صفحه 1 از 62 12341151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 613

موضوع: معادن بافق ( کبافق )

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال

معادن بافق ( کبافق )

سهامداران کبافق لطف کنند از این پس نظراتشون را در خصوص این سهم خوش رکاب و با مرام در این تاپیک مستقل درج کنند.
    من هم قبلا در جایی نظرم را گفته بودم که تکرار می کنم.به این نمودار دقت کنید و اگر اشتباهی در تحلیل وجود داشت بیان کنید.

ملاحظه می فرمایید که پس از افزایش سرمایه و بازگشایی سهم در تاریخ 12 تیرماه تا امروز از دو الگوی سرو شانه سقف و سرو شانه کف پیروی کرده است. در اینجا دو خط گردن داریم یکی مربوط به سرو شانه سقف (آبی رنگ) و یکی مربوط به سرو شانه کف (صورتی ). هر دو الگو ادامه دهنده اند نه برگشتی ؛ بنابر این در روند فعلی با توجه به شرایط حاکم بر بازار و جو ناشی از قیمت ارز در گروه معدنی انتظار این است که در این مرحله علاوه بر شکستن نک لاین صورتی رنگ حد اقل تا نک لاین آبی رنگ پیشروی کند و به 2000تومان و در صورت شکست قوی آن به سمت بالا تا 3000 نیز صعود کند.یاد آوری میکنم که افزایش سرمایه 220درصدی از محل آورده نقدی سهامداران نیز به هیئت مدیره تفویض شده که بگفته یکی از سهامداران عمده ( در تماس تلفنی )شرکت امسال انجام میشود.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی آذرپاد آواتار ها
    تشکر شده 99 بار در 24 ارسال
    سلام دوست گرامی افزایش سرمایه 120 درصدی از محل آورده است که با تماسی که من با امور سهام شرکت داشتم تابعد از عید عملیاتی می شود .
    به ایرانم ، به ایران گرامیم ، به ایران جاودانیم

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرپاد از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط آذرپاد نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی افزایش سرمایه 120 درصدی از محل آورده است که با تماسی که من با امور سهام شرکت داشتم تابعد از عید عملیاتی می شود .
    در مجمع فوق العاده 4 تیرماه 220% به هیئت مدیره تفویض شد که ممکن است بخواهند طی دو مرحله انجام دهند.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی آذرپاد آواتار ها
    تشکر شده 99 بار در 24 ارسال
    امیدوارم اینگونه باشد دوست عزیز ما هم خوشحال می شویم .
    به ایرانم ، به ایران گرامیم ، به ایران جاودانیم

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید آذرپاد از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 55 بار در 25 ارسال
    بافق تا کجا میاد پایین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط manam_orginal نمایش پست ها
    بافق تا کجا میاد پایین؟
    فعلا حرف از پایین نزن دوست عزیز برگشت کرد.فرصت خرید دادهنه فروش .من هم اضافه کردم.

عضو عادی
    تشکر شده 353 بار در 68 ارسال
    بافق را در یابید

عضو عادی
    تشکر شده 353 بار در 68 ارسال
    تهایت 1650

عضو عادی alireza9967 آواتار ها
    تشکر شده 367 بار در 109 ارسال
    دلار در صرافيهاي ميدان فردوسي تهران چند نرخ شده است، در حالي كه بايد به قيمت مصوب 1400 تومان عرضه شود. در ميدان فردوسي تهران دلار هم اكنون در صرافيهاي اين منطقه به صورت چند نرخي خريداري ميشود در حالي كه يكي از صرافيها قيمت خريد دلار را 1650 تومان اعلام كرد در صرافي ديگر اين قيمت 1670 تومان اعلام شده است.

اين درحالي است كه يكي از صرافيها حاضر شد دلار را به قيمت 1680 تومان خريداري كند.

در عين حال دست فروشهاي اطراف ميدان فردوسي نيز دلار را با قيمت 1650 تومان ميخرند. با اين وجود هيچ كدام از صرافيها به فروش دلار اقدام نميكنند و با اعلام اينكه هم اكنون فروش نداريم فقط به جذب دلارهاي مردم اقدام ميكنند.

روز گذشته (دوشنبه) اعلام شد كه خريد و فروش ارز خارج از صرافيها به منزله قاچاق است در عين حال صرافيها بايد دلار را با قيمت مصوب 1400 تومان عرضه كنند.

امروز (سهشنبه) بانك مركزي نرخ مرجع دلار را با اندكي كاهش نسبت به روز گذشته 1124 اعلام كرده است.
    منبع:اخبار بورس ایران
    با این وضعیت قیمت معدنیها باید صعودی باشه.
    خدایا چنان کن سر انجام کار ............................تو خوشنود باشی و ما رستگار

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    سعيد خان درخشاني تكنيكال را با هدف 2100 كشيدند مشروط به شكستن نك لاين دو تا خبر هم من ميدم يكي اينكه اين شركت در حال خريد يك معدن جديد است و بزودي براي اينكار افزايش سرمايه مي دهد تمام انبارهاي آن هم پر است و با قيمتهاي نجومي دلار سود خوبي كسب خواهد كرد خريدارهاي اين چند روزش هم همونهايي هستند كه يه بار تا 3000 بردنش.شد سه تا خبر بنابر اين به احتمال زياد از مقاومت 1800 رد بشه و تا 2100 و 2500 بره بالا.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید burse77 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 62 12341151 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)