صفحه 8 از 579 نخست ... 5678910111858108508 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 5789

موضوع: مسابقه ماهانه سایت بورسی

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,705 بار در 26,716 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آیهان نمایش پست ها
    یه سوال برام پیش اومده اگر دوستان جواب بدن خوشحال میشم آیا ملاک محاسبه بازده یک سهم قیمت پایانی چهارشنبه این هفته و قیمت 4 شنبه 24 اسفند است مثلا اگر قیمت یک سهم الان 200 باشد و 24 اسفند 220 بازده 10 درصد میشه ولی این سهم ممکنه مثلا تا 250 هم تو این بازه رشد کرده باشه و بعد حرکت اصلاحی داشته باشه در حالی که من نوعی اگر در 200 وارد بشم و در 250 خالی کنم بازده 25 درصد می باشد که به نظر من باید بیشترین قیمت سهم در بازده مذکور ملاک قرار گیرد
    .
    با سلام
    در بند دوم از مقررات مسابقه پاسخ سوال شما اومده.
    با تشکر
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,997 بار در 19,077 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آیهان نمایش پست ها
    یه سوال برام پیش اومده اگر دوستان جواب بدن خوشحال میشم آیا ملاک محاسبه بازده یک سهم قیمت پایانی چهارشنبه این هفته و قیمت 4 شنبه 24 اسفند است مثلا اگر قیمت یک سهم الان 200 باشد و 24 اسفند 220 بازده 10 درصد میشه ولی این سهم ممکنه مثلا تا 250 هم تو این بازه رشد کرده باشه و بعد حرکت اصلاحی داشته باشه در حالی که من نوعی اگر در 200 وارد بشم و در 250 خالی کنم بازده 25 درصد می باشد که به نظر من باید بیشترین قیمت سهم در بازده مذکور ملاک قرار گیرد
    .
    نه دیگه همون 10 درصد حساب میشه
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال حامد24 آواتار ها
    تشکر شده 9,893 بار در 2,391 ارسال
    با سلام و خسته نباشید خدمت مسولین برگزاری مسابقه ماهانه و یک خسته نباشید ویژه به همشهری عزیز ودوست داشتنی ، وحید جان

صدرا ، فاراک ، فاذر (تجهیزاتیها )به خاطر اقبال مناسب بازار که معمولا در این فصل از سال نصیب این سهمها میشه و میشه دلیلش رو انتظار ارایه عمکرد مناسب در گزارشات 9 و بخصوص دوازده ماهه دونست و به احتمال زیاد این اقبال این بار به خاطر اصلاح نسبتا زیادی که داشتند دو چندان بشه

زامیاد به خاطر کمریسک بودن در این قیمت ها و برخورد با نقاط حمایتی

27.سبد تائید شد
    ممنون حامد جان
    ویرایش توسط وحید 20 : 2012/02/17 در ساعت 20:18
    یل یاتار ، طوفان یاتار
    یاتماز آذربـــــــایجـــــــان بایراقی .

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد24 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,705 بار در 26,716 ارسال
    با سلام
    سبد این ماه من
    1.چکاوه= به دلیل شرایط بنیادی مناسب و اصلاح قابل توجه و احتمال اعلام سود بالا برای سال 91
    2.وآذر=به دلیل اصلاح قیمتی و احتمال مثبت بودن جو ساختمانی ها
    3.فاذر=شرایط بنیادی مناسب و احتمال اعلام سود خوب برای سال 91 و نیز برنامه افزایش سرمایه
    4.وساپا=اصلاح قیمتی و برنامه فروش فملی و افزایش سرمایه
    5.غشان=ورود بیمه کوثر و خرید های آن و پی بر ای پایین و افزایش قیمت شیر

28.سبد تائید شد
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,981 بار در 850 ارسال
    با سلام و ارادت
    حکرمانشاه:حرکت گروه ش و پ چون اکثرا به نقاط حمایتی قوی رسیدن...
    فاذر:حرکت بخاطر تکنیکال سهم...
    وگستر:حرکت گروه خ و متاثر از گروه قندی...
    رتاپ:عرضه رکیش...بنیادی عالی...
    بالاس: مناقصه...
    ویرایش توسط محمد ساده : 2012/02/17 در ساعت 21:03

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد ساده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    تشکر شده 5,731 بار در 1,245 ارسال
    باسلام وخسته نباشید

1- فخوز : باتوجه به انتظار تعدیل 12 ماهه و برای اعلام سود بالاتر برای سال 91وباتوجه به اقبال به سهم های معدنی دراواخرواوایل سال
    2- ودی : باتوجه به انتظار تعدیل 12 ماهه و برای اعلام سود بالاتر برای سال 91 ونقد شوندگی وفاند مناسب
    3- فاذر : انتظار برای اعلام سود بالاتر برای سال 91 و نتیجه افزایش سرمایه و افت خود سهم وفاند قوی ترنسبت به بقیه
    4- فاسیمین ح: باتوجه به اختلاف با قیمت خود سهم ومن این قیمتها تقریبا کف آن می دانم .

29.سبد تائید شد
    ویرایش توسط وحید 20 : 2012/02/17 در ساعت 22:48

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    ضمن تشکر از مدیران بابت راه اندازی این مسابقه

1- شاملا : حرکت سهم بر روند صعودی بلند مدت و قرارگرفتن بر کف کانال صعودی کوتاه مدت ، واگرایی مخفی مثبت

2-مداران : سهم در تلاش برای رسیدن به سقف تاریخی خود میباشد. در مسیر راه و عبور از طریق کانال صعودی با نوساناتی همراه خواهد بود ولی در کل رشد مناسبی متصور هستم.

3- دکوثر : واکنش سهم نسبت به کف کانال صعودی و واگرایی مخفی مثبت در کنار گزارشات مثبت دارویی ها در خصوص افزایش سودههای ناشی از افزایش محصول

4- شنفت : شکست سقف کانال کوتاه مدت صعودی و قرار گرفتن بر کف کانال صعودی بلندمدت. همچنین با توجه به اخبار مربوط به نفت نیز به گمانم متاثر از انهم باشد.

5- حتاید : پس از رسیدن به کف بلند مدت در حال تشکیل روند صعودی کوتاه مدت میباشد. البته پذیرش این امر حداقل پس از 2 روز اصلاح قطعی میگردد با این حال این سهم را نیز در سبدم اضافه می کنم.

6- کگل : سهم بر روی کف کانال صعودی با شیب ملایم قرار گرفته که حتی در صورت عدم نوسانات هیجانی سودی مطمئن با ریسک پایین را امید میرود.

30.سبد تائید شد
    ویرایش توسط وحید 20 : 2012/02/17 در ساعت 22:49
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داش مهدی آواتار ها
    تشکر شده 3,371 بار در 599 ارسال
    با سلام وتشکر از زحمات داوران:
    1- خچرخش: درسته که شرکت از فعالیتهای عملیاتیش زیان میسازه ونباید گولp/e کم اون رو بخوریم؛ ولی این سهم از شهریور تا به حال چند بار به قیمت 2800 ریال واکنش نشان داده وبعد به راحتی به قیمت 320 رسیده. ضمن اینکه پیش بینی سال آینده شرکت میتونه غیر قابل پیش بینی باشه چرا که هنوز برای بازار معلوم نشده وجوه ناشی از فروش بلوک بانک پارسیان رو در چه زمینه ای سرمایه گذاری میکنه.

2- کروی: به دلیل بازی حق تقدمها و ایجاد جذابیت جهت شرکت در افزایش سرمایه انتظار حمایت از سهم رو در یک ماهه اول مهلت استفاده از حق تقدم ها دارم.

3- بکام: سهمی که ابتدای سال با کمال تعجب بازار حاضر بود براش 350 تومن بپردازه و خیلی زود به اشتباه خودش پی برد، الان در محدوده 150 تا 160 باز هم فروشنده داره و به نظر من بازار باز هم به اشتباه خودش در مورد این سهم پی میبره. بکام سهمیه که پارسال در سه ماهه چهارم به اندازه کل 9 ماهه اول سود ساخته بود و اگه امسال هم گزارش مناسبی در راه داشته باشه رشد تیز خودشو شروع میکنه. ضمن اینکه قضیه فروش زمینهای شرکت هم اگر چه به یک خبر فرسایشی و سوخته تبدیل شده ولی همچنان به عنوان یک پتانسیل عظیم برای سهمه که دیر یا زود تاثیر خودشو نشون میده. به هر حال خرید سهم تو این قیمتها ریسک کمی داره و در صورت سهامداری بازده خوبی داره.

4- مداران: هرچند که تو دو هفته اخیر به دلیل در پیش بودن عرضه حق تقدم های استفاده نشده تو سهم شاهد کنتل قیمت اون بودیم ولی خبر قرارداد امضای دیجیتال که تقریبا همه ازش خبر دارن نوید رشد چشمگیر سهم رو در آینده نه چندان دور میده. ضمن اینکه به نظر میرسه کل گروه که مدت زیادیه از لحاظ قیمتی درجا زدن تحت تاثیر عرضه اولیه رکیش حرکت خودشونو شروع کنن. فعلا که رتاپ پرچمدار بوده ولی انتظار دارم رانفور و سیستم و مداران هم به زودی حرکت خودشونو شروع کنن که به دلیل همون خبر فرارداد مداران رو انتخاب کردم.

5- خصدرا: سهمی که همه تحلیلشو حفظن و نمیخوام از قراردادهاش و تجدید ارزیابی و زیان انباشته اش و هزینه های کمرشکن مالیش و مدیران صادقش بگم و همیشه هم به بازار رکب زده و زهر خودشو به حرفه ایها هم ریخته، ولی خدایی تو این قیمت خریدن داره.

6- ثاژن: بی انصافیه که تو این شرایط بازار آدم تو سبدش ث نداشته باشه. ثشرقو انتخاب نمیکنم چون دوستان زیادی تو سبدشون گذاشتن و ثاژن رو انتخاب میکنم صرفا به دلیل گروهش و حجم نسبتا بالای معاملاتش در چند وقت اخیر و شناور نسبتا کم اون.

31.سبد تائید شد
    ویرایش توسط وحید 20 : 2012/02/17 در ساعت 22:51
    مَن عَشَقَنی عَشَقتُهُ وَ مَن عَشَقتُهُ قَتَلتُهُ

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید داش مهدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 720 بار در 79 ارسال
    1-کساوه:انتظار رشد قیمتی گروه کاشی وساختمانی با توجه به عرضه پارسان
    2- کحافظ: اصلاح قیمتی و روندمثبت گروه کاشی
    3-چکاوه= به دلیل شرایط بنیادی بسیار عالی و اصلاح قیمتی مناسب

ناظر مسابقه:حداقل تعداد سهم برای مسابقه ماهانه 4 سهم است.
    لطفا سبد رو اصلاح بفرمایید و مجدد ارسال کنی
    د.

سبد اصلاحی:

1-کساوه:انتظار رشد قیمتی گروه کاشی وساختمانی با توجه به عرضه پارسان
    2- کحافظ: اصلاح قیمتی و روندمثبت گروه کاشی
    3-چکاوه= به دلیل شرایط بنیادی بسیار عالی و اصلاح قیمتی مناسب
    4- وگستر : به دلیل حمایت سهامدار عمده وفعال در بخش قند وشکر
    5-کسعدی: لیدر کاشیها وانتظار رشد قیمتی این گروه با توجه به فروش املاک
    ویرایش توسط sohrab142 : 2012/02/17 در ساعت 21:48

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید sohrab142 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال 664 آواتار ها
    تشکر شده 1,244 بار در 379 ارسال
    با سلام

1 . آ س پ : داشتن کمترین p/e در بین هم گروهی های خود و اقبال دوباره به سهام ساختمانی پس از عرضه اولیه سهام پارسان

2 . حتاید : به دلیل اصلاح و پوشش مناسب آن در گزارش 9 اش

3 . وبیمه : بالا رفتن حجم معاملات آن در هفته گذشته و روند رو به رشد سریع آن با توجه نمودارش و فتح قله های بالای 1000 ریال

4 . ولساپا : با توجه به اعلام افزایش سرمایه 100% آن از سود انباشته تا قبل از سال مالی و تقسیم سود بالای 90% آن در مجمع .

5 . کساوه : اقبال دوباره به سهام گروه کاشی و مخصوصا این سهم با توجه به معاملات روز چهارشنبه و همچنین فاند قوی این سهم .

با تشکر .

32.سبد تائید شد
    ویرایش توسط وحید 20 : 2012/02/17 در ساعت 22:51
    حضرت علی (ع) می فرمایند:

هرکه خود رای گردید به هلاکت رسید، و هرکه با مردمان رای برانداخت خود را در خرد آنان شریک ساخت.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید 664 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 579 نخست ... 5678910111858108508 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع