صفحه 4 از 7 نخست 1234567 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 69

موضوع: Mr.GoldMan

كاربر فعال Yusef_sbm12 آواتار ها
    تشکر شده 4,027 بار در 685 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    سلام

فعلا خدا رو شکر هر کی از راه میرسه و می بینه دولت محترم با ف .... مشکل داره اولین چیزی که به ذهنش میرسه اینه که چطور میتونه با دوز و کلک سر مردمو شیره بماله!!! میاد ib میگیره و ... فلان! بروکر میگه من با فلان بانک کار میکنم وقتی میگیم چرا اسمت تو سایت بانکه نیست میگه به خاطر تحریمو اینجور چیزا اسممونو ذکر نکردن!!! دوستانی بودن که با چند تا از بروکرها کار کردند ولی خوب تنها پشیمونی سوغاتشون بود.

خلاصه فعلا بروکر مطمئنی پیدا نکردم ولی اگه بشه به طریقی با این بروکرهای معتبر کار کرد عالی میشه...ولی اون "طریق"شو نمیدونم!
    جناب پناهی عزیز پس اینطوری که خیلی مشکل خواهد شد این فا ... س .
    ریسک سوخت سرمایه و ریسک کار خیلی بالا میره ...
    زندگی منشوریست در حرکت دوّار ؛
    که با رنگهای بدیع ؛
    و دلفریبش ؛

آن را دوست داشتنی ؛
    خیال انگیز ؛
    و پر شور ساخته است .

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Yusef_sbm12 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال rezaafshari110 آواتار ها
    تشکر شده 1,717 بار در 351 ارسال
    ده قانون تحلیل تکنیکال - جان مورفی

1- نقشه روند ها را بکش
    نمودارهای بلند مدت را بررسی کن. با نمودارهای ماهانه و هفتگی که معاملات چندین سال را در بر میگیرد شروع کن. هر چه نقشه بازار بزرگتر باشد دید کلی تری از بازار به شما می دهد. هنگامیکه به نمودارهای بلند مدت پرداختید سپس به نمودارهای روزانه و میان روز بپردازید. بررسی فقط نمودارهای کوتاه مدت می تواند فریبنده باشد. حتی اگر شما بصورت کوتاه مدتی معامله می کنید (نوسانگیر هستید) معامله در جهت روندهای بلند مدت و میان مدت به نفع شما خواهد بود.

2- روند را شناسایی کنید و با آن همراه شوید.
    روند را مشخص کنید و آن را دنبال کنید. روند های بازار در سایزهای مختلف وجود دارند – بلند مدت ، میان مدت و کوتاه مدت. ابتدا، مشخص کنید که به چه صورت معامله می کنید تا از نمودار مناسب استفاده کنید. مطمئن شوید که معامله شما در جهت روند است. اگر روند صعودی است در موج های منفی بخرید. اگر روند نزولی است در موج های مثبت بفروشید. اگر شما نوسانگیر هستید، از نمودارهای میان روز و روزانه استفاده کنید. اما در هر مورد، اجازه دهید که نمودار بلند مدت تر، روند را مشخص کند و سپس از نمودار کوتاه مدت تر برای زمان بندی استفاده کنید.

3- بالا و پایین آن را مشخص کنید.
    سطوح حمایت و مقاومت را پیدا کنید. بهترین مکان برای خرید نزدیک سطوح حمایت است. معمولا حمایت برابر آخرین کف سهم است. بهترین مکان برای فروش نزدیکی سطوح مقاومت است. مقاومت معمولا آخرین سقف سهم است. هنگامی که یک مقاومت شکسته شود، تبدیل به حمایت در حرکات بعدی قیمت می شود. به بیان دیگر، سقف قبلی تبدیل به کف جدید می شود. به همین ترتیب زمانی که یک سطح حمایت شکسته می شود تبدیل به سطح مقاومت می شود – کف قبلی تبدیل به سقف جدید می شود.

4- بدانید که چقدر اصلاح می کند.
    درصدهای اصلاحی را اندازه بگیرید. اصلاحات بازار به سمت بالا یا پایین معمولا درصدی از روند قبلی را اصلاح می کند. اصلاح 50% از روند قبلی رایج ترین است. کمترین اصلاح معمولا یک سوم از روند قبلی است. بیشترین اصلاح معمولا دو سوم آن است. درصدهای اصلاحی فیبوناچی 38% و 62% نیز بسیار رایج هستند. در هنگام یک پول بک (برگشت کوتاه) در روند صعود، ابتدایی ترین نقطه خرید ، محدوده اصلاحی 33 تا 38% است.

5- خط را بکشید.
    خطوط روند را بکشید. خطوط روند یکی از ساده ترین و موثرترین ابزارهای مربوط به نمودار است. تمام چیزی که احتیاج دارید دو نقطه در نمودار است. خطوط روند صعودی دو کف پشت سر هم را به یکدیگر متصل می کند. خطوط روند نزولی دو سقف پشت سر هم را به یکدیگر متصل می کند. شکستن خطوط روند معمولا سیگنال هایی از تغییر روند را به ما می دهد. یک خط روند معتبر حداقل می بایست سه مرتبه لمس شود. هر چه روند بلند مدت تر باشد و هرچه دفعاتی که لمس شده است بیشتر باشد اهمیت آن بیشتر است.

6- میانگین ها را دنبال کنید.
    میانگین های متحرک را دنبال کنید. میانگین های متحرک سیگنال های خرید و فروش مناسبی را تامین می کنند. این میانگین ها به شما می گویند آیا روند حاضر همچنان برقرار است و همچنین در تایید تغییر روند کمک می کنند. میانگین های متحرک به شما نمی گویند که تغییر روند قریب الوقوع است. ترکیب دو میانگین متحرک رایج ترین روش پیدا کردن سیگنال های معاملاتی است. برخی از رایجترین ها ترکیب 4 و 9، ترکیب 9 و 18، ترکیب 5 و 20 است. سیگنال ها زمانی صادر می شوند که میانگین کوتاه مدت تر از میانگین بلند مدت تر عبور کند. عبور قیمت بالا و پایین میانگین متحرک 40 روزه نیز سیگنال مفیدی ارائه می کند. از آنجایی که خطوط میانگین متحرک دنبال گر روند هستند، در بازارهایی که روند دارند بسیار مفیداند.

7- برگشت ها را متوجه شوید.
    اسیلاتورها را دنبال کنید. اسیلاتورها کمک می کند تا نقاط اشباع فروش و اشباع خرید را مشخص کنید.اسیلاتورها به ما در هنگامی که قیمت بسیار رشد یا بسیار افت می کند این اخطار را می دهد که ممکن است برگشتی رخ دهد در حالیکه میانگین های متحرک به ما در تایید تغییر روند کمک می کنند. دو تا از رایج ترین این اندیکاتورها rsiو استوکاستیک ها هستند. هر دوی آنها در مقیاس 0 تا 100 کار می کنند. در rsiاعداد بالای 70 مناطق اشباع خرید و پایین 30 اشباع فروش هستند. مناطق اشباع فروش و خرید در استوکاستیک ها 20 و 80 هستند. بیشتر معامله گران از استوکاستیک 14 و rsi9 یا 14 استفاده می کنند. واگرایی اسیلاتورها اغلب اخطاری جهت برگشت بازار را به ما می دهد. این ابزارها در بازارهایی که روند خنثی دارند بهتر کار می کنند. سیگنال های هفتگی به عنوان فیلتری برای سیگنال های روزانه استفاده می شود.

8- علائم هشداردهنده را بدانید.
    با macdمعامله کنید. Macdترکیبی از سیستم عبور میانگین های متحرک با سیستم اشباع فروش اشباع خرید اسیلاتور است. سیگنال خرید زمانی صادر می شود که خط سریعتر به بالای خط کندتر عبور کند و هر دو خط زیر خط صفر باشند. سیگنال فروش زمانی صادر می شود که خط سریعتر به پایین خط کند تر عبور کند و هر دو خط بالای خط صفر باشند. سیگنال های هفتگی بر سیگنال های روزانه مقدمند.

9- روند داریم یا روند نداریم.
    از adxاستفاده کنید. این اندیکاتور کمک می کند تا مشخص کنید که بازار روند دار است یا اینکه در فاز خنثی حرکت می کند. این اندیکاتور درجه روند یا جهت در بازار را محاسبه می کند. خط adxصعودی نشانگر روند قوی است و بالعکس.

10- سیگنال های تایید را بدانید.
    حجم معاملات. حجم معاملات بر قیمت مقدم تر است. مهم است که مطمئن شوید که در جهت روند غالب حجم معاملات سنگین می شود. در روند صعودی، در روزهای صعودی بایستی حجم معاملات بیشتر باشد.
    حضرت رسول صلى الله عليه و آله میفرمایند :
    همانا پاكيزه ترين پيشه ، پيشه بازرگانانى است كه چون سخن گويند ، لب به دروغ نگشايند ؛ هر گاه امين شمرده شوند ، خيانت نورزند ؛ زمانى كه وعده دهند ، پيمان نشكنند ؛ چون بخرند ، بر سرِ مال نزنند ؛ چون بفروشند ، بازار گرمى نكنند ؛ هر گاه مديون شوند ، [در پرداخت دين] امروز و فردا نكنند ؛ و هر گاه طلبكار شدند ، [بر بدهكار] سخت نگيرند .

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید rezaafshari110 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 90 بار در 25 ارسال
    بابک خان سلام..خیلی خوشحال شدم از حضورتان بابک خان پناهی نازنین ..اگر دیر عرض ادب کردم پوزش ..ذکر خیرتان با دوستان همیشه بوده وهست ...به شخصه همیشه از محبت ودوستی شما بهرهمند بوده ام و همیشه سپاسگزارتان هستم....

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید monarchy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yusef_sbm12 نمایش پست ها
    جناب پناهی عزیز پس اینطوری که خیلی مشکل خواهد شد این فا ... س .
    ریسک سوخت سرمایه و ریسک کار خیلی بالا میره ...
    سلام و صبح همگی بخیر

بله ریسک سرکایه گذاری بالا میره ولی خوب مجبوریم بالاخره با یکی کار کنیم که نسبت به بقیه بهتر باشه واین دوستانی که ریل کار کردند بهتر میتونن راهنمائی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط monarchy نمایش پست ها
    بابک خان سلام..خیلی خوشحال شدم از حضورتان بابک خان پناهی نازنین ..اگر دیر عرض ادب کردم پوزش ..ذکر خیرتان با دوستان همیشه بوده وهست ...به شخصه همیشه از محبت ودوستی شما بهرهمند بوده ام و همیشه سپاسگزارتان هستم....
    مونارچی عزیز ممنون دوست من آقا کیمیا شدی؟
    قربان شما پرسپولیس کاپتالو چطور دیدین؟امکانش باشه مزایا و معایبشو برای همگان بازگو کنید ممنون

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال rezaafshari110 آواتار ها
    تشکر شده 1,717 بار در 351 ارسال

بینامین گراهام
    بینامین گراهام یكی از نظریه پردازان بزرگ سرمایه گذاری در سال های جنگ جهانی دوم است كه كتابی با عنوان سرمایه گذار هوشمند نوشته است. كسانی مانند وارن بافت این كتاب را بهترین كتاب در زمینه ی سرمایه گذاری می دانند. نظریات گراهام همچنان در بازار سرمایه كاربرد داشته و از آن ها استفاده می شود. نكات مهم روش گراهام عبارتند از:
    • هیچ كس از آینده ی بازار مطلع نیست. پس ما به دنبال پیش بینی آینده نیستیم ما براساس رفتار كنونی بازار عمل می كنیم.
    • هر شركت دارای دو ارزش دفتری و ارزش بازار است. ارزش دفتری حاصل تقسیم داراییها بر تعداد سهام و ارزش بازار نیز حاصل ضرب قیمت هر سهم در تعداد سهام است. اگر ارزش بازار شركتی كمتر از ارزش دفتری آن باشد پس قیمت آن سهم پایین بوده و برای خرید مناسب است.
    • سهامی مناسب هستند كه از نسبت قیمت/ارزش بازار نزدیك به 1 و P/E پایین برخوردار باشند
    • فاصله ارزش دفتری با ارزش بازار شركت حاشیه ی اطمینان آن نام دارد كه هرچقدر بیشتر باشد یعنی سرمایه گذار كمتر از نوسانات غیرمنطقی و بی دلیل بازار ضربه خواهد خورد.

فیلیپ فیشر
    فیشر از نظریه پردازان بزرگ سرمایه گذاری در بازار است كه كتابی با عنوان سهام عادی و سود غیرعادی دارد. وارن بافت وی را پس از گراهام یكی از بزرگترین نظریه-پردازان بازار سهام دانسته و خود شخصا در حضور وی تعلیم یافته است. تاكید اصلی فیشر بر انتخاب شركت برتر است. از دید وی شركت برتر یعنی شركتی كه فروش، حاشیه سود و گردش نقد بالا و هزینه ی پایین داشته باشد. نكات مهم نظریه وی عبارتند از:
    • سهام شركتی را بخرید كه رشد آن در سالهای آتی بیشتر از میانگین صنعت باشد
    • به دنبال مدیریت خوب باشید. مدیریت خوب سودهای آنی را فدای رشد پایدار و بلند مدت می كند
    • فروش شركت عامل بسیار مهمی است. فروش هر شركت و تحقیقات آن در زمینه ی مشتریان را بررسی كنید.
    • حاشیه سود شركت را حتما بررسی كنید. فروشی كه منجر به سود نشود فایده نخواهد داشت.
    • شركت باید محصولاتی ارزان تولید كند. حاشیه سود بالا در تركیب با هزینه ی پایین نتیجه ای مشابه با حاشیه ایمنی گراهام می دهد.
    • بهتر است با روش های مختلف در مورد شركت اطلاعات كسب كرده و در صورت لزوم با كارمندان، رقبا و سرمایه گذاران آن صحبت كنید.
    • از آنجا كه یافتن شركتهای برتر كار سختی است پس در هر زمان بهتر است چند سهم خوب داشته باشید و وقت خود را با شركتهای دیگر تلف نكنید.

وارن بافت
    وارن بافت ثروتمندترین فرد جهان (براساس آخرین رده بندی مجله فوربس) و بزرگترین سرمایه گذار است. ایشان مانند گراهام به عدم امكان پیش بینی آینده معتقد است و حتی قیمت سهام را نیز بررسی نمی كنند زیرا به اعتقاد وی قیمت سهم شاخص گول زننده ای است و معیار خوبی برای انتخاب سهم مناسب نیست. نكات اصلی سرمایه گذاری ایشان عبارتند از:
    • قیمت سهام را در بازار دنبال نكنید و به جای پیش بینی تغییرات بازار بر روی تك تك شركتها و ارزش آن ها كار كنید
    • در مورد خرید سهام همان قدر وسواس داشته باشید كه در مورد كسب و كار خود دارید. در محدوده های كاری خود سهم خریده و در مورد سرمایه گذاری خویش دانش كافی داشته باشید.
    • پس از انتخاب سهم مناسب باید آن را در شرایط خوب و بد حفظ كنید. در بلند مدت شركت های خوب برنده اند و شركت های بد از بازار خارج می شوند.
    • شركت های خوب را در قیمت های پایین بخرید.
    • شركت خوب، شركتی است كه از خصوصیات زیر برخوردار باشد.
    o دارای مدیریتی خوب باشد
    o بیش از حد نیاز وجه نقد به دست آورده و آن را به روشی مناسب مصرف كند. یعنی یا آن را در فعالیت های سودده سرمایه گذاری كند و یا به صورت سود نقدی و یا بازخرید سهام به سرمایه گذاران خود دهد. با بررسی بازده سرمایه گذاری هر شركت می توان عاقلانه بودن مصرف وجه نقد در آن را بررسی نمود.
    o دارای حاشیه سود بالا هستند
    o ارزش بازار آن بیش از سودشان افزایش می یابد.
    • قیمت خرید خوب زمانی است كه قیمت سهم پایین تر از ارزش دفتری باشد (استفاده ی مستقیم از نظریه گراهام).
    • سبد خود را به چند سهم خوب محدود كنید.
    • تحقیقات خود را به طور مناسب و روشن انجام داده و تحت تاثیر تفكرات دیگران قرار نگیرید.

پیتر لینچ
    پیتر لینچ مدیریت یكی از بزرگترین صندوق های سرمایه گذاری مشاع را برعهده داشت كه ارزش آن از 20 میلیون دلار در 1977 به 14 میلیارد دلار در 1990 رسید. وی نیز معتقد بود باید شركتی را كه در آن سرمایه گذاری می شود به خوبی شناخت و با دانش كافی اقدام به خرید آن كرد. نكات مهم روش وی عبارت است از:
    • از دانش خود برای انتخاب سهام مناسب استفاده كنید. به عنوان كارمند شما بهتر از تحلیل گران دیگر در مورد صنعت خود دانش دارید و به عنوان مصرف كننده نیز با جستجو در محصولات، شركت بهتر را می توانید پیدا كنید.
    • شركت های انتخابی خود را دسته بندی كنید. لازم نیست خیلی دسته بندی دقیقی داشته باشید. ولی می توانید شركت ها را به شركت های با رشد سریع، تازه كار و در حال نوسان تقسیم كنید. در طول زمان شركت ها در بین دسته ها جابجا می شوند.
    • شركتهای مطلوب عبارتند از:
    o درك آن ها ساده باشد. زیرا دیر یا زود افراد نادانی می توانند مدیریت آن ها را برعهده گیرند
    o به خاطر جذاب نبودن مردم از آن ها روگردان شوند. همه فكر می كنند باید در آخرین شركت اینترنتی ایجاد شده سرمایه گذاری كنند ولی كسی به فكر آخرین شركت فروش سبزی و میوه نیست.
    o در صنایعی كه رشدی ندارند، از رشدی بالا برخوردار باشند. همه فكر می كنند برای پول درآوردن باید به دره سیلیكون بروند و كسی به شركت های مراسم كفن و دفن فكر نمی كند.
    o دارای چیزی منحصر بفرد باشند تا رقابت با آن ها سخت باشد.
    o چیزی عرضه كنند كه مردم به آن محتاج باشند. بدین ترتیب كار آن ها دوام خواهد داشت.
    o دارای وجه نقد زیاد و بدهی كم باشند. شركتی كه بدهی ندارد ورشكسته نخواهد شد.
    o با قیمتی خوب عرضه شود. برای تعیین خوب بودن قیمت سهم به نسبت هایی مانند قیمت/ارزش دفتری و P/E توجه كنید.
    o مدیران و كارمندان شركت خود از سهام داران شركت باشند. به این ترتیب آن ها بیشتر برای رشد شركت تلاش خواهند كرد.
    o شركت سهام خود را بازخرید كند. به این ترتیب شركت اعتماد بیشتری به آینده داشته و با كاهش سهام جاری ارزش آن افزایش می یابد (این مورد در بازار ایران مصداق ندارد).
    • درنهایت باید به این سوال پاسخ دهید كه چرا این سهم را می خرید. اگر دلایل روشن و كافی ندارید به بررسی مجدد دلایل و استدلال ها خود بپردازید.

ویلیام اونیل
    اونیل نویسنده كتاب معروف How To Make Money In the Stock Market و موسس نشریه ی معتبر Investor Business Daily است. نظریات وی كمی در تقابل با سایر سرمایه گذاران قرار دارد. به عنوان مثال وی قیمت را بهترین شاخص ارزیابی هر سهم دانسته و اعتقاد دارد كه هرگز نباید با بازار درافتاد. ایشان به جای تاكید بر ایجاد تنوع زیاد در سبد به دنبال انتخاب سهام برتر است. به اعتقاد ایشان كسب سود سریع مهمترین عامل است و برای همین باید سهام بازنده را سریعاً از سبد خارج كرده و بر سهام برنده افزود. معیار ایشان برای انتخاب سهام برتر CANSLIM نام دارد كه هر حرف آن اول یكی از هفت معیار است:
    C: سود شركت در هر فصل نسبت به فصل سال قبل باید رشد چشمگیر داشته باشد
    A: سود سالانه شركت باید نسبت به سال از رشد چشمگیری برخوردار باشد.
    N: باید محصول و خدمات جدیدی توسط شركت ارایه شده باشد.
    S: عرضه ی سهام شركت كم و تقاضا برای آن زیاد باشد
    L: شركت باید جز پیشگامان صنعت باشد
    I: سهام داران نهادی شركت باید از آن حمایت كنند
    M: جهت بازار باید در تصمیم گیری ها در نظر گرفته شود.
    سهم خوب باید تمام هفت ویژگی خود را با هم داشته باشد. سایر نكات مهم روش آقای اونیل عبارتند از:
    • از ارزش گذاری سهام صرف نظر كنید. P/E معیار خوبی برای انتخاب سهام نیست
    • به دنبال شركت هایی باشید كه مدیریت شركت سهام زیادی از آن را در اختیار داشته و بدهی شركت پایین باشد.
    • برخلاف نظر موجود، شركت هایی باید خریداری شوند كه به قیمت حداكثر جدیدی دست یافته اند. قیمت شركتی كه به حداقل جدیدی رسیده باز هم پایین خواهد رفت.
    • مانند یك خرده فروش سبد خود را مدیریت كنید. سهام كم سود را فروخته و بر سهام پرسود بیافزایید.
    • راهبرد سرمایه گذاری خود را خودكار كنید. قیمت توقف زیان تعیین كرده و هرگز سهام را در قیمت پایین تر از آن نگه ندارید.
    • به جای سبدی از سهام متوسط به دنبال چند سهام برتر باشید.

بیل میلر
    میلر صاحب شركت سرمایه گذاری معروفی است كه برای بیش از 15 سال عملكرد آن بهتر از شاخص S&P بوده است. وی سهامی را می خرد كه قیمت آن در حال حاضر كمتر از ارزش پیش بینی شده ی آن در آینده باشد. درنتیجه وی فقط به گذشته سهام نگاه نمی كند و معمولاً سهامی را می خرد كه بقیه یا توجهی به آن ندارند و یا از آن روی گردانند. سایر نكات روش وی عبارت است از:
    • به آینده نگاه كنید و نه به گذشته. افق پیشرفت یك شركت و سهام آن در آینده اطلاعات بسیار مفیدتری نسبت به تاریخچه ی آن در بر دارد.
    • ارزان لزوماً به معنای ارزنده نیست. در بسیاری از موارد افت قیمت سهم به دلیل این است كه بازار افت آتی آن را پیش بینی كرده است. پس باید به ارزش آتی آن توجه داشت.
    • از ارزش كنونی جریان های نقدی آتی شركت برای تعیین ارزنده بودن آن استفاده كنید.
    • مانند اكثریت سرمایه گذاران به كوتاه مدت فكر نكنید و دید بلند مدت داشته باشید.
    • سه نوع برتری رقابتی وجود دارد:
    o تحلیلی: وقتی كه شما اطلاعات عمومی را بهتر از دیگران تجزیه تحلیل می كنید
    o اطلاعاتی: وقتی شما اطلاعات مهمی دارید كه دیگران ندارند
    o رفتاری: وقتی شما دانش بهتری از رفتارهای انسان داشته و می-توانید از آن استفاده كنید.
    • از نظر روانشناسی ترس مردم از باخت بیشتر از علاقه ی آن ها به برد است. درنتیجه آن ها به شدت تحت تاثیر روندهای كوتاه مدت قرار گرفته و این فرصت مناسبی برای خرید سهام ارزنده با قیمت های پایین است.
    • معمولاً به دلیل هیجانات زودگذر قیمت سهام ارزنده شما افت می كند. همیشه دید بلند داشته باشید و در موارد وجود هیجان فقط ناظر باشید.
    حضرت رسول صلى الله عليه و آله میفرمایند :
    همانا پاكيزه ترين پيشه ، پيشه بازرگانانى است كه چون سخن گويند ، لب به دروغ نگشايند ؛ هر گاه امين شمرده شوند ، خيانت نورزند ؛ زمانى كه وعده دهند ، پيمان نشكنند ؛ چون بخرند ، بر سرِ مال نزنند ؛ چون بفروشند ، بازار گرمى نكنند ؛ هر گاه مديون شوند ، [در پرداخت دين] امروز و فردا نكنند ؛ و هر گاه طلبكار شدند ، [بر بدهكار] سخت نگيرند .

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rezaafshari110 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 90 بار در 25 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها

مونارچی عزیز ممنون دوست من آقا کیمیا شدی؟
    قربان شما پرسپولیس کاپتالو چطور دیدین؟امکانش باشه مزایا و معایبشو برای همگان بازگو کنید ممنون

خواهش میکنم ..راستش بابک جان شما بهتر میدونید ..شاید مزایا یی داشته باشند اما بیشترمورد هایی هست که تریدر رو میترسونه و روی معاملاتش تاثیر بد میگذاره..مورد ها زیاد هست از اون پوزیشن گیری که با 30 40 پیپ اختلاف سل و بای میکنه که عکسش رو شما ملاحظه کردید..تا از حد sl و tp ها گذشتن و عمل نکردنشون تا اسپرد های خیلی زیلدشون که اجازه اسکالپ نمیده و اصل مطلب برداشت حساب ها ...همه یکجور به شما القا میکنند که داستان این بروکر فیک هست و شما در حال معامله دمو هستید ..برای برداشت حساب 4 روز کاری تاخیر زمانی هست این 4 روز با تعطیلی روزهای هفتگی خورشیدی و میلادی به 7 رز هم میرسه ولی درد سر اصلی اونجاست که همین تعطیلی رو چون یک بازه زمان متفاوت عست نرخ دقیق ارز برای شما معلوم نیست و هر نرخی که معمولن کمتر رو انتخاب میکنند،برای شما چینج میشه همین تبدیل ناعادلانه ارز به من 10% سبد ضربه زد در هفته ای که همه نرخ ها بالا بود و نرخ دینار ذره ای کمتر از 390 نشده بود نرخ را برای من 370حساب کردند
    بدی کار آنجاست که یک تبدیل نرخ هم قبل از آن از دلار به دینار مینند همه اینها طوری انجام میشود که شما نتونی اعتراضی کنی یعنی جوابی برای شما دارند هرچند بی منطق که شما نتونی اعتراض وارد کنی..من متن چتی که با پور نعیم داشتم را دارم فقط کافیست شما ببینید که با چه بی منطقی جواب من را میداد.. و البته اونجایی که من رو به شک انداخت جدای از حذف پست های اعتراضی در تالار بورس و فروم خودشون بوده که بلا فاصله مورد رو حذف میکنند و اجازه اینکه مشکل شما بازگو بشه را نمیدهند
    همان عکسی که از حساب من بود را که شما هم ملاحظه کردید بعد از چند ساعت کع روی فروم بود و پاسخ خواسته بودیم برداشتند و پست حذف شد و البته من با چند مشتری دیگه هم که از آرشیو سایت آیدی یاهوشونو پیدا کردم و با انها چت کردم دقیقن همین مشکلات را داشتند و همین نظر را میدادند که کل این داستان بروکر پرسپولیس یکجورایی فیک هست ..جالبیش اونجاست که من روز ابتدا ی حسابم حسابم با اینکه گفته بودند باید چنین وچنان شود و فرم شما به آلمان رود اما یکروزه حساب من باز شد که البته اشتباه کرده بودندو حساب فرد دیگر بود وباقی داستان.. ولی همین اشتباه در ابتدای کار شاید باید نشانه ای میبود که بهتر بشناسم ..بهر حال 4 روز کاری زمانبر خواهد بود برای برداشت حساب و این دست شما را برای خیلی مسایل کوتاه میکند دلیل این برداشت4 روز کاری به هیچ عنوان منطقی ندارد(من به شخصه حدسم چیز دیگه ای هست که درست نیست بازگو کنم وقتی مطمین نیستم)..اما بحث اصلی جعلی بودن کل این کارگزاری از نظر آی بی بودن وارنگولد هست من تماس تلفنی گرفتم با نمایندگی وارنگولد در دوبی خیلی صریح تکذیب کرد این مطلب رو که آی بی به نام پرسپولیس وجود نداره و من چون گفتم در کارگزاری شما من حساب دارم و این اکانت من هست گفتند راههای زیادی برای وارد شدن به این سرور وجود دارد مثل اینکه ممکنه کارگزاری کهدر دوبی در بازار بورس اوراق دوبی فعال هست از بروکر ما یک خط سرور اجازه داشته باشد که وصل شود فقط برای مصارف خودش و اینکه به قیمت ارز و فلزات دست رسی داشته بشد که میتونه ازین طریق اقدام کند تا همین خط سرور را به صورت چند حسابی باز کند و البته چون من بواسطه یکی از دوستان به زبان عربی با کارشناس وارنگولد حرف میزدم برای همین نشد راههای دیگر را بفهمم
    بابک جان بعد از چند سال که کلاس های شبکه مجتمع فنی برگزار میشه تازه لو رفته اند که این آزمون های این موسسه که میگفته از ماکروسافت اجازه داشته برای انجام آزمون نهایی از طریق یک vpnساده برگزار میشده و تمام مدارک که به دانشجو ها داده اند از اعتبار ماکروسافت برخوردار نیست حالا این داستان که جای خود دارد .... اما در کل تناقض زیاد هست در این بروکر که تا وارد نشویم و زیان نکنیم اثباتش سخت است
    از آرم اشتباه وارنگولد در سایتشان گرفته تا اشتباهات در باز کردناکانت افراد به نامهای دیگر اینها مواردی نیست که بشه از بروکر وارنگولد انتظار داشت و میشه گفت که حدسی که زده میشه درست است نه آنچه دریس زاده و پورنعیم برای توجیه به من میگفتند

یک مورد دیگه ..برای چنج دلار به دینار یک حواله 60 دلاری انجام میشه که من اون مبلغ رو با اعتراض پس گرفتم که گفتند چون چند تا مشتری وجود نداشته شما مجبور به پرداخت کل حواله شدید من نمیدونم از کجا بفهمم چند تا مشتری بوده یا نبوده ..شما که 7 روز دیر پول رو دادید خوب 3 روز هم روش ،منتظر میموندید چند تا مشنری دیگه با من حواله میکردید!!!!!!
    اگر اینقدر مشتری های شما کم هست که هیچ خود گویای داستان هست اما اگر نه که...!!
    بهرحال من نظر این هست که به هیچ عنوان برای خودم در بروکری که دفتر نمایندگی نداشته باشد در ایران کار نمیکنم مگر اینکه کسی از دوستان خارج از کشور برای من حساب باز کند

من حسابم را نبستم هنوز مقداری دلار مانده میخواهم این مقدار را هم پس بگیرم ..مطمین هستم برای پس گرفتنش مشکلاتی پیش خواهد آمد که به شما اطلاع رسانی خواهم کرد

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید monarchy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

ممنون از مونارچی بسیار عزیز بابت توضیحات کامشون

و اما Gold

ناحیه 1668 - 1676 $ برای طلا بسیار پرتنش هست و احتمال برگشت یا ادامه روند! شاید در این ناحیه بهتر مشخص بشه.شخصا احتمال برگشتو بیشتر میبینم ولی خوب باید با بازار حرکت کرد

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    سلام بابک جان
    طلای جهانی در میان مدت ریزشیه،درسته ؟
    با 1400 دلار تا 6-5 ماه دیگه موافقی ؟

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

مقایسه ای رو با رابطه دلار آمریکا در ایران و ارزش سکه در ایران با ارزش هر انس طلای جهانی انجام دادم شاید دیدنش خالی از لطف نباشه.

از سال 1386

امسال

ویرایش توسط بابک پناهی : 2012/01/23 در ساعت 18:15

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    بابک جان سلام

لینکا اشکال داره
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 7 نخست 1234567 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع