صفحه 410 از 410 اولیناولین ... 310360400407408409410
نتایج از شماره 4,091 تا 4,096 از مجموع 4096

موضوع: مسابقه ماهانه سایت بورسی

ستاره دار(1) iligal آواتار ها
    ارسال
    2,003
    تشکر شده 7,350 بار در 1,780 ارسال

پاسخ : مسابقه ماهانه سایت بورسی

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش ارسال ها
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای iligal عزیز و تشکر بسیار فراوان از زحمات بی دریغ شما در خصوص برگزاری مسابقات

خواهشمند است در صورت امکان بزرگواری بفرمایید و محاسبات درصد سهامها یکبار به صورت کلی چک و کنترل گردد ، چون به نظر می رسد تنظیمات طوری هست که محاسبات اشتباه انجام می شود :

1) فرضا در نماد شکربن در تاریخ 1397/02/29 بازدهی این سهم 7.503 می باشد و در تاریخ 1397/02/30 یعنی امروز نیز بازدهی همان 7.503 درج شده در حالیکه امروز فرضا شکربن به صف خرید نیز رسید . قیمت پایانی روز چهارشنبه مورخ 1397/01/29 سهم شکربن برابر 4،404 ریال بوده و قیمت پایانی امروز شکربن یعنی 1397/02/30 نیز برابر 4،920 ریال می باشد پس بازدهی این سهم معادل تقسیم 4920 بر 4404 ریال یعنی 11.72 درصد می باشد ، در حالیکه بازدهی 7.503 درج شده است .

2) در نماد کفرا ، قیمت پایانی روز چهارشنبه مورخ 1397/01/29 سهم کفرا برابر 4،232 ریال بوده و قیمت پایانی امروز کفرا یعنی 1397/02/30 نیز برابر 5،110 ریال می باشد پس بازدهی این سهم معادل تقسیم 5110 بر 4232 ریال یعنی 20.75 درصد می باشد ، در حالیکه بازدهی 19.54 درج شده است .

3)در نماد ثاژن ، قیمت پایانی روز چهارشنبه مورخ 1397/01/29 سهم کفرا برابر 2،051 ریال بوده و قیمت پایانی امروز ثاژن یعنی 1397/02/30 نیز برابر 2،241 ریال می باشد پس بازدهی این سهم معادل تقسیم2241 بر 2051 ریال یعنی 9.26 درصد می باشد ، در حالیکه بازدهی 9.32 درج شده است .

4)در نماد ثاباد، قیمت پایانی روز چهارشنبه مورخ 1397/01/29 سهم کفرا برابر 1،755 ریال بوده و قیمت پایانی امروز ثاباد یعنی 1397/02/30 نیز برابر 2،271 ریال می باشد پس بازدهی این سهم معادل تقسیم2271 بر 1755 ریال یعنی 29.40 درصد می باشد ، در حالیکه بازدهی 27.70 درج شده است .

لطفا در صورت امکان نحوه محاسبه درصد بازدهی ها بخصوص در سهم شکربن را بفرمایید . با سپاس فراوان
    سلام و وقت به خیر خدمت بابک 52 عزیز

چن تا مطلب هست که دوست دارم همینجا صحبتش رو بکنم
    اولاٌ اینکه خیلی ممنون از توجهی که به اعلام نتایج دارین و پیگیری میکنید

دوم اینکه رفتم چک کردم فایل اکسل رو و دیدم درست میگید و همه موارد ذکر شده رو اصلاح کردم و باقیه سهمها رو هم از صبح 2/3 ساعتی جمع و تفریق زدم و زوم کردم، ولی شما تقسیم میکنید و درصد نهایی رو به دست میارید اما من فایل اکسلم جمع میزنه و درصد نهایی امروز رو با درصدهای روز گذشته و چند مورد رو با سابقه سهم ها کنترل کردم درست بود فقط بعضی از سهام رند کرده بودن اما من رند نکرده بودم و از این بابت پوزش میخوام

سوم اینکه دیگه هیچکدام از دوستان دل و دماغ و رمق شرکت در مسابقات رو ندارن و من هم میخواستم فردا آخرین نتایج رو اعلام کنم و بعد از آخرین اعلام نتایج پرونده مسابقه برگزار کردن و اعلام نتیجه رو ببندیم چون خیلی دوستان حال نمیکنن با برگزاری مسابقه و این رو میشد از برگزاری مسابقه هفتگی و بازار پایه و شاخص کل هفته های پیش دید که سر جمع شرکت کنندگان به زور به 5 نفر هم نمیرسید که تو همه مسابقات خودم پایه ثابتش بودم ، خلاصه اینکه اگه باز مشکلی در اعلام نتایج این ماه بود بهم بگین اصلاح میکنم

طاعات و عبادات همگی قبول
    یا علی
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) iligal آواتار ها
    ارسال
    2,003
    تشکر شده 7,350 بار در 1,780 ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز و شرکت کنندگان محترم و تبریک به کاربر بابک 52 بابت کسب رتبه اول و دریافت 2 ستاره و تبریک به کاربران iligal و وحید20 بابت کسب رتبه دوم و سوم و دریافت یک ستاره

نتیجه پایانی مسابقات ماهانه اردیبهشت 97/03/02 به شرح ذیل می باشد:

جزئیات:

خب اینم آخرین نتیجه ای که باقی مونده بود و اعلام شد و با توجه به عدم استقبال کاربران و عدم اشتیاق به شرکت در اکثر مسابقات فعلاً تصمیم خاصی برای ادامه گرفته نشده و حتی مدیران ارشد سایت هم نظری ندادن
    البته چن تا مطلب هست که باید بگم تا مسئله روشن بشه!!!
    بعضی از دوستان فکر میکنن که بنده بابت برگزاری مسابقات و اعلام نتایج چیزی عایدم میشه و سهمی دارم اما خدمت دوستان عرض کنم همش عشق بوده و صرفا به خاطر بحث ریالی نبوده و همه زحمت ها دلی بوده و منتی هم بر سر کسی نیس چون خودم به شخصه داوطلب شدم . الانم خسته نشدم فقط روی صحبتم اینه که آدم وقتی بی اشتیاقی و بی میلی ببینه دلسرد میشه و یه نکته دیگه هم بگم که برای خودم خیلی مفید بوده و باعث شده با جون و دل به بازار نزدیکتر باشم و سبدهای پیشنهادی دوستان رو روزانه رصد کنم و گهگاهی سیگنال خوبی بگیرم و الانم من مشکلی برای ادامه کار ندارم ولی با این شرایط و حضور شرکت کنندگان جنبه مسابقه حفظ نمیشه چون ماکزیمم حضور شرکت کنندگان به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسه!!!
    در آخر باز هم از همه دوستان که بر اعلام نتایج و برگزاری مسابقات صحه میذاشتن تشکر میکنم و امیدوارم تو همه مراحل زندگی موفق و سلامت باشند
    یا علی
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(10)
    ارسال
    14,054
    تشکر شده 51,860 بار در 13,083 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش ارسال ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز و شرکت کنندگان محترم و تبریک به کاربر بابک 52 بابت کسب رتبه اول و دریافت 2 ستاره و تبریک به کاربران iligal و وحید20 بابت کسب رتبه دوم و سوم و دریافت یک ستاره

نتیجه پایانی مسابقات ماهانه اردیبهشت 97/03/02 به شرح ذیل می باشد:

جزئیات:

خب اینم آخرین نتیجه ای که باقی مونده بود و اعلام شد و با توجه به عدم استقبال کاربران و عدم اشتیاق به شرکت در اکثر مسابقات فعلاً تصمیم خاصی برای ادامه گرفته نشده و حتی مدیران ارشد سایت هم نظری ندادن
    البته چن تا مطلب هست که باید بگم تا مسئله روشن بشه!!!
    بعضی از دوستان فکر میکنن که بنده بابت برگزاری مسابقات و اعلام نتایج چیزی عایدم میشه و سهمی دارم اما خدمت دوستان عرض کنم همش عشق بوده و صرفا به خاطر بحث ریالی نبوده و همه زحمت ها دلی بوده و منتی هم بر سر کسی نیس چون خودم به شخصه داوطلب شدم . الانم خسته نشدم فقط روی صحبتم اینه که آدم وقتی بی اشتیاقی و بی میلی ببینه دلسرد میشه و یه نکته دیگه هم بگم که برای خودم خیلی مفید بوده و باعث شده با جون و دل به بازار نزدیکتر باشم و سبدهای پیشنهادی دوستان رو روزانه رصد کنم و گهگاهی سیگنال خوبی بگیرم و الانم من مشکلی برای ادامه کار ندارم ولی با این شرایط و حضور شرکت کنندگان جنبه مسابقه حفظ نمیشه چون ماکزیمم حضور شرکت کنندگان به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسه!!!
    در آخر باز هم از همه دوستان که بر اعلام نتایج و برگزاری مسابقات صحه میذاشتن تشکر میکنم و امیدوارم تو همه مراحل زندگی موفق و سلامت باشند
    یا علی

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب iligal عزیز، ضمن تشکر بسیار فراوان از زحمت بی دریغی که بابت برگزاری و اعلام نتایج مسابقات می کشید، تمامی صحبتها و فرمایشات شما متین هست . بنده چون خودم مدتها مسئولیت برگزاری مسابقات این سایت رو بر عهده داشتم می دانم که چقدر زحمت می کشید و وقت عزیز خود را جهت برگزاری مسابقات قرار می دهید .

متاسفانه یکی از علتهای اینکه حضور بسیاری از افراد در مسابقات کم شده است، وضعیت نامطلوب بازار و تحمریمهای در راه است .

این موضوع را نمی توان نادیده گرفت . طرف اینقدر سرمایه اش از بین رفته که دور بازار را خط کشیده ، چه برسد به شرکت در مسابقات این سایت

در هر صورت زحمات شما و دیگر عزیزان که در برگزاری مسابقات زحمت می کشند بر هیچکس پوشیده نیست و من به شخصه از طرف تمامی اعضاء و مدیران ارشد سایت از زحمات بیدریغ شما و جناب mhjboursy تشکر می کنم

امیدوارم که اوضاع اقتصادی ایران هر چه سریعتر بهبود یابد و تحریمها به جای اینکه بیشتر شود ، جایش را به توافق دهد تا همه ما که توی بورس هستیم آرامش بیشتری در این زمینه داشته باشیم

در پایان از همه و عزیزان و دوستان بخصوص تکنیکالیستهای عزیز خواهشمندم به خاطر این حقیر پیرمرد هم که شده، در مسابقات شرکت نمایید

واقعا شرکت در مسابقه به نوعی باعث میشه آدم خودش رو محک بزنه و ضمنا" یه بررسی هم روی سهمهای افرادی که زیاد ستاره دارند بخصوص در مسابقات ماهانه بشه

باور بفرمایید با بررسی همین سهمهایی که در مسابقات توسط افرادی که زیاد ستاره دارند عنوان میشه و اگه بخصوص تعداد این سهمه انتخابی زیاد باشه، می توانید سود خوبی را نصیب خود نمایید

ضمنا" میشه یه سری پیشنهاد داده بشه که مسابقات جذاب بشه . فرضا مسابقات پولی بشه و به نفرات اول پول داده بشه . مطمئن باشید اینطوری مسابقات جذاب میشه . باید اسپانسر داشته باشیم برای اینکار . مدیریت باید یه جلسه بگذاره و پیشنهادات همه اعضاء هم داده بشه؛ حتی میتوانیم فرضا از همه شرکت کننده ها مقدار بسیار کمی فرضا نفری ده هزار تومان و یا حتی بیشتر پول بگیریم . این مبلغ به کسی فشاری نمیاره ولی با این پول وقتی 20 نفر شرکت کنند حداقلش یه کم مسابقات جذاب میشه و پولش را می دهیم به برندگان

بهترینها را برای همه اعضاء که همان سلامتی هست از درگاه ایزد منان خواستارم

سلامت و تندرست و در پناه حق باشید

ارادتمند همه عزیزان - بابک 52
    آخرین ویرایش توسط بابک 52 ، ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ در ۱۶:۰۴.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    ارسال
    1,299
    تشکر شده 3,602 بار در 1,144 ارسال

ای وحید بیست خان روی چه نقشه عمل می کنی که از قبلش می دانستی شلوار ساختمانی ها را بالا می کشند؟ همه ساختمانی ها را برداشته ای در سبدت انداخته ای. علم لدنی داری یا چه؟
    با تشکر
    هرکس زیادی ادعا بنماید که یک خری می باشد هیچ خری نمی باشد.
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال kh25 آواتار ها
    ارسال
    393
    تشکر شده 2,658 بار در 426 ارسال

با سلام

مطلب تمامی دوستان مطالعه میشه
    تشکر از زحمات همگی اسم نمیبرم چون کسی از قلم نیفته

هوای این امام قلی رو داشته باشید دل نازکه که از پیری هست؟؟؟؟؟!!!!!

معمولا بصورت مهمان حضور دارم

با تشکر از تمامی دوستان

بازار همیشه درست است.اگر در بازار ضرر میدهی.
    حتما یک چیزی را فراموش کرده ای

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید kh25 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4)
    ارسال
    438
    تشکر شده 1,510 بار در 385 ارسال

مسابقات جایزه داشته باشه خیلی بیشتر شرکت میکنن حنما نباید پول بدن میتونن مثل باشگاه کارگزای ها مثلا امتیاز بدن بعد با اون امتیازا سهام جایزه یا مشاوره تلفنی و....میشه انتخاب کرد

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •