از دوستان کسی کرک ورژن 5.5 رو داره؟ اگه داره لطف کنه تو پیام خصوصی بهم بگه مرسی

امینگر عزیز-چرا پیام خصوصی عزیز دل برادر - این لینک برای کرک ورژن 5.5 برای همه دوستان گلم
    http://uploadtak.com/images/k685_crackamibroker_5.rar

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hotaro3 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 11 بار در 4 ارسال
    هوتاروی عزیز
    من تی اس ای کلاینت 2 رو تازه نصب کردم دیتاش رو هر کاری میکنم وارد امی 5.5 نمیشه قبلا با ورژن 1.1 انجام میدادم میشد ولی الان نمیدونم مشکل کجاست دو سه بار هم پاکش کردم ومجدد نصبش کردم میتونید راهنماییم کنید؟

دوست عزیز من متاسفانه با این ورژن کار نکردم چون دیتاها را با همین ورژن براحتی می گیرم و لزومی به تغییر ندیدم

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hotaro3 از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 12 بار در 4 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hotaro3 نمایش پست ها
    سلام-محاد عزیز من دیتای تعدیل شده را ندارم تا وارد آمی بروکر کنم ممنوع می شم راهنمایی کنید که از کجا می تونم اون بگیرم

نیما جان من دیتای تعدیل شده رو از رهاورد نوین می گیرم البته هزینه باید پرداخت کنی بابتش
    سلام به دوستان
    تنها برای اینکه مشکل دوستان رو تو چند زمینه حل کنم تو این سایت ثبت نام کردم و شاید دیگه فرصت نشه تا از سایت بازدید کنم لذا از دوستان پیشا پیش عذر خواهی می کنم اگه سوالی داشتند و فرصت پاسخگویی پیش نیومد
    دوستان هرکسی که دیتای تعدیل شده با به روز رسانی لحظه ای و پایان روز برای امی بروکر و همینطور متا استوک می خواد می تونه از نرم افزار پویا تک استفاده کنه که حدود دو ماهی است که از طرف شرکت پردازش اطلاعات مالی پویا ارائه شده - (لطفا اطلاع رسانی کنید)
    اما چند نکته ضروری است که در زیر عنوان می کنم
    - برای استفاده از نرم افزار ابتدا باید تو سایت پویا 24 ثبت نام کنید http://pouya24.com/Administration/Us...tionMode=False
    -بعد از ثبت نام فایل برنامه رو از این ادرس دانلود کنید http://pouya24.com/Download/1/%20%D9...20%D8%AA%DA%A9
    -براي اجراي اين برنامه نياز به NET Framework.04 است اگه رو کامپیوتر نصب ندارید می توانید از این ادرس دانلود کنید و نصب کنید و بعد نرم افزار پویا رو نصب کنید .
    http://www.hamirayane.com/download/d...t_Framework_4/
    یا
    http://www.p30day.com/%D8%AF%D8%A7%D...9%85-3873.html
    -راهنمای استفاده از نرم افزار رو از این ادرس دانلود کنید و حتما مطالعه کنید چونکه باید امی بروکر یا متا استوک رو برای استفاده از داده های این نرم افزار تنظیم کنید http://pouya24.com/Download/3/%D8%B1...A9%D8%A7%D9%84
    - پیشنهاد می شود که مسیر پیش فرض ذخیره داده ها را تغییر ندهید
    - دوستان در اولین به روز رسانی اطلاعات بایستی حوصله بخرج بدید چراکه مدت زمان زیادی طول می کشه تا سابقه قیمت نماد ها دریافت شود
    -درصورتی که تعداد نماد های به روز رسانی شده در یک عدد متوقف شد و پس از گذشت زمانی تغییر نکرد نرم افزار را بسته و مجددا وارد شوید و به روز رسانی کنید
    -شاید اولین به روز رسانی کمی اذیت کنه اما بعد از ان به راحتی کمتر از 5 دقیقه به روز رسانی می شود .
    -این نرم افزار قیمت ها رو
    1- با اعمال اثر افزایش سرمایه با اعمال سود نقدی
    2- با اعمال اثر افزایش سرمایه بدون اعمال سود نقدی
    3-بدون اعمال اثر افزایش سرمایه
    در اختیار دوستان برای پایان روز سهام و نیز بصورت لحظه ای برای هر سهم قرار می دهد ( بایستی گزینه های مورد نیاز را انتخاب کنید -راهنمای پویا تک را مطالعه کنید)
    -دوستانی که به دنبال شاخص ها بودند نیز می توانند با انتخاب گزینه شاخص ها دیتای مربوطه را دریافت کنند
    - مجددا از دوستان می خوام در اولین به روز رسانی حوصله بخرج بدن هرچه اطلاعات بیشتری بخواید مدت زمان بیشتری طول می کشه تا دیتای مربوطه دریافت بشه اما در روزهای بعدی این زمان کمتر خواهد بود (برای فقط دیتا با اعمال اثر افزایش سرمایه با اعمال سود نقدی پایان روز کمتر از 5 دقیقه - البته به سرعت اینترنت شما هم بستگی دارد )
    - این نرم افزار همچنین قیمت طلا ، برابری ارزها ، و کالاهای جهانی را نیز در اختیار دوستان قرار می دهد .
    - و اما دوستانی که دنبال تاریخ شمسی برای روز معاملا ت بودن این نرم افزار تاریخ را بصورت شمسی ارائه می کند اما بصورتی که امی بروکر بهم نریزد - همانطور که دوستان می دوند با نرم افزار TseClient اگه تاریخ رو شمسی انتخاب کنید بعد از وارد کردن اطلاعات ، نمودار سهم بصورت صحیح نمایش داده نمی شود-اما این نرم افزار تاریخ شمسی رو در قالب میلادی ارائه می دهد و همین باعث می شود تا نمودار سهم درست نمایش داده شود اما شاید سوال کنید چطوری ؟ مثلا تاریخ امروز که 21 تیرماه سال 92 است رو بصورت 4/21/1992 نشان می دهد.
    -در حال حاضر استفاده از این نرم افزار رایگان می باشد . (راستش من با یکی از مسئولینش صحبت کردم گفت در حال حاضر قصد گرفتن اشتراک رو نداریم تا بعدا ببینیم چی پیش میاد)

دوستان نکاتی رو که لازم دونستم عنوان کنم خدمتتون عرض کردم - انشا ا... مشکل دوستان حل شده باشد و از این نرم افزار لذت ببرید.

9. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi2273 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 12 بار در 4 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط aqapour نمایش پست ها
    هوتاروی عزیز
    من تی اس ای کلاینت 2 رو تازه نصب کردم دیتاش رو هر کاری میکنم وارد امی 5.5 نمیشه قبلا با ورژن 1.1 انجام میدادم میشد ولی الان نمیدونم مشکل کجاست دو سه بار هم پاکش کردم ومجدد نصبش کردم میتونید راهنماییم کنید؟
    سلام به دوست عزیزم
    مشکل شما به احتمال زیاد در قسمت تنظیمات است. برو به تنظیمات سپس tab پیشرفته و قسمت مربوط به Encoding رو به حالت ASCII تغییر بده (تنظیمات دیگر را به حالت پیش فرض رها کنید ) و تغییرات رو ذخیره کن و بعد از دریافت اطلاعات اگه مثل ورژن قبلی تنظیمات رو تو آمی بروکر انجام بدی نباید مشکلی داشته باشی و اطلاعات بدون مشکل وارد آمی بروکر خواهد شد .
    البته به همه دوستان ( به خصوص به hotaro3 عزیز )استفاده از TseClient 2.0 Beta رو سفارش می کنم اگه یک بار استفاده کنید نظرتون عوض میشه چرا که سرعت بروز رسانی اولیه و نیز سرعت تهیه فایل های جدید با تغییرات در محتوی ستونها بسیار بالاتر نسبت به ورژن قبلی است .
    امیدوار هستم که مشکل شما دوست عزیز و کسانی که مشکل شما را دارند با این راهنمایی حل شده باشه .

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi2273 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,985 بار در 387 ارسال
    سلام دوستان بنده ديتامو از تي اس اي بصورت تكست ميگيرم اگه قيمت اخرين معامله رو به قيمت پاياني تغيير بدم ديتاهاي قبليم همون پاياني ميشه ؟ دوم اينكه با اينكار ديتاهام بهم نميخورن ممنون از راهنمايي كه ميفرماييد

عضو عادی
    تشکر شده 99 بار در 21 ارسال
    سلام
    من دیتا ها رو وارد می کنم ولی نمودارها نمیاد
    دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟؟
    با تشکر

عضو جدید tajerman آواتار ها
    تشکر شده 17 بار در 6 ارسال
    با سلام .
    از دوستان کسی فرمول پیووت های روزانه تا سالیانه رو برای آمی بروکر داره ؟

عضو جدید
    تشکر شده 22 بار در 7 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2273 نمایش پست ها
    سلام به دوست عزیزم
    مشکل شما به احتمال زیاد در قسمت تنظیمات است. برو به تنظیمات سپس tab پیشرفته و قسمت مربوط به Encoding رو به حالت ASCII تغییر بده (تنظیمات دیگر را به حالت پیش فرض رها کنید ) و تغییرات رو ذخیره کن و بعد از دریافت اطلاعات اگه مثل ورژن قبلی تنظیمات رو تو آمی بروکر انجام بدی نباید مشکلی داشته باشی و اطلاعات بدون مشکل وارد آمی بروکر خواهد شد .
    البته به همه دوستان ( به خصوص به hotaro3 عزیز )استفاده از TseClient 2.0 Beta رو سفارش می کنم اگه یک بار استفاده کنید نظرتون عوض میشه چرا که سرعت بروز رسانی اولیه و نیز سرعت تهیه فایل های جدید با تغییرات در محتوی ستونها بسیار بالاتر نسبت به ورژن قبلی است .
    امیدوار هستم که مشکل شما دوست عزیز و کسانی که مشکل شما را دارند با این راهنمایی حل شده باشه .
    سلام دوستان
    ظاهرا با فونتها مشكل داره. من با داده هاي تعديل شده و utf8 و نماد تونستم بگيرم. من نسخه قبلي رو هم پاك نكردم.
    فقط فايل زير را كه در نسخه قبلي بود برداشتم و ريختم در فولدر نصبي مشكل حل شد:

TseClient.resources.dll

صفحه 25 از 33 نخست ... 1522232425262728 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع